Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Hatalom tornya korlatozas
népszerűNabilFérfi
Végzetúr tehetség
180 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hatalom tornya korlatozas
101. hozzászólás - 2009.10.07. 12:09:03 (Válasz Solina #98 hozzászólására.)
Hát persze, hogy kell a torony miért ne kéne!
Ez azt hiszem nyilván való, különben miért építettük volna...
Inkább azt kéne kimondanotok, hogy azt nem akarjátok, hogy nálunk legyen, rend fent érdekes a változtatás erőltetésnek időzítése....
Miklós mondta, hogy a tornyon már nem változtat inkább egy új épületet csinál.
Értem, hogy minek a felhajtás, de undorító, hogy a "többség javával" próbáljátok álcázni a személyes érdekeket!
Azt meg, hogy nekünk mi, hogy éri meg azt bízd csak ránk, és ne azt próbáld bizonygatni, milyen jó nekünk, ha elveszítjük.
De azért kösz jókat röhögök miközben olvasom ezt a topicot
V1 - Sötét Ösvény - Nabilius
Pontszám: 7.42
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hatalom tornya korlatozas
102. hozzászólás - 2009.10.07. 12:18:08 (Válasz Solina #98 hozzászólására.)
Mivel az érintett szövetségben vagyok (SÖ) és nézegetem is a belső fórrumokat (mivel diplomata vagyok, csúnya lenne ha nem ), így erre tudok referálni:
Elolvastam amit Mortinak küldetek (mivel valamelyes szinten diplomáciai ügy, rám is tartozik ), jelenleg még nincs egységes szövetségi álláspont.
Ezt azért hangsúlyoznám ki, hogy tiszta legyen, amit a továbbiakban írok, az abszolút az én véleményemet tükrözi:
Feltehető, hogy elébb-utóbb elveszitek a tornyot, hogy mikor, majd aki ezzel foglalkozik a szöviben megaszondja nekem is. Engem annyira nem mozgat.
Ha nem épp most kerestetek volna meg minket ezzel, esetleg elhinném, hogy jobbító szándékúak a javaslatok, de így... Ezer más (és szélesebb réteget érintő, égetőbb) dolog van, amin törhetnétek a fejtek. De mégis épp ezt választjátok... Érdekes... De jó nézzük magukat a javaslatokat:
Valamiért az az érzésem, ebben a rendszerben leginkább ti profitálnátok belőle, hisz kb az egyetlen szigorúan fegyelmezett klán vagyok, amely tiltja a vf-et. Mivel szintlépésnél is nő a Vp és elébb éritek el a fertőzés leküzdését (konsti hatásfoka nő) nagyon komoly forban lennétek. Így is abban vagytok, csak a különbség az lenne, hogy akkor 1 teljes hónapig hátradőlhetnétek szépen. Igen, ez így szép és jó... Ráadásul gyanítom sokkal többször esne rátok a birtoklás, mint más klánokra. Nekem valahogy erősen a minden szentnek... esete...
Ez magánvéleményem és nem mint diplomata szólaltam most meg, nem a szövetségi álláspontot közvetítettem. Mindenesetre speciel a klánban teljes mellszélességgel a javaslat ellen fogok érvelni. És ha szükséges majd itt kinn a fórumon is, ha lesz annyi időm.

Mindenkinek sikerekben gazdag, jó játékot!

Incubus
A hozzászólást Byzon módosította 2009.10.07. 12:25:36-kor
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 7.66
fórumozóSolinaFérfi
Végzetúr mester
533 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hatalom tornya korlatozas
103. hozzászólás - 2009.10.07. 12:29:36 (Válasz Nabil #101 hozzászólására.)
Tehat Stubb szerint atvesszuk a tornyot, azaz mienk lesz, es meg Titeket is kiszoritunk belole.. Azaz elvileg mienk lenne a haszon.. Vagyis marhara erdekunk atalakitani a rendszert, hogy kilojuk magunk alol, es ujra szabad preda legyen... Ertem, ezek szerint sajat szemelyes erdekunk, hogy kicsesszunk magunkkal.. Miota megvan a torony, megy az agyalas, hogy lehetne javitani rajta, mert mint latszik egy szuk kor jut csak hozza.. Miklos eddig nem igazan foglalkozott vele, most viszont, ha minden igaz meghallgatna egy otletet, ha ertelmes, megoldast jelentene, illetve meg tudnank egyezni.. Ezert most kerult elo.. Raadasul mivel tenyleg kozel vagyunk hozza, hogy ujra mienk legyen, sajat esetleges bonuszunkat is dobnank a levesbe, ha nem tunt volna fel... De ez mar le lett irva parszor..........
Pontszám: 3.44
fórumozóSolinaFérfi
Végzetúr mester
533 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hatalom tornya korlatozas
104. hozzászólás - 2009.10.07. 12:41:04 (Válasz Byzon #102 hozzászólására.)
Amiket felsoroltal minden rendszerben all... Jelen pillanatban mienk a legnagyobb epitesi kapacitas, es gyanitom az ollo noni fog a javunkra, es nem szamoltam utana, arra en lusta vagyok, de a mostani rendszerben ez valoszinuleg jobban ki is jon, mint a felvetett masikban... Igazsag szerint nekem tok mindegy, mi a rendszer, csak kar eldobni egy Miklos altal felajanlott lehetoseget kisstilu torzsalkodas miatt.... De hat, Ti tudjatok...
Pontszám: 3.44
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hatalom tornya korlatozas
105. hozzászólás - 2009.10.07. 12:43:40 (Válasz Solina #103 hozzászólására.)
Én is írtam neki a háborús rendszer kapcsán 1 hónapja, hogy változtatni kéne rajta. Ugyanezt írta vissza, miszerint nyitott a dologra, tárgyaljuk meg, és ha közös nevezőre jutunk, módosít. Szóval ha azt szeretnéd, hogy változás legyen a játékban, mert Miklós nyitott rá, azon is lehet ötletelni...
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,217.20#hsz23

Ezen úgy látszik nem tudunk megegyezni, szóval én le is zárnám a témát. Leginkább egyébként a kisebb szövetségek passzivitása zavar, az ő álláspontjukat senki nem képviseli. Dehát néma gyereknek ugye...
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5.43
kedvelt tagButchmanFérfi
Végzetúr mester
619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hatalom tornya korlatozas
106. hozzászólás - 2009.10.07. 12:47:09
Na akkor hozzászólnék én is a témához, mint az egyik érintett szövetség képviselője( akiknek matematikai esélye van rá, hogy a tornyot bármilyen szabállyal, rövid ideig és nagyon távoli jövőben birtokolhatja).
Szerintem:
1. A torony nem látja el jelenleg azt a feladatát, hogy szövetségek széles rétege birtokolhassa.
2. A torony olyan mérétkű egyensúlytalanságot okoz, amit semmi sem kompenzál. A kínzókamrát is ide sorolva, és pár egyedi esettől eltekintve.
3. Szükséges valamilyen változtatás, hogy egyensúly teremtődjön, és ne csak az igazán top szövetségek játéka legyen.
4. Jelenleg nem ez a legfontosabb dolog, amit rendbe kellene tenni, de ez IS fontos.
5. Ariel javaslata jobb, mint az eddigi rendszer, de nem biztos, hogy az ideális. Én nem számoltam ennek utána, legyen ez a "matematikusok" dolga.
6. A közepes szövetségek morálját a "torony" kérdés jelentősen rombolja, még ha nem is szólnak hozzá.
The Lost One /Ronin/
Pontszám: 6.56
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hatalom tornya korlatozas
107. hozzászólás - 2009.10.07. 12:51:52
Addig nem lehet egyenlő feltételeket biztosítani, amíg a HT birtoklása csupán építő verseny. Az építésben ugyanis a menakonstukció és a több lé bevétel miatt a magasabb szintű karakterek sokkal erősebbek, mint alacsonyabb szintű társaik.

Ha mindenképpen meg szeretnénk reformálni a torony működését, akkor mindenképpen be kellene rakni egy olyan mechanizmust, ami vagy felszorozza az alacsonyabb tag építését, vagy leosztja a magasabb szintű tag építését. Ha meg tudjuk oldani, hogy minden karakternek a karakteréhez mérten ugyanakkora erőforrás feláldozás legyen a HT birtoklása, akkor tudunk csak versenyhelyzetet teremteni.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 7.87
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hatalom tornya korlatozas
108. hozzászólás - 2009.10.07. 12:52:53 (Válasz Butchman #106 hozzászólására.)
A 96-osról mi a véleményed, miszerint Ronin ugyanúgy megszerezhette volna mint SÖ? Ez abból is tökéletesen látszik, hogy az egyéb épületeitek jelentősen nagyobbak a miénknél. Mi így döntöttünk, ti úgy. Ezért nem tartanám igazságosnak, ha SÖ-nél egyszerűen nullára omlana, míg más semmit nem tesz érte és ölébe hullik.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.64
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hatalom tornya korlatozas
109. hozzászólás - 2009.10.07. 12:55:37 (Válasz Ricardo #107 hozzászólására.)
ok, de osszuk továb a vf függvényében is...
Pontszám: 7.13
kedvelt tagButchmanFérfi
Végzetúr mester
619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hatalom tornya korlatozas
110. hozzászólás - 2009.10.07. 13:19:11 (Válasz Mortimer #108 hozzászólására.)
Így van, mi másképp döntöttünk, nincs ezzel gond. Mi nem vagyunk senkivel sem olyan kapcsolatban, hogy velük nyomathatuk volna együtt az építést, mint ahogyan eddig a TGY-t kivéve mindenki csinálta.
Egy utólagos módosítás mindenkinek fájdalmas lenne, aki birtokolta/birtokolja a tornyot. Ez teljesen világos, és érthető. Változtatás nélkül viszont nem lesz "megoldva" egy probléma.
Mást nem javaslok, csak olvasgasd vissza a saját hozzászólásaidat abból az időből, amikor az EH-AL birtokolta a tornyot. Na valami hasonlót érzünk mi is, én is. Ez is teljesen normális.

Elnézéseteket kérem, de mostanában egyre kevesebb időm jut a játékkal foglalkozni, így ebben a témában sem fogok sok hasznosat mondani.
The Lost One /Ronin/
Pontszám: 4.79
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hatalom tornya korlatozas
111. hozzászólás - 2009.10.07. 13:33:39 (Válasz Mortimer #96 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2009.10.07. 11:00:39
Ariel rendszere azért nem jó, mert nem veszi figyelembe a jelenleg befektetett munkát, és ingyen ölébe hullajtja olyan szövetségeknek, akik eddig semmit nem tettek érte. Mi is (ti is) rengeteg LE-t költöttünk arra, hogy ilyen magasra húzzuk, és ezt máshonnan vettük el. Ti ezt nem érzitek, mert nincs mást építenetek, de SÖ-nél ez messze nem így van.


Te azt mondod ezert nem jo. En azt mondom, hogy ez a lemondas a dologban. Rovid tavon a legjobban az EH es a TGY jonne ki belole (utobbiaknak most indul majd meg a tornya). Hosszu tavon "ingyen" mas olebe pottyan, ez igaz, de ne feledjuk el, hogy ez is volt az eredeti koncepcio.
De azt hiszem igy mar ertem mi a gondotok vele.
Pontszám: 7.80
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hatalom tornya korlatozas
112. hozzászólás - 2009.10.07. 13:39:40 (Válasz Stubb #100 hozzászólására.)
Idézet: Stubb - 2009.10.07. 12:08:00
Na most rontok kicsit a pontozásomon, de meg kell kérdeznem.
Miért akkor került elő komolyabban ez a téma és lett Miklóssal megbeszélve, hogy kell a változás, amikor pár nap múlva átveszitek a tornyot Kócos? Tudom paranoiás vagyok, de ettől szép az élet.


Azert mert ugy veltem, hogyha akkor kerul korlatozasra, amikor nalunk van, olymodon, hogy az a birtoklot sulytja, akkor talan nem merul fel, hogy elonyt akarunk kovacsolni belole.
Tevedtem.
Pontszám: 4.80
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hatalom tornya korlatozas
113. hozzászólás - 2009.10.07. 13:41:40 (Válasz Mortimer #105 hozzászólására.)
Mortimer, lassan kezd zavaró lenni a becsmérlésed. mégis mit vártok tőlünk? rengeteg épület van a HT-n kívül, ti nekivágnátok az építésnek ha csak 10-es fókuszotok vagy 10-15-ös a gyaktér/védfalatok? úgy beszélsz mintha mi is egy nehéz döntés előtt állnánk hogy vagy HT, vagy mesteri építészet.

vegyetek már vissza az Arcból. a legtöbb szövetség örül hogy él, van mit építeni bőven, meg sem fordul senki fejében hogy a HT-t le kéne nyúlni tőletek. véleményem szerint a HT kb a top 10 szövetségeket érinti és kell érintenie, őket illeti a verseny joga mert eljutottak oda hogy van rá kapacitásuk (ha valaki be akar szállni, kapaszkodjon fel oda). ha egy szabálymódosítással odadobjuk a lehetőséget másik 25 szövetségnek, az okosabbak nem fogják építeni, mert nem térül meg. ha ti változást akartok hogy a költségek csökkenjenek és ezzel esélyt adtok talán 4-5 másik szövetségnek, az jó, de ne várjátok el mindenkitől hogy beszálljon a versenybe.
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 6.16
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hatalom tornya korlatozas
114. hozzászólás - 2009.10.07. 13:54:08 (Válasz Byzon #102 hozzászólására.)
Idézet: Byzon - 2009.10.07. 12:18:08
Valamiért az az érzésem, ebben a rendszerben leginkább ti profitálnátok belőle, hisz kb az egyetlen szigorúan fegyelmezett klán vagyok, amely tiltja a vf-et. Mivel szintlépésnél is nő a Vp és elébb éritek el a fertőzés leküzdését (konsti hatásfoka nő) nagyon komoly forban lennétek. Így is abban vagytok, csak a különbség az lenne, hogy akkor 1 teljes hónapig hátradőlhetnétek szépen. Igen, ez így szép és jó... Ráadásul gyanítom sokkal többször esne rátok a birtoklás, mint más klánokra. Nekem valahogy erősen a minden szentnek... esete...


Allairom erveid javat. Valoban nekunk a egnagyobb az epitesi potencialunk jelenleg 3 okbol kifolyolag:
1/ nincs mas epitenivalo
2/ nalunk a legmagasabb a szintosszeg
3/ a Legio nevhez meltoan egysegesen fegyelmezetten jatszunk szovetsegi szempontbol.

Amit az erveid nem mondanak, el, hogy a fenti okok a jelenlegi rendszerben pontosan ugyanugy a malmunkra hajtjak a vizet vagy inkabb jobban. A mostani rendszerben varhatoan 1-2 het mulva at tudjuk venni a tornyot (ha nem is allandora), de ami biztos, hogy 30 nap utan nem allunk majd honapok tavolaban attol, hogy a mienk legyen, hanem ott leszunk valahol a top kozeleben,. Meg 2 honap mulva is. Meg 3 honap mulva is. Meg...
Erted.
Tehat ha azt mondjuk a HT birtoklasbol az uj rendszerben a Legio tud a legnagyobb szeletet hasitani, akkor tegyuk melle azt is, hogy a mostani rendszerben ez duplan igaz, mert ha az uj rendszerben hosszu tavon lesz 25%-unk, akkor most siman osszejon majd 40%.
Es en vagyok olyan demagog, hogy ilyen esetben a valtozast vizsgalgassam. Ami negativ. Persze a tobbi nagy tornyos szovinek is negativ lenne.

Namost az 1 teljes honap hatradolest sem ertem igazan. A valtogazdalkodas sokkal optimalisabb. Lassabban no az epitesi koltseg, lehet a masik tornyos szovit kamrazni (ha epp a SO lenne az). Raadasul mi NEM TUDUNK mast epiteni, tehat a hatradoles esetunkben annyit jelenthet, hogy nem epitunk semmit. Abbol meg hogy valaki nem epit semmit eddig nem lattam, hogyan lehet nagy elonyre szert tenni.

Kiemelnem tovabba a "pont most" jellegu ketkedok reszere, hogy bar szerintem a pont most az (szandekosan) pont a legkevesbe elonyos idopont szamunkra, de a levelemben kihangsulyoztam (tessek elolvasni ujra), hogy nem csak egy egyszeru igen/nem valaszt varok, hanem azt is, hogy MIKOR es MILYEN FELTETELEK mellett.
Ha az elvvel nincs gondotok, de azzal igen, hogy a Legio elonyhoz jut, akkor ezt a ket parametert legyetek kedvesek olyanra megszabni, hogy a Legio NE JUSSON elonyhoz altala.

Meg mindig jobb egy eros kondiciokhoz kotott igen, mint egy hatarozott nem, hiszen az magaban hordozza a megegyezes lehetoseget.
Pontszám: 6.70
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hatalom tornya korlatozas
115. hozzászólás - 2009.10.07. 13:57:56 (Válasz Solina #104 hozzászólására.)
Idézet: Solina - 2009.10.07. 12:41:04
Igazsag szerint nekem tok mindegy, mi a rendszer, csak kar eldobni egy Miklos altal felajanlott lehetoseget kisstilu torzsalkodas miatt...


Nincs szo Miklos altal felajanlott lehetosegrol, mindket (mostmar harom) modositasi javaslat jatekos oldalrol jott. Es nem szep dolog kisstilu torzsalkodasnak nevezni azt, ha valaki a jogos erdekeit akarja vedeni.
Itt amugy is inkabb egy elmeleti jellegu vitarol van szo, hiszen mint azt az elejen leirtam, ha a V1-en minden HT szovi meg is tudna egyezni egy megfelelo mdositasban es annak megfelelo bevezeteseben, akkor is meg ott van a V2 es a V3.
Pontszám: 6.70
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hatalom tornya korlatozas
116. hozzászólás - 2009.10.07. 13:59:25 (Válasz Ricardo #107 hozzászólására.)
Idézet: Ricardo - 2009.10.07. 12:51:52
Ha mindenképpen meg szeretnénk reformálni a torony működését, akkor mindenképpen be kellene rakni egy olyan mechanizmust, ami vagy felszorozza az alacsonyabb tag építését, vagy leosztja a magasabb szintű tag építését. Ha meg tudjuk oldani, hogy minden karakternek a karakteréhez mérten ugyanakkora erőforrás feláldozás legyen a HT birtoklása, akkor tudunk csak versenyhelyzetet teremteni.


Elvileg ezt a celt szolgalna a handikep rendszer. Csak nem valt be. Ezert kene erositeni a hendikepen. Legalabbis szerintem.
Pontszám: 6.70
kedvelt tagkitmatko
Végzetúr
93 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hatalom tornya korlatozas
117. hozzászólás - 2009.10.07. 14:34:18
Világosan látszik, hogy itt már nem lényeges a megváltoztatás. Kóc és Ariel ötletén kívül volt 1-2 felvetés, azokra szinte senki nem reagált. Mindig oda kanyarodik vissza a téma a Légió biztos, a háttérben a saját pecsenyéjét sütögeti. Rég nem arról beszélünk, hogy lenne jobb a rendszer, hanem néhányan arról akarják meggyőzni a játékosokat, hogy a Légió minden rossznak a forrása.

Emiatt a mentalitás miatt ilyen kevés hozzászólásaim száma. Inkább nem is idegesítem magam a korlátolt embereken.
Új tulajdonos
Pontszám: 6.19
népszerűKhordakFérfi
Végzetúr tanonc
16 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hatalom tornya korlatozas
118. hozzászólás - 2009.10.07. 14:58:24 (Válasz kitmatko #117 hozzászólására.)
Idézet: kitmatko - 2009.10.07. 14:34:18
Világosan látszik, hogy itt már nem lényeges a megváltoztatás. Kóc és Ariel ötletén kívül volt 1-2 felvetés, azokra szinte senki nem reagált. Mindig oda kanyarodik vissza a téma a Légió biztos, a háttérben a saját pecsenyéjét sütögeti. Rég nem arról beszélünk, hogy lenne jobb a rendszer, hanem néhányan arról akarják meggyőzni a játékosokat, hogy a Légió minden rossznak a forrása.

Emiatt a mentalitás miatt ilyen kevés hozzászólásaim száma. Inkább nem is idegesítem magam a korlátolt embereken.


Akkor tisztázzunk néhány dolgot.

1. Volt más javaslat, ha bár nem is nagyban különböző, de volt. Lásd a négyzetesen van még jobban dráguló HT, vagy a szinthez és vf-hez mért energiabefektetési arány. Csak ezek elsikkadtak, pedig ezeknek van szerintem igazi realitás alapja.

2. Nem vagyok meggyőződve arról, hogy akár Ariel, akár kocos javaslata több szövetség előtt nyitná meg a HT-t, főleg a havi toronybomlásra gondolok. Mindazon túl, hogy tényleg nagy veszteség egy szövetségnek, ha egy sokszázmilliós épülete leomlik, itt most nem ez a lényeg. Amíg nem kombináljuk a két javaslatot, vagy nem találunk ki valami más megoldást, szerintem a következő fog lezajlani:
- bevezetik a rendszert, a jelenlegi birtokosaspiránsok közül valaki megszerzi, leesik nullára a tornya
- egy hónapig semmi izgalom, még a félrekamrázás lehetősége se
- az egy hónap alatt a következők történnek:
- fejlődik mindegyik toronyaspiráns top szövetség építési potenciálja, de nem egyenletesen és főleg nem lineárisan
- a torony drágulásával minimum egyenértékben nőnek az építési potenciálok a birtokló szövetségben
- következő hónapban más szövetségé a torony, nekik is nullázódik, rájuk is igaz, ami az előző szövetségre
- csakhogy ezen hónap alatt tovább nő az első szövetség építési potenciálja, de nincs drágulás
- legkésőbb a 6. hónapban újra az egyik elsőként birtokló szövetségé a torony, a kimagasló fejlődés és az ezzel összefüggő építési potenciál miatt

Semmi sem fog változni, csak az izgalom veszik ki a játék ezen részéről. Kösz nem. Maradjunk egy olyan javaslatnál, ami TÉNYLEG változtat, lásd a szinttel arányos befektetés, ami tényleg utat nyitna a középszövetségek előtt.
V1: Endoria - Sötét Ösvény - Smaragd
V2: Enomia - Lélekhozók Testvérisége - Gyémánt
Pontszám: 8.65
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hatalom tornya korlatozas
119. hozzászólás - 2009.10.07. 15:29:33 (Válasz Khordak #118 hozzászólására.)
Semmi nem változik? Számolj utána egy kicsit. Egyik esetben 6 hónap alatt 180 torony szint bomlik le összesen, a másik esetben 1500-2000. Nagyon nem mindegy az építésbe újonnan belépőknek, hogy a SÖ fél év múlva 300-as toronnyal az első, vagy 600-as toronnyal.
Első esetben 225 millió LE az élre kerülni egy újonnan építőnek, a mostani rendszer szerint pedig 900 millió. Ha ez a 675 millió LE neked semmi, akkor nem értem, hogy miért ilyen alacsony még a tornyotok...
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.45
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hatalom tornya korlatozas
120. hozzászólás - 2009.10.07. 15:50:46 (Válasz Kocos #67 hozzászólására.)
A Tyrant szövetség hivatalos, egyhangú válasza az, hogy nem tetszik a javaslat, nem kérjük ezt a fajta változtatást.
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 6.96
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője