Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Új kényelmi funkciók
népszerűBaalCainFérfi
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
161. hozzászólás - 2010.03.27. 19:07:56
Nem vonom kétségbe, h az élet egyes részeit lehetőség szerint ésszerűsíteni kell.
Azt vonom kétségbe, h korrekt-e ebben a helyzetben.

Próbáld ki az előbb felsorolt szabálytalanságaidat egy rendőr előtt, majd menj oda egyenest hozzá és mond az arcába, ésszerűtlen a törvény, te csak azért is így csináltad ÉS ÍGY IS FOGOD. Nagy sikered lesz.
Ez a vita nem lenne, ha lett volna néhány kari akit töröltek bármi csalásért. Akkor lehet inkább nem kockáztatnál-számodra az lenne a veszélyhelyzet-, mint ahogy a rendőrnek sem dicsekszik el az ember milyen szabálysértést követ el.

A NAsdnak igaza van. Nehéz lesz bármiről is meggyőzni, ha úgy gondolod "önkontrolod" megmutatja, h mi az a "számtalan szabály és törvény" amit át lehet hágni és mi az amit nem.
Még egyszer, nem a dolog ésszerűségét vonom kétségbe, hanem a korrektségét. Az pedig számodra is nyilvánvaló, h szabálytalan.
Pontszám: 7.37
kedvelt tagTihaFérfi
Végzetúr mester
526 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
162. hozzászólás - 2010.03.27. 19:21:20
Két ember van, aki itt vitatkozik:
1. aki használt már makrót, és tudja mire jó
2. aki nem használt, és csak elképzeli, hogy mekkora hatalmas szabálytalanságokat lehet vele csinálni.
ENNYI


Amit itt írnak a "csalók", azzal csakis és kizárólag olyan dolgokat valósítanak meg, amivel semmilyen előnyhöz nem jutnak.
Carslorg leírta az elején (de érdekes, erre senki sem figyelt), hogy az átöltözős makrójával lassabban öltözik át a karaktere, mintha ő kattintgatna! És igaza is van. ha 10mp átöltözni jó net mellett 6 kattintással, vagy 1 kattintás, és 25mp, akkor mi előnye van belőle effektív? Annyi, hogy nem öli az agysejteit, meg az egerét?

Ha meg valaki tud egy biztos, és hatékony makrót, vagy progit LÉ-védelemre, vagy bármi olyanra, amivel előnyre tehet szert, akkor MONDJA MEG hogyan lehet megcsinálni! Mert szerintem nem lehet. Túl sok a kiszámíthatatlan változó, túl sok minden jöhet közbe, ha meg nem működik 100%-osan, akkor tuti többet vesztesz, mint nyersz.
A macróval csakis egérgattintást tudsz megspórolni.
Graham Treefrog - Azúr Légió
____________________________________________ Ha ettől érzed magad valakinek, nyomj egy 1-est ide:
Pontszám: 5.72
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
163. hozzászólás - 2010.03.27. 21:13:57 (Válasz Kocos #160 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2010.03.27. 18:34:16
[ Ennek ellenere en elmondanam a rendornek, hogy csak be akartam parkolni. Es lass csodat azt szabad is. (Igen gyakorlatilag ra van bizva az autovezetore, hogy mennyi tolatas megengedett.)


Kocos ne ülj autóba mert csúnyán össze fogod törni magad. Honnan vetted ezt a baromságot.

-Egyirányú utcában hátramenetet végezni az egyszeri beállás idejéig lehet-

Lefordítom neked mert ugylátszik nem egészen vagy még ezzel sem tisztában. Tehát az "egyszeri beállás" nem azt jelenti, hogy az egyirányú utcában visszatolatsz a parkolóhelyig. Ez azt jelenti, hogy a beálláshoz végezhetsz hátramenetet. Elméletileg rutin oktatáson különböző beállási módokat tanulhatsz meg. Ebből az egyik a hátramenetben történő beállás. Na a jogszabály azt teszi lehetővé, hogy ezzel a módszerrel beállj és nem azt hogy az egyirányú utcában kényed kedved szerint tolatgas a parkolóhelyig. Ha van vezetői engedélyed javaslom frissítsd egy kicsit a megkopott tudásodat.
Tehát, ha a KRESZ-t nem tudod értelmezni, akkor azon már nem is csodálkozom, hogy a VU szabályait nem érted meg. Elég egyértelmű, külső segítség használata TILOS. Kész ezen nincs mit szépíteni.

Ez egy játék. Nincs szűkség az önámításra, azzal hogy ha valaki csal nem lesz jobb a többiektől egyszerűen csak becsapja önmagát. Ha csak azért csinálod, mert a nap 24 órájából meg akarsz spórolni 15 percet akkor kelj fel korábban 15 perccel vagy feküdj le 15 perccel később. Vagy ha nem megy akkor meg ne játsz vagy fogad el azokat a feltételeket amivel mindenki más is játszik.

Craslorgra meg nem szállt rá senki Ö kifejtette a saját álláspontját és Én meg az enyémet. De ha tudni akarod utána még püben folytattuk és elfogadtuk egymás érveit, de attól a szabály még szabály marad.
A hozzászólást BlackSheep77HUN módosította 2010.03.27. 21:24:38-kor
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 6.48
népszerűBaalCainFérfi
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
164. hozzászólás - 2010.03.28. 11:58:44
Levezgetésemből kiragadnék:független az eddigi helyzettől mire jó egy makró és csaló-e aki használ kényelmi funkciót.

Fizetős szolgáltatásként bevezetik az öltözködéses makrót. Lehet bármiféle elméleteket gyártani, azt soha nem lehet megmagyarázni mennyire szabályos, hha egy otthon írt progival egy szolgáltatónál kikerülöd a fizetési kötelezettséget.

Ez attól a perctől kezdve már nem egyszerűen a játékszabály megsértése.
Pontszám: 5.49
népszerűDragon HUNterFérfi
Végzetúr tehetség
208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
165. hozzászólás - 2010.03.28. 14:07:34
Mennyi szájtépés feleslegesen........
Pontszám: 7.25
fórumozóYuureiFérfi
Végzetúr mester
376 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
166. hozzászólás - 2010.03.28. 16:14:41 (Válasz Dragon HUNter #165 hozzászólására.)
Igen feleslegesen, mert úgy sem fog semmi történni ez ügyben...ahogy már mindenki jól tudja. Ez itt csak arra jó, hogy legyen egy olyan topic, ahol van élet is...
- 3 szobás családi ház, utcára néző nagymamával eladó.

***************************

- V1
Pontszám: 8.41
népszerűSeligenFérfi
Végzetúr mester
379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
167. hozzászólás - 2010.03.28. 19:17:59
Én sem értem mire fel ez a nagy hőbörgés. Minden szükséges folyamat lerövidítését legegyszerűbben meg lehet oldani bármelyik böngésző könyvjelzőivel. Bárminemű szkript nélkül.
Amit a Beho kínál, az kényelmi dizájn ami a prémium létért plusz szolgáltatásként jár.
Kérem őrizzék meg hidegvérüket. Ne tegyenek hirtelen mozdulatot. Én most lassan elhagyom a helyiséget.

V1: Seligen - Hullaúr
V2: Seligen - Egy apró Zöld Manó, nagy, álmos szemekkel
V4/III: Cadaver - Csak simán torony
V4/IV: Tatanka (IM Jackass) - WDP-Homokvár
Pontszám: 5.55
kedvencStreet05Férfi
Végzetúr tehetség
149 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
168. hozzászólás - 2010.03.28. 19:39:15 (Válasz Seligen #167 hozzászólására.)
Amit a Beho kínál, az kényelmi dizájn ami a prémium létért plusz szolgáltatásként jár.


Helyesbítek: 50 őskőért vásárolható meg.
"Legyél a változás, amit látni akarsz a világban!"
Pontszám: 6.23
fórumozóSleeper CellFérfi
Végzetúr
69 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
169. hozzászólás - 2010.03.29. 06:39:47 (Válasz Tiha #162 hozzászólására.)
És íme a harmadik csoport tagja, aki nem tudja használni, nem tudja mire jó, csak simán bedől annak aki bagatelizálja. 6 ruha cserélése 25 másodperc alatt? Akkor valamit nagyon elrontott vagy lódít.

Többen tudnak trükköket scriptes lé védelemre, de nincs (bocs, mégis van) az a hülye, aki azzal fog hencegni, hogy scriptet használ.
Sok kiszámíthatatlan változó? Szerintem csak nem látod át.
Pontszám: 8.47
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
170. hozzászólás - 2010.03.29. 09:33:02 (Válasz Kocos #154 hozzászólására.)
Kócos, mondok egy példát, hogy hol lehet előnyhöz jutni a scriptekkel. Ilyen a 15 percenkénti sebgyógyítás és idomítás. Aki scriptet használ, és minden negyed órában gyógyítja az állatait, ezzel a moráljukat növeli, az könnyedén rohangál 100+ szintű lényekkel napi 24 órában. Kevesebben fogják megtámadni, és a kristályhorda is sokkal kevesebb csatát fog nyerni ellenük. Ha véletlenül maxba gyógyulnak az állatok, elég párszor nekimenni az entitásnak és az epikusnak, máris folytatódhat a gyógyítás. A negyedóránkénti automatikus idomítással pedig egy éjszaka alatt beidomul az állat, mialatt alszik a játékos. Én nem használok ilyen scripteket, így csak akkor van egynél több állat nálam, ha portyázok, az állataim folyamatosan ép hiányban szenvednek, figyelnem kell, hogy mikor milyen csatába vihetem az állataimat, jóval több csatát bukok a KH ellen, mintha 4 állatom lenne elöl. Valamint 3 napig tart míg beidomítom azt az állatot, amit egy scriptelő egy éjszaka alatt megcsinál.

Ez nem egyszerűen kényelmi funkció, hanem valódi, LE-ben is megmutatkozó előny. Ha már az öltözködésre készül kényelmi funkció, akkor itt az ideje, hogy az idomítás és a gyógyítás is automatikussá váljon.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 9.36
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
171. hozzászólás - 2010.03.29. 10:51:33 (Válasz Ariel #170 hozzászólására.)
Idézet: Ariel - 2010.03.29. 09:33:02
Ez nem egyszerűen kényelmi funkció, hanem valódi, LE-ben is megmutatkozó előny. Ha már az öltözködésre készül kényelmi funkció, akkor itt az ideje, hogy az idomítás és a gyógyítás is automatikussá váljon.


Teljesen igazad van. Honapok ota mondom ezt, de Miklos meg azzal a kitetellel sem megy bele, hogy az automata idomitas-gyogyitas hatasfoka legyen kisebb.
Pontszám: 8.28
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
172. hozzászólás - 2010.03.29. 11:35:29 (Válasz Ariel #170 hozzászólására.)
Idomításhoz nem kell makró. 20-as idomítás, Fenevadak lánca, turbó, és 1 óra alatt kész, miközben az ember esetleg vadászik.
Pontszám: 4.42
népszerűNagy02Férfi
Végzetúr tehetség
143 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
173. hozzászólás - 2010.03.29. 11:51:18
Most mi a nagy harci helyzet?
A szkriptelés elfogadott, tiltott, vagy üldözendő?

Ha megengedett, akkor asszem én is áttérek a sötét oldalra és elkezdek rabolni/öltözni/kényelmeskedni... de ha nem használható, akkor szólhatnának a fejesek és mint lehetséges újítást bevezethetnék, hogy az eddigi scriptgurukat vmi büntetéssel sújtsák. Persze nem muszáj rögtön törölni őket, mondjuk kaphatna a többi játékos valami bónuszt ellenük!

De szerintem a jelenlegi helyzet tarthatatlan... most akkor mi van?! Mindenki csendben marad és továbbra is elhallgatjuk a témát? Hahó!
Pontszám: 5.83
fórumozóSolinaFérfi
Végzetúr mester
533 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
174. hozzászólás - 2010.03.29. 11:51:30 (Válasz Craslorg #172 hozzászólására.)
Nem tudom Te mit csinalsz, nekem 8 harci van, de kristaly, kalandok, terkapuk, entitas, es epik (ahol mar csak vetesforgoban harcolnak), es szepen lerongyolodnak... Ha kint vannak, szinte egyfolytaban gyogyulnak...
Pontszám: 5.35
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
175. hozzászólás - 2010.03.29. 11:54:29 (Válasz Solina #174 hozzászólására.)
Van ez a vastag pofa... izé bőr szakértelem
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 6.35
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
176. hozzászólás - 2010.03.29. 11:55:59 (Válasz Solina #174 hozzászólására.)
Nekem csak 4 harci van, 5 van küldikhez, 2 pedig vadászat közben sajtolandó, de ez utóbbit, lehet leredukálom 1-re és 6 megy küldihez.
Pontszám: 5.56
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
177. hozzászólás - 2010.03.29. 14:47:34 (Válasz Craslorg #172 hozzászólására.)
Persze, hogy mindent meg lehet oldani makro nélkül is. 50-es idomítással, 200-as vastagbőrrel és 200-as meggyőzőkészséggel már majdnem ugyan olyan jó lehetek, mint az aki makroval tolja az idomítást, és negyedóránként gyógyítja az állatait. A különbség csak 5-6 millió LE, amit a scriptelőnek nem kell elköltenie.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.70
népszerűModeratorFérfi
Végzetúr mester
287 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
178. hozzászólás - 2010.03.29. 16:37:43 (Válasz Ariel #170 hozzászólására.)
OFF
Idézet: Ariel - 2010.03.11. 18:58:38
Minek az állat gyógyítás? Vastagbőr, meggyőzőkészség, és sebgyógyítás nélkül is vidáman elvannak az állataim. Ráadásul a kennelben még fejlődnek is


Idézet: Ariel - 2010.03.29. 09:33:02
Én nem használok ilyen scripteket, így csak akkor van egynél több állat nálam, ha portyázok, az állataim folyamatosan ép hiányban szenvednek, figyelnem kell, hogy mikor milyen csatába vihetem az állataimat, jóval több csatát bukok a KH ellen, mintha 4 állatom lenne elöl.


Akkor itt az ido, h a szakertelmeknel noveljed a vastagbort, a meggyozokeszseget, es a sebgyogyitast
ON
Welcome to the Real World!


A jatek nyilt vegu, barmikor befejezheted!
Pontszám: 7.52
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
179. hozzászólás - 2010.03.29. 16:55:09 (Válasz Ariel #177 hozzászólására.)
Ezért növeltem a meggyőzőkészségen, a sebgyógyításon és az idomításon és kicsit vastag bőrön. Belefektettem LE-t, hogy később ne kelljen vele szenvednem, így a 100. szintű dög is bírna lazán 2 napot, még ha semmilyen módon ne3m nőne a morálja (győzelmekkel, kihívással, gyógyítással. Így elég csak éjszakára elpakolni felét.
Pontszám: 5.56
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
180. hozzászólás - 2010.03.29. 17:12:00 (Válasz Craslorg #179 hozzászólására.)
Persze, csak amíg te LE-t költesz ezekre a szakikra folyamatosan, addig aki scriptel, az LE költés nélkül is előrébb van mint te, nem kell a gép elött ülnie hozzá, és napról napra erősebb lesz nálad...
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 6.79
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!