Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Új kényelmi funkciók
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
421. hozzászólás - 2010.04.24. 17:11:52 (Válasz dj_rusy #420 hozzászólására.)
Aki este nem böngészi a fórumot, az biza' lemarad érdekes dolgokról.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 8.29
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
422. hozzászólás - 2010.04.24. 17:17:32 (Válasz PottomPanna #421 hozzászólására.)
Jelentem nem a gyors gombokkal van a probléma, hanem a megosztó oldal nyílvánossá tételével.

Hogy miért is?
Felhívás keringőre, annak a ténye, hogy egy "legális" funkciós scriptre mutató linkkel felhívod valakinek a figyelmét egy oldalra, ahol a szomszédban 1 klikkre lévő "Mint megtudtam illegális" másik script is lehet.

Azaz egyenesen következik, hogy a google, vagy vikipédiát-t belinkelni a vu fórumra illegális, és törlendő postot generál az írója
A hozzászólást Birka módosította 2010.04.24. 17:21:44-kor
Pontszám: 4.88
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
423. hozzászólás - 2010.04.24. 17:31:06 (Válasz Birka #422 hozzászólására.)
Nah igen, vannak még érdekes sriptjei a tagnak. De a kvízes már annyiféle formában volt reklámozva fórumon, hogy nem hiszem, h van aki még nem ismerné.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 8.29
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
424. hozzászólás - 2010.04.24. 17:58:11
Hová lett az a scriptes link amit Birka betett? Ha a JV engedi használni, akkor jó lenne, ha nyílvánosan hozzá lehetne férni a fórumról.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 4.47
fórumozódj_rusyFérfi
Végzetúr
88 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
425. hozzászólás - 2010.04.24. 18:43:08 (Válasz Ricardo #424 hozzászólására.)
Ja, hogy script volt. Ráadásul engedélyezett? Akkor hova lett? Ide vele vagy mérges leszek
Pontszám: 5.24
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
426. hozzászólás - 2010.04.24. 19:04:54 (Válasz dj_rusy #425 hozzászólására.)
Ez marhaság, nincs legális script!

Bocsi a fogalmazásért!

Megtűrt, hiánypótló, a játékot nem befolyásoló "skin" módosító scriptek lehetnek.

Ha ezek megvalósulandó Behólderes fejlesztéseket pótolnak ideiglenesen, akkor nem probléma! Aki meg "iqfighter" használni őket, az várja ki, amíg sorra kerülnek a fejlesztések listáján ezen ötletek.
A hozzászólást Birka módosította 2010.04.24. 19:06:15-kor
Pontszám: 4.88
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
427. hozzászólás - 2010.04.24. 19:32:16
Gondolod ezt nem fogják?
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 8.29
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
428. hozzászólás - 2010.04.26. 15:13:26
Ma, 14:08:52 Automatikus sajtolás: Kisajtoltál a lényből 8375 lélekenergiát.
Ma, 14:12:52 Automatikus sajtolás: Kisajtoltál a lényből 11048 lélekenergiát. (-1 CSP)
Ma, 14:14:52 Automatikus sajtolás: Kisajtoltál a lényből 9712 lélekenergiát. (-1 CSP)

Vissza lehet kérni az 50 őskövet?
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 7.17
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
429. hozzászólás - 2010.04.26. 15:24:57 (Válasz S0laris #428 hozzászólására.)
ha masik iranybol nezed es oskovet hasznaltal volna, akkor most 5 forintert kaptal volna 20k LEt. sztem megeri
en orultem volna neki

magyarazat: utalva/beho talin 13/14 Ft egy kavics, kiegett miatt 7 Ft, 2/3 osko 5 Ft
Pontszám: 5.45
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
430. hozzászólás - 2010.04.26. 15:28:52 (Válasz S0laris #428 hozzászólására.)
Sajna az autosajt több sebből vérzik, és mint a példa is mutatja, könnyen okozhat csp vagy őskő vesztést is. Szinkronizálni kellene a sajtolás ismétlésének minimum idejét a vadászat minimumával, és akkor legalább ilyen bakikat nem csinálna az automata.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 6.50
népszerűMcGeeFérfi
Végzetúr
97 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
431. hozzászólás - 2010.04.26. 17:30:38 (Válasz Endyr #429 hozzászólására.)
Oké Endyr megértettük. Másodjára is szépen kiszámoltad, hogy ez milyen pitiáner összeg.
Egy kérdésem lenne. Téged mennyiben zavarna/gátolna a játékodban, ha a Beholder kft berakna egy olyan lehetőséget is, hogy: használom az automatikus sajtolást gyorsítás nélkül?
Pontszám: 7.11
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
432. hozzászólás - 2010.04.26. 18:04:35 (Válasz McGee #431 hozzászólására.)
de, igazad van, ezt soha nem is tagadtam. csak probalok ravilagitani mennyire apro a problema amit kifogasoltok.

mondjuk az elv az, amit megertek, h ne fizessunk ketszer. De en - habar nem vagyok gazdag - 5/10 forinton nem veszek ossze senkivel sem (foleg, ha max heti 1-2x fordul elo)
Pontszám: 7.67
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
433. hozzászólás - 2010.04.26. 18:29:16
En meg ugy velem, hogyha valaki befizetne ezt az 50 oskovet a kenyelmi funkciokert, akkor kar azzal eltantoritani, hogy nem adunk hosszu tavu extra koltsegmentes hasznalati jogot ra. Csak azt fogjuk elerni, hogy nem fizeti be az 50 oskovet sem, kenyelmetlenul jatszik, hamarabb megunja a jatekot es abbahagyja, pedig lehet, hogy a premium tagsagot fizeti.
Pontszám: 6.78
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
434. hozzászólás - 2010.04.26. 18:33:15 (Válasz Ariel #430 hozzászólására.)
Csak hogy jól értem-e a dolgot!
Megveszem a gyorsítás és a prémiumot. Beállítom az automata sajtolást. Mondjuk még marad 10 őskövem.
Ha jól értem az eddigi tapasztalatok azt mutatják, hogy ha van két vagy több egymást követő befogásom (idő lejárta előtt) akkor a gép automatikusan levon 1/3 őskövet és újra sajtol. Ha mondjuk 3 befogás van egymás után akkor az már 1 kő (kerekítve).
Ha jól értem akkor nincs olyan lehetőség, hogy válasszak az autósajtolás esetén 1/3 kő vagy 1 csp között, olyan meg pláne nincs, hogy esetleg az autósajtolással várja meg az idő lejártát?

