Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kínzókamra
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
201. hozzászólás - 2009.02.24. 19:34:08 (Válasz S0laris #196 hozzászólására.)
Jó a nagy egészség, én toltam rá bőven és azóta is áldom magam miatta, sokkal több dolgot tudok csinálni, kevesebb potit kell venni.
Az ellent meg ha lefele támadsz ugyis megvered, ha téged fentről támadnak ugyis megvernek, ha a saját szinteden küzdesz úgyis random, ugyhogy az nem kifogás hogy akkor máshonnan hiányzik a pont, mert nem igaz.

ÉLET-ERŐ, EGÉSZSÉG
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 2.86
fórumozóPiciklon
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
202. hozzászólás - 2009.02.24. 19:41:57
Eddig nem terveztem, hogy komolyabban hozzászóljak ehhez a témához, DE.

1. 37-38. szintről nem állok neki panaszkodni, hogy "Juj, jönnek a csúnya-csúnya vonatok és egyszerűen átgázolnak rajtam!"
Márpedig így van. Ezt a hasonló szintűek tudják a legjobban, elég egy óvatlan pillanat, félkész állapotban lévő TÖ fejlesztés és nagyobbat vágnak belém, mint olykor egy epikus.
2. Elismerem én is inkább lefelé ütök...még egy kis ideig, de valahogy a nagy "batárok" látogatása után nem nagyon érzek lelkifurdancsot.
3.Inkább kihasználom (ha úgy alakul) a kora reggelt és a késő estét/éjjelt. Bevallom: amúgy igyekszem 15% alatt "sunnyogni". Vagy epikkel vagy térkapus döggel (azt még 15%-on is meg lehet nyerni 80%-ban) vagy egy baráti szövetség tagjával veretem le magam.

Ezek alapján: amióta előfordul a kínzókamra 2X vagy 3X vittek (egyszer kis híján belefulladtam egy pohos "jabba" redőibe )

Tehát ez az ÉP-leverés nem csak 'lejebb' igaz. Ütnek a felsőbb szinteken is akkorát, hacsak nem kétszer akkorát.
Nem érdemes foglalkozni vele. (Nyugisabb az ember élete, ha ezen nem húzza fel magát.)

Remélem senkit nem sértettem meg azzal amit írtam... (és nagyjából értelmezhetőre sikerült)

Pontszám: 8.75
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
203. hozzászólás - 2009.02.24. 20:13:57
Hányszor lehet megpróbálni szabadulni a kamrából? Mint korábban emlitettem, engem Csagataj reggel elvonszolt, utána megpróbáltam legyőzni nem sikerült. Most viszont nyertem, de nem irta ki, hogy megszabadultam a kinzokamrából...
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
fórumozóPiciklon
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
204. hozzászólás - 2009.02.24. 20:25:32
Amúgy dilemmán nekem is van. (Logikusan) A kínzás csak arra a napra vonatkozik amikor elcipelnek (vagy amíg legyőzöm és kiszabadulok?)...így másnap újra be kell cserkésznie (elméletileg). Tehát a szabadulásos mutatványt még aznap kellene megejteni.
(Az újításokkal mindig bajban vagyok, amíg ki nem derül róla minden turpisság)

Még valami, hogyha miután elvonszolnak már nem szerzek be LEt (tegyük fel), akkor egy fityiszt kap a hurcoló? Vagy az aznap korábban levadászott/portyázott LEből is kap "jutalékot"?
(Ha ez korábban már előkerült, akkor elnézést, figyelmetlen voltam.)

Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
205. hozzászólás - 2009.02.24. 21:15:57 (Válasz Doktordikhed #195 hozzászólására.)
Idézet: Doktordikhed - 2009.02.24. 17:18:13
Mennyit is, 10 pontot növeli az ép-t egy szint? Egy ötvenes rá kéne dobni, hogy megfogjon 500 sebzést, de még az is kevés...

Tényleg normalizálni kéne a sebzéseket, ha magasról támadnak lefelé. Az adott karakternek nem lesz előnye abból, hogy 700 sebzéssel nyeri meg a csatát. Ugyanaz, mintha a felével nyerné.


Amennyiben 10. szintu vagy igen. De 10-es szinten mar a 200 sebzes is eleg jo sztem.
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
206. hozzászólás - 2009.02.24. 21:24:04 (Válasz Gau84 #197 hozzászólására.)
Idézet: Gau84 - 2009.02.24. 17:31:30
Kocos, Téged mennyire zavarna, hogy 5 percenként rávernek a karakteredre?


Ne izgulj, volt olyan, hogy csépeltek engem is folyamatosan. Sokaig nem volt tul magas a TÖ-m. Sőt tulképp most sem az. Nem jó, de együtt lehet élni vele. Aztán tettem róla, hogy ezek a támadások megritkuljanak.
5 percenként ki van csukva, hogy támadjanak. Akkor még rendezhető volt a portya lista, de úgy sem fordult elő, hogy 3-szor rámúsztak volna 1 órán belül. A 60%-os jutalom miatt ez nem lelkesít senkit.
Pontszám: 5
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
207. hozzászólás - 2009.02.24. 22:00:04 (Válasz Kocos #206 hozzászólására.)
Rám igen, de már a VM is privát háborút indított.
Nem bírják a kritikát, vagy mi. Ez is milyen érdekes, hogy amint ellentmond valaki kamra ügyben, máris pontozzák lefelé... Ez kb. a hö, mivan-mivan kategória. nem teccik, hogy ütlek és cipellek wazze? Belédvágom a bökőt is, dikk'má he! NC.

Váltsunk stílust:
mikor fogja fel végre a sok tápos játékos, hogy azért mondom amit, mert ki szeretném egyenlíteni valamelyest a szakadékot?
Ehhez pedig szükség van a tiszta játék megteremtésére, és az esélyek kiegyenlítésére minden lehetséges eszközzel, vagyis a később érkezőknek is biztosítani kell a játék élményét! Nem elvenni, mert akkor alul nem marad senki előbb-utóbb, aztán mihez kezdtek magatokkal odafent? Miklósékról nem is beszélve, mert bizony alulról nem fog beérkezni a lóvé...

Jelenlegi szitu, az én szemszögemből:
- multizás és rabszolgázás szabadon megengedett, mert vagy nincs szűrve, vagy van, csak nem érdek törölni prémiumos karaktert
- szabályszegés esetén röhejes szankció, pl. 1 nap zárolás (ellenpéldák: Gladiatus multizásért 1 év tiltás, Travianon visszaépítés ill. végleges törlés, azonnal és mérlegelés nélkül!)
- scriptről lehet tudni, hogy létezik, és nem a kispályások használják. Vajon miért tehetik ezt meg?
- új fejlesztések nem az esélyegyenlítésről szólnak, hanem a már eddig is kiemelten fejlettek igényeinek kielégítéséről (a védelem itala lesz az adu, hát köszi...).

A fentiek miatt én ehhez nem kívánok asszisztálni, főleg ezekért fizetni.
Bevonulok a katakombába, és várok egy darabig, hogy meglássam merre tartanak a dolgok. Hátha leesik a fejlesztőknek és a most bőszen lehurrogóknak, hogy ez ebben a formában nekik sem jó.
Nem változik a helyzet, akkor törlök és ennyi. Sokan fognak pezsgőt bontani, legalább okoztam egy kis örömet távozásommal.

Jó játékot:
Zacc
Pontszám: 4.67
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
208. hozzászólás - 2009.02.24. 22:36:17
Zacci!

Nem csak erről van szó,de szerintem ezt Ti is tudjátok...

De ha ennyire rossz ez a fránya kamra akkor gyorsan kéne csinálni egy boldogság vagy relax kamrát: a kiszabadulsz 1 napig nem tudnak semmit rabolni vagy sebezni...
Miklós legközelebb valami fortélyos,fondorlatos nevet adj neki...ne ilyen brutálisat!
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5
népszerűAjgatszFérfi
Végzetúr mester
403 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
209. hozzászólás - 2009.02.24. 23:36:57 (Válasz Zaccmester #43 hozzászólására.)
Kedves Zacc

Nem arról van szó hogy nem bírom a kritikát, és hogy nem lehet velem beszélni. Te az első naptól fogva verted az asztalt a kamra miatt, mielőtt annak bármi következménye lett volna.

Idézet: Zaccmester - 2009.02.20. 20:21:35
Nem erre gondoltam örömök címén.
Pl.: Sharpa rabolt 1 LE-t. Gondolom ennek örülsz. Utána portyázol egész nap, vadászol, küldizel. Összeraksz X LÉt. Mostantól ennek 1%-a megy olyannak, aki naponta megüt. Most is örüljek, vagy bosszankodjak azon, hogy hiába csesztem ki vele, mégis gazdagodik a munkámon?


Nekem személy szerint a fentebbhez hasonló megnyilvánulásaid nem tetszettek, és tettek téged unszimpatikussá. Ez a "nehogy már valakinek előnye származzon belőlem, még akkor sem ha nekem nem származik hátrányom" hozzáállás volt számomra, kerek-perec gusztustalan. Próbáltalak meggyőzni, de te hajthatatlan voltál. Ekkor döntöttem el, hogy bizony kamrába foglak cipelni.

Ami a lepontozást illeti, én egyetlen hozzászólásodat pontoztam le, mikor engem bár körülményesen de leparasztoztál, egy olyan megjegyzésemért, ami csak arra a tényre mutatott rá (némi élccel fűszerezve) hogy gyakorlatilag csak te kampányolsz folyamatosan a kamra ellen, senki más. Ellenőrizheti aki akarja.

A csalásokkal kapcsolatos megjegyzésed nem veszem magamra, mert nem csalok. Igen, biztos vannak emberek akik visszaélnek a lehetőségekkel, és áthágják a szabályokat, de nem mindenki csaló akinek erős karaktere van. Vádaskodni a nagyvilágba meg mindig is egyszerű volt.

Kellemes időtöltést a katakombákban. Én tárt karokkal várlak majd a felszínen.

Szeretettel

Dalen
A hozzászólást Ajgatsz módosította 2009.02.24. 23:37:32-kor
Pontszám: 7.67
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
210. hozzászólás - 2009.02.24. 23:49:28 (Válasz Ajgatsz #209 hozzászólására.)
Dalen, én egyetlen szóval sem sértettelek meg (szerintem), amíg te nem tetted. Csalónak sem neveztelek! Igazság szerint Nálad jóval nagyobbak daráltak le reggel és vittek kamrába. Nem sértés ez sem, csak mondom! Csalásnak árnyékát sem látom karaktereden, de komolyan.
Hátránya pedig van a kamrának (ÉP vesztés de fullra), ezt máris sokan tudják, de csak nekem van merszem szembeszállni a rendszerrel.
Majd az idő igazol, de tényleg még reménykedem, hogy időben változik valami, és nem kell kidobnom a munkámat. Ezért mentem katakombába, és olvasom egész nap a könyörgést, hogy maradjak. Nem kell könyörögni, itt is elmondom. A gerincesség, azaz becsület jóval fontosabb számomra, mint vacak 20-30ezer, és napi 15-20 óra idefigyelés. Nejem máris hozott 10 üveg sört örömében, hogy abbahagyom.
Pontszám: 4.25
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
211. hozzászólás - 2009.02.25. 00:00:35 (Válasz Zaccmester #210 hozzászólására.)
Zacc: nem a kamra miatt van EP vesztesed. A magas szintu tamadasok miatt van EP vesztesed.

A kamra legfeljebb teged tett a celkeresztbe, nalad meg gyengebb karakterekkel szemben. Senki nem fog sajnalni, mert eddig sikerult elkerulnod ezeket a vereseket, melyeknek a lehetosege eddig is megvolt.

A problemat tamadd, ne a kamrat.
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 7.50
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
212. hozzászólás - 2009.02.25. 00:06:37 (Válasz Simon #211 hozzászólására.)
Nem volt kamra, nem volt gond. A napi pár portyát simán kibírtam. LÉt sem vittek, miért ne bírtam volna?
Viszont non-stop célkereszben lenni, mert jól csinálom? Kösz a büntit minden sikeres később kezdő, és tisztességes játékos nevében JV.
Pontszám: 2.33
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
213. hozzászólás - 2009.02.25. 00:18:01 (Válasz Zaccmester #212 hozzászólására.)
Látom nem érted, vagy nem akarod megérteni, ezért egy extrém példát mondok:

Sameed ugye két és félmilliót rabolt, még magasabb szintüek számára is üthetetlen volt, meg egyébként sem érte meg. Amikor felért 31. szintre, akkor hiába volt turbótápos, 36-ról simán levertem néhányszor (nem nagy érdem, nyilván). Mivel 5 szinttel lefelé ütöttem, LE-t nem vittem tőle szinte semmit, a motiváció puszta jóleső érzés volt, és szerintem rajtam kivül soha nem is ütötte meg senki. VISZONT, ha lett volna már akkor kinzókamra, kéjes örömmel támadta volna több ember is az én szintemről, és igencsak változtatnia kellett volna neki is a játékstílusán. Így már érthető mit magyarázunk? A kínzókamrával _mindenki_ célponttá válik, a legjobbak, legerősebbek is, legmagasabb szinteken is.
A hozzászólást Mortimer módosította 2009.02.25. 00:18:46-kor
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 8.33
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
214. hozzászólás - 2009.02.25. 00:21:02 (Válasz Mortimer #213 hozzászólására.)
Értem én: ha jobb vagy valamivel az átlagnál, akkor mostantól ÉP nélküli kispad. Ez most tényleg öröm?
Pontszám: 3.60
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
215. hozzászólás - 2009.02.25. 00:22:48 (Válasz Zaccmester #214 hozzászólására.)
MINDENKINEK ÉP nélküli kispad van! Te eddig kivétel voltál, mert erős voltál, ezért a többiekre sokkal több támadás zúdult. Most ez egyenletesebben oszlik el, te is bekapsz párat, és ötödannyiért sírsz, mint amit egy átlag játékos kap.

Kezdesz szánalmas lenni.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
216. hozzászólás - 2009.02.25. 00:34:13 (Válasz Mortimer #215 hozzászólására.)
Jó, akkor az vagyok. Játszatok, élvezzétek, sok sikert hozzá!

U.i.: mellesleg az volt a játék célja, nem a tápolásotok...
A hozzászólást Zaccmester módosította 2009.02.25. 00:35:24-kor
Pontszám: 3.80
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
217. hozzászólás - 2009.02.25. 01:08:46 (Válasz Zaccmester #216 hozzászólására.)
Megegyszer, az EP vesztes miatt panaszkodj, ami minden jatekost erint, akit felulrol tamadnak. Ne amiatt, hogy vegre elkezdtek tamadni (az ugy van rendjen!), masokat is tamadnak, folyamatosan.
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 5
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
218. hozzászólás - 2009.02.25. 01:12:39 (Válasz Simon #217 hozzászólására.)
Én már nem. Nekem a fejlesztés és tisztaság bökte a csőröm, azért szóltam. Változik valami játszom tovább, ha nem, akkor így jártam.
Emeljen más is szót, ha valamivel nem ért egyet. Aztán szaporítsa a "szánalmasok" táborát. NC
Pontszám: 3.75
kedvencboncaFérfi
Végzetúr tehetség
191 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
219. hozzászólás - 2009.02.25. 08:16:12 (Válasz Zaccmester #212 hozzászólására.)
Zacc. Figyu!
Én is vidáman éltem az életemet (nem támadott felülről senki, mivel csak szövetséges élt fölöttem; vadásztam nyugodt szívvel 15% felett), amíg január közepe táján TB és Galmuszk fel nem értek. Mostanában 15% alatt vadászok, és úgy élek, hogy bármikor betámadhatnak (TB kolléga hajnalban is járt nálam ).
Most én is kezdjem el verni az asztalt, hogy nem jó így a játék, mert lehetővé tette a számukra, hogy utolérjenek, majd meghaladjanak szintben és erősségben? Jó tudom, nem ugyanaz a példa, csak arra próbálok rávilágítani, hogy ha valami nem az ember szájíze szerint alakul, akkor azért nem feltétlenül a karakter törlése a megoldás. Én is leültem és végiggondoltam, hogy mit kell tennem azért, hogy ne merjenek napi szinten, automatikusan, aggodalom nélkül rámportyázni. Egész jól működik...
Dark Mongoose - Azúr Légió
Pontszám: 8.33
népszerűSeligenFérfi
Végzetúr mester
379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
220. hozzászólás - 2009.02.25. 08:18:01
Mindezen, a tárgytól eltért bölcseletektől nem változik az a tény, hogy mióta kínzókamra van, pihenéssel is állandóan minimális ÉP-n tartanak néhány delikvenst.
Ez a bölcs és okos végzetúr nem támad nagyon gyengébbet szöveg nem igazán állja meg a helyét, mert vannak akik nem tudnak a magas szintjük miatt vagy nagyon kevés a bölcs és okos végzetúr, ezért sokan bután a bizonytalan préda helyett a biztost választják, vagy ez a tézis úgy ahogy van hibás.

Zacc! Taktikát kell váltanod! A portyázást minimalizáld, legyen olyan nap, mikor ráérsz, hogy vadászol, s közben nem engeded magad elhurcolni és legyen amikor portyázol néhányat míg a megmaradt ÉP-d engedi.
Azt, hogy olyan taktikát választottál ami miatt nem áramlik LE az elhurcolásodból, a kutya nem fogja megtudni, mert akik ütnek 4-5 szint kínzókamrával rendelkeznek és mikor megkapják a szado-mazo jutalmát, semmi nem jelzi, hogy kitől jött és kitől nem. Így azt sem tudják meg, ha rendes szolgaemberként működik valaki.
A lényeg, hogy reggel amint lehet, minél több pácienst elhurcolj a sebészetre!

Tanulj meg minimál ÉP-n működni, eléggé időigényes, de meg lehet szokni!

Kérem őrizzék meg hidegvérüket. Ne tegyenek hirtelen mozdulatot. Én most lassan elhagyom a helyiséget.

V1: Seligen - Hullaúr
V2: Seligen - Egy apró Zöld Manó, nagy, álmos szemekkel
V4/III: Cadaver - Csak simán torony
V4/IV: Tatanka (IM Jackass) - WDP-Homokvár
Pontszám: 8.33
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!