Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Hatalom tornya korlatozas
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hatalom tornya korlatozas
261. hozzászólás - 2009.11.11. 16:34:14 (Válasz winnie #260 hozzászólására.)
Eleve téves feltevés azt hinni, hogy a játék létezni fog az idők végezetéig...
A hozzászólást CaveMaN módosította 2009.11.11. 16:34:22-kor
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 7.42
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hatalom tornya korlatozas
262. hozzászólás - 2009.11.11. 16:45:58 (Válasz winnie #260 hozzászólására.)
Idézet: winnie - 2009.11.11. 16:30:14

mert nem gondolkodsz hosszú távban. eleve téves feltevés azt hinni, hogy az azúr légió, mint szövetség létezni fog az idők végezetéig.


Tényleg, igazad van, én kérek elnézést, hogy megfeledkeztem arról, létezik egy winnie, aki minden bele tud kötni.

Tehát (a gyengébbek kedvéért) állításom csak abban az esetben igaz, ha közben a top-szövetségek nem törlik magukat, nem rohad le a VU szervere, Miklós is lát benne anyagi lehetőséget, lesz még internet és nem jön el a világvége sem.
Pontszám: 8.81
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hatalom tornya korlatozas
263. hozzászólás - 2009.11.11. 16:48:03 (Válasz Ariel #258 hozzászólására.)
Idézet: Ariel - 2009.11.11. 16:23:01
Kétlem, hogy egy ilyen változásba pl az AL belemenne. Még az én javaslatomat sem fogadta el a tagság egyértelműen, noha ott legalább kiszámítható volt a randszer, és egy adott ideig lehetett számolni a toronnyal. A mostani javaslatoddal gyakorlatilag 3 nap alatt elbuknánk a 30+ torony előnyünket, nem hiszem, hogy erre akár egyetlen tagunk is igent mondana.


Nyilván az AL-nak az az érdeke, hogy a jelenlegi állapot minél tovább fennmaradjon.
Nyilván a játékvezetőnek is ezt figyelembe véve kell kezelni az AL tagjainak véleményét :-)
Pontszám: 8.81
kedvencboncaFérfi
Végzetúr tehetség
191 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hatalom tornya korlatozas
264. hozzászólás - 2009.11.11. 22:34:11 (Válasz winnie #260 hozzászólására.)
Idézet: winnie - 2009.11.11. 16:30:14
Idézet: Jeriko - 2009.11.11. 15:12:31


Azt hiszem jól látszik, hogy a b.d.s életbe nem lesz senki másé a torony ilyen szabályok mellett.



mert nem gondolkodsz hosszú távban. eleve téves feltevés azt hinni, hogy az azúr légió, mint szövetség létezni fog az idők végezetéig.


Kérlek Winnie, tiszteld meg azzal a szövetségemet, hogy nagybetűvel írod a nevét. Ha nem is tiszteletből, de a magyar helyesírás szabályai miatt.
Köszönöm szépen!
Dark Mongoose - Azúr Légió
Pontszám: 6.04
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hatalom tornya korlatozas
265. hozzászólás - 2009.11.12. 08:22:22 (Válasz CaveMaN #261 hozzászólására.)
A játék talán véget ér, de winnie még hosszú ideig fog futni valamelyik eldugott szerveren.
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 9.26
kedvelt tagkitmatko
Végzetúr
93 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hatalom tornya korlatozas
266. hozzászólás - 2009.11.12. 08:56:55 (Válasz Jeriko #263 hozzászólására.)
Idézet: Jeriko - 2009.11.11. 16:48:03


Nyilván az AL-nak az az érdeke, hogy a jelenlegi állapot minél tovább fennmaradjon.
Nyilván a játékvezetőnek is ezt figyelembe véve kell kezelni az AL tagjainak véleményét :-)



Na már megint elindult a hangulatkeltés! AL=gonoszság forrása, nem?! Lassan már véleményünk se lehet. Gratulálok! Meg lehetne nézni ki indította a topicot.

A lényegi részben pedig csak ismételni tudom magam. Egyáltalán nem érdekli a többi, egyenlőre nem esélyes szövetséget a HT! Még elvi szinten sem. Azok beszélgetnek itt, akik birtokolják/birtokolták.
Új tulajdonos
Pontszám: 5.33
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hatalom tornya korlatozas
267. hozzászólás - 2009.11.12. 09:23:11 (Válasz kitmatko #266 hozzászólására.)
Idézet: kitmatko - 2009.11.12. 08:56:55
Idézet: Jeriko - 2009.11.11. 16:48:03

Nyilván az AL-nak az az érdeke, hogy a jelenlegi állapot minél tovább fennmaradjon.
Nyilván a játékvezetőnek is ezt figyelembe véve kell kezelni az AL tagjainak véleményét :-)


Na már megint elindult a hangulatkeltés! AL=gonoszság forrása, nem?! Lassan már véleményünk se lehet. Gratulálok! Meg lehetne nézni ki indította a topicot.


Kitmatko:
1) Látod azt a smileyt a mondat végén?
2) Olvastad, mire írtam ezt a választ? Erre:

Idézet: Ariel - 2009.11.11. 16:23:01
Kétlem, hogy egy ilyen változásba pl az AL belemenne. ...
nem hiszem, hogy erre akár egyetlen tagunk is igent mondana.
Pontszám: 7.62
kedvelt tagkitmatko
Végzetúr
93 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hatalom tornya korlatozas
268. hozzászólás - 2009.11.12. 10:06:45 (Válasz Jeriko #267 hozzászólására.)
Aki építi a tornyot annak nyilvánvalóan az az érdeke, hogy minél tovább nála maradjon. Ez nem tudom miért baj. Az egy idióta, aki azért építi, hogy minél előbb elveszítse.

A változtatásnak akkor van ideje és létjogosultsága ha van rá igény. DE NINCS. Majd ha itt vagy egyéb fórumon jelzik, hogy érdekli őket, akkor kell erre visszatérni.

Ui: ha valaki veszi a fáradságot és visszanézi, én a változtatás mellett álltam és most sem vagyok ellensége, de jelenleg nincs értelme. Változtatás után is ua. a néhány szövi versengene.
Új tulajdonos
Pontszám: 2.93
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hatalom tornya korlatozas
269. hozzászólás - 2009.11.12. 10:24:19 (Válasz kitmatko #268 hozzászólására.)
Ezért kell olyan változtatás, ami a versengők körét megváltoztatja.

Egyébként pedig: jelenleg az sem lenne nagy fájdalom, ha a torony eltűnne a föld színéről, aki eddig használta az profitált belőle.

Más kérdés, hogy az AL (meg esetleg többen is) nem tudnának mit építeni.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 7.43
fórumozóPrismaFérfi
Végzetúr mester
903 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hatalom tornya korlatozas
270. hozzászólás - 2009.11.12. 10:53:03 (Válasz CaveMaN #269 hozzászólására.)
Idézet: CaveMaN - 2009.11.12. 10:24:19

Egyébként pedig: jelenleg az sem lenne nagy fájdalom, ha a torony eltűnne a föld színéről, aki eddig használta az profitált belőle.


Ebben van valami.

A HT egyébként is meghökkentően durva nyerstáp. Általánosan elfogadott vélemény, hogy a játék egyik messze legdurvább tárgya a Rubin triász. Olyannyira, hogy - némi túlzással - azért lett bevezetve az egyéni epikus, hogy emiatt (na jó, és egy-két másik tárgy miatt) ne kerüljenek behozhatatlan hátrányba azok, akik nem juthatnak hozzá. Ehhez képest a HT márpedig sokkal jobb, mert nem csak a tulajdonság növelésére hat, hanem mindenre. Kb. olyan, mint egy Rubin triász, és Zafír csillag egyben. Ami pedig a legelképesztőbb a dologban, hogy tulajdonképpen semmit nem kell tenni érte, azon kívül, hogy minél több, minél magasabb szintű tagot kell gyűjteni a szövetségbe. De még ha ennél valamivel elismerésre méltóbb teljesítményre is lenne hozzá szükség, akkor is furcsa, hogy egy ennyire egyensúly borító táp oda lett adva mindössze maximum 3-4 szövetség számára úgy, hogy a többieknek esélyük sincsen hozzájutni.
Egyenlőre próbálta osztani a sajtot a róka a medvebocsok számára.

Egyelőre az egyelőre szó jelenti azt, hogy "most még".
Pontszám: 7.54
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hatalom tornya korlatozas
271. hozzászólás - 2009.11.12. 11:14:13 (Válasz kitmatko #268 hozzászólására.)
A VM is szeretné a HT-t, de erre esélyünk nincs. Kevesebben vagyunk és az átlagszintünk is alacsonyabb, mint azoké a klánoké akik már birtokolták a HT-t. Az építési kapacitás pedig csak a létszámtól és a szinttől függ.


Amég nem lesz építési alternatva addig nem lesz versenyhelyzet sem a HT-nál, illetve amég csak a nyers építéstől függ a birtoklás addig sosem lesz másé a torony csak az első 3-4 szövetségé. (Illetve elveheti más, de abszolút veszteséges lesz vele.)

Legalább még két ilyen végtelen torony kellene, amikből egyszerre csak egyet birtokolhatna egy klán, illetve kellenének végre olyan épületek, amik közül csak egyet-egyet építhetne egy adott klán, lehetne végre taktikázni.

Valószínűleg mindenki pluszban jött ki azok közül a klánok közül, akik birtokolták a HT-t, így akár el is tűnhetne, hogy aztán egyszer újra visszakerüljön a többi új épülettel, kicsit más bomlási rendszerrel. (Ugyanakkor nem biztos, hogy fair lenne elvenni a top klánok munkáját csak úgy.)
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 6.74
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hatalom tornya korlatozas
272. hozzászólás - 2009.11.12. 11:20:18 (Válasz Jeriko #263 hozzászólására.)
Jerikó, még ha be Miklós el is fogadná a képleteded, akkor sem szállnának a toronyépítésbe a közepes szövik. Tegyük fel, hogy visszabomlanának a tornyok 100-ik szintig. 25 millió LE feltolni addig a tornyot, és a birtoklás másnapján vissza is bomlik másfél milliót. A közepes szövetségek egészen addig nem fognak versenybe szállni, amíg a tornyok komolyan vissza nem bomlanak és el nem fogy az építenivaló. Ahoz, hogy a top5 torony 100-as szintre visszakerüljön az 1413 szint 500-ra kellene csökkenjen. Ha napi 10 szintet épül és 14-et bomlik, akkor ez 225 nap múlva következne be. Addig csak a top5 versenyezne a toronyért, ami eddig is megvolt.
A közepes szövik csak akkor fognak belevágni a toronyépítésbe, ha a manakonstrukciójukat már semmi másra nem tudják használni. De ha jönnek az új épületek, akkor megint csúszik az egész, és nem a tornyot fogják előnyben részesíteni, hanem érthető módon a biztosan náluk maradó egyéb épületeket fogják húzni.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.04
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hatalom tornya korlatozas
273. hozzászólás - 2009.11.12. 11:35:51 (Válasz CaveMaN #259 hozzászólására.)
Idézet: CaveMaN - 2009.11.11. 16:25:56
Nem hiszem, hogy egy ilyen radikális döntést demokratikusan meg lehet hozni. Ezt a megfelelő helyen el kell dönteni és végrehajtani...


Az emélet szép, de Miklós nem fog számára felesleges tűnő konfrontációt bevállalni. Érezhető, hogy csak egy konszenzusos döntést fog megvalósítani.

Ugyanakkor az a szomorú, hogy minden egyes elpazarolt nappal egyre igazságtalanabb megoldás lehet csak találni.
Pontszám: 6.10
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hatalom tornya korlatozas
274. hozzászólás - 2009.11.12. 11:45:24 (Válasz kitmatko #266 hozzászólására.)
Idézet: kitmatko - 2009.11.12. 08:56:55
Idézet: Jeriko - 2009.11.11. 16:48:03


Nyilván az AL-nak az az érdeke, hogy a jelenlegi állapot minél tovább fennmaradjon.
Nyilván a játékvezetőnek is ezt figyelembe véve kell kezelni az AL tagjainak véleményét :-)



Na már megint elindult a hangulatkeltés! AL=gonoszság forrása, nem?! Lassan már véleményünk se lehet. Gratulálok! Meg lehetne nézni ki indította a topicot.

A lényegi részben pedig csak ismételni tudom magam. Egyáltalán nem érdekli a többi, egyenlőre nem esélyes szövetséget a HT! Még elvi szinten sem. Azok beszélgetnek itt, akik birtokolják/birtokolták.


Ok es okozat. Azert nincsenek itt, mert nem erdekli oket igaz. Es miert nem erdekli oket? Mert eselyuk sincs megszerezni.
Pontszám: 6.68
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hatalom tornya korlatozas
275. hozzászólás - 2009.11.12. 11:50:23 (Válasz Prisma #270 hozzászólására.)
Idézet: Prisma - 2009.11.12. 10:53:03
Idézet: CaveMaN - 2009.11.12. 10:24:19

Egyébként pedig: jelenleg az sem lenne nagy fájdalom, ha a torony eltűnne a föld színéről, aki eddig használta az profitált belőle.


Ebben van valami.

A HT egyébként is meghökkentően durva nyerstáp. Általánosan elfogadott vélemény, hogy a játék egyik messze legdurvább tárgya a Rubin triász. Olyannyira, hogy - némi túlzással - azért lett bevezetve az egyéni epikus, hogy emiatt (na jó, és egy-két másik tárgy miatt) ne kerüljenek behozhatatlan hátrányba azok, akik nem juthatnak hozzá. Ehhez képest a HT márpedig sokkal jobb, mert nem csak a tulajdonság növelésére hat, hanem mindenre. Kb. olyan, mint egy Rubin triász, és Zafír csillag egyben. Ami pedig a legelképesztőbb a dologban, hogy tulajdonképpen semmit nem kell tenni érte, azon kívül, hogy minél több, minél magasabb szintű tagot kell gyűjteni a szövetségbe. De még ha ennél valamivel elismerésre méltóbb teljesítményre is lenne hozzá szükség, akkor is furcsa, hogy egy ennyire egyensúly borító táp oda lett adva mindössze maximum 3-4 szövetség számára úgy, hogy a többieknek esélyük sincsen hozzájutni.


Bocsass meg, de oriasi tevedesben vagy. A Triasz hatasa tobbszorose a toronyenak. Elmondom mire nem hat a torony:
- sajtolas
- kuldetesek
- portyak
- terkapu
- kalandok
- kvizkerdes jutalom
- lelekut kisutese

Erre mindre hat a Triasz, ha epp tulajdonsagot fejlesztesz.

Masik: el kene vegre felejteni, hogyt az egyeni epikus a Triasz miatt lett bevezetve. 26-an kitalaltak mar azt, 27-edszer is leirom: nem.

Mindez mit sem von le a tenybol, hogy a HT tenyleg komoly elony.
Pontszám: 4.80
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hatalom tornya korlatozas
276. hozzászólás - 2009.11.12. 11:50:37 (Válasz Kocos #274 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2009.11.12. 11:45:24

Ok es okozat. Azert nincsenek itt, mert nem erdekli oket igaz. Es miert nem erdekli oket? Mert eselyuk sincs megszerezni.


Koc teljesen jol megragadta a lenyeget. Azert nincs itt a tobbi szovetseg, mert 0 eselyuk van atvenni a tornyot, akkor miert foglalkozzanak egyaltalan vele? Regebben, amikor bejott a HT voltak, akik panaszkodtak nem csak a top szovikbol is (bar akkor sem hallgattak meg oket).

En sem keresek annyit, mint Federer, de nem is verem a fonokom asztalat miatta, mert eselyem sincs, h belemenjen
Pontszám: 7.60
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hatalom tornya korlatozas
277. hozzászólás - 2009.11.12. 12:10:05 (Válasz Ariel #272 hozzászólására.)
Idézet: Ariel - 2009.11.12. 11:20:18
Jerikó, még ha be Miklós el is fogadná a képleteded, akkor sem szállnának a toronyépítésbe a közepes szövik. Tegyük fel, hogy visszabomlanának a tornyok 100-ik szintig. 25 millió LE feltolni addig a tornyot, és a birtoklás másnapján vissza is bomlik másfél milliót. A közepes szövetségek egészen addig nem fognak versenybe szállni, amíg a tornyok komolyan vissza nem bomlanak és el nem fogy az építenivaló. Ahoz, hogy a top5 torony 100-as szintre visszakerüljön az 1413 szint 500-ra kellene csökkenjen. Ha napi 10 szintet épül és 14-et bomlik, akkor ez 225 nap múlva következne be. Addig csak a top5 versenyezne a toronyért, ami eddig is megvolt.
A közepes szövik csak akkor fognak belevágni a toronyépítésbe, ha a manakonstrukciójukat már semmi másra nem tudják használni. De ha jönnek az új épületek, akkor megint csúszik az egész, és nem a tornyot fogják előnyben részesíteni, hanem érthető módon a biztosan náluk maradó egyéb épületeket fogják húzni.


Ariel:
Sok igazság van abban amit írsz. Amit javasoltam, messze nem a legjobb megoldás - mint korábban már sokszor írtam, a tornyot alapvetően meg kellene reformálni. Viszont ahogy Kocos is rámutatott minden egyes nappal csak romlik a helyzet.
Ebből az állapotból kell kiutat keresni minél előbb.

Amit javasoltam, nem igényel komoly fejlesztést, pár perc alatt berakható, hiszen mind a birtoklási időtartam, mind a torony szintje kéznél levő adat, ha jól sejtem egy helyen kell belenyúlni a programba, pár perc munka lenne.
Tény, hogy jó időbe telne, mire a torony visszabomlana - de ahogy nézem minden radikális megoldás azonnali vétót kapott eddig is a top szövetségektől. Így nem lenne meg az alap arra hivatkozni hogy "X százmillió építésért kapjunk valamit cserébe". És adott esetben, ha látjuk a tapasztalatokat (no meg nő a birtoklási időtartam is) akár lehet módosítani a képleten. Például a birtoklásért járó büntetést nem lineárissá tenném (napok /10-et javasoltam ugye), hanem 30 nap után mehetne az osztás 5-el, aztán később még durvább értékkel. De ezt már macerásabb leprogramozni is, nehezebben mennének bele a top szövetségek, nehezebb átlátni is).

A közepes szövetségek szerintem simán elkezdenének építeni abban a pillanatban, ha azt látják, van esélyük megszerezni a tornyot. Hogy meddig kell ehhez a toronynak visszabomlania, azt nem fogjuk tudni megbecsülni sem, mert nagyobbrészt pszichológia.

Még valami: a torony reformjának legfontosabb lépése (azon túl amit javasoltam), hogy kerüljenek a játékba új épületek. Ez lenne a legfontosabb. De valamit mielőbb lépni kell.

Még egy ötlet a végére: lehetne olyan új épület, amit csak akkor lehet elkezdeni, ha már birtokoltad a hatalom tornyát legalább egy napig. Máris lenne miért küzdeni a HT-ért. Esetleg ez az új épület lehetne szövetségi szintű hatalom tornya (ami minden szövetségen belül működik), FELTÉVE HA a szövetségi torony szintjeinek száma meghaladja a szövetségben levő tagok szintjeinek összegét valamilyen arányban (persze itt nincs birtoklási büntetés, csak a szintenkénti 5000 plusz). Máris van mit építeni szövetségi szinten, ráadásul nagyobb szövetségben magasabb szintű tagokkal nehezebb is. És ahogy lépik a tagok a szinteket, tovább kell építeniük a tornyukat is.

Úgy gondolom, hogy a
Pontszám: 7.62
népszerűTimcsikeNő
Végzetúr tehetség
206 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hatalom tornya korlatozas
278. hozzászólás - 2009.11.12. 12:10:12 (Válasz Prisma #270 hozzászólására.)
A HT sokkal inkább 10 kvízmedálnak megfelelő táppal egyenértékű.
Pontszám: 7.71
fórumozóPrismaFérfi
Végzetúr mester
903 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hatalom tornya korlatozas
279. hozzászólás - 2009.11.12. 12:18:11 (Válasz Kocos #275 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2009.11.12. 11:50:23

Bocsass meg, de oriasi tevedesben vagy. A Triasz hatasa tobbszorose a toronyenak. Elmondom mire nem hat a torony:


OK, ebben természetesen igazad van. Akkor viszont tegyük hozzá, hogy a Triász nem hat a szakértelem fejlesztésre, márpedig a LE fele arra megy el. Ez szerintem bőven ellensúlyozza azt, hogy néhány bevételi forrásra nem hat.


Masik: el kene vegre felejteni, hogyt az egyeni epikus a Triasz miatt lett bevezetve. 26-an kitalaltak mar azt, 27-edszer is leirom: nem.

Mindez mit sem von le a tenybol, hogy a HT tenyleg komoly elony.


Szerintem meg igenis legalább részben ezért lett bevezetve az egyéni epikus, de tulajdonképpen a téma szempontjából ez nem bír túl nagy jelentőséggel. Inkább az itt a lényeg, hogy a Triásszal összemérhető erejű (és itt az is mindegy, hogy az egyik egy kicsit erősebb, mint a másik) tápot odaadtak egy szűk körnek, úgy, hogy a többségnek esélye nincsen arra, hogy valaha is használja.
Egyenlőre próbálta osztani a sajtot a róka a medvebocsok számára.

Egyelőre az egyelőre szó jelenti azt, hogy "most még".
Pontszám: 7.54
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hatalom tornya korlatozas
280. hozzászólás - 2009.11.12. 12:23:56 (Válasz Jeriko #277 hozzászólására.)
Jerikó, nézd meg a V3-at. 20 körül a legmagasabb HT, és sokáig még alacsonyabb volt. Még így is, hogy ennyire alacsony, alig van pár szövetség aki építi. Ha pedig új épületek jönnek, még kevesebben fogják építeni, mert még kisebb lesz a prioritása. Azt nem mondhatjuk, hogy azért nem építik, mert nincs esélyük megszerezni, hiszen 1,2 millió LE-ből átvehető a torony.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.04
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!