Ha mindez így van akkor egyszer csak azt veszem észre, hogy 10 megmaradt kövem elfogyott anélkül, hogy bármit is vettem volna belőle csak azért mert elhasználta autosajtra?
A hozzászólást BlackSheep77HUN módosította 2010.04.26. 19:00:36-kor
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 5.76
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
435. hozzászólás - 2010.04.26. 18:46:46 (Válasz BlackSheep77HUN #434 hozzászólására.)
Valójában a csp/őskő költség egyáltalán nem jogos az auto sajtolásnál. Eddig azért voltak ezek a költségek, hogy kiválthassa az ember azt a pár perc időt, amit egyébként ki kellene várnia a sajtolásnál. Most ismét fizetek 50 őskövet, hogy ne kelljen a sajtolással vacakolnom, de ugyan úgy kifizettetik velem a várakozási idő kiváltását. Arról a várakozási időről beszélünk, ami már nem is spórol időt, hiszen nem én sajtolok, hanem egy automata. Tehát egyáltalán nem nyerek azzal időt, hogy fizetek, holott pont ezért lett bevezetve a csp/őskő költség. Ha pedig nem spórol időt, akkor nem is jogos a pénz beszedése érte.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 6.50
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
436. hozzászólás - 2010.04.26. 18:51:42 (Válasz Ariel #435 hozzászólására.)
közben teljesen átfogalmaztam a posztot mert nem akartam újat írni olyanra amit nem biztos hogy jól rétek! Bocsi!
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 4.10
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
437. hozzászólás - 2010.04.26. 18:59:54 (Válasz Ariel #435 hozzászólására.)
Értem! Tehát a költségek egy kicsit megugrottak az 1/3 kövekkel és még csak idő sem lett megspórolva hiszen mindegy, hogy a vadászat végén sajt/(1/3) kőért Te csinálod vagy vadászt közben a gép csinálja ugyanezt.
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 3.64
népszerűMcGeeFérfi
Végzetúr
97 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
438. hozzászólás - 2010.04.26. 19:00:01 (Válasz Endyr #432 hozzászólására.)
Idézet: Endyr - 2010.04.26. 18:04:35
de, igazad van, ezt soha nem is tagadtam. csak probalok ravilagitani mennyire apro a problema amit kifogasoltok.

mondjuk az elv az, amit megertek, h ne fizessunk ketszer. De en - habar nem vagyok gazdag - 5/10 forinton nem veszek ossze senkivel sem (foleg, ha max heti 1-2x fordul elo)


Hidd el, hogy engem sem az zavar, hogy néha levesz 1/3-ad őskövet. Hanem mióta aktiváltam a kényelmi funkciókat és elkezdek vadászni, kicsit keserű lesz a számíze, mert nem azt kaptam amit leírtak és úgy érzem kicsit megszívattak. Lehet, hogyha bekerül az opció amit kérek, annak ellenére is fogom használni a gyorsítok őskőért opciót, de most kicsit korlátozva érzem magam.

Blacksheep77HUN:
Azt elfogadom, hogy úgy nem akarják/tudják megcsinálni ahogy leírtad, mert ugyan nem értek hozzá, de azt hiszem akkor minden vadászat végén kellene vizsgálnia a programnak, hogy tud-e sajtolni és nem tudom ez mekkora szerverterhelést jelent. Majd egy hozzáértő megmondja. Én csak annyit kérek, hogyha már van elfogás akkor ne legyen muszáj a gyorsítást használni, ha még nem járt le az idő ami kellene a következő sajtoláshoz akkor vágja be az ólba az állatot és majd én kisajtolom ha akarom.
Pontszám: 7.11
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
439. hozzászólás - 2010.04.26. 19:15:01 (Válasz BlackSheep77HUN #437 hozzászólására.)
Időt azzal spórolsz, h nem kell a vadászatot figyelgetned, hogy leáll vagy sem, hanem nyugiban csinálhatsz mást. Ezért lett kitalálva nem azért, hogy harmadkavicsokat spórolj vele.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 5.85
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
440. hozzászólás - 2010.04.26. 19:20:24 (Válasz McGee #438 hozzászólására.)
Tudod az a baj, hogy jó pár oldallal ezelőtt írtam egy erős hangvitelű hsz-t az új funkciók és a hozzá kapcsolható scriptek vonatkozásában. Már akkor leírtam, hogy ezt a gyorsítást 50 kő+prémért bevezetni nem éppen felhasználó barát annak tükrében, hogy a főbb funkcióit ki lehet váltani ingyen scripttel. Akkor még nem is gondoltam erre az 1/3 köves autosajtolásos dologra. Ezek szerint azok akik megvették a gyorsítást azok joggal érzik magukat becsapva, mert nem egészen azt kapták amit vártak. Sajnálom, hogy nekem lett anno igazam és remélem, hogy Miklós átgondolja ezt a funkcióját a gyorsításnak és egy kicsit felhasználó barátabbá teszik.
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 5.76
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője