Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Új kényelmi funkciók
kedvelt tagKabokaFérfi
Végzetúr tehetség
112 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
141. hozzászólás - 2010.03.26. 20:25:37 (Válasz Miklós #96 hozzászólására.)
Ertem en, elerhetove teszitek azokat a funkciokat penzert mindenki masnak ugy, hogy ezt siman meglehet oldani par scriptbol es makrobol. Remek. Koszonjuk!

Szovetsegi tarsam vadaszthoz felcuccolt EP-t ado targyakbol es vadaszott, aztan levett mindent es igy kb. 40 percel hamarabb jott ki 15% alol, mint varhato volt. Abban minutumban le lett rabolva. Ha ez egyszer fordult volna elo, meg oke lehet veletlen. De tobbszor es mindig ugyanaz a karakter verte le, aham hat persze. Eljen a szabalyos jatek es a kitiltasok
Pontszám: 6.25
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
142. hozzászólás - 2010.03.26. 20:43:52 (Válasz Kaboka #141 hozzászólására.)
Idézet: Kaboka - 2010.03.26. 20:25:37
Szovetsegi tarsam vadaszthoz felcuccolt EP-t ado targyakbol es vadaszott, aztan levett mindent es igy kb. 40 percel hamarabb jott ki 15% alol, mint varhato volt. Abban minutumban le lett rabolva. Ha ez egyszer fordult volna elo, meg oke lehet veletlen. De tobbszor es mindig ugyanaz a karakter verte le, aham hat persze. Eljen a szabalyos jatek es a kitiltasok


Ez nem bug - gondolj bele, pontosan hogy is működik a regeneráció. A vadászat során az ÉP-d nem regenerálódik gyorsabban, ha olyan a beállításod. Ha azonban a vadászat véget ér, akkor az ÉP már gyorsabban nő. A számítást lehetne pontosítani azzal, hogy a holtidőt is előre megbecsüljük, (ezt majd meg is beszélem Barattyal), de tökéletessé tenni nem - mert azt nem tudja a program előre, hogy mikor fog azért megállni a vadászat, mert maximális számú állatot fogtál be.
Pontszám: 5.33
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
143. hozzászólás - 2010.03.26. 20:47:20 (Válasz Kaboka #141 hozzászólására.)
Könyörgöm, a lerablásnak végképp semmi köze nincs a scripteléshez. Ilyen esetek a játék indulásának a negyedik hónapjában már voltak, amikor a makrózás még pajzán gondolat sem volt.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5.28
népszerűBaalCainFérfi
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
144. hozzászólás - 2010.03.26. 21:07:12
Páran azt mondják, h amiért nem ütöttek orrba, azt meg lehet csinálni, még ha tilos is.
Valahol igazuk van.
Miért lesz az ember a való életben is kiskapu kereső,törvény szegő, korrupt, kisebbségi támogatásból élő, adó csaló stb stb stb?
Elég sokan azért mert valahol szükség van rá. ÉS mindenki azért mert hagyják.

A beho a parancskiadás legalapvetőbb szabályát sértette meg: ne adj utasítást olyanra amit biztos nem hajtanak végre. Vagy durva szankciók kellenek hozzá, vagy pedig látványosan erélytelennek bizonyulsz. lehet érdemes lenne több mindent megengedni, de ami szabály azt tényleg betartatni.


A jelenlegi rendszerben minél pofátlanabbul csalsz annál eredményesebb leszel. Zuii kiröhögi a rendszert rabszolga hordáival és valahol belegondolva, ha megteheti lehet igaza is van.

A létező legjobb megoldás a Hódító nevű játéké. Ha legkisebb mértekben is csalsz (na és persze ha nem vagy elég csókos) mész külön anarchba. Ami viszont nem törlés, hanem egy egyszerű lehetőség arra, h bármit megtehess, nincs szabály. HA így akartál játszani akkor játssz olyan környezetben ahol a vetélytársaid is hasonlóak.

És higgyétek el, azok aki"csak pont ezt scriptet használom, na jó holnaptól még azt is" emberek, jó páran menekülnétek vissza inkább a tisztességesek közé, mert a még nagyobb csalók agyonvernek. Furcsa lenne rádöbbenni, milyen az, ha mindenkinek van előnye nem csak nektek.
Én is csak napi 5-10 perc spórolnék meg egy jó kis scriptel mint írták egyesek... azaz egy év alatt egy hónapra jutó szabadságom, amit törvényileg kapok.


mód: h ne legyen off a hsz: elég evidensnek látom, ezek után, h mivel semmi kár nem éri azokat akik felvállalva használnak olyan segítséget ami mások számára nem elérhető, akkor ezek használatát engedélyezni kell hivatalosan is. Nem pedig kifizettetni az árát csengő forintban
A hozzászólást BaalCain módosította 2010.03.26. 21:12:19-kor
Pontszám: 9.53
népszerűRockatanskyFérfi
Végzetúr tehetség
141 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
145. hozzászólás - 2010.03.26. 21:15:01 (Válasz Miklós #142 hozzászólására.)
Bocs az off-ért.

A vadászat során az ÉP-d nem regenerálódik gyorsabban, ha olyan a beállításod. Ha azonban a vadászat véget ér, akkor az ÉP már gyorsabban nő


Az én konkrét esetem: megy a vadászat rámrakva egy egs-et adó gyűrű, és medál, közeledik a 15% vadászat vége, de még van 40 mp a 15%-ig az átszámolt ép regenerációval. Jobbkilikkel másik lap a szövetségi oldal betájolva az epikus gomb. Gyűrűcsere, medál csere azt írja, hogy van még kb 15 mp a 15%-ig. Gyorsan át a másik lapra, és rákattint az epikus gombra. Jön a meglepetés 1ép, -25899 le. Vissza a másik lapra ahol még mindig van kb 5 mp 15%-ig. Az eset 2010. 02. 28-kor történt 14:35 perckor a támadó nevét nem írom le, de ha kéred megteszem. Kérem kivizsgálni az esetet, hogy miként történhet meg, hogy két különböző időt ír a játék! Írtam Baraty-nak az eset után, de választ nem kaptam rá. Az eset megtörtént több szövetségi társammal is, és állítólag ez egy régi bug. De ha régi, és tudtok róla akkor miért nincs még kijavítva, ha több idő akkor addig miért foglalkoztok mással. Ez ugyanis konkrétan hátrányt okoz a vesztesnek, és előnyt a nyertesnek. Míg egy öltözködő makró maximum gyorsítja a játékot!

Még egyszer sry az off-ért!
Pontszám: 6.83
kedvelt tagHollofiaFérfi
Végzetúr tanonc
40 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
146. hozzászólás - 2010.03.26. 22:17:12 (Válasz Rockatansky #145 hozzászólására.)
Nem értem miért hagyatkozol 15 másodpercekre, ha 2 perccel előbb elköltöd most meglenne a léd!
v3 Hollofiver
Pontszám: 6.53
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
147. hozzászólás - 2010.03.26. 22:19:39 (Válasz Rockatansky #145 hozzászólására.)
A régi designnal egyszerűen úgy működött az ÉP számláló, hogy nem mutatta mindig a VALÓS időt. Ezt el lehetett kerülni azzal, ha az oldalt frissítetted. Sokan ott követték el a hibát, hogy ha egy számlálós oldalról (epik, térkapu...stb) elkattintottál egy másik oldalra, amikor a számlálód pl 2:16mp-et mutatott, akkor ha fél perc múlva nyomtál a böngésződben egy vissza gombot, akkor 2:16tól láttad ismét elindulni a számlálót. Ezért kellett frissíteni az oldalt.
Amióta az új design van, szerencsére ez kezelve lett.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 4.54
népszerűRockatanskyFérfi
Végzetúr tehetség
141 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
148. hozzászólás - 2010.03.26. 22:28:01
Nevezzük főoldalnak azt amin öltözködtem, azon ment a számláló visszafelé, az volt az alap. A második oldal számlálója lényegtelen, az csak be van készítve a gyorsaság miatt. Nem nyomtam vissza gombot, és nem a rabolt le a lényeg, hanem azon, hogy valami nincs, vagy nem volt szinkronban.
Pontszám: 6.72
kedvelt tagKabokaFérfi
Végzetúr tehetség
112 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
149. hozzászólás - 2010.03.26. 22:53:16 (Válasz Miklós #142 hozzászólására.)
Nem bugra gondoltam. Vagy nem jol fogalmaztam volna?
Akkor cafoljatok meg (mindazok akik ertenek a programozashoz) es nagybetus NEM-et kerek, hogy ugye nemlehet olyan scriptet irni, amibe beirom azokat karakterneveket akiket figyel a program, hogy mikor lesznek uthetok es tamad.
Elore is koszonom. Mert en erre akartam peldalozni.
Pontszám: 7.97
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
150. hozzászólás - 2010.03.26. 23:07:48 (Válasz Kaboka #149 hozzászólására.)
mar hogyne lehetne es raadasul relative egyszeru
kimasolod a tamadando karakter tamadasi linkjet es 5 masodpercenkent frissited a scripttel.
persze ezt marha egyszeru kiszurni a logbol, de egyszeruen ossze is lehet hozni.
tuti van okosabb megoldas is, de annyira nem ertek hozza, ez csak favago modszer (es nem, nem alkalmazom...)
A hozzászólást Endyr módosította 2010.03.26. 23:08:14-kor
Pontszám: 7.74
kedvencBzoli27Férfi
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
151. hozzászólás - 2010.03.26. 23:54:06 (Válasz Endyr #150 hozzászólására.)
Ez mitől skript? az alap firefox tartalmazza ezt az automatikus frissítési módot , ebben nincs semmi külső program ami a végzetúr honlapján módosítana bármit is.

Java script A HTML-oldalakba ágyazott, a böngésző ablakában futó, forráskódú program, amely leggyakrabban az interaktív elemek működését szabályozza
A hozzászólást Bzoli27 módosította 2010.03.26. 23:55:36-kor
Pontszám: 9.44
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
152. hozzászólás - 2010.03.27. 02:19:20
Ez a scriptelés kb. olyan mint a mai fiatalság és a kábítószerezés.
Fele fogyassza, de ha mindet becsuknák a yardok, elfogyna a fogyasztói társadalom.

És igenis éljenek a scriptek, és igenis nagyon jó ötlet a JV részéről, hogy beleviszi a játékba.
Ez olyan, mint amikor Hollandiában legalizálták a csokoládészármazékokat.
Mert ugye haladjunk a korral, nem kell leragadni régi korok szabályainál, de azért Amszterdam el is nyerte ezután pár évvel a megtisztelő "bűn városa" titulust.

Ez csak egy példa volt, csak hogy legyen viszonyítási alap.
Én nem lennék a JV helyében most, viszont személy szerint támogatom a scriptelést és a legalizációt, én magam is használok scripteket, egyet például a vakító fény varázslatom felrakására, ezt a scriptet vakító fény scriptnek hívom, akkor használom, amikor a térkapuba megyek. Nagyon jó, mert csak benyomom és rögtön felrakja a vakító fényt, semmi egyéb gombnyomkodás nem szükséges hozzá.... pfáááhhh
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 3.90
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
153. hozzászólás - 2010.03.27. 13:18:30 (Válasz Bzoli27 #151 hozzászólására.)
Idézet: Bzoli27 - 2010.03.26. 23:54:06
Ez mitől skript? az alap firefox tartalmazza ezt az automatikus frissítési módot , ebben nincs semmi külső program ami a végzetúr honlapján módosítana bármit is.

Java script A HTML-oldalakba ágyazott, a böngésző ablakában futó, forráskódú program, amely leggyakrabban az interaktív elemek működését szabályozza


sztem a legtobb itt alkalmazott script nem modosit semmit a vegzetur honlapjan (lasd oltozkodes, kviz, tamadas). Ami azt csinalja azt mar inkabb hackelesnek hivnam.
Pontszám: 8.41
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
154. hozzászólás - 2010.03.27. 14:12:05
Komoly megdobbenessel fogadtam, hogy milyen alszentek tudnak lenni nehanyan. Meg a jogban is van olyan, hogy a torveny szelleme, es abban egeszen biztos vagyok, hogy a jatekvezetes nem azt akarta meggatolni a scriptelest tilto szabalyozasukkal, hogy valaki naponta par percet sporoljon teszem atoltozo scriptekkel, vagy barmilyen oldalakat megadott sorrendben letolto makroval. Ebbol semmilyen elonye nem szarmazik a jatekban az embernek. Ez a valo eletben segit. Segit, hogy napi 5-15 percet nyerjek. Ez meg felbecsulhetetlen ertek.

Minden ervet elolvasva sem tudok magamra vagy azokra akik ugyanezt teszik csalokent tekinteni, mert hangsulyozom ujra semmilyen elonyhoz nem jutok ezaltal. Sem en sem mas.

Felmerult mint elony a leveretes. Ahhoz miert kell atoltozni? Meg 15% alatt szepen beoltozok ahova kell, max az utolso egs -> nem egs cucccsere az ami szukseges, de ez egy oldal ebbol nem erdemes makrot irni. Ha meg 5-10 perccel hamarabb kijon az ember a 15% alol, mint ahogy a gombozo LE rablok gondolnak, akkor az az 5 masodperc amig atkattint az ember az epikusra, es levereti magat aligha eleg neki, hogy leverjen. Kiveve persze ha scripttel, de akkor meg ugye csak a scriptbol fakado elonyet veszti el.
Raadasul nekem az iMacro rendszeresen hibazni is szokott, szoval en nem kockaztatnek ilyen fontos dolgot egy sima makrval kivaltani.

Termeszetesen van script ami szerintem se fer bele, sot reszemrol tudok is mondani ket ismervet rola: ujratolti ugyanazt az oldalt sokszor (probalkozik), vagy elagazast (dontest) hasznal.
Elobbi az ami igazi elonyhoz tud juttatni, mivel jatekoskent egyszeruen soha nem lesz turelmed 10 percig masodpercenkent nyomni egy tamadast valakire.
Az utobbi legjobb esetben olyan okos lesz, mint te, hiszen te elozetesen a rendelkezesre allo informaciok egy reszhalmaza alapjan hozod meg a dontest. En ilyet mar nem hasznalnek, de nem is felek attol aki igen, mert maximum olyan ugyes lehetr vele, mint o maga a script nelkul, de lenyegesen tobb szabadidovel.

Szinten felmerult, hogy ha oltozkodo scriptet hasznalok, akkor mi garantalja, hogy masmilyet nem? Visszakerdeznel: ha oltozo scriptet nem hasznalok, akkor mi garantalja, hogy masmilyet nem? Vagy ez olyan, hogy aki kiprobalta a fuvet az elobb utobb ugyis heroinista lesz? Mert onkontroll telezik.

Osszefoglalva: sztem senki - akinek minimalis igazsagerzete van nem gondolhatja komolyan, hogy egy kenyelmi funkcio technikai kivaltasa, aminek regesreg a jatekban kellett volna lennie valodi csalas. Ugy hogy sem a hasznalojat elonyhoz, sem azokat akik nem hasznaljak hatranyhoz nem jutttatja a jatekban.
Es igen en hiszek abban, hogy egeszseges ertekitelettel rendelkezo ember onalloan kepes eldonteni, hogy mi az a szintje az automatizalasnak, ami valodi elonyhoz juttatja, nem csak plusz szabadidohoz, es amert a jatekvezetestol valoban van felnivaloja.

Zarszo: csalozzatok le engem - mit banom, aki ismer ugyis tudja mi a valosag - de Craslorgrol sztem illendo lenne leszallni. Olyan mertekben korrekt ember, mind a jatekban, mind a valo eletben, hogy parjat ritkitja. En gyakran erzem ugy, hogy a masokkal valo korrektseg es a sajat magaval valo kitolas kozott huzodo hatarnak o mar a tulpartjan jar.
Pontszám: 6.46
népszerűBaalCainFérfi
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
155. hozzászólás - 2010.03.27. 15:03:01
Este, tök üres egyirányú utca, tolatunk. villan a kék fény bírság.
Zavart vkit, vagy gondot okozott városrész egyetlen mozgó kocsija? nem
megszoptuk? igen. Mert ez a törvény.
A törvények, szabályok betartását nem lehet az "önkontrollra" bízni. Mert az kinek mit jelent, mint látszik a jelenlegi vitán is. van akinek annyit mint nasdnak, van akinek kb Kócos mérték, és tudjuk vannak nagyságrendekkel... más önkontrollal bírók.

Ez nem jelenti azt, h egy szabály, törvény feltétlen jó. Fel kell vetni, beszélni róla és a legtöbbnek legjobb megoldást keresni. pl tipikusan öltöző script jól jönne mindenkinek.

Az meg, h milyen kárt okoz, h vki csak kis ez meg azt használ. Amíg be nem húztam a gyorsításokat csak vegetáltam, lényegesen ritkábban volt kedvem géphez ülni, sok kötelező, meg kell csinálni. A gyorsítások után nagyobb kedvvel játszok, többet portyázva, kevesebb Lét veszíteve a megspórolt perceken stb stb.

És ha vki elmondása szerint már törlésen gondolkozott, betegség bármi miatt és scripteket azért használja, h a játékélménye nagyobb legyen, akkor egyértelmű, h a script, makró bármi előny.

Az álszentes dologról Kócosnak: azért használod a scriptet mert hasznos. Álszent dolog lenne, ha ezt nem látnád be.
Pontszám: 8.87
kedvencWillChiFérfi
Végzetúr mester
287 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
156. hozzászólás - 2010.03.27. 15:15:03
Két lehetőség van:

- Az egyik az, hogy 100 százalékban tiltsunk minden scriptet.

- A második az, hogy ha valaki ír egyet, azt mielőtt haszálná elküldi Miklóséknak. Ők átnézik, hogy mit csinál, mire jó. Amennyiben nem ütközik semmiféle szabályba, akkor mindenki számára elérhetővé kell tenni. Ez esetben nem okoz senkinek hátrányt, hogy valaki használja, valaki nem, mert ez innentől saját döntés, hogy használod-e...

(A legvégén leírom, hogy én eddig semmiféle scriptet nem használtam, még mielőtt valaki meggyanusítana...)
WillChi - Hun v1 - Azúr Légió
Pontszám: 8.40
népszerűFulijoe1Férfi
Végzetúr
62 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
157. hozzászólás - 2010.03.27. 15:30:35 (Válasz WillChi #156 hozzászólására.)
Szerintem mikor Miklós ezt a topicot indította, biztos nem számított arra, hogy nemsokára scriptekkel fogják őket bombázni.
Remélem mindenki arról a címről küldi majd, amiről a karaktereit regisztrálta. (rofl)
A hozzászólást Fulijoe1 módosította 2010.03.27. 15:33:10-kor
Kisember nagy TÖ-vel.
Pontszám: 8.77
kedvencWillChiFérfi
Végzetúr mester
287 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
158. hozzászólás - 2010.03.27. 15:32:18 (Válasz Fulijoe1 #157 hozzászólására.)
Azért ehhez Miklósnak rá kell bólintania, nem csak úgy bekenjük sárral, aztán hadd szóljon...!
WillChi - Hun v1 - Azúr Légió
Pontszám: 7.34
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
159. hozzászólás - 2010.03.27. 15:50:39 (Válasz Kocos #154 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2010.03.27. 14:12:05
Ha meg 5-10 perccel hamarabb kijon az ember a 15% alol, mint ahogy a gombozo LE rablok gondolnak, akkor az az 5 masodperc amig atkattint az ember az epikusra, es levereti magat aligha eleg neki, hogy leverjen. Kiveve persze ha scripttel, de akkor meg ugye csak a scriptbol fakado elonyet veszti el.


Script nélkül is lerabolnak abban az 5 másodpercben, nem ezen múlik a dolog.

A lényeg, hogy már minden sz*r ki lett találva a játék gyorsítására meg az LE védésére (pl a script ami nem legális, meg ez a makro ami nem tudom mi, de sejtem, hogy hasonló) pedig még mindig a legegyszerűbb az, ami szabályos is. Elindítod a vadászatot, aztán 3 óra múlva elköltöd a lét, ennyi.

Te azt írod, hogy az átöltözős script az senkit sem zavar, de egy egymást lefosztó script már égbe kiáltó bűn lenne. Miért teszel különbséget a kettő között? Mind a kettő kijátsza a jelenleg érvényben lévő szabályokat, tehát simán mehetne érte a 3 nap eltiltás. Jót mosolyognék, ha Nasdon meg még egy két karakteren kívül az első pár oldal pihenne 3 napig.

Persze ez nem járható út, Miklós is azt szeretné, ha élvezné tovább mindenki a VU-t és peregnének havonta a Széchenyik. Így a legegyszerűbb megoldás tényleg az, ha a JV engedélyez bizonyos dolgokat, hogy azok se szenvedjenek hátrányt a játékban, akik a pénzük mellé szabályosan szeretnének játszani.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 7.63
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
160. hozzászólás - 2010.03.27. 18:34:16 (Válasz Ricardo #159 hozzászólására.)
Idézet: Ricardo - 2010.03.27. 15:50:39
Script nélkül is lerabolnak abban az 5 másodpercben, nem ezen múlik a dolog.


Ezt ket esetben tudod megtenni:
1/ Tudod mikor fogok valtani felszerelest felkuszva 15% fole (mondjuk egy 10 perces intervallumban).
2/ Folyamatosan probalkozol kezzel 10 percig.
(Ha van mas lehetoseg kerlek jelezd, nem kell elmondani, hogy mi, csak hogy van.)

Elobbi esettol tekintsunk el, mert parafenomeneknek az eges elet konnyu ugyis. Utobbi esetben viszont le a kalappal, mert en 1 percig se lennek kepes ezt csinalni. Es szerintem nagyon keves emberke tudja ezt utanad csinalni. De mondanivaloon ez mit sem valtoztat, mert az oltozeses makro nem segit elkerulni ezt.

Te azt írod, hogy az átöltözős script az senkit sem zavar, de egy egymást lefosztó script már égbe kiáltó bűn lenne. Miért teszel különbséget a kettő között?


Eleg vilagosan leirtam sztem: az egyik elonyhoz juttat a masik nem. Az egyik hatranyosan erint mast, a masik nem.

Baal:
Az a szabaly azert van letrehozva, mert veszelyhelyzetet teremthet. Ennek ellenere en elmondanam a rendornek, hogy csak be akartam parkolni. Es lass csodat azt szabad is. (Igen gyakorlatilag ra van bizva az autovezetore, hogy mennyi tolatas megengedett.)
A jatekszabaly nem torveny, es szamtalan torveny/szabaly van amit athagunk abban az esetben, ha tudjuk nem lesz belole baj. Atmegyunk a zebratol 30 meterre az uton, 20-as tablanal 40-nel megyunk, kikeruljuk a megalloban allo buszt a zarovonalon keresztul csak hogy hirtelen a kozlekedesre utaljak. Es nem szornyu buntudattal megyunk haza, ha tudjuk, hogy amikor fontos volt vigyaztunk magunkra es a tobbi kozlekedore.
Amugy meg ez kb. olyan szintu szabalyszeges, mint amikor tarsasjatekban elore felhuzol egy lapot, mielott rad kerulne a sor, ugy, hogy tudod semmi jelentossege, hogy ismered vag sem, csak igy porgosebb erdekesebb lesz tole a jatek.
A hozzászólást Kocos módosította 2010.03.27. 18:36:00-kor
Pontszám: 7.26
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!