Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kínzókamra
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
401. hozzászólás - 2009.02.27. 20:53:02 (Válasz Simon #394 hozzászólására.)
Én tudom az ÉP problémára a megoldást, egészséget kell feltolni, és most komolyan.
30 körüli egészséggel nekem ne panaszkodjon senki hogy két fentről jövő támadással lenullázzák.
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 3.44
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
402. hozzászólás - 2009.02.27. 20:56:27 (Válasz Simon #399 hozzászólására.)
Nincs igazad, legfelső szintektől eltekintve minden karakternek fontos az egészség ha nem csak vadászni akar.
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 2.86
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
403. hozzászólás - 2009.02.27. 20:57:52 (Válasz Simon #399 hozzászólására.)
Simon javaslata is gyógyír lenne. Ne kelljen leütve lenni egész nap, ha már kiszemeltek állandó kuncsaftnak!
A védelem itala pedig rohadt "drága". 10 PP és 2 őskő!
Eddig vettem 1450 db-ot. Mivel bejött a képbe a kamra, akkor ezt a mennyiséget máris szorozhatom felfelé.
Mintha ügyes bevételnövelés történne, nem? A kamra miatt a prémesek kerültek a tűzvonalba nagy számban. Azaz vásárolnak őskövet. Nyugtot is akarnak, akkor vegyenek 2x annyit? Ej-ej, ez nem volt szép.
Pontszám: 5
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
404. hozzászólás - 2009.02.27. 20:57:59 (Válasz Almási Viktor #401 hozzászólására.)
Nem azt mondtam, hogy nem kell, termeszetesen kell azt is. De magaban meg mindig nem eleg. En azzal egyetertek, hogy a sebzesek tulzottak, es ezek leginkabb lefele tamadasnal jelentkeznek.

Az IS igaz, hogy a jatekban az egeszseg erosen atlagon alul fejlesztett. Esetleg ha mindenkinek 40-nel tobb lenne az egeszsege, akkor nem lenne gond. De nincs, mivel az azonos szintuek ellen nem engedheted meg azt, hogy egeszsegre koltesz, amikor ok IQ/tamadas/vedekezesre... csak azert, hogy legyen EP-d portyazni. Mert mire EP-d lesz, nem tudsz kit leutni. Erted amit akarok mondani?
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 5
népszerűBenőkeFérfi
Végzetúr
73 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
405. hozzászólás - 2009.02.27. 20:58:49 (Válasz Zaccmester #398 hozzászólására.)
Nem tudom mennyi most az egészséged és a max. ÉP-d, de van egy-két szabály, amivel lehet trükközni. %percen belül nem támadhatnak, x óra alatt max. 5 alkalommal üthetnek, stb. Ezeket is ki lehet ám használni, hogy üthess egyet-kettőt.
Vagy ha vagy akkora kocka (/van rá lehetőséged), hogy a felgyűlt csp-k egy részét (mondjuk 200-at) egy nap alatt elhasználd úgy, hogy közben senki se tudjon támadni, mert a sok módszer kombinálásával ezt kivéded (epikus, 15% határ, stb.), akkor akár le is szokhatnak rólad.
De konkrét számadatot tippelve minimum 50-ig (ami szerintem kevés), de akár 80-100-ig is. Ez egy olyan kérdés, amire a számmágusok sokkal pontosabb (és jobb) választ adhatnak.

Nem azonnal, de idővel biztos meghozza a kitartás a gyümölcsét.
Pontszám: 5
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
406. hozzászólás - 2009.02.27. 20:59:52 (Válasz Almási Viktor #401 hozzászólására.)
Viktor, elolvastad amit a mennyiségekről írtam feljebb?
Pontszám: 5
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
407. hozzászólás - 2009.02.27. 21:01:13 (Válasz Simon #404 hozzászólására.)
Nem, azonos szinten elég nagy a random, abba belefér valamennyi egészség, maximum 10-20 % különbséggel fogsz többet veszíteni, viszont majdnem másfélszer annyit tudsz portyázni, tehát több TP-t kapsz ezzel a taktikával + LE-ért sem kell italt venned,tehát megéri.
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 2.86
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
408. hozzászólás - 2009.02.27. 21:02:25 (Válasz Benőke #405 hozzászólására.)
Életpont: 1.716 / 1.716 ÉP
Egészség: 35 (+13)

