Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Új kényelmi funkciók
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
121. hozzászólás - 2010.03.26. 16:20:31 (Válasz Endyr #116 hozzászólására.)
Akkor írjátok ki a wikire, hogy mindenki tudjon róla, hogy az állatokat így is fel lehet vidítani és az nem szabályellenes.
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 4.50
fórumozóBlazekFérfi
Végzetúr mester
337 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
122. hozzászólás - 2010.03.26. 16:26:38 (Válasz Endyr #116 hozzászólására.)
és ezt a beho lekommunikálta valahol? kiírták a fórumba? küldtek körüzenetet róla? vagy megint csak nektek lett elmondva? félreértés ne essék, nem kötekedés, pláne veled nem Endyr.
Pontszám: 8.45
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
123. hozzászólás - 2010.03.26. 16:29:17 (Válasz Blazek #122 hozzászólására.)
hat nekem konkretan Baraty mondta, de volt mar a forumon is sokszor szo rola, csak azt nem tudom az beho volt-e vagy jatekos

de plul en sajat szovi forumomon beirtam amikor kiderult
Pontszám: 8.07
fórumozóBlazekFérfi
Végzetúr mester
337 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
124. hozzászólás - 2010.03.26. 16:31:03 (Válasz Endyr #123 hozzászólására.)
igen, azt olvastam.

tudod, nem ez az első, amit tud x ember, ők használják, a többiek meg vagy nem tudnak róla, vagy ha tudnak is, nem használják, mert attól tartottak, h szabályellenes, és bug.
Pontszám: 6.40
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
125. hozzászólás - 2010.03.26. 16:35:52 (Válasz BlackSheep77HUN #121 hozzászólására.)
Idézet: BlackSheep77HUN - 2010.03.26. 16:20:31
Akkor írjátok ki a wikire, hogy mindenki tudjon róla, hogy az állatokat így is fel lehet vidítani és az nem szabályellenes.


Tessek: http://vegzetur.wikidot.com/allattartas

meg ekezetes betukkel is irtam, az meg nalam mar nagy szo

Edit: Csakhogy Cras is oruljon
A hozzászólást Endyr módosította 2010.03.26. 16:39:10-kor
Pontszám: 7.60
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
126. hozzászólás - 2010.03.26. 16:37:12 (Válasz Endyr #125 hozzászólására.)
Már csak itt kéne a linkelést használnod.

Edit: Endyrnek:
A hozzászólást Craslorg módosította 2010.03.26. 16:42:46-kor
Pontszám: 7.86
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
127. hozzászólás - 2010.03.26. 16:37:33 (Válasz Blazek #124 hozzászólására.)
És ha tudnak róla de azért nem használják, mert feltételezik hogy szabályellenes bug, akkor miért nem jelentették, mint ahogy azt a felhasználási feltételek szerint tenniük kellett volna? Ezek szerint ők is mindnyájan csalók, mert megszegték a felhasználási feltételeket. Hisz ha jelentették volna, ők is azt a választ kapják hogy használják nyugodtan.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 6.89
fórumozóBlazekFérfi
Végzetúr mester
337 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
128. hozzászólás - 2010.03.26. 16:40:36 (Válasz Lanmandragoran #127 hozzászólására.)
olvasd vissza Endyr-t.
1: mert már jelentették
2: mert az a reakció a jv részéről, ami
Pontszám: 4.60
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
129. hozzászólás - 2010.03.26. 16:46:02 (Válasz Endyr #125 hozzászólására.)
Endyr
Köszönöm.

Lan:
Lehet, hogy jelentették csak éppen válaszra sem méltatták őket. Mit ahogy már nem egy esetben előfordult. Ez a fórum a legjobb példa rá!
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 5.41
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
130. hozzászólás - 2010.03.26. 16:47:43 (Válasz Blazek #128 hozzászólására.)
Én elolvastam. Talán tedd meg te is az én hozzászólásommal. Mert marhára nem azokról beszélek, akik 1. jelentették, 2. megkapták azt a reakciót, amit.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 6.89
fórumozóBlazekFérfi
Végzetúr mester
337 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
131. hozzászólás - 2010.03.26. 16:52:38 (Válasz Lanmandragoran #130 hozzászólására.)
hiába kukacoskodsz, nem értetted meg amit írtam: akik esetleg tudták, és nem jelentették, az volt azért, mert:
1: már volt jelentve (szép magyarsággal)
2: mert nem lett volna értelme.

értelmezd. köszi.
Pontszám: 3.40
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
132. hozzászólás - 2010.03.26. 17:00:56 (Válasz Lanmandragoran #130 hozzászólására.)
Lan ez tényleg csak kukacoskodás.

A BKV-s végkielégítéséről mindenki tudott más nem a hírekből. Az elméleted szerint akkor a hatóságoknak minden egyes polgárral szemben eljárást kellene kezdeményezni amiért egy nyilvánvaló jogsértést nem jelentettek. Úgy hogy már tudták más megtette a feljelentést, de még a hatóság nem reagált rá.
Ne viccelj már.

Itt nem azok hibáztak akik Endyr-ék után nem jelentették még 1000x, hanem a JV, amiért nem hozta nyilvánosságra a választ és a feltárt tényt.
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 6.07
kedvencSogilightFérfi
Végzetúr tanonc
25 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
133. hozzászólás - 2010.03.26. 17:01:28
Elmondanam az en velemenyemet (ugyan valoszinuleg nem sokakat fog erdekelni, hisz ez egy jatek igy mindenki ugy jatsza, amilyen a szemelyisege valojaban es aki csal, abban sem tisztesseg sem szegyenerzet nincsen, hisz moralisan annyira a beka segge kornyeken jar, hogy elhiszi, hogy az normalis, ha csal....)
Elosszor is a topic a kenyelmi funkciok bevezetese okan jott letre, ami egy nagyon jo otlet, es tamogatom is, de szerintem a premium szamlaval ingyenesen hozza kellene jutni, hisz azzal fizetunk erte!
Masodszor szerintem is tobb oltozethez kellene hozzaigazitani (kalandokhoz igazitva, minden tulajdonsaghoz 1-1, es legyen hely konstis szerkohoz-benitashoz-epikushoz-lelekszivashoz-alap portyahoz...)

Es harmadszor, aki scriptel, azt azonnal bannolni, es nem is engednem vissza, hisz az egesz jatek elmenyt rontjak illetve tiltott eszkozoket hasznalnak (en szemely szerint azonnal torolnem a karakteruket) hisz a rendszer felgyorsitasa onmagaban oriasi elony a tobbi jatekoshoz kepest, amit nem a karakter fejlesztesevel er el a "csalo" jatekos, hanem "virtualis szteroidokat" alkalmazva... erre nincs mentseg, es az uzemelteto mihamarabbi intezkedeset elvarom ezugyben, hisz en es a tobbi "tisztan" jatszo jatekos nem azert fizeti a premium szamlat, illetve vesszuk az oskovet egyeb celokra is, hogy mas csalassal betamadjon minket, mikor feljovunk egytized masodpercre 15% alol es meg sorolhatnank a hasonlo eseteket. Velem konkretan elofordult, hogy egy allitolag nagyon sok szabadidovel rendelkezo jatekos azalatt az egy masodperc alatt talalt be, amig gyogyitallal!! feljottem 15% alol, joval azelott, hogy magamtol felgyogyultam volna, es mar ablakban megnyitottam elore az epikust, h csak egy kat es le legyek utve, szoval utofeluletet kb 0.5-1 masodpercre adtam. nah es persze le is rantott vagy 50k-val a delikvens, de nekem senki nem adja be, hogy O olyan gyors, hogy pont abban a tizedmasodpercben kemlelt ki a szovitarsa kristalygonbjevel(mert allitolag azzal leskelodik), es visszalepett sajat acc-ba majd leutott, mig en atkattintottam a masik ablakba... ez fizikailag csak akkor lehetseges, ha scripttel jatszik... szoval akikre rabizonyithato a script azokat szerintem azonnal zarolni minimum, hisz , meg ha papiron csak idonyeresre hasznaljak (ami ugyanolyan csalas mint a portyascript) a scripteket, ezt senki nem ellenorzi es a csalast semmilyen korulmenyek kozott nem lehet toleralni, plane nem egy jatekban...
Moktorn Barindul v2 Sotet Magusok
Pontszám: 8.96
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
134. hozzászólás - 2010.03.26. 17:19:45
a Topik tanulsága eddig nekem ez...jáccá kiskapuzva úgyse lessz semmi baj...vagy jácc tisztességesen és 50 őskőért te is megkapod azt amit más ingyne használt eddig illegálisan...

szóval én az ecceri ember én fizessek azé mert a tisztelt vezérkar túl gyenge ahoz hogy pár csalót megbüntessen...

egy faszt fogok én fizetni...pláne nem 50 őskövet...

pénzorientáltság van az oké...de hogy ez már a tisztességet is felülírja...nah ezt nemhittem volna...illetve aszittem hogy itt nem...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 8.56
kedvencBzoli27Férfi
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
135. hozzászólás - 2010.03.26. 17:36:05
Szóval 50 őskő? Miért nem nézitek meg hogy ki mennyi ideje fizeti a prémium tagságát ( 1 hét 6 őskő 2 hónap az 48) akkor aki több mint 2 hónapnyi prémium tagságot tud felmutatni a karaktere játékideje alatt annak ingyen lenne aki meg ennél kevesebbet az kifizetné a különbséget.
Persze aki soha nem fizetett prémiumot az megvenné 2 hónapra és utána használhatná ezt a funkciót is , két legyet egy csapásra, na meg itt megmutathatná a BEHO hogy nem egy pénzéhes ......
Pontszám: 9.25
kedvencSogilightFérfi
Végzetúr tanonc
25 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
136. hozzászólás - 2010.03.26. 17:49:13
Kedves Bzoli27, azt hiszem megadta a megfelelo valaszt, akinek legalabb ket honapnyi plusszamlas jateka van az kapja meg ha aktiv plusszamlaval jatszik! illetve, ha valakinek meg sose volt, az vegyen ket honapnyit, es akkor o is kapja meg, amig aktiv a plussz szamlaja
Moktorn Barindul v2 Sotet Magusok
Pontszám: 8.91
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
137. hozzászólás - 2010.03.26. 18:07:46 (Válasz Sogilight #136 hozzászólására.)
Srácok akkor nem értitek a lényeget Faktor hsz-ben benne van az igazság.

Röviden. A BEHO beharangozott egy-két kényelmi funkciót 50 kavicsért cserébe. Olyan kényelmi funkciót amit külső segítséggel ingyen is tudsz használni. Erre kitört a botrány már ha lehet annak nevezni. Nyilván való, hogy a BEHO azok megsarcolására készül akik nem tudnak vagy nem akarnak nem megengedett segítséghez nyúlni. Ez nekem és még jópár játékosnak nem tetszik, hiszen Én miért költsek kavicsot olyanért amit már más hetek vagy hónapok óta használ büntetlenül.

Az egyetlen elfogadható megoldás részemről az, ha a BEHO ingyen lehetővé teszi az átöltözés, a felvidítás és a tervezett kényelmi funkciókat minden játékos számára. Illetve hogy ezek után szigorúan bünteti a felhasználói feltételek megszegését.

Vagy a másik ragaszkodik az 50 kavicsos megoldáshoz, de akkor zárolja az összes felhasználót akik megsértették a játék szabályait és nem megengedett eszközöket használtak vagy használnak, legyen az marcozás vagy scriptelés!
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 6.96
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
138. hozzászólás - 2010.03.26. 18:52:51
Esetleg annyi opciót én felvetnék, hogy van játékos, aki nem prém, viszont komolyan játszik, de nincs kerete, hogy rendszeresen őskővet vegyen. Számukra biztosítanék, egy olyan lehetőséget, hogy egyszeri 30 őskőért meg tudja venni ezeket a kényelmi funkciókat, és akkor mégsem kell rendszeresen fizetnie a prémtagságot. A prém játékosoknak meg természetesen alapból jár, elvégre ők heti 6 őskővet rendszeresen fizetnek. Így sztem BEHO is jól jár, mert a játékosok is.
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 7.19
fórumozóEl DiabloFérfi
Végzetúr tehetség
208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
139. hozzászólás - 2010.03.26. 19:49:36 (Válasz Eardog #138 hozzászólására.)
Van aki itt még vesz őskövet?


El Diablo-Chaos szövetség
Pontszám: 7.37
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
140. hozzászólás - 2010.03.26. 20:08:21 (Válasz Eardog #138 hozzászólására.)
Én egyértelműen ingyenesnek tennem be azokat a funkciókat, melyek valamilyen scripttel kivalthatóak, így a scriptezők bekaphatják Hogy a munkát azért elismerjük, legyenek mondjuk 50 csp/ 10 ősköves gyorsítások melyek 2 funkciókat tartalmaznak...
Valamint egy 50 őskőért vehető "bónusz" packot, mely olyan elemeket tartalmaz, melyek szerver oldaliak. Azaz semmilyen script nem tudja őket kiváltani, és csak akkor működnek, ha prémes az illető.

Scriptel nem kiváltható "szerver oldali" bónuszok:
-Az összes csp-dnek kitöltheted a kvíz kérdésit előre (pl pihenés alatt, amikor van rá szabadidő...)
-Autómatikus sajtolsz, ha elfogsz egy lényt, és bekapcsoltad (Időfaktor nélkül!)
-Vadászat alatt is epikusozhatsz/entitásozhatsz/térkapuzhatsz
-Leáll a vadászat, ha maxon van a kaland puffer (beállítható)
-A lélekkufárnál beállítható, hogy minden belépéskor, amennyiben aznap nem vettél gyógy/manaitalt őskőből, akkor melyikből vegyen autómatikusan
-öltözködés váltás +x slott
-Az entitás puffer nő +1-el

A szerintem "ingyenes" azaz kisgyorsítás kategóriák, azaz laza scriptekkel megoldható:
-x% felvidítása
-öltözködés váltás x slott
-1 a beállítások menüben állítható linkre mutató + gomb a főmenübe (ez lehet italvásárlás, epikus ütés, akármi...)
-tul és szaki pluszra (zöld gomb) klikkelve megkérdezi mennyivel akarod növelni egyszerre
-gyógyitalok vásárlásánál egy mennyiség megadása lehetőség
-összes nem harcoló állat kennelbe gomb

Továbbá kellene még:
-Térkapura +szint lehetőség
-PP pontra egy 4. gyorsítás funkció (Tudnám, mért csak a csp puffer nőhet gyorsításból?)
A hozzászólást Birka módosította 2010.03.26. 21:19:27-kor
Pontszám: 7.45
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője