Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kínzókamra
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
441. hozzászólás - 2009.03.01. 15:17:56 (Válasz Darah #440 hozzászólására.)
És mondd csak, nem lehet, hogy te mész kevés LE-vel a térkapuba? Mert 700-as átlag nekem 24. szintű rubinként majdnem megvan.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
442. hozzászólás - 2009.03.02. 20:40:14 (Válasz Lanmandragoran #441 hozzászólására.)
Lehetne, az elején valóban kevéssel mentem, kettő egész esetben.
Azóta erről már leszoktam. De ha 3000-el megyek, akkor is dobott már 700-akat.

Viktor, a lélekkufáros hetentei dolgot meg szerintem te sem gondoltad komolyan. Ha te hetente öltözöl át kompletten, akkor gyémántként 8000 LÉ-t spórolsz úgy nagyjából, amit aztán jól elkölthetsz tulajdonságokra.. Viszont cserébe még így is elköltenél nagyondurván 48000-et. Viszont te sem öltözöl át hetente teljesen, ebben valahogy egészen biztos vagyok.
A hozzászólást Darah módosította 2009.03.02. 21:01:44-kor
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 8.33
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
443. hozzászólás - 2009.03.03. 06:57:04 (Válasz CaveMaN #427 hozzászólására.)
Idézet: CaveMaN - 2009.02.28. 10:01:03
Nem. Ezen nincs mit taglalni. Galmuszknak 1 hónapja 400k LE diffje volt, biztos nem ér semmit a gyémánt bónusz, azért van neki most 600k feletti.


Igen, Galmuszk tipikusan átlagkarakter, valószínű teljesen véletlen, hogy vezeti a TÖ toplistát, érdemes mindekit hozzá hsonlítani és vele példálózni. A szerzett 200k-jának negyede lehet a gyémánt bónusz, tehát az LE.diff-jéből 175k-t egész biztos máshogy szerzett.

Te mennyit is szereztél ez idő alatt? Vagy nézzünk meg engem, kb. top15-ös karakter vagyok 144k LE-diff-el - fél év alatt, vagy a jelenleg a toplistát vezető Aranyalma (aki hónapokig az LE.diff-et is vezette) jelenleg 253k LE.diff-el rendelkezik.

Nem tudom, neked mi a véleményed, esetleg mondhatjuk-e azt, hogy Galmuszk nagyon komoly és druva - ezen a szinten más karakterek számára szinte elérhetetlen - dolgot produkált alapban ahhoz, hogy a hordabónusza így működjön? Te sem kaptál volna ennyit, én sem, Aranyalma sem. Gondolom egyetértünk, hogy a gyémántok 99,99%-a ennek tizedét sem szedi össze.

De nézzünk még egy példát. Szerintem aránylag kevés rossz stratéga, idióta és hasonló képes kinelevni erős karaktereket. Akik most a toplista első 100-ban vannak, szerintem igen jó stratégák.
Mondanék pár nevet:
Sanyi a Jani, Karpatia, Shienkai (most így hirtelen, anélkül, hogy utána néztem volna).
Ők mind gyémánt hordások voltak, akik másra váltottak. Szerinted mérhetetlenül ostobák, hogy ezt megtették?
Esetleg sorolj fel pár nevet te is, akik más hordából váltottak gyémántra. Mindjárt lesz súlya az állításaidnak.
A hozzászólást Jeriko módosította 2009.03.03. 07:02:34-kor
Pontszám: 7.50
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
444. hozzászólás - 2009.03.03. 09:04:12 (Válasz Jeriko #443 hozzászólására.)
Tény és való nincs fent annyi LE, bár lehetne, ahogy a szakértelem topicban már emlegettem. Én végeredményben leporolnám Miklós nyers LE ötletét.

Galmuszkkal példálozni tényleg rossz ötlet volt Csak elkapott a hév a sok panasz miatt, elnézést.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 7.50
kedvelt tagTihaFérfi
Végzetúr mester
526 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
445. hozzászólás - 2009.03.04. 11:47:50
Tessék itt egy példa, mit hozott a kamra, és az ajánlás. Én a játék indulásakor igen komoly munkát fektettem abba, hogy az ismerőseimnek kiajánljam a játékot. Vagy 30-an regisztráltak is, abból 20an 1 hétig sem játszottak. Mára kb 3-4 aktív játékos maradt köztük, és ez is fogy.
Látható, hogy a mai napot kivéve nem sok LE folyt be belőle. (napi 2-3 K) Jelenleg 41-es szintű vagyok 70-80K LE-t termelek térkapuval vadászattal, sajtolással. Ahhoz képest ez már aprópénz...

Valamint, ha jócskán alacsonyabb szintűre ütök, az jóval kevesebb LE-t termel ki naponta, mint egy velem azonos szintű. nem tudom mit kell itt sírni????? Az sír, akinek nincs kínzókamrája! Lépj be egy olyan szövibe, amelyiknek van, tölts be a kútba a több 100K LE-t, építsd a heti adagot, és akkor lesz kínzókamrád. Kérdés megéri-e ennyi LE-t rááldozni?


2009.03.04. Jóváírtunk részedre 3166 lélekenergiát ajánlásaid alapján. A kínzókamrából 3039 LE áramlott beléd.
2009.03.03. Jóváírtunk részedre 1243 lélekenergiát és 1 őskövet ajánlásaid alapján. A kínzókamrából 2160 LE áramlott beléd.
2009.03.02. Jóváírtunk részedre 1722 lélekenergiát ajánlásaid alapján. A kínzókamrából 2988 LE áramlott beléd.
2009.03.01. Jóváírtunk részedre 2764 lélekenergiát ajánlásaid alapján. A kínzókamrából 256 LE áramlott beléd.
2009.02.28. Jóváírtunk részedre 1706 lélekenergiát ajánlásaid alapján. A kínzókamrából 1989 LE áramlott beléd.
2009.02.27. Jóváírtunk részedre 1488 lélekenergiát ajánlásaid alapján. A kínzókamrából 1754 LE áramlott beléd.
2009.02.26. Jóváírtunk részedre 1863 lélekenergiát ajánlásaid alapján. A kínzókamrából 1517 LE áramlott beléd.
2009.02.25. Jóváírtunk részedre 2050 lélekenergiát ajánlásaid alapján. A kínzókamrából 718 LE áramlott beléd.
2009.02.24. Jóváírtunk részedre 1214 lélekenergiát és 3 őskövet ajánlásaid alapján. A kínzókamrából 1726 LE áramlott beléd.
2009.02.23. Jóváírtunk részedre 3188 lélekenergiát ajánlásaid alapján. A kínzókamrából 798 LE áramlott beléd.
Graham Treefrog - Azúr Légió
____________________________________________ Ha ettől érzed magad valakinek, nyomj egy 1-est ide:
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
446. hozzászólás - 2009.03.04. 12:01:49 (Válasz Tiha #445 hozzászólására.)
10 nap alatt 37 349 LE, egy hónapban az 112ezer LE. Ez kb. +9 tulajdonságpont egy vezető tulajdonságon. Ne mondd, hogy kevés.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.50
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
447. hozzászólás - 2009.03.04. 12:16:50 (Válasz Tiha #445 hozzászólására.)
Hohó, már emlékszem, tényleg nem kevés energiát feccöltél bele ;-P

http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,23.1640#hsz1657
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 9
népszerűSorseress2Nő
Végzetúr tanonc
16 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
448. hozzászólás - 2009.03.09. 10:49:45
Amúgy itt az is probléma, h ha vkitől kínzókamrával sok LE-t visznek el, arra rászállhatnak. Spec engem elhurcolt vki a kínzókamrába, nem figyeltem rá, meg nem is érdekelt. Aznap sokat vadásztam, így neki is lett belőle x LE. Ez eddig nem zavart. Viszont azóta a szövetségéből (vele együtt) 4-en minden nap megtámadnak. "Hé te, figyelj már, ettől a hülyétől jó sok LE-t lehet kínzókamrázni, üssétek már ti is!"...
Sorseress2
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
449. hozzászólás - 2009.03.09. 10:52:15 (Válasz Sorseress2 #448 hozzászólására.)
Idézet: Sorseress2 - 2009.03.09. 10:49:45
Amúgy itt az is probléma, h ha vkitől kínzókamrával sok LE-t visznek el, arra rászállhatnak. Spec engem elhurcolt vki a kínzókamrába, nem figyeltem rá, meg nem is érdekelt. Aznap sokat vadásztam, így neki is lett belőle x LE. Ez eddig nem zavart. Viszont azóta a szövetségéből (vele együtt) 4-en minden nap megtámadnak. "Hé te, figyelj már, ettől a hülyétől jó sok LE-t lehet kínzókamrázni, üssétek már ti is!"...


Ez idovel meg fog szunni. Ahol csak 1-2 szintnyi kamra van ott elofordulhat, de ha mar 4-5 szint van, akkor fogalmad sem lesz rola, hogy a melyik celpontod termelt es melyik lazsalt.
Inkabb a termelesi potencialra erdemes menni.
Pontszám: 5
kedvencboncaFérfi
Végzetúr tehetség
191 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
450. hozzászólás - 2009.03.09. 11:43:05 (Válasz Sorseress2 #448 hozzászólására.)
Idézet: Sorseress2 - 2009.03.09. 10:49:45
Amúgy itt az is probléma, h ha vkitől kínzókamrával sok LE-t visznek el, arra rászállhatnak. Spec engem elhurcolt vki a kínzókamrába, nem figyeltem rá, meg nem is érdekelt. Aznap sokat vadásztam, így neki is lett belőle x LE. Ez eddig nem zavart. Viszont azóta a szövetségéből (vele együtt) 4-en minden nap megtámadnak. "Hé te, figyelj már, ettől a hülyétől jó sok LE-t lehet kínzókamrázni, üssétek már ti is!"...


Hát, nem tudom melyik szövire gondolsz itt, de ha a Légióra, akkor megnyugtatlak, hogy nálunk nincs erre vonatkozóan infóáramoltatás. Ez csak szerencsétlen véletlen lehet. Én speciel ma elhurcoltalak (talán tegnap is), de ez azért van, mert az 50 portyagyőzelem kényszere alatt óvatosan portyázom. Holnap már nem foglak elhurcolni ezt garantálom, ha 5 perc múlva a maradék három győzelmet is bezsebelem.
Dark Mongoose - Azúr Légió
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
451. hozzászólás - 2009.03.09. 23:10:56
jut eszembe, 4 épület és kész? akkor ennyi az új termés? vagy még van valami, amit lehet látni a "nagyoknál"?
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
452. hozzászólás - 2009.03.09. 23:12:48 (Válasz winnie #451 hozzászólására.)
nincs.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
kedvelt tagTihaFérfi
Végzetúr mester
526 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
453. hozzászólás - 2009.03.11. 16:20:12
Azért jól ki lett szúrva a szemünk ezzel a pár épülettel. Alig egy pár hete vannak benne, de gyakorlatilag a top szövik szinte mindent fel is építettek maxra belőle. (kivéve az állatnak a kunyhót, mert az nem jó sokmindenre...)
Nemsokára az lezs, hogy a top szövik az összes gagyi épületet is elkezdik építeni, mert nem tudják mire elkölteni a lélekkútból a LE-t.... És nem hinném, hogy most egy ideig lesz új épület.
Ráadásul (ha a saját karakteremet nézem, nem kell több egy hónapnál, és minden új szakértelmet felnyomok maxra, amiről úgy gondolom, hogy értelmes.) vagyis nem adott túl sok hosszútávú célt.
Nagyon remélem hamarosan jön az akadémia további része.

Ezenkívül meg gáz, hogy egy ilyen magasszintű szövetségi épület kell hozzá. Világ2-őn 21. szintű vagyok, de már húzom az új szakikat. Aki nincs erős szövetségben, az cseszheti....
Graham Treefrog - Azúr Légió
____________________________________________ Ha ettől érzed magad valakinek, nyomj egy 1-est ide:
Pontszám: 2.50
népszerűtlenWMS2M2Férfi
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
454. hozzászólás - 2009.03.14. 09:22:27
Szerintem hülyeség ez a kínzókamra. Oké, hogy amelyik szövetségnek van, az örül neki és jó ötletnek tartja, amelyiknek meg nincs, az bosszankodik; de abba is bele lehetne gondolni, hogy az erősebb karakterek napi 5-10 gyengét (legalább) megtámadnak és rengeteg LE-t kapnak utána, még jobban elhúznak a többiektől, a gyengék meg megszívják, ez abszolút nem tisztességes és becstelen. Már azon is gondolkozok, hogy töröljem magam és ezzel nem csak én vagyok így. Nem sok esélyünk marad a felzárkózásra. Egyedül a történet és a képek miatt játszok, ha valaki tudni segíteni, honnan tudom megszerezni, azt nagyon megköszönném:) és hálás lennék érte(sorozatokat gyűjtök és egyéb dolgokat még)
Pontszám: 5
népszerűAjgatszFérfi
Végzetúr mester
403 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
455. hozzászólás - 2009.03.14. 09:55:20
Kedves WMS2M2

Nem az a lényeg hogy felzárkózzál. soha nem fogod utolérni Sharpát, ami a fontos hogy a veled azonos szintűek között erős legyél. Nem mindenkivel kell magad összemérni, hanem azokkal akikkel egy kategóriában vagy. ezért van szintlimit a portyán, és kategóriák a viadalban. Másik lehetőség hogy próbálj bekerülni egy olyan szövetségbe akinek már van kamrája, és akkor te is tápl leszel.
Pontszám: 5
népszerűSeligenFérfi
Végzetúr mester
379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
456. hozzászólás - 2009.03.14. 10:08:16 (Válasz WMS2M2 #454 hozzászólására.)
Az az 1% az eddigiek alapján nem tűnik olyan nagy tápnak, főleg ha gyengébbeket sarcol az ember illetve végzetúr.
De valljuk be, az egy kicsit bosszantó, hogy az én izzadságom gyümölcse más konyháját is gazdagítja. De ez vajmi kevés méreg az egyéb kellemes újítások tengerében!
Kérem őrizzék meg hidegvérüket. Ne tegyenek hirtelen mozdulatot. Én most lassan elhagyom a helyiséget.

V1: Seligen - Hullaúr
V2: Seligen - Egy apró Zöld Manó, nagy, álmos szemekkel
V4/III: Cadaver - Csak simán torony
V4/IV: Tatanka (IM Jackass) - WDP-Homokvár
Pontszám: 7
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
457. hozzászólás - 2009.03.14. 13:42:57 (Válasz Tiha #453 hozzászólására.)
Idézet: Tiha - 2009.03.11. 16:20:12
Azért jól ki lett szúrva a szemünk ezzel a pár épülettel. Alig egy pár hete vannak benne, de gyakorlatilag a top szövik szinte mindent fel is építettek maxra belőle. (kivéve az állatnak a kunyhót, mert az nem jó sokmindenre...)


top szövik? a játékosok töredékéről van szó, szerintem "senkit" nem érdekel, hogy mit építenek vagy mit nem. (nem tudom, mi azonnal a kunyhót kezdtük építeni. lehet, hogy máshol más a prioitás:)

miklós is megmondta, hogy miért nem érdemes fejleszteni. ha véletlenül jön valami új dolog, akkor azonnal több fog kelleni. "még, még, melák éhes".

Idézet: Tiha - 2009.03.11. 16:20:12
Világ2-őn 21. szintű vagyok, de már húzom az új szakikat. Aki nincs erős szövetségben, az cseszheti....


ugye el sem tudod képzelni, hogy az is élvezheti a játékot, akinek nincs nagy épülete/szakértelme. meg sem fordul a fejedben. sőt, talán csak azok ott "lenn" élvezik, mert ők nem stresszelik magukat azon, hogy egy fejlesztést 1 hónap alatt kivégeztek. nem tudom, de én úgy látom, hogy inkább te "cseszheted", mert nem tudsz mit kezdeni magaddal lévén egy hónap alatt lerohantad a fél évre szóló fejlesztési tervez, miközben a kis szövetségekben sok időbe bele fog telni, míg végére érnek a fejlesztéseknek. de legalább lesz előttük cél.
Pontszám: 7.67
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
458. hozzászólás - 2009.03.14. 13:45:34 (Válasz WMS2M2 #454 hozzászólására.)
Idézet: WMS2M2 - 2009.03.14. 09:22:27
melyiknek meg nincs, az bosszankodik; de abba is bele lehetne gondolni, hogy az erősebb karakterek napi 5-10 gyengét (legalább) megtámadnak , még jobban elhúznak a többiektől,


?? nem tudom és nem vagyok zenmester, de én nem bosszankodom azon, hogy másnak jó. vele örülök:)

hadd húzzanak, annál inkább nem fognak engem támadni. a játék nem a felzárkózásról szól, az erőviszonyok be vannak betonozva. inkább az önmegvalósításról, a saját mikrokörnyezetedből való kitűnésről.
Pontszám: 8.33
kedvelt tagBalorFérfi
Végzetúr mester
440 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
459. hozzászólás - 2009.03.14. 13:54:16
En kb. 1-1,5 honap kihagyas utan tertem vissza, es oszinten megmondom, hogy orulok a fejleszteseknek. Bar mar majdnem mindent "maxoltam", amire szuksegem van a szakertelmekbol, es eros szovetsegben is vagyok, attol meg jo es oromteli volt latni, hogy viszonylag nagy adag uj epulet kerult be a jatekba. Szerintem hamarosan jonni fognak az ujabb szakertelmek is, amiket eddig csak targgyal lehetett megszerezni, ami ismet varialasra ad majd okot. Addig pedig maradnak a regebbi epuletek magasitasai es a "hasztalanok" alapozasi munkalatai.

Es azt sem szabad figyelmen kivul hagyni, hogy a kevesnek velt fejlesztes kozul is par eleg nagy vihart kavart. Ezeket tisztazni kell mindenekelott, es majd utana johetnek a megfontolt, atgondolt upgrade-ek.
Nem olyan konnyu es egyszeru feladatok ezek, mint sokan hiszik.
Pontszám: 7.50
népszerűFreezFérfi
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
460. hozzászólás - 2009.03.14. 14:32:41
Saját kínzókamra eredményeim (30-as szinten):

2009.03.14. Jóváírtunk részedre 552 lélekenergiát ajánlásaid alapján. A kínzókamrából 471 LE áramlott beléd.
2009.03.13. Jóváírtunk részedre 12 lélekenergiát ajánlásaid alapján. A kínzókamrából 324 LE áramlott beléd.
2009.03.12. Jóváírtunk részedre 11 lélekenergiát ajánlásaid alapján. A kínzókamrából 180 LE áramlott beléd.
2009.03.11. Jóváírtunk részedre 211 lélekenergiát ajánlásaid alapján. A kínzókamrából 500 LE áramlott beléd.
2009.03.10. Jóváírtunk részedre 42 lélekenergiát ajánlásaid alapján. A kínzókamrából 367 LE áramlott beléd.
2009.03.09. Jóváírtunk részedre 255 lélekenergiát ajánlásaid alapján. A kínzókamrából 91 LE áramlott beléd.
2009.03.08. Jóváírtunk részedre 413 lélekenergiát és 3 őskövet ajánlásaid alapján. A kínzókamrából 724 LE áramlott beléd.
2009.03.07. Jóváírtunk részedre 9 lélekenergiát ajánlásaid alapján. A kínzókamrából 166 LE áramlott beléd.
2009.03.06. Jóváírtunk részedre 457 lélekenergiát ajánlásaid alapján. A kínzókamrából 11 LE áramlott beléd.
2009.03.05. Jóváírtunk részedre 13 lélekenergiát ajánlásaid alapján. A kínzókamrából 197 LE áramlott beléd.
2009.03.04. Jóváírtunk részedre 109 lélekenergiát ajánlásaid alapján. A kínzókamrából 0 LE áramlott beléd.

Nagyon nem mindegy kit mikor kap el az ember.
Ha az ember jól ki akar tolni a fogvatartójával aznap nem megy el vadászni, minimálisat térkapuzik és helyette inkább portyázik mert az megint csak lutri, hogy kinek mit hoz.
Ha kérdésed van a Végzetúrral kapcsolatban: vegzetur.wikidot.com
Azért mert nem tudod egy kérdésre a választ attól még lehet jó.
"Alacsonyabb szinten meg nem tilos szintet lepni, csak nem optimális"
by Birka
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője