Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Új kényelmi funkciók
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
281. hozzászólás - 2010.04.19. 20:06:31
Nem lehetne, hogy aki nem akar sehogy nullazni annak is elerheto legyen az autosajtolos funkcio? Neki egyszeruen leallna a vadaszat ha nem megy a sajtolas es maxon van az allatkert. Mas esetben meg egyszeruen nem sajtol csak vadaszik tovabb. Nem latom okat, hogy miert ne lehetne ezt megvalositani.
Pontszám: 4.84
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
282. hozzászólás - 2010.04.19. 20:08:14 (Válasz CaveMaN #273 hozzászólására.)
Idézet: CaveMaN - 2010.04.19. 19:10:06
Idézet: Miklós - 2010.04.19. 19:01:46

A dolog ennél sokkal egyszerűbb lesz: ha a sajtolásod 65-nél kevesebb, és 0-s fertőzésed van, akkor a sajtoláskor a program levon 50 VP-t, és 65-ös sajtolásnak megfelelő LE-t kapsz. Nem kell visszaturbózni spektrálisra v elementárisra, és nem kell őskövet fizetni a turbó váltásáért.


Szomorúan hallom, aki pedig elköltötte a +5-öt a sajtolásra, az ezzel bukott gyakorlatilag egy +5-ös szakértelem lehetőséget. Az 50 VP / sajtolás 60-as szakértelem esetén bagatell...


Ja igen az elso gondolatom nekik is ez volt, illene visszakapniuk igy a +5 lehetoseget. (Bar felek tole az lesz a valasz, hogy ok mar kitapoltak eddig magukat belole, de akkor el is vonulok sirni valami hideg es sostet helyre.)
Pontszám: 4.84
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
283. hozzászólás - 2010.04.19. 20:10:05 (Válasz Kocos #280 hozzászólására.)
50kavics nem elég érte? De értem, ezt a funkciót max nem használom, mert leálltam a maxolással, még Sharpa gyógyulásának idején, ha utána úgyis turbózni kell, minek maxoljam alapon.


Mikor ezt írtam, eszembe sem jutott, hogy valaki erre tesz +5-öt, nem gondoltam végig az egész problémát, csak annak egy részére írtam amit írtam. Ha nekem is szólt amit Caveman írt.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 8.33
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
284. hozzászólás - 2010.04.19. 20:27:37 (Válasz PottomPanna #283 hozzászólására.)
Alapvetoen jo, hogy kell a 60-as, mert aki kimaxolta legalabb 60-ig annak a fejlesztese nincs negalva igy. Raadasul sztem meg tap szempontbol is megerheti kitolni igy maxra a sajtot.
Pontszám: 6.76
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3621 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
285. hozzászólás - 2010.04.19. 20:29:27 (Válasz CaveMaN #273 hozzászólására.)
Idézet: CaveMaN - 2010.04.19. 19:10:06
Szomorúan hallom, aki pedig elköltötte a +5-öt a sajtolásra, az ezzel bukott gyakorlatilag egy +5-ös szakértelem lehetőséget. Az 50 VP / sajtolás 60-as szakértelem esetén bagatell...


