Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kínzókamra
kedvelt tagTihaFérfi
Végzetúr mester
526 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
481. hozzászólás - 2009.03.17. 23:34:23 (Válasz winnie #457 hozzászólására.)
Idézet: winnie - 2009.03.14. 13:42:57
Idézet: Tiha - 2009.03.11. 16:20:12
Azért jól ki lett szúrva a szemünk ezzel a pár épülettel. Alig egy pár hete vannak benne, de gyakorlatilag a top szövik szinte mindent fel is építettek maxra belőle. (kivéve az állatnak a kunyhót, mert az nem jó sokmindenre...)


top szövik? a játékosok töredékéről van szó, szerintem "senkit" nem érdekel, hogy mit építenek vagy mit nem. (nem tudom, mi azonnal a kunyhót kezdtük építeni. lehet, hogy máshol más a prioitás:)

miklós is megmondta, hogy miért nem érdemes fejleszteni. ha véletlenül jön valami új dolog, akkor azonnal több fog kelleni. "még, még, melák éhes".

Idézet: Tiha - 2009.03.11. 16:20:12
Világ2-őn 21. szintű vagyok, de már húzom az új szakikat. Aki nincs erős szövetségben, az cseszheti....


ugye el sem tudod képzelni, hogy az is élvezheti a játékot, akinek nincs nagy épülete/szakértelme. meg sem fordul a fejedben. sőt, talán csak azok ott "lenn" élvezik, mert ők nem stresszelik magukat azon, hogy egy fejlesztést 1 hónap alatt kivégeztek. nem tudom, de én úgy látom, hogy inkább te "cseszheted", mert nem tudsz mit kezdeni magaddal lévén egy hónap alatt lerohantad a fél évre szóló fejlesztési tervez, miközben a kis szövetségekben sok időbe bele fog telni, míg végére érnek a fejlesztéseknek. de legalább lesz előttük cél.


hát winni, megint csak a szád jártatod, és okoskodsz az helyett, hogy gondolkoznál is, vagy jobban elolvasnád amit más ír. Én azt ecseteltem, hogy a fejlesztések nem oldottak meg semmit.
A kisseb szöviben lévők csak pislognak, hogy miket kaptak a "nagyok", és reménykedhetnek, hogy egyszer majd végre eljutnak az akadémiáig, és akkor az épületek, és a szakik is elérhetőek lesznek nekik. Ami nem az Ő hibájuk, de az újjításból meg semmit nem kaptak. Akik meg "fent" vannak, azok meg nagyon gyorsan ki tudtak belőle fejleszteni minden értelmes szakit MAXOSRA! Az, hogy a nagyok kaptak célt kb 1 hónapra a kicsik meg kaptak olyan dolgokat amit csak nagyon sokára kaphatnak meg, az nem egy nagyon korrekt megoldás.
Graham Treefrog - Azúr Légió
____________________________________________ Ha ettől érzed magad valakinek, nyomj egy 1-est ide:
Pontszám: 4.75
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
482. hozzászólás - 2009.03.17. 23:49:37 (Válasz Tiha #481 hozzászólására.)
" Az, hogy a nagyok kaptak célt kb 1 hónapra a kicsik meg kaptak olyan dolgokat amit csak nagyon sokára kaphatnak meg, az nem egy nagyon korrekt megoldás."

Értem. Akkor légyszives közöld, hogy lehet azt megvalósítani, hogy egy újonnan a játékba kerülő szakértelmet/épületet a toplista 5. oldalán lévő szövetség előbb kapjon meg, mint a toplista első oldalán lévő. De előtte persze azt is fejtsd ki légyszi, hogy ez miért lenne jó.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.50
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
483. hozzászólás - 2009.03.18. 00:01:02 (Válasz Mortimer #482 hozzászólására.)
Fokozatosan kellene bevezetni az ilyen dolgokat. Elenjarok ugymond "tulcsordulnak" eroforrasbol, mar sok mindent kimaxoltak... barmi ujra azonnal ugranak. Havonta novekedjen az uj kepessegek maximuma, igy, akik lemaradtak is megfontolhatjak, hogy kifejlesztik a hianyzo dolgokat. Valamint, nem nyit egy hatalmas rest ideiglenesen olyanok kozt, akik kifejlesztettek pillanatok alatt, meg akik nem.
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 5
fórumozóHanga60Nő
Végzetúr tanonc
42 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
484. hozzászólás - 2009.03.18. 05:03:23 (Válasz Lanmandragoran #480 hozzászólására.)
A kvíz kimondottan jó, sok éredekes kérdés s van nem csak primitív lexikális tudást igénylő, sok a kiírásnak megfelelő. Éredekesek, sok mindent tanultam is.
Pontszám: 4.67
fórumozóHanga60Nő
Végzetúr tanonc
42 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
485. hozzászólás - 2009.03.18. 05:04:09 (Válasz Lanmandragoran #480 hozzászólására.)
A kvíz kimondottan jó, sok éredekes kérdés s van nem csak primitív lexikális tudást igénylő, sok a kiírásnak megfelelő. Éredekesek, sok mindent tanultam is.
Pontszám: 3.17
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
486. hozzászólás - 2009.03.18. 07:09:07
"Elegem van már az állandó rinyálásból, hogy elhúznak ez erősek, meg hogy nem illeti meg a LE, amit kap utánnad aki elhurcol a kamrába."

Az erősek attól erősek, mert más stílusban játszanak. Azokat a szakértelmeket fejlesztik, olyanokat támadnak, amiktől még gyorsabb fejlődést remélnek. Lehet játszani más stílusban, ami adott esetben több izgalmat, több élményt kínál, de tudomásul kell venni, a leggyorsabb fejlődést az optimalizáció hozza. (Emellett minden stílusnak van létjogosultsága, és senkinek semmi alapja arra, hogy a saját stílusát bárkire ráerőszakolja.)
Azt azonban illuzió remélni, hogy lesz BÁRMI olyan fejlesztés, módosítás a játékban, ami az optimalizáló stílusnak kevésbé előnyös, mint a többinekű: egyszerűen létéből fakadóan az optimalizáló stílus optimalizlja a fejlesztéseket, módosítsokat is, és a legelőnyösebb dolgokat használja belőle. Nem véletlen, hogy a legerősebb szövetségekben 9-10-es kínzókamra és 0-2-es bűvös kunyhó van.

A stílusokat egyetlen egy módon lehetne egy szintre hozni: mindenki kapna naponta 500 LE-t és 100 TP-t, és csak abból lehetne fejleszteni a karaktert, semmi másból se LE-t, se TP-t nem lehetne szerezni. Amint a szerzett LE és TP bármilyen szakértelemtől, cselekvéstől függ, máris lehetőség van az optimalizáló stílus megjelenésére - de ha nem így lenne, szerintem unalmas lenne ez a játék.

Szerintem vita helyett inkább mindenki próbálja élvezni a saját stílusát, és keresse meg azt a szövetséget, ami legjobban illik ehhez.
Pontszám: 5.40
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
487. hozzászólás - 2009.03.18. 07:16:20 (Válasz Jeriko #486 hozzászólására.)
"mindenki kapna naponta 500 LE-t és 100 TP-t, és csak abból lehetne fejleszteni a karaktert, semmi másból se LE-t, se TP-t nem lehetne szerezni"

Ekkor se lenne mindenki egyenlő, a karakterek ugyanígy elszakadnának egymástól harci erő tekintetében. És kétlem, hogy a szerepek felcserélődnének.

(OFF: Ez ugyanolyan, mint amikor leszerencsejátékozzák a gyüjtőgetős kártyajátékokat. Két tökugyanolyan paklival egy profi 10-ből 9-szer meg fogja verni az átlagos játékost, egyet a szerencse hoz. De lehet annyit se. Próbálja ki bárki bátran.)
A hozzászólást Mortimer módosította 2009.03.18. 07:17:57-kor
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 9
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
488. hozzászólás - 2009.03.18. 08:32:06 (Válasz Tiha #481 hozzászólására.)
Idézet: Tiha - 2009.03.17. 23:34:23
elolvasnád amit más ír. Én azt ecseteltem, hogy a fejlesztések nem oldottak meg semmit.
A kisseb szöviben lévők csak pislognak, hogy miket kaptak a "nagyok", és reménykedhetnek, hogy egyszer majd végre eljutnak az akadémiáig, és akkor az épületek, és a szakik is elérhetőek lesznek nekik. Ami nem az Ő hibájuk, de az újjításból meg semmit nem kaptak. Akik meg "fent" vannak, azok meg nagyon gyorsan ki tudtak belőle fejleszteni minden értelmes szakit MAXOSRA! Az, hogy a nagyok kaptak célt kb 1 hónapra a kicsik meg kaptak olyan dolgokat amit csak nagyon sokára kaphatnak meg, az nem egy nagyon korrekt megoldás.


szerintem nem érdemes a pislogó kicsikről írnod. majd ők sírnak, ha gond van. ja, hogy nem sírnak? nem ŐK sírnak? kár belekeverni őket.

aki 6 hónap múlva részesül az újításból az "semmit sem kap" belőle. szerintem itt valami félreértés van. kaptak meg volna mindent a kicsik, hogy ők is egy hónap alatt maxolhassanak és akkor máris minden kerekebb lenne? ugyan már.

meg kellett volna oldania valamit a fejlesztéseknek? volt valami gond? jól értem, hogy az a baj, hogy nem 5 hónap alatt, hanem 1 hónap alatt maxoltad ki az értelmes (hah, megint. mert vannak értelmes és értelmetlen szakik. a fejlesztés csak akkor fejlesztés, ha értelmes szakit ad.) szakikat?

papír és ceruza segítségével szerintem te is ki tudod számolni, hogy hány szakértelem vagy épület kellett volna újonnan, hogy mondjuk az 5. hónap végére legyenek csak "kimaxolva az értelmesek" és felépítve az "értelmesek"? elég gigantikus szám jönne ki. s mindez csak azért, mert kaptunk fejlesztéseket és erre az a válasz néhány helyről, hogy "ez nem elég, még!". el kell fogadnod, hogy a játék nem (csak) annak a felső 1%-nak készül. azoknak akiknek, tisztelet a kivételnek, semmi sem elég.

a kisebb szövetségek pislogása nem értem hogy jön ide, nekik csak bővültek az elérhető céljaik. én is kis szövetségben vagyok. nem pislogok, akkor sem, ha ezt kívánod:) mások meg azért nem pislognak, mert fogalmuk sincs, miért kéne pislogniuk, nem tudják, hogy milyen új épületek, szakértelmek vannak (ha tudnák, az is csak ösztönözné őket) - majd felfedezik őket pár hónap múlva.

a "kicsik" a fejlesztések nélkül is bőven elvoltak eddig is, még az eredeti lehetőségek végefelé sem érkeztek el (a második oldalas szövetségek nagyjából az akadémia megjelenésének idejére érték el az epikus emlékművet, s a nyári fejlesztések idejére fognak ezen fejlesztések végefelé járni. lehet, sőt érdemes nagy léptekkel haladni, viszont ekkor benne van, hogy a lehetőségek miatt sírásra görbülő száj kissé falsnak tetszik.)
A hozzászólást winnie módosította 2009.03.18. 08:39:06-kor
Pontszám: 7.50
kedvencboncaFérfi
Végzetúr tehetség
191 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
489. hozzászólás - 2009.03.18. 08:45:56
A fejlesztéseket nem a "nagyoknak" készítették - bár természetes, hogy ők hamarabb élvezik jótékony vagy kártékony hatását, mert sokkal több erőforrásból gazdálkodnak, mint a "kicsik" -, hanem mindenkinek.
Ugyanakkor egy "kicsi" okosabban tudja majd fejleszteni a kerekterét, ha látja, hogy milyen lehetőségek vannak az akadémiában. Ez sem elhanyagolható szempont, tehát ne mondjuk azt, hogy nekik ez semmit sem ér.
Dark Mongoose - Azúr Légió
Pontszám: 5
utáltGekkóóFérfi
Végzetúr poronty
9 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
490. hozzászólás - 2009.03.24. 20:09:00
Sziasztok.

A kinzókamrával kapcsolatban kérdeznék:

-meddig tart a "napvége"(éjfélig vagy az elhurcolástól számitva 24 óra)
-mennyit "rabol" töllem(?% LE-t)
-ha nem tudom legyöznia nap végén ott maradok?

Köszi a segitséget előre is
V1: Holmgard
Pontszám: 4
népszerűAjgatszFérfi
Végzetúr mester
403 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
491. hozzászólás - 2009.03.25. 06:34:48
Hello

-Ha jól tudom a napvége, valamikor hajnal 5 körül van.
-A szerzett LE-d 1%-at kapja meg (ha jól tudom az elrablás és a nap vége közti szerzett LE) ezt persze te nem bukod el
-nap végén autómatikusan mindenki kiszabadul és felszabdul az összes kamra
Pontszám: 5
népszerűMikiszkeFérfi
Végzetúr
51 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
492. hozzászólás - 2009.03.28. 20:55:42
Szerintem igazságtalan hogy nem mindenkinek adatik meg a lehetőség,hogy kiszabaditsa magát a kinzókamrából.
Mert pl.: 35-ös szintről lehet támadni 29-esre de visszafelé nem enged /nagy a szintkülömbség/
Akkor én most ,hogy szabaditsam ki magam?
Pontszám: 5
kedvencAnababaNő
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
493. hozzászólás - 2009.03.28. 21:20:09 (Válasz Mikiszke #492 hozzászólására.)
Bár még nem vagyok oly' magasan, de ha 35-ről lehet támadni 29-re akkor 29-ről is lehet 35-re.
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
494. hozzászólás - 2009.03.28. 21:22:35 (Válasz Anababa #493 hozzászólására.)
Vagy 34. szintről kamrázta be, de azóta szintet lépett.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
495. hozzászólás - 2009.03.28. 21:25:24 (Válasz Anababa #493 hozzászólására.)
Nem lehet 29-ről 35-re. Már csak azért is mert én 33 vagyok, de nem tok 39-est utni csak 38-ast.
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5
kedvencAnababaNő
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
496. hozzászólás - 2009.03.28. 21:27:07 (Válasz Viszok009 #495 hozzászólására.)
Akkor úgy tűnik Sanyi meglátása a helytálló.
Pontszám: 3.50
kedvelt tagButchmanFérfi
Végzetúr mester
619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
497. hozzászólás - 2009.03.28. 21:28:29
Én baromira nem értem mi a gondja mindenkinek a kínzókamrával... Én is termelek valakinek, és más is termel nekem. Minél erősebb vagyok, annál erősebbek termelnek. Ezzel kényszerítve vagyok, hogy ha másért nem is, emiatt támadjak nagyobbakat, mert több lét hoznak. Miért olyan nagy baj ez? Aki meg azzal vacakol, hogy kiszabaduljon, az meg is érdemli. Küzdjön vele, kémgömbözzön, vacakoljon, jobb neki nem lesz, csak másnak rosszabb.
The Lost One /Ronin/
Pontszám: 7.50
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
498. hozzászólás - 2009.03.28. 21:44:55 (Válasz Butchman #497 hozzászólására.)
Hát valohogy így van...nálam is. Bár engem marhára nem izgat, hogy ki ver el és ki nem. Általában üzenek azoknak akik elhurcolnak, hogy fognak kapni tőlem vagy ne várjanak egy krajcárt sem! Ma pl 3 vittek el, de csak a portyából kapnak valamit, ami nem olyan sok (max 15 K) de pl: tnap sokat gyűjtögettem 60K+térkapu(8K)+portyák, kvíz...Azért üzenek nekik, hogy tudják mire számítsanak!
Eddig 1*sem próbáltam meg kitörni, van nekem jobb dolgom is.
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5
fórumozóD4vidFérfi
Végzetúr mester
1548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
499. hozzászólás - 2009.03.28. 21:49:40
Engem se nagyon érdekel ki hurcolgat el,ha kell neki az a párszáz le akkor örüljön neki,én nem fosztom meg tőle.
Pontszám: 5
kedvelt tagButchmanFérfi
Végzetúr mester
619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
500. hozzászólás - 2009.03.28. 21:50:51 (Válasz Viszok009 #498 hozzászólására.)
Bevallom őszintén Téged se irigyellek. Ha elvisz valaki, akkor önszántadból nem játszol? Végülis Te tudod... Engem nem zavar, ha elvisznek, meg is teszik naponta 3-4 en rendszeresen. Szóval ha arra várnék, mikor nem, akkor törölhetném magam, és talán akkor lenne esélyem.
The Lost One /Ronin/
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!