Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kínzókamra
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
421. hozzászólás - 2009.02.28. 08:40:17 (Válasz Enchanter #417 hozzászólására.)
Növeld az egészségedet...vagy hp poti. Ez az enegriaszívás baromság:) max. 1 szaki lenne jó ami esetleg növeli a regenerálódásodat
V1:Eliteninja
Pontszám: 3
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
422. hozzászólás - 2009.02.28. 08:41:24
Valamint a kinzókamra nagy hülyeség szerintem. A táposabb karik így mégtáposabbak lesznek^^ és amikor nekem jön a 3-4 szinttel magasabb, esélyem sincs:)
V1:Eliteninja
Pontszám: 3
népszerűAjgatszFérfi
Végzetúr mester
403 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
423. hozzászólás - 2009.02.28. 09:06:14 (Válasz Eliteninja #422 hozzászólására.)
Miért Elit? A kínzókamra előtt nem jöttek neked 3-4 szinttel magasabbról? Ez most egy komoly kérdés, nem költői.
Pontszám: 5
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
424. hozzászólás - 2009.02.28. 09:09:22
Elvisznek a kamrába. Ugye nem akarok le maradni és vadászom, portyázom. Amit kapok LE-t egy részét meg kapja. Eddig nem volt ilyen de egy nagyobb szövi felhúzza magasabb szintre is és ütik a kicsiket és kapják a LE-t mert senki nem akar lemaradni. A LE mennyisége is egyre nő, mert a karik szintje is folyamatosan emelkedik.
V1:Eliteninja
Pontszám: 5
népszerűAjgatszFérfi
Végzetúr mester
403 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
425. hozzászólás - 2009.02.28. 09:33:39
Igaz, de mennyit kap. 1%-ot. Gondold végig, ha van egy jó napod, mikor jön a LE és mondjuk csinálsz 100K-t, akkor kap utánnad 1K LE-t. Ha ugyanaz a karakter egy komolyabb vadászat közben beüt téged akkor is szakít annyit, sőt lehet hogy többet, és te azt a LE-t bukod. Igaz a kínzókamra termel LE-t annak aki elvisz téged, de nekem továbbra is az a véleményem hogy nem olyan sokat.
Konkrét példa: Mikor volt a nagy építés, és beadtam 3 küldetést és vadásztam mint az állat, akkor termeltem kb 220K Le-t, azaz kapott utánnam az ajánlóm 2.2K-t. Ez nem mindennapos, ez egy kivételes alkalom volt, de mondjuk akkor termelek napi 1K-t annak, aki elkap.
Aki elkap az, mint mondtad pár szinttel magasabb mint én. Mit is jelent az az 1K LE?
Az én esetemben:
-egy jó térkapu fosztás (700-1.1K között mozog)
-egy jó vadászat (legutóbb mikor számoltam kb 900 LE/csp jött ki nekem)
-1/5 sajtolás (ha sajtolok egy szörnyet általában 5K felett kapok)

Tehát ez alapján mit is jelent nekem 1 szint kínzókamra? kb +3 elemtáris fúziót.

És persze a kamra elég random, hisz nem tudhatod, hogy az az ember akit elkapsz aznap mennyit termel. Ha belehúz, küldetést ad le, akkor jó neked. Ha egész nap csak epikust csépel, akkor nem olyan jó.

Nekem eddig a legtöbb LE ami jött kamrából az 1.6K volt két ember után.


Írtad, hogy : "gy nagyobb szövi felhúzza magasabb szintre is és ütik a kicsiket és kapják a LE-t mert senki nem akar lemaradni."

Nos, a kicsiket eddig is csépelte mindenki, van aki TP-ért, van aki azért hogy fejlessze az állatát, és persze va aki LE-ért. A nagyobbak mindig is verték a kicsiket, és mindig is verni fogják.

Amin a kamra változtatott, az az hogy megéri most már nagyobbakat is verni. Ahol én vagyok mér egy jó ideje nem nagyon szakítok LE-t portyából. Az emberek fifikásak, csak akkor vadásznak ha 15% alatt vannak, rejtik a LE-t, stb. Most érdemes az erősebbeket is ütni, hisz igaz hogy nem tudsz rabolni tőle LE-t, de kaphatsz így más úton.

Én úgy érzem, hogy nem vagyok rossz a saját szintemen. És ami azt illeti, ezért engem nem is ért sok támadás. Viszont mostanság kezdenek engem is csapkodni. Bevallom nem zavar. Mivel azért vigyázok magamra, ha nincs nagy pechem nem veszítek sokat, ha elvernek, ha meg elhurcolnak akkor elhurcolnak. Nincs nekem hátrányom belőle. (Tudom itt szokott az jönni, hogy dehogynem, hisz más előnye az én hátrányom, de akkor ide lehetne sorolni a térkaput, az elementáris fúziót, a spektrális manipluációt, a kreatív affinitást, a csapda+sajtolást.)

Az utolsó megjegyzésedet bevallom nem értem teljesen. "A LE mennyisége is egyre nő, mert a karik szintje is folyamatosan emelkedik." Igen, ahogy nő a szerzett LE a vadászatokból és a térkapuból is, valamint nőnek a költségek.

Gondolj bele, ha tegyük fel hogy azonosan erős karakter hurcol el, (Itt az azonosan erőset értsd úgy hogy aznap ugyanannyi LE-t szereztetek vadászat/portya/térkapuból) akkor a tőled szerzett LE a napi LE mennyiségének kb 1%-a. Ha nálad erősebb karakter, aki naponta több LE-t termel, mert magasabb szintű, több jön a vadászatból, térkapuból, akkor ez az érték 1% alatt van.
Pontszám: 7.50
népszerűBenőkeFérfi
Végzetúr
73 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
426. hozzászólás - 2009.02.28. 09:57:16 (Válasz Ajgatsz #425 hozzászólására.)
"Ahol én vagyok mér egy jó ideje nem nagyon szakítok LE-t portyából. Az emberek fifikásak, csak akkor vadásznak ha 15% alatt vannak, rejtik a LE-t, stb."

Ezért nem ér a gyémántok bónusza gyakorlatilag semmit sem magasabb szinten. És bármennyire is le fogtok pontozni, akkor is jogos lenne, ha a gyémántok a kínzókamrára megkapnák a bónuszukat. Szerintem elég egyértelmű, hogy miért, cáfoljatok meg, ha nem így látjátok.
Pontszám: 9.29
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
427. hozzászólás - 2009.02.28. 10:01:03 (Válasz Benőke #426 hozzászólására.)
Nem. Ezen nincs mit taglalni. Galmuszknak 1 hónapja 400k LE diffje volt, biztos nem ér semmit a gyémánt bónusz, azért van neki most 600k feletti.

Ajgatsz: Ejej, többet gondoltam kikínozni belőled. Hát hol marad így a köztünk levő különbség végtelenre növelése a kínzókamrából kifolyólag? Rossz vendég vagy, le is cseréltelek másra!
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 4.50
népszerűAjgatszFérfi
Végzetúr mester
403 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
428. hozzászólás - 2009.02.28. 10:07:37 (Válasz CaveMaN #427 hozzászólására.)
Sajnálom Sanyi....miután lenyomtam 14 kört az epikussal nem volt már erőm vadászni.
Pontszám: 5
népszerűBenőkeFérfi
Végzetúr
73 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
429. hozzászólás - 2009.02.28. 10:11:52 (Válasz CaveMaN #427 hozzászólására.)
Ez nem elég meggyőző még. Szerintem a 100-ból 1 egy esete ez kb.
De ettől függetlenül ugyanúgy portyázással szerezhető a kínzókamrából származó LE, ezért járna (szerintem) erre is a bónusz.
Pontszám: 5
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
430. hozzászólás - 2009.02.28. 11:54:38 (Válasz Kocos #420 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2009.02.28. 07:33:53
Idézet: Zaccmester - 2009.02.27. 21:02:25
Életpont: 1.716 / 1.716 ÉP
Egészség: 35 (+13)

Óránként 5 támadást egész nap semekkora egészség nem bír ki. Szerintem.


Kerlek a hazudozast legalabb fejezd be. A jatek nem tesz lehetove orankent 5 tamadast.


Benőke 405. hsz-ben említett 5 támadást, arra és neki válaszoltam.
Családunkban nem szokás hazudni, sem álszenteskedni. Sőt, a fejünket sem a tomporunkban hordjuk. NC
Pontszám: 3.17
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
431. hozzászólás - 2009.02.28. 16:41:34 (Válasz Kocos #416 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2009.02.27. 22:57:35
Idézet: Simon - 2009.02.27. 20:51:41
En egy regeneracios tipusu megoldast tamogatok. Alacsonyabb szintu a vesztett EP-inek egy reszet a csata *utan* regeneralja. Az, hogy mekkora szazalekot, azt a szintkulonbseg szabalyozna. Persze, elobb ki kell varni a vedelem italanak hatasat. Lehet, mar az is megoldja a problemat (nem hiszem... de lehet ).


Regeneracio szakertelem?


Az nem segit. Regeneralni abbol lehet, amit te sebzel. Magasabb szintrol jovo tamadasnal az ember sebzese elenyeszo, tehat a regeneracio is.
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 5
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
432. hozzászólás - 2009.02.28. 16:51:07 (Válasz Zaccmester #430 hozzászólására.)
Ne haragudj Zaci,de nevetségesen kevés a hp-d Nekem 27-en több az életem mint Neked 32-őn. Szerintem kéne egy gyors tul. fejlesztés! Mellesleg énis portyás vagyok...
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5
népszerűBenőkeFérfi
Végzetúr
73 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
433. hozzászólás - 2009.02.28. 19:21:13 (Válasz Zaccmester #430 hozzászólására.)
Az 5 támadást x órára írtam. Legalábbis azt hiszem...
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
434. hozzászólás - 2009.03.01. 02:58:28 (Válasz Simon #431 hozzászólására.)
Idézet: Simon - 2009.02.28. 16:41:34
Idézet: Kocos - 2009.02.27. 22:57:35
Idézet: Simon - 2009.02.27. 20:51:41
En egy regeneracios tipusu megoldast tamogatok. Alacsonyabb szintu a vesztett EP-inek egy reszet a csata *utan* regeneralja. Az, hogy mekkora szazalekot, azt a szintkulonbseg szabalyozna. Persze, elobb ki kell varni a vedelem italanak hatasat. Lehet, mar az is megoldja a problemat (nem hiszem... de lehet ).


Regeneracio szakertelem?


Az nem segit. Regeneralni abbol lehet, amit te sebzel. Magasabb szintrol jovo tamadasnal az ember sebzese elenyeszo, tehat a regeneracio is.


Nem. A regen fixen + annyi EP minden harci korben ahanyas.
Pontszám: 5
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
435. hozzászólás - 2009.03.01. 08:22:42 (Válasz Benőke #426 hozzászólására.)
Egyetértek Benőke, és ezt a gyémánt bónuszos dolgot már rég felvetettük, meg is lett állapítva lesöprő jelleggel, hogy itten pár ember rí. Holott a többi horda bónusza a szintekkel, fejlesztésekkel nő, míg a gyémánté egyállásban van, mint ama Samu nadrágja. Sőt, a hatástalanítása a szakikkal egyre erősebb. A többi horda bónusza bármelyik tevékenység végzésekor érvényesül, lásd térkapu, vagy epikus, a mienk nem. Lehet jönni a nademilyenolcsón vásároltok szöveggel, de ha az valakinek elég hordabónusz lenne, hogy öt szintenként érvényesül a hordabónusza, (gondolom 30 fölött már mindenki rájött, hogy nem divatbemutató és nem öltözik lépten-nyomon), ha magáról lenne szó, annak gratulálok.
Ezt is lehet lepontozni, vagy "Mi vaaaan?"-nal elintézni.
A hozzászólást Darah módosította 2009.03.01. 08:34:33-kor
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 8.60
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
436. hozzászólás - 2009.03.01. 09:59:21 (Válasz Darah #435 hozzászólására.)
A gyémántosok megkapják a +33%-ot a térkapuból is, ez 30. szint felett cirka 10000 LE hetente.
Plusz a lélekkufártól is összejön párezer hetente.
Lehet belőle TÖ-t fejleszteni, vagy bármi mást, szabadon választott, szerintem a gyémánt a legerősebb hajrá
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 2.86
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
437. hozzászólás - 2009.03.01. 10:12:11 (Válasz Almási Viktor #436 hozzászólására.)
Nem fogják elhinni Hiába magyarázod
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
népszerűBenőkeFérfi
Végzetúr
73 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
438. hozzászólás - 2009.03.01. 10:12:13 (Válasz Almási Viktor #436 hozzászólására.)
A gyémántok térkapura nem kapják meg a bónuszukat, én úgy tudom...
De attól függetlenül a kínzókamra a portyázásra épül, amiért igenis jogos lenne a bónusz.
Pontszám: 8.33
népszerűBenőkeFérfi
Végzetúr
73 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
439. hozzászólás - 2009.03.01. 10:13:50 (Válasz CaveMaN #437 hozzászólására.)
Ez nem meggyőzés kérdése, hanem következetességé. A kínzókamra egy portyán alapuló erőforrás a játékban, amire a másik három horda kap bónuszt a gyémánt pedig nem. Ennyi. Szerintem.

* Ezt nem azért írom, mert a gyémánt gyenge, vagy hogy sajnálni kell őket. Ami jár, az jár.
A hozzászólást Benőke módosította 2009.03.01. 10:16:13-kor
Pontszám: 3
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
440. hozzászólás - 2009.03.01. 12:13:16 (Válasz Almási Viktor #436 hozzászólására.)
Viktor, akkor nekem, mintl amatőrnek, muasd már meg légyszi, hogy hol van az leírva, hogy megkapjuk a bónuszt. Mert én jelenleg 31-es vagyok, de térkapuból elég sűrűn érkezik 700-as zsákmány, ami ha levesszük a meglévő 33%-os hordabónuszt, akkor csak 470 maradna belőle.
Lehet, hogy neked van igazad, de én nem ilyen átlagzsákmány számokat olvastam másoknál.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 8.33
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!