Értem a problémát.
Amikor az automata sajtolást kitaláltuk, az egyetlen cél az volt, hogy a játékosok dolgát könnyebbé tegyük, a monoton, ismétlődő cselekvések számát redukáljuk. Tehát semmiképpen sem akartuk a sajtolást táposabbá, vagy kevésbé táposabbá tenni - egyszerűen csak ugyanazt az eredményt, ugyanazokból az erőforrásból, kevesebb kattintással.
A fenti megoldás a következőképpen jött ki:
Elmész vadászni X időre. Ezután lesz valahány befogott állatod. Felturbózod a sajtolást, majd őskőért ill. csp-ért ismételve végigsajtolod az állatokat, esetleg maxos kronokompenzációval rövid időn belül lassan lesajtolod őket.
A 60+5-ös verzió úgy néz ki, hogy miután az állatokat befogtad, elköltesz 50 VP-t a turbóra, és 65-össel végigsajtolod őket. Ehhez a verzióhoz képest az automata sajtolás semmi erősítést nem ad (sőt, ugye az 50 VP-t minden állatnál elköltöd). Még sőtebb, akinek 60+5-ös sajtolása van, annak nem volt értelme az automata sajtolást használni.
Tehát én úgy gondolom, hogy ez a megoldás önmagában nem sérti azok érdekeit, akiknek 65-ös sajtolásuk van - inkább azt kéne megvizsgálni, hogy eredetileg mi célból fejlesztették ki a 65-ös sajtolást.
Feltételezem, hogy azért, hogy az automata sajtoláshoz hasonló hatást hozzanak létre: vagyis, hogy vadászat közben is rögtön le tudják sajtolni az állatokat turbó váltás nélkül. Ezt a koncepciót nem a fenti változás, hanem maga az automata sajtolás gyengíti véleményem szerint.
Tehát én a helyetekben inkább azt kérném, hogyha valaki megveszi az automata sajtolást, akkor a 65-ös sajtolás 5 pontját ha akarja, rakhassa át valami másra. (Remélem Baraty ezt nem olvassa, mert sajnos neki kell ezzel szívnia ). Erre talán a legegyszerűbb megoldás, hogyha valakinek 0-s fertőzése van, automata sajtolása, és 65-ös sajtolása, akkor is választhat egy szakit +5-re, ha egyébként nem lenne választási lehetősége - és amit ilyenkor kiválaszt, arra a program egyszerűen átrakja az 5-öt a sajtolásról. Felmerül még, hogy mi van, ha ilyenkor magasabb szakértelemre pakolsz át, akkor át kell számolni, de még talán ez is megoldható (ennek a matematikája meg az én nyűgöm lesz).
Pontszám: 9.38
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
286. hozzászólás - 2010.04.19. 20:31:11 (Válasz Miklós #285 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2010.04.19. 20:29:27

Tehát én a helyetekben inkább azt kérném, hogyha valaki megveszi az automata sajtolást, akkor a 65-ös sajtolás 5 pontját ha akarja, rakhassa át valami másra. (Remélem Baraty ezt nem olvassa, mert sajnos neki kell ezzel szívnia ). Erre talán a legegyszerűbb megoldás, hogyha valakinek 0-s fertőzése van, automata sajtolása, és 65-ös sajtolása, akkor is választhat egy szakit +5-re, ha egyébként nem lenne választási lehetősége - és amit ilyenkor kiválaszt, arra a program egyszerűen átrakja az 5-öt a sajtolásról. Felmerül még, hogy mi van, ha ilyenkor magasabb szakértelemre pakolsz át, akkor át kell számolni, de még talán ez is megoldható (ennek a matematikája meg az én nyűgöm lesz).

Bármelyik megoldás tökéletes lesz. Előre is köszönjük!
A hozzászólást CaveMaN módosította 2010.04.19. 20:31:25-kor
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 7.21
kedvelt tagBumburnyakFérfi
Végzetúr mester
555 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
287. hozzászólás - 2010.04.19. 20:47:05 (Válasz Miklós #285 hozzászólására.)
Még annyi kérdés ezzel kapcsolatban (bár keveseket érint...), hogy ha valakinek Tudás Könyvéje van, 0-ás fertőzése és 60-as sajtolása, akkor automatikus sajtolásnál neki is 50 vp-ért 65-sel sajtol, vagy 60 vp-ért 66-ossal?

előre is köszi a választ!
"Húzom a csukát, sapkát az arcba és kocc. Akkora lépteket csapatok ,h te is megfutamodsz. Idegesít mindenki mint körmöm alatt a kosz. Nevem antiszociál jobb ha nem baszakodsz!"
Pontszám: 6.49
kedvencAurriFérfi
Végzetúr mester
791 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
288. hozzászólás - 2010.04.19. 20:52:57
Véleményt alkotnék az új kényelmi funkcióval kapcsolatosan.

