Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kínzókamra
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
381. hozzászólás - 2009.02.27. 08:29:16
Zacc, csak miattad, Ajgatsz-t bevonszoltam a kínzókamrába, hogy átérezze a helyzetedet. Egyébként nem bántanám, mert 4 szinttel alattam van és szerintem nem jó biznisz semmilyen szempontból...
A hozzászólást CaveMaN módosította 2009.02.27. 08:29:33-kor
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 8.75
népszerűBenőkeFérfi
Végzetúr
73 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
382. hozzászólás - 2009.02.27. 10:08:36 (Válasz Zaccmester #344 hozzászólására.)
Ááá! Miért lenne hátrány?
Ha valaki alacsonyabb szinten akár csak 100 LE pluszhoz jut a kínzókamrával alacsonyabb szinten, az hosszútávon máris előnyben van a korábban indultakkal szemben. De ezt már kb. harmadjára írom le.
Ne haragudj, de amit te szeretnél elérni, az kb. az, hogy azonnal kapjak 5 szintnyi TP-t és arányaiban ugyanennyi LE-t, amit elkölthetek (talán a TP annyira nem is kellene). Nos, kapaszkodj! Ez nem fog megvalósulni...

Akár tetszik, akár nem, vannak lehetőségek a különbségek csökkentésére, de azt nem várhatod el, hogy tapasztalatlanabb karakterrel ugyanannyi tápot tudj előteremteni magadnak, mint egy magasabb szintű. Nézd arányaiban a dolgot! Ha nem teszed, akkor pedig várd tovább, hogy a sült galamb a szádba repüljön, mert - bocs, de - ezt teszed.
Érdekes módon egyetlenegy építő jellegű javaslat sem hangzott el tőled, ami megoldást jelenthetne, csak pocskondiázol és korlátozást/törlést követelsz. Észszerű javaslato(ka)t várunk. Kérlek, tegyél egyet-kettőt...
Pontszám: 8.33
kedvencPeturFérfi
Végzetúr tehetség
141 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
383. hozzászólás - 2009.02.27. 14:55:57
Több hozzászóló is jelezte, hogy érzelmi oldalról közelíti meg a kínzókamrát, és nem érzi jól magát, ha egy nap többen is kerékbe törik.

Javasolom Miklósnak, hogy módosítsa a kínzókamra elnevezéseit. (Nem viccnek szánom, teljesen komoly)

Kínzókamra helyett legyen Kastély
Elhurcolás helyett legyen Meghívás egy lakomára
Végül pedig, egy sikeres ellentámadással visszautasíthatod a meghívást, jobb esetben még te is átnyújthatod a saját meghívódat.

Nincs gond abból, hogy már a tizedik kastélyban tömöd degeszre a hasad. Egész más érzés TrueBlooddal elfogyasztani egy kappant (Feltehetem kvízkérdésnek mi az a kappan?), mint valami dohos cellában sínylődni.
Pontszám: 7.50
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
384. hozzászólás - 2009.02.27. 15:26:56 (Válasz Petur #383 hozzászólására.)
Idézet: Petur - 2009.02.27. 14:55:57
(Feltehetem kvízkérdésnek mi az a kappan?)


Nagyon jo kerdes! En valami egeszen masra gondoltam volna.
Pontszám: 5
fórumozóAzirafaelFérfi
Végzetúr
85 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
385. hozzászólás - 2009.02.27. 15:33:01
Igen Petur.
Azirafael, TGY
Pontszám: 5
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
386. hozzászólás - 2009.02.27. 15:46:53 (Válasz Zaccmester #377 hozzászólására.)
Idézet: Zaccmester - 2009.02.27. 07:16:00
Viktor: szerinted hogyan lett a karakterem olyan, amilyen? Magától?

Végülis nem értek én a taktikához és logikához, azért vezettem ennél jóval bonyolultabb játékban 200 fős szövetséget


Zacc, úgy hogy játszottál egy sikeresnek mondható taktika szerint, ám most amikor ez becsődölni látszik nem vagy képes változtatni.
Márpedig ha folyamatosan sikeres akarsz lenni mindig neked kell alkalmazkodnod a játékkörnyezethez, fordítva ez nem megy, ez a mese sajnos nem csak rólad szól.

Jómagam már kétszer váltottam stratégiát (taktikát már nagyon sokszor) és lassan a harmadik előtt állok, bár nincs affinitásom szövetségek vezetésére.
A végzetúr szerintem meg egy elég bonyolult játék.
A hozzászólást Almási Viktor módosította 2009.02.27. 16:01:51-kor
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 2.86
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
387. hozzászólás - 2009.02.27. 15:48:25 (Válasz Ajgatsz #376 hozzászólására.)
Milyen mártír? Mártírja egy ügynek van, itt viszont nincs más csak Zacc
Zacc ügye
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 2.86
népszerűAjgatszFérfi
Végzetúr mester
403 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
388. hozzászólás - 2009.02.27. 16:18:47
Zaccnak az a tévképzete van, hogy ő mások érdekeit képviseli, miközben nem tűnik fel neki, hogy csak a sajátját.
Pontszám: 5
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
389. hozzászólás - 2009.02.27. 20:10:34 (Válasz Benőke #382 hozzászólására.)
Már tettem, miért nem olvasol?
Nem is sokat, egyet. Ami megoldaná az ÉP vesztési problémát nagyjából: szintkorlát a kamra használatára. Nem magyarázom el huszadszor, olvass vissza, de más hsz-ben is javasolta már más...
Pontszám: 5
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
390. hozzászólás - 2009.02.27. 20:11:05 (Válasz Ajgatsz #388 hozzászólására.)
Kiderül, ne aggódj.
Pontszám: 5
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
391. hozzászólás - 2009.02.27. 20:24:45 (Válasz Zaccmester #389 hozzászólására.)
Zacc: van szintkorlat. Ez a szintkorlat megegyezik a portyazas szintkorlatjaval. Ami ugye szinten letezik. Nem regiben szukitettek is egy szinttel.
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 5
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
392. hozzászólás - 2009.02.27. 20:36:49 (Válasz Simon #391 hozzászólására.)
Tudom, azzal nincs is bajom. A kamra szűkebb rétegre koncentrálódik, mint egy általános portya. A szűkebb réteg ÉP sebződését óvná a szintcsökkenés. Úgy gondolom, hogy közel azonos szinteken nem lenne ekkora az ÉP vesztés különbség a két karakter között, valamint megteremtődne a valóságban is a kiszabadulás lehetősége. Szóval még izgalmasabb is lenne a történet.
Szerinted ez nem jó javaslat?
Pontszám: 3
népszerűBenőkeFérfi
Végzetúr
73 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
393. hozzászólás - 2009.02.27. 20:44:58 (Válasz Zaccmester #389 hozzászólására.)
Anno olvastam. Ezért kértem "észszerű" javaslatot. A használatának van korlátja, amit Simon is említett.
Az ÉP problémára pedig adott a megoldás, növelni kell az egészséget. Nem akarod? Akkor vállald a következményeit, hogy alig-alig lesz lehetőséged bármilyen portyázással kapcsolatos tevékenységre.
Ezen okokból biztos nem lesz semmilyen korlátozás, vagy változtatás, mert a megoldás már most is adott.

Nem kioktatni akarlak, mert minden bizonnyal vagy olyan játékos mint én, de... Valahol olvastam, hogy nem túl magas a max. ÉP-d, és hogy sokkal gyakrabban látogattak a kínzókamra megjelenését követően mint azelőtt. Bizonyára így van, bár ez ilyen alacsony max. ÉP-vel nehezen elképzelhető, lévén már elég régóta vannak 1000 feletti sebzések és sebződések..
Valószínűleg az történt, hogy az infó gyorsan körbejárt, hogy "üssétek a tagot, mert 25% feletti ÉP-nél, már 500 sebzéstől beájult. Magas szintű, biztos sokat hoz a kamrába". Valami hasonló történhetett - gondolom én. Ha portyánál valaki jó célpont volt, azt pillanatok alatt lecápázták régebben is.

Végre újra lehet portyázásból LE-t szerezni, inkább örüljünk neki mindnyájan!
Pontszám: 5
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
394. hozzászólás - 2009.02.27. 20:45:03 (Válasz Zaccmester #392 hozzászólására.)
Nem.

Altalanossagban kell az EP problemat megoldani, es mindenkinek jo lesz.
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 5
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
395. hozzászólás - 2009.02.27. 20:46:35 (Válasz Simon #394 hozzászólására.)
Kifejted az elgondolásod, ha megkérlek?
Lehet már megtetted, akkor bocsánat.
Pontszám: 5
népszerűBenőkeFérfi
Végzetúr
73 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
396. hozzászólás - 2009.02.27. 20:47:18 (Válasz Zaccmester #392 hozzászólására.)
Nem lenne rossz, de ezzel pont a szintjükön leggyengébbek szívnának a legnagyobbat.
Pontszám: 5
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
397. hozzászólás - 2009.02.27. 20:49:57 (Válasz Zaccmester #392 hozzászólására.)
Akkor visszatérnének az emberek a leggyengébb karakterek ütlegeléséhez.
Változni annyi változna, hogy a szintjükön kevésbé erős karakterek csak húsvétkor meg karácsonykor részesülnének a kínzókamrából, hiába lenne a szövetségüknek felhúzva, rá sem szagolnának.
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 2.86
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
398. hozzászólás - 2009.02.27. 20:50:09 (Válasz Benőke #393 hozzászólására.)
Igaz amit mondasz!
Visszakérdeznék: mennyit javasolnál egészségre tenni? Nagyjából napi 40-50 kamrába cipelést kellene kibírnom talpon (népszerűség, hiába ), átlag 4-5 szinttel magasabbról, azaz nem 100 sebzéssel kell kalkulálni.
Nem vicc, komolyan kérdezem!
Pontszám: 5
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
399. hozzászólás - 2009.02.27. 20:51:41 (Válasz Benőke #393 hozzászólására.)
Benoke, azzal nem ertek egyet, hogy az egeszsegnoveles megoldja a problemat. Eppenhogy nem, hiszen az eros karakternek nem kell egeszsegre LE-t koltenie, mig a gyengenek igen, csak azert hogy legyen *valami* mozgastere. Ezzel relativ megnagyobb hatranyba kerul.

En egy regeneracios tipusu megoldast tamogatok. Alacsonyabb szintu a vesztett EP-inek egy reszet a csata *utan* regeneralja. Az, hogy mekkora szazalekot, azt a szintkulonbseg szabalyozna. Persze, elobb ki kell varni a vedelem italanak hatasat. Lehet, mar az is megoldja a problemat (nem hiszem... de lehet ).
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 5
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
400. hozzászólás - 2009.02.27. 20:52:34
Várjunk egy picit. Miért a gyengébbek szívnák meg? Elvileg a szinten a legtöbbet "keresőt" kellene kamrába vinni. Ami most 4-5 szinttel lejjebb magától értetődik, az azonos szinten miért nem?
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!