Óránként 5 támadást egész nap semekkora egészség nem bír ki. Szerintem.
Pontszám: 5
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
409. hozzászólás - 2009.02.27. 21:03:56 (Válasz Zaccmester #406 hozzászólására.)
El, ha nyomnál egészségre lecsökkennének jelentősen a támadóid az megnövekedett TÖ miatt, és a maradékot meg tudnád fogni.
Persze lehet tévedek, de a katakombánál és törlésnél talán értelmesebb lehetőség.
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 2.86
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
410. hozzászólás - 2009.02.27. 21:05:26 (Válasz Zaccmester #408 hozzászólására.)
Erre az ÉP-re hogy támadnak rá egy óra alatt 5-ször
Kicsit túlozgatsz Zacc...
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 2.86
népszerűBenőkeFérfi
Végzetúr
73 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
411. hozzászólás - 2009.02.27. 21:09:23 (Válasz Simon #404 hozzászólására.)
Ez teljesen érthető, de ez a probléma a kínzókamra nélkül is létezik.
Az egészség megnövelése 30=>70 mondjuk specializálva kb. annyi, mint a támadást 120=>125-re növelni (hasra ütöttem).
De nem is tökéletes megoldást írtam, csak egy javaslatot, ami csökkentheti a tendenciát és hosszabb távon akár maximálisan orvosolhatja is a problémát.
Ráadásul szerintem a top portyázóknak is van kb. ekkora egészsége.

Ám mindettől függetlenül az életerő problémájának kezelése szükséges, de nem a kínzókamra miatt. Csak az a baj, hogy az erre a célra szánt topik a süllyesztőbe került (mondhatni), akár csak a passzív LE, ami a LE-zsákmányolásra és a gyémánt horda bónuszának ismételten értelmessé tételére irányult. De ez már végképp nem ide tartozik...
Pontszám: 5
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
412. hozzászólás - 2009.02.27. 21:18:11 (Válasz Almási Viktor #410 hozzászólására.)
Amúgy én ti szinteteken portyázok Zacc, sűrű látogató is vagyok nálatok, és bármikor megyek csatázni mindig feldob jópár Káosz és Vérest, és még csak nem is ájulnak be, (pofátlan módon le is vernek ), szóval nem igaz, hogy folyton 15% alá vagytok verve de nagyon nem.
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 2.86
népszerűBenőkeFérfi
Végzetúr
73 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
413. hozzászólás - 2009.02.27. 21:19:25 (Válasz Zaccmester #408 hozzászólására.)
Ha hetvenre feltornásznád, sok gondtól megszabadulnál, ert a TÖ-d megnőne, az ÉP-d pláne. Azt követően pedig ha 350 CSP körül tartod magad és lemaradsz, akkor lehet a maradék támadók is leszoknának, vagy ritkábban támadnának. De lehet ha elköltenéd a felhalmozódott pontjaidat, utána a támadóid felét a földbe döngölnéd utána.
Lehet nem korrekt amit most írok, de ha engem pl. valamelyik izomkolosszus lezúzott, akkor utána a szövetségéből az összes gyengébb, üthetőbb tagot tönkrevertem akár naponta többször is. Néha segített ez is.
Pontszám: 5
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
414. hozzászólás - 2009.02.27. 21:23:25 (Válasz Benőke #411 hozzászólására.)
Benoke, pontosan. Ha visszaolvasol, en is ezt mondom. A problema nem a kinzokamra, hanem az EP vesztes. Zacc-nak is ezt probaltom sokfele modon eloadni, de mindig visszater a kinzokamra szidasara, ahelyett, hogy az EP vesztest szidna.

A 30-as egeszseg 32. szinten Zaccmesternel persze nevetsegesen alacsony. Potom LE-ert novelhetne, de nem teszi ezt *sem*. Mindenki mas szepen noveli az egeszseget ugy, hogy tudja kezelni a bejovo tamadasokat. Zacc ilyen dolgok felett all. Neki nem kell EP csatahoz. O ranezesre nyer.
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 5.33
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
415. hozzászólás - 2009.02.27. 22:30:07 (Válasz Simon #414 hozzászólására.)

Ezt a mosolyt mindhárman kaptátok! Jókat mondtok, és értelmes vita bontakozott ki végre.
Én soha nem mondtam, hogy tökéletes vagyok. Az a gyémánt.
Szó mi szó, én harcra gyúrtam, amihez nem kellett sem ez, sem az. Eljött a pillanat, amikor ez már elavult. Nincs is ezzel probléma, váltani kell. Ok, de nem én és a taktikám itt a téma! Mindig rám van húzva a vizes lepedő, pedig általánosságban kellene szemlélni a dolgokat. Arra pedig azt mondtam, hogy nem jó: hátráltat odalent, nagy elszakadást ad odafent. Röviden ennyi.
Nem kell az én javaslatomat megtapsolni (kamra szintkorlát), én már Simon-TB verziójával is boldog lennék, mondhatni nem pattogtam hiába, és történt valami kiegyenlítése a hátránynak. Nem nekem, mindenkinek!
Simon, megkérnélek valamire:
képviseld saját elképzelésedet, próbáld megvédeni helyességét, szükségességét. A középkaraktereknek szüksége lenne rá!
Én viszont dobok most egy hátast, ha nem haragszotok.

Jóéjt!
Pontszám: 5.33
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
416. hozzászólás - 2009.02.27. 22:57:35 (Válasz Simon #399 hozzászólására.)
Idézet: Simon - 2009.02.27. 20:51:41
En egy regeneracios tipusu megoldast tamogatok. Alacsonyabb szintu a vesztett EP-inek egy reszet a csata *utan* regeneralja. Az, hogy mekkora szazalekot, azt a szintkulonbseg szabalyozna. Persze, elobb ki kell varni a vedelem italanak hatasat. Lehet, mar az is megoldja a problemat (nem hiszem... de lehet ).


Regeneracio szakertelem?
Pontszám: 5
népszerűEnchanterFérfi
Végzetúr tehetség
125 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
417. hozzászólás - 2009.02.27. 23:10:10
Jobban örülnék valami kicsit eredetibbnek. Pl: Energiaszívás, gyógyulsz X/10 ÉP-t (ahol X=szakértelem szint, max 100) minden 100 szerzett LE után. Vagy valami hasonló. Mondjuk vadászat közben lehet néha bezavarna, de gyorsan lehetne gyógyulni egy sajtolással vagy küldi leadással.

Mondjuk őszintén kétlem hogy a közeljövőben bekerül bármi, mert az csökkentené az italok relatív értékét... gyak. az hogy veszel és beraktározol egy italt megoldás jelent a problémára még ha (szerintem) messze túl sokba kerül is.
Pontszám: 5.33
népszerűAjgatszFérfi
Végzetúr mester
403 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
418. hozzászólás - 2009.02.27. 23:37:53
Ha jól tudom 7-es vagy 8-as akadémia ad olyan szakit hogy VP-ből tudod gyógyítani magad.
Pontszám: 5
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
419. hozzászólás - 2009.02.27. 23:55:26 (Válasz Ajgatsz #418 hozzászólására.)
Ez a megoldas szerintem is mukodni fog. Mar en is varom nagyon, hogy nekem is legyen...
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
420. hozzászólás - 2009.02.28. 07:33:53 (Válasz Zaccmester #408 hozzászólására.)
Idézet: Zaccmester - 2009.02.27. 21:02:25
Életpont: 1.716 / 1.716 ÉP
Egészség: 35 (+13)

Óránként 5 támadást egész nap semekkora egészség nem bír ki. Szerintem.


Kerlek a hazudozast legalabb fejezd be. A jatek nem tesz lehetove orankent 5 tamadast.
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!