Anno amikor bejöttek a gyorsítások én magam javasoltam hogy legyen őskőért is elérhető, hiszen kényelmi funkciókról van szó (ezzel lehet nem voltam népszerű, de mivel CSP-ért is elérhető volt és ez volt Miklós alapfelvetése, ezért megmaradt a választás lehetősége). Azok egytől-egyig hasznos kis kényelmi funkciók voltak némi áldozatért cserébe.
Ezzel szemben most mit kapunk? 50 őskő (csak és kizárólag, CSP nincs) és ha ez nem lenne elég prémium státuszhoz kötik a használatát. Azaz ha befizetsz 50 őskövet, de nem tejelsz hetente 6 őskövet akkor SEMMIre nem jó. Ezzel a befizetőket - számomra eléggé elítélhető módon- a folyamatos prémium státuszra sarkallja ez a szolgáltatás amiért már egyszer fizettek. És alapvetően azt sem igazán értem mi az az egetrengető különbség ezen gyorsítás és az előzőek között? Miért nem lehetett egy kalap alá venni? Nézzük sorba:

Autósajt - Több sebből vérzik, máris foltozgatni kellett. Én maradok a 2 perces vadászatnál az EM turbóval, emiatt nem fogok 30 szakit kihúzni (később majd talán megengedhetem ezt is, most luxusnak tűnik még az autósajt fényében is). Amúgy simán szakihoz kötöttem volna. Pl 40-es sajtnál checkbox.

Szetek - Ez az a script, amit még a hozzám hasonló script-analfabéták is kb fél perc alatt le tudtak gyártani és használni. Nem 3-at, 13-at. Ettől függetlenül ez egy hasznos funkció és sokkal jobb ezt "legalizálni" mint külső proggival elérni. De sztem is legalább 5 szet kellett volna alapból hogy a scriptelést végleg eradikálja.

Gyorsgomb ősköves italvásárlásra - Ez hasznos és tényleg kényelmi dolog (pláne így hogy nem kell turbó, bár ez esetben már a viccesnek tűnő VP levonást sem erőltetném), viszont igazán használható az Endyr által felvetett javaslattal lenne (VP vagy ÉP vagy ÉP+VP, pl checkbox-szal)

10 kalandnál vadászat leáll - Hasznos és kényelmi. Én mondjuk valami kalandszakihoz (pl csapdaészlelés) kötöttem volna, mint a befogást, legyen legalább más értelme is a szakinak (pl ha szint-50-et eléri checkbox megjelenik mint vezetőkészségnél)

PP-tár növelés - Ez már váratott magára mióta kijött a CSP-tár növelő.


Több vásárlás egyszerre - Ez egy olyan fejlesztés amit defaultból tudni kellen a progginak. Sztem a VU-nak is kevésbé megterhelő, ha 10 potiont nem 10 kattal vásárolok meg, hanem egyel, nem beszélve a játékosról. Ez nem hiszem hogy kényelmi extra 2010-ben, hanem elvárható minimum.

Több gyakorlás egyszerre - Lásd fent. De ha következetesek vagyunk, akkor ezt is lehetett volna (esetleg némileg mellőzött) szakihoz kötni. Pl. 30-as idomítás esetleg meggyőzőkészség esetén plusz funkció. Vagy a majdani új kennel esetleg bűvös kunyhó is adhatta volna.

Kamrakijelzés - Aranyos ötlet, de olyan érzésem van, hogy ez egy "rakjukmégeztisbele-szépszínestöbben viszik" próbálkozás. Kb egy baraty által bejelentett 1 soros komment lett volna különben a hírekben 2 hét múlva mindenki által hozzáférhetően. Bocs a rosszmájú feltételezésért.

összeségében bár hasznos csomagot kaptunk, de nem értem a logikát és a következetességet. Az eddigi gyorsítások is hasznosak voltak, ez is az, de míg az áldozatért (CSP vagy kp) kiváltható kényelmi extra volt, ennek most erősen lehúzás szaga van. Ha jelen fejlesztést 2-3 részre szeditek és ugyanúgy beteszitek 1-1 gyorsításnak mint az eddigiket (ugyanazokkal a feltételekkel mint eddig) egy szavam sincs. Míg legutóbb én nem értettem miért nem él a Behó a kényelmi funkció kínálta bevételi lehetőséggel (és ragaszkodik görcsösen a CSP költséghez), most értetlenül és szomorúan állok...
A hozzászólást Aurri módosította 2010.04.19. 21:09:55-kor
"Tehát ha ez nem is bug, de hibás tervezés. Azonnal korrigáljuk..."
Pontszám: 8.67
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
289. hozzászólás - 2010.04.19. 21:46:15
Minden elismerésem Aurrié!

Srácok visszaolvastam az előző 5-6 oldalt és olyan szépen elbeszélgettetek a semmiről. Tényleg nagyon sok hibára rávilágítottatok.
Ez a jelen "gyorsítás" a prémium prémiuma. Anno amikor a scriptekről és a markotokról vitáztunk a többség egyetértett abban, hogy a scripteket csak úgy lehet kivédeni, ha a Beho bevezeti azok funkcióit a játékba úgy hogy az mindenki számára ingyen elérhető legyen, vagy maximum a prémiumtagsághoz köti őket. Erre most jön ez a dupla sarcolás.

A korábbi viták és beszélgetések fényében kérdem én, ki az az ökör aki megveszi 50 kőért és hetente +6 kőért azt amit büntetlenül is megtud csinálni saját magának.
Biztos van ilyen játékos és ezt teszi jóhiszeműen.
Én eddig nagyon a scriptek és a markotok ellen voltam, de ennek az ocsmány lehúzásnak a tükrében aki azt mondja, hogy azért csinálja mert ez így nem fair az megtudom érteni!

Én nem értek a külső segítségekhez, de azért nem fogok egy kurva forintot sem fizetni amit más továbbra is ingyen tud saját maga használni. Mert abban biztos vagyok, hogy akik a "kényelmi funkciókat" ingyen használták azok mondhatnak bármit továbbra is ingyen fogják használni. Tehát nekem marad a 4-5 kattintgatás a manuális sajtolás és a képernyő pörgetős átöltözés!

Nekem ez a véleményem és vállalom is azzal, hogy leírom.
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 4.98
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3621 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
290. hozzászólás - 2010.04.19. 22:04:41
Idézet: Bumburnyak - 2010.04.19. 20:47:05
Még annyi kérdés ezzel kapcsolatban (bár keveseket érint...), hogy ha valakinek Tudás Könyvéje van, 0-ás fertőzése és 60-as sajtolása, akkor automatikus sajtolásnál neki is 50 vp-ért 65-sel sajtol, vagy 60 vp-ért 66-ossal?

Igen, ez tis figyelembe fogjuk venni, 60 VP-ért +6-ot kapsz, illetve a turbó költséget felező relikviát is.

Idézet: Aurri - 2010.04.19. 20:52:57
Ezzel a befizetőket - számomra eléggé elítélhető módon- a folyamatos prémium státuszra sarkallja ez a szolgáltatás

Akármennyire is elítéled, hogy a játékosokat arra próbáljuk sarkallni, hogy fizessenek a játékért, az a helyzet, hogy a játékot a fizető játékosok tartják el... De asszem ezt a csontot cirka másfél éve, a játék indulásakor már lerágtuk. Én csak annyit kérek, hogy aki viszont úgy gondolja, hogy jó dolog, hogy a játékot fejlesztjük, és a kényelmi funkciókat hasznosnak találja, írjon nyugodtan egy-egy pozitív hanvételű posztot erről, higyjétek el, jól esik a ilyesmi.
Pontszám: 8.89
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
291. hozzászólás - 2010.04.19. 22:21:00 (Válasz Miklós #290 hozzászólására.)
Jó írok egy pozitív hangvitelű posztot.

Az alap elképzelés és a funkciók többsége tényleg jó. A sajtolás nekem pl. baromira tetszik. De ezt meg lehet oldani scriptel ingyen.

Én is fizetek a játékért súlyos ezreket. De olyanért nem fogok amit más saját erőből büntetlenül tud használni. És az a játékos aki ezért fizet az buta! Ha látom azt, hogy véglegesen kizárjátok a scriptelőket vagy a markot használókat akkor én is megfogom venni a gyorsítást mert akkor már van értelme. De 100%ig biztos vagyok benne, hogy nem lesz kizárás.

Értelem szerű és meg is értem, hogy a szolgáltatónak az a célja, hogy hasznot húzzon a szolgáltatást igénybe vevőkön. Megértem, hogy ez üzlet és nektek is az a célotok, hogy minél több játékost sarkaljatok a költekezésre. De az üzletnek vannak szabályai. Mint ahogy a játéknak is. Én egyenlő feltételekkel szeretnék játszani a többiekkel. És ez lenne az a cél amit a szolgáltatónak nem lenne szabad szem elől téveszteni.
A hozzászólást BlackSheep77HUN módosította 2010.04.19. 22:22:42-kor
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 4.26
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
292. hozzászólás - 2010.04.19. 22:24:12 (Válasz BlackSheep77HUN #289 hozzászólására.)
Idézet: BlackSheep77HUN - 2010.04.19. 21:46:15
ki az az ökör aki megveszi 50 kőért és hetente +6 kőért azt amit büntetlenül is megtud csinálni saját magának.

Azért 50 őskő extra költséget ocsmány lehúzásnak titulálni elég erős (egyszeri 1000 forintról beszélünk, ha egyetlen kiégett őskövet sem alakítottál át. A legoptimálisabb kalkuláció szerint meg 350 Ft).

Én egyébként azonnal megvettem, azzal a karakterrel, amelyikkel őskövezek. Annak ellenére, hogy némelyik makró legyártása a nevemhez fűzödik
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 7.22
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
293. hozzászólás - 2010.04.19. 22:25:50 (Válasz BlackSheep77HUN #291 hozzászólására.)
Idézet: BlackSheep77HUN - 2010.04.19. 22:21:00
Én egyenlő feltételekkel szeretnék játszani a többiekkel.

Amint nem fizetsz elő a prémiumra buktad az egyenlő feltételed (vö: kevesebb csp-t kapsz). Ettől az 50 ősköves mókától, ha kihagyod, végképp nem lesz rosszabb neked, csak kényelmetlenebb.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 8.14
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
294. hozzászólás - 2010.04.19. 22:26:17 (Válasz CaveMaN #292 hozzászólására.)
1000 forint van olyan gyerek akinek 1 havi zsebpénze ne a keresőképes játékosokból indulj ki! Tényleg nem sok! Itt elvekről van szó!
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 2.47
kedvencAurriFérfi
Végzetúr mester
791 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
295. hozzászólás - 2010.04.19. 22:27:31
Miklós mint írtam anno én is javasoltam a gyorsításoknál hogy legyen ősköves (is) a cucc, mint prémium szolgáltatás. A csak CSP-ből eljutottunk oda hogy csak kp és fizess hetente. Maga fejlesztés jó és hasznos. Az elvvel van a bajom. (félreértések elkerülése végett: én is megvettem a "szolgáltatást" és rendszeres fizető játékos vagyok.
A hozzászólást Aurri módosította 2010.04.19. 22:28:27-kor
"Tehát ha ez nem is bug, de hibás tervezés. Azonnal korrigáljuk..."
Pontszám: 5.93
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
296. hozzászólás - 2010.04.19. 22:27:36 (Válasz BlackSheep77HUN #294 hozzászólására.)
Az nem elv, hogy legyen egy gyakorlatilag kényelmi funkció ingyenes.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 8.61
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
297. hozzászólás - 2010.04.19. 22:29:55 (Válasz CaveMaN #293 hozzászólására.)
Bocs de Te kevered a szezont a fazonnal! Olvad már végig miről írtam! Itt a scripteken van a hangsúly. A Pérmium tagságot ne keverd ebbe bele mert az nem lehet scriptettel kiváltani míg az átöltözést és a sajtolást pl igen.
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 2.26
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
298. hozzászólás - 2010.04.19. 22:31:51 (Válasz BlackSheep77HUN #291 hozzászólására.)
Nincs igazad!

Scripttel nem tudsz 60-as szakiból 50 vp-ért 65-öst csinálni, csak 33-ból 65-öt, és pakolgatni kell a turbót is.
Továbbá Itt nem lassul be a vadászat, és 1 blöki pozíció is elég, hogy folyamatos legyen a vadászat, miközben 10 blökit használhatsz harcra/küldire!

Scripttel az életben nem lesz 300-as pp puffered!

Sajnos a többi funkció kiváltható jelenleg ingyen is, de egy szóval nem mondta Miklós, hogy nem kerülhetnek be a packba utólag olyan feature-ok, melyek még piacképesebbé teszik a scriptekkel szemben

Term. lesznek olyanok, akiknek már 33-ról 60-ra felnövelni a sajtolást is horror unoptimum, lékidobás, de a többség szerintem egy emészthető, tényleges bónuszt kapott!
Persze a kétkedők száját is be lehetne fogni, de ne akarjak tul sokat asszem (Az autó sajt kapásból 67-es sajtolással tolná azoknak akik autó sajtolnak...)

Miklós köszi, hogy meghallottad a "tömeg" hangját, és beláttad a +5 fontosságát!
Pontszám: 6.43
kedvencLet.
Végzetúr mester
633 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
299. hozzászólás - 2010.04.19. 22:32:39 (Válasz BlackSheep77HUN #291 hozzászólására.)
Üdv!

A probléma az, hogy egyenlő feltételek elbírálása nem működhet olyan alapon, hogy a szolgáltató a csalásra alapoz.
Azaz lefordítva: nem várhatod el, hogy azért mert valami scripttel megoldható, a szolgáltató ne valósítsa meg. A céljuk az, hogy a játékot fejlesszék.

Szerintem lehetnek még finomítások, ha sokan igényelnek valamit, akkor biztosan lesz még változtatás.

Nekem első dolgom lesz őskő vásárlás után megvenni a szolgáltatást, két okból.
Egy, mert könnyebbé és kényelmesebbé teszi a játékot.
Kettő, mert azt látom, hogy a fejlesztők nagyon jó úton haladnak. Számít nekik, hogy hogyan játszunk.

Egyébként nem csak magam miatt veszem meg, hanem mert honorálom, hogy törődnek az igényeinkkel. 350 őskő vásárlása esetén az az 50 őskő kb. 720 forint. Ha átváltozott valamennyi kiégett őskő, arányosan kevesebb. Ez is egy újabb lépés egy kényelmesebb, egyszerűbb játék felé.

Ha nem mondtam volna: Köszönöm.


Let

Ui: Közben Birka is kommentált és egyetértek vele, azt hiszem nagyjából ugyanarra gondolunk.
A hozzászólást Let. módosította 2010.04.19. 22:33:48-kor
الكلاب تنبح والقافلة تسير

Firefox Stylish Végzetúr stílus http://userstyles.org/styles/26981

Ha ezt használod, többet neked sem kell a pontozással foglalkoznod http://userstyles.org/styles/33366
Pontszám: 8.10
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
300. hozzászólás - 2010.04.19. 22:33:40 (Válasz CaveMaN #296 hozzászólására.)
Hát akkor megint csak olvasásra tudlak sarkalni. Én sehol nem írtam, hogy legyen ingyenes. Azt írtam hogy anno egyetértett a többség abban, hogy azok a funkciók amiket ki lehet váltani a scripttel azok legyenek ingyenesek vagy max. prémiumhoz kötöttek.

Én sem várom el hogy ingyen legyen viszont az egyenlő feltételeket igen. Valaki megveszi használja, de ha nem veszi meg akkor ne pótolja azt csalással.
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 2.77
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője