Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kínzókamra
népszerűAjgatszFérfi
Végzetúr mester
403 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
101. hozzászólás - 2009.02.21. 09:31:31
Megírom ide is. Úgy tűnik a kamra még nem 100%. Én kaptam LE-t, meg világított reggel sárgán az ajánlások, de nem volt kiírva mennyit kaptam. Gondolom ez amiatt van, mert nekem v1-en nincs ajánlásom alapból, mert akinek van, annak szépen kiírta mennyit kapott kamrából.
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
102. hozzászólás - 2009.02.21. 09:35:43 (Válasz Ajgatsz #96 hozzászólására.)
Idézet: Ajgatsz - 2009.02.21. 09:19:35
Kócos, lehet hogy az volt, hogy őt már elhurcolta valaki. Gondolom egy embert csak egyvalaki hurcolhat el, azaz nem megy végig egyetlen szerencsétlenen az egész szövetség.


Nem így van. Többen is elhurcolhatják ugyanazt az embert. De ennek így is kell lennie. Gondolj bele, van X ember, mindegyik hurcolni akar 3 masikat. Az 3X, de ha mindenkit csak 1-szer lehene, akkor bbol csak X valosulatna meg. Igy nem lenn ertelme a magas szintu kinzokamranak, illetve koran kelok/keson fekvok irgalmatlan elonyben lennenek.
Pontszám: 7.50
kedvencKhettyNő
Végzetúr mester
1135 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
103. hozzászólás - 2009.02.21. 09:51:41 (Válasz krishy #98 hozzászólására.)
Idézet: krishy - 2009.02.21. 09:26:19
Ma, 08:49 Ariel Dzsó A csatát ellenfeled nyerte.
Ma, 06:47 Barrique Dzsó A csatát ellenfeled nyerte.

Mind a ketten elvittek magukkal, ezek szerint elvihetnek többen is! Mondjuk lehet pont beleestem a váltásba.


Jajj, te szegény! Majd bekötözöm a sebeidet!
A hozzászólást Khetty módosította 2009.02.21. 10:14:50-kor
Khetty, Napkapu és a A Zöld Pókok Exkluzív Hálójának arculattervezője (V1)
Kerheina, Ködkapu Strázsái szövetség (V3)
"Több okom van gyűlölni, mint bárkinek... és én mégis hinni kezdtem Benned!"
Pontszám: 8.75
kedvelt tagHauer92Férfi
Végzetúr mester
362 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
104. hozzászólás - 2009.02.21. 11:00:36
áá kinzókamra már alig várom hogy nekünk is legyen(de egynlőre Akadémi forever)de addig is sajnálom hogy ma még senki nem vert meg(illetve egészen éjfélóta egyetlen támadásom volt és ő sem vitt és most 15% alatt vok pedig épp kiakartam kémlelni egy másik szövi udvarát vagy hogy merre van az élelmiszer raktár vagy a lőszeraktár és a köv háborúban majd oda lövök
már megint minek írok nem tudom:)
v1:ALFA-Tyrant(anno)
v2:Aragorn-Atilla király utódai(anno)
v2: Elrond-Atilla király utódai
v3:Hauer-Hajnalpajzs
"v4:Hauer-Hegylakók"
"v4:Pszihokacsa-Csak simán Torony"
Pontszám: 7.50
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
105. hozzászólás - 2009.02.22. 05:08:56 (Válasz Kocos #90 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2009.02.21. 07:53:47
Idézet: S0laris - 2009.02.20. 17:12:48
gratulálok Ricardo-nak a hatalmas ötletért, tényleg fel kell építeni azt az épületet. kár hogy a szükséges többi épület egy rahedli LE-be kerül. a mi szövetségünk az LE toplista harmadik oldalán van és még csak most kezdtük el építeni a citadellát hogy meglegyen az epikus emlékmű. ez közel 100k-s szövetségi kutat jelent és azt hogy nem farmoltak minket.


Sztem rinyalj amiatt is, hogy a spektralisod nem maximalis. Akinek az, elonyben van veled szemben. Raadasul csak ugy tudsz felzarkozni, hogy elkoltesz egy rahdli LE-t. Gratulalok.

40-es spektrális (turbóval) egy 26-os karinál gyenge?
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
106. hozzászólás - 2009.02.22. 09:03:30 (Válasz S0laris #105 hozzászólására.)
Relatív. Amire én emlékszem, hogy 29. szinten értem el a 60-ast.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
népszerűShiakoFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
107. hozzászólás - 2009.02.22. 16:59:54
Én arra azért kérnék egy indoklást, hoyg miért lehet 1 embert többnek is elrángatnia. Sem szerepjátékos, sem életszerű példát nehezen találok arra, hoyg valaki egyszerre több kínzókamrában is adakozzon. Arra még igen, hogy az egész napos után adja a bónuszt.

Előre is köszönöm!
Üdv:
Gabi
Pontszám: 5.33
népszerűEnchanterFérfi
Végzetúr tehetség
125 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
108. hozzászólás - 2009.02.22. 17:24:00
A válasz az, hogy ne keress szerepjátékra indokot a tápban

Úgy értem, a küldetések kb 2/3 része szerpjátékkal megmagyarázhatatlan, legalábbis számomra. A legendás lények is amik odasereglenek az emlékműre... akkor mi most valamiféle interdimenzionális turistákat ölünk, vagy mi?
Pontszám: 5
kedvelt tagLiadasFérfi
Végzetúr mester
398 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
109. hozzászólás - 2009.02.22. 17:31:58 (Válasz Enchanter #108 hozzászólására.)
Én úgy képzeltem el, hogy összesereglik az egész szövetség, végrehajtanak egy misztikus rituálét és megidézik a régmúlt egyik szörnyetegét.

A kínzókamrás dolgot már nem sikerült megmagyaráznom magamnak. Nehéz egyszerre több helyen is kínzás alatt állni.
Pontszám: 7.50
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
110. hozzászólás - 2009.02.22. 17:34:21 (Válasz Liadas #109 hozzászólására.)
Na igen, ma pl felváltva mászkálok az Elit és a VM kamrái közt. Nehéz összeállítani egy frappáns időbeosztást
Pontszám: 7.50
kedvencGdd808Férfi
Végzetúr
59 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
111. hozzászólás - 2009.02.22. 17:40:10
A kínzókamrák egyedi, szövetségi építését önkormányzati rendelet tiltja. A Ghallai Kínzási és Inkvizíciós kht. egy, mindenki számára elérhető épületkomplexumban ad otthont modern, jól felszerelt kamráknak, amelyek közül minden akadémiai tagságú szövetség határozatlan időre bérbe vehet néhányat.
Így valójában nem a szövetségek között rohangáltok, csak a kedves, OKJ-s végzettséggel rendelkező fegyőrök bizonyos időközönként átkísérnek egy folyosón egyikből a másikba
LE veletek! )
Pontszám: 9.29
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
112. hozzászólás - 2009.02.22. 17:43:45 (Válasz Shiako #107 hozzászólására.)
Idézet: Shiako - 2009.02.22. 16:59:54
Én arra azért kérnék egy indoklást, hoyg miért lehet 1 embert többnek is elrángatnia. Sem szerepjátékos, sem életszerű példát nehezen találok arra, hoyg valaki egyszerre több kínzókamrában is adakozzon. Arra még igen, hogy az egész napos után adja a bónuszt.

Előre is köszönöm!


Ha szigorúan vennénk a dolgokat, akkor az egésznapos kínzókamra alatt se portyázni, se vadászni nem tudnál, max azokra akik szintén abban a kamrában vannak Úgy is meg lehetett volna csinálni, hogy győzelem után rögtön kinyeri a győztes az 1% LE-t az előző napi vadászat alapján, de akkor nincs lehetőség szökésre.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.50
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
113. hozzászólás - 2009.02.22. 17:45:42 (Válasz Gdd808 #111 hozzászólására.)
Jahogy, akkor egy bérlet váltásával simán megoldható, hogy jelen tudjak lenni a vörös, a kék, és a zöld hangulatvilágítással felszerelt kamrácskákban viszonylag kis késéssel a megbeszélt időpontokhoz képest.
Pontszám: 8.75
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
114. hozzászólás - 2009.02.22. 18:16:17 (Válasz Shiako #107 hozzászólására.)
Idézet: Shiako - 2009.02.22. 16:59:54
Én arra azért kérnék egy indoklást, hoyg miért lehet 1 embert többnek is elrángatnia. Sem szerepjátékos, sem életszerű példát nehezen találok arra, hoyg valaki egyszerre több kínzókamrában is adakozzon. Arra még igen, hogy az egész napos után adja a bónuszt.

Előre is köszönöm!


Azert mert ha nem lehetne, akkor fejenkent atlag 1 szitje hasznosulna a kinzokamranak. 3-as fole novelni semmi ertelme nem lenne.
Pontszám: 7.50
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
115. hozzászólás - 2009.02.22. 18:17:46
Szerepjatekosan: a kinzas akkor tortenik amikor a csata, a LE megkapasa csak adminisztracios okokbol esik masnapra. Ha ugy tetszik a kinzokamra addigra dolgozza fel es kopi ki.
Pontszám: 7.50
népszerűSeligenFérfi
Végzetúr mester
379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
116. hozzászólás - 2009.02.22. 18:56:52
Nem igazán kamra ez!
Inkább csak egy lakot építetek apró lélekparazita lényeknek amelyekből egy-kettő, néhány minden nap mellétek szegődik és egyikük-másikuk az első adandó alkalommal hozzákapcsolódik egy legyőzött végzetúr fő lélek csakrájához. Megcsapolja azt s lelkének egy darabját magához láncolva átáramoltat némi energiát a ti csakráitokba. Ezt a darabkát hurcolja a kis barátotok magával lakába, majd a nap hátra lévő részében vidáman játszadozik vele gügyörészve, és a kapcsolat érdekében, ha kell piciny karmaival fel-felsértve e lélekdarabkát.
Kérem őrizzék meg hidegvérüket. Ne tegyenek hirtelen mozdulatot. Én most lassan elhagyom a helyiséget.

V1: Seligen - Hullaúr
V2: Seligen - Egy apró Zöld Manó, nagy, álmos szemekkel
V4/III: Cadaver - Csak simán torony
V4/IV: Tatanka (IM Jackass) - WDP-Homokvár
Pontszám: 9
kedvencboncaFérfi
Végzetúr tehetség
191 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
117. hozzászólás - 2009.02.22. 19:18:16
Seligen! Te még kamra-szűz vagy?
Dark Mongoose - Azúr Légió
Pontszám: 8.75
népszerűSeligenFérfi
Végzetúr mester
379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
118. hozzászólás - 2009.02.22. 19:36:08 (Válasz bonca #117 hozzászólására.)
Csúnya lenne!

Igyekszem átesni az ilyen keresztségen.
De világi érzetek nem homályosítják el (lehet jobban?) elmémet s ezért látom ily tisztán a dolgok valóját!
Kérem őrizzék meg hidegvérüket. Ne tegyenek hirtelen mozdulatot. Én most lassan elhagyom a helyiséget.

V1: Seligen - Hullaúr
V2: Seligen - Egy apró Zöld Manó, nagy, álmos szemekkel
V4/III: Cadaver - Csak simán torony
V4/IV: Tatanka (IM Jackass) - WDP-Homokvár
Pontszám: 7.50
kedvelt tagkrishyFérfi
Végzetúr tehetség
159 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
119. hozzászólás - 2009.02.22. 23:55:36
Tud valaki infót arról mennyiben számít a kínzókamránál, hogy mikor rabolnak el? Teszem azt ha ha csak este visznek el, akkor is az egész napi LE mennyiséget nézi? Amennyiben nem a válasz, ha elrabolnak, kiszabadulok, újra elrabolnak akkor újra indul a számláló?
Dzsó (Tökéletes Gyémánt)
Pontszám: 7.50
kedvencboncaFérfi
Végzetúr tehetség
191 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
120. hozzászólás - 2009.02.23. 08:18:14 (Válasz krishy #119 hozzászólására.)
Én úgy tudom, hogy az egész napi termelés számít elhurcolás időpontjától függetlenül.
Dark Mongoose - Azúr Légió
Pontszám: 7.50
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője