Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kínzókamra
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
41. hozzászólás - 2009.02.20. 20:16:36 (Válasz Zaccmester #40 hozzászólására.)
"esélytelen csaták örömeiről szólt"

Eddig is voltak esélytelen csaták. Az utóbbi három hónapban Sharpa kb. 50-szer ütött meg, ebből max. 5-ször nyertem. Ne egy épülettől várd, hogy ezen változtasson.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 9
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
42. hozzászólás - 2009.02.20. 20:20:33 (Válasz Zaccmester #40 hozzászólására.)
Morális véleményem: ez a játék háttértörténetét tekintve arról szól, hogy egy népfaj legerősebb tagjai, miután evolúciós elven (gyenge kihal) erre készültek évezredek óta visszavették a bolygó felszínét és most eddigi hagyományaik szerint élnek.
Ha valaki nem kérdőjelezi meg morálisan, hogy 3-4 szinttel, avagy 40 TŐ-vel gyengébbeket üt, hogy hetente-kéthetente lefarmol egy védtelen szövetséget amely nem tudja megvédeni magát, az ezt se kérdőjelezze meg. Én saját szintem leggyengébbjei közé tartozom és ha hiszed, ha nem nem élvezem, hogy vernek, de elfogadom. A játék része. Ennyi.
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 7.50
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
43. hozzászólás - 2009.02.20. 20:21:35 (Válasz Mortimer #41 hozzászólására.)
Nem erre gondoltam örömök címén.
Pl.: Sharpa rabolt 1 LE-t. Gondolom ennek örülsz. Utána portyázol egész nap, vadászol, küldizel. Összeraksz X LÉt. Mostantól ennek 1%-a megy olyannak, aki naponta megüt. Most is örüljek, vagy bosszankodjak azon, hogy hiába csesztem ki vele, mégis gazdagodik a munkámon?
Pontszám: 1.67
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
44. hozzászólás - 2009.02.20. 20:25:40 (Válasz Zaccmester #43 hozzászólására.)
Tőle beszívok egy vereséget, de utána én 15 másikat verek le aznap. Nyilván fel kell rakni magas szintre nekünk is a kínzókamrát.

Dehát ez a többi épülettel is így van: ha x szövetségnél 5. szintű a gyakorlótér, akkor nálunk 5-ös védőfal az ildomos, hogy semlegesítse annak hatását.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
népszerűAjgatszFérfi
Végzetúr mester
403 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
45. hozzászólás - 2009.02.20. 20:38:06 (Válasz Zaccmester #43 hozzászólására.)
Idézet: Zaccmester - 2009.02.20. 20:21:35
Nem erre gondoltam örömök címén.
Pl.: Sharpa rabolt 1 LE-t. Gondolom ennek örülsz. Utána portyázol egész nap, vadászol, küldizel. Összeraksz X LÉt. Mostantól ennek 1%-a megy olyannak, aki naponta megüt. Most is örüljek, vagy bosszankodjak azon, hogy hiába csesztem ki vele, mégis gazdagodik a munkámon?


Zacc, szerintem az alapvető hozzáállásoddal van gond. Azért örülsz ha nem visznek tőled mert "kicseszek vele"? Én általában azért, mert én nem veszítettem semmit. Már ne haragudj, de ez a "Másnak nehogy már jó legyen" hozzáállás... mondjuk úgy nagyon unszimpatikus számomra. Ami meg a mértékeket jelenti, én 35. vagyok tegnap beadtam 3 küldetést, és vadászatam mint állat, remekül jöttek a szörnyek, valóban top formában voltam, és az ajánlóm kapott utánnam 2.1 K LE-t, és ez egyáltalán nem mindennapos.

Hogy lehettek ennyire kicsinyisek....
Pontszám: 9.17
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
46. hozzászólás - 2009.02.20. 20:53:17 (Válasz Ajgatsz #45 hozzászólására.)
"Én általában azért, mert én nem veszítettem semmit."

Én annyiból megértem, hogy a játék lényege nem az, hogy szerezz sok LE-t, hanem hogy szerezz többet, mint mások. Megfordítva pedig ez azt jelenti, hogy a többiek ne szerezzenek többet, mint te.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 8.50
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
47. hozzászólás - 2009.02.20. 21:03:22 (Válasz Mortimer #46 hozzászólására.)
A játék lényege, hogy teljesítsd az általad kitűzött célokat és ami még ennél is fontosabb: érezd jól magad. Szerintem.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 9
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
48. hozzászólás - 2009.02.20. 21:11:37 (Válasz Gau84 #36 hozzászólására.)
Gau, így már stimmel, és teljesen okés, a 35 őskőből ítélve többek közt kisütött az ismerősöd egy lélekkutat. Az egyszeri eset bármikor összejöhet, de éppen ez az; attól hogy egyszeri esetként van egy ilyen, nem lehet általánosítani, hogy akkor 10-es kamrával napi 15k pluszbevétel lesz.

Hogy mennyire tisztességes épület, az mindenkinek az egyéni mentalitásától függ. Akinek eddig belefért az 5 szinttel lefelé ütés, annak ez sem fog morális problémát okozni, aki pedig eddig is az egyenlő harc híve volt, az ezután sem a könnyű prédát fogja keresni.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
49. hozzászólás - 2009.02.20. 21:35:58 (Válasz Ajgatsz #45 hozzászólására.)
Tök8 hogyan fogalmazok, a végeredmény ugyanaz (volt): hozzám nem érdemes jönni (eddig), mert okosan rejtem a LÉt. Mostantól semmi meló árán gyarapítok olyat egész napon át, akinek valószínűleg meg sem kottyan párszáz LE. Milyen alapon, ráadásul minek?
Ennyire érthetetlen miről beszélek, vagy direkt csavargatják páran a mondandóm lényegét? Emmán gyanúúús...
Pontszám: 3
népszerűAjgatszFérfi
Végzetúr mester
403 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
50. hozzászólás - 2009.02.20. 21:38:34 (Válasz Mortimer #46 hozzászólására.)
Nem adok neked teljesen igazat Mort. Megfordítva nem igaz, ennyi erővel rossz dolog a térkapu és az epikus emlékmű is, mert azok is extra tápot adnak az erőseknek. A nagy szövetségenek nagy a térkapuja sok a pontjuk, sokan vannak, erősek sok epikusat le tudnak ütni.

Most hogy ki ne forgassák a szavaimat elmondom még egyszer, szerintem a térkapu és az epikus jó dolog, és szerintem a kínzókamra ugyanaz a kategória. Ez egyetlen külömbség hogy van benne egy extra bizonytalansági tényező, azaz a másik játékos.
Pontszám: 8.75
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
51. hozzászólás - 2009.02.20. 21:42:07 (Válasz Ajgatsz #50 hozzászólására.)
Nono, ez kicsit más, mert azokat az épületeket a tagok maguk építették fel, és ők használják saját javukra!
Tettek érte, gyarapodnak általa.
Pontszám: 3
népszerűAjgatszFérfi
Végzetúr mester
403 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
52. hozzászólás - 2009.02.20. 21:42:09 (Válasz Zaccmester #49 hozzászólására.)
Zacc, egy dolgot árulj el kérlek. Miért fáj az neked, hogy valakinek van előnye abból ha elver, miközben neked semmi hátrányod nem származik belőle? Attól tartasz csak ezért elkezdenek támadgatni az emberek? Bevallom ezt kétlem, a gyenge célpontokat az erősek így is-úgy is támadják, ha másért nem hát az állatkájuk miatt.

Idézet: Zaccmester - 2009.02.20. 21:42:07
Nono, ez kicsit más, mert azokat az épületeket a tagok maguk építették fel, és ők használják saját javukra!
Tettek érte, gyarapodnak általa.


Persze Zacc, mert a 200K LE-t amit egy kínzókamra kóstál, azt a Jézuska hozta karácsonyra.
A hozzászólást Ajgatsz módosította 2009.02.20. 21:43:27-kor
Pontszám: 8.33
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
53. hozzászólás - 2009.02.20. 21:44:53 (Válasz Zaccmester #51 hozzászólására.)
Ezt az épületet is felépítette a klán és gyarapszik belőle. Senkinek semmi hátránya nincs. Innentől kezdve, hogy ezt így kifejtetted nincs miről beszélni.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 5
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
54. hozzászólás - 2009.02.20. 21:49:09 (Válasz Ajgatsz #52 hozzászólására.)
Már mondtam: etika, nomeg morális kérdés.
Eddig a "fehér holló" gyarapodott max. általam, legyen akár 5 szinttel magasabb.
Most akkor mi a csudáért örüljek neki, hogy hiába vagyok LÉvel 15% alatt egész nap, ha a félkézzel lenyomott karakter valamilyen módon részesedik az eredményemből? Nem korrekt szerintem, nagyon nem.
Ja, egyébként valóban érdemes lesz rászállni a szintekkel alacsonyabb, és nagy pluszt felmutató játékosokra, hiszen valószínűleg aktívak lesznek a LÉszerzésben. Aztán mehetünk naponta a nyakára egyszer, adózzon csak. Hm.
Esetleg bevezethetnénk a védelmi pénzt is? Mondjuk 10 őskőért 1 napig Sharpa kűzd helyettem, és nap végén felezzük a LÉ-t!
Pontszám: 4.50
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
55. hozzászólás - 2009.02.20. 21:50:49 (Válasz Ricardo #53 hozzászólására.)
A lehetséges hátrány okfejtésem eggyel feljebb olvasd légyszi.
Pontszám: 5
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
56. hozzászólás - 2009.02.20. 21:53:14 (Válasz Zaccmester #55 hozzászólására.)
De nem tőled szerzi a Lé-t!!! Ezen mit nem lehet megérteni? Kb ugyanannyit ér, mintha minden szintje adna egy térkapu pontot. Egyet portyázol kapsz érte LE-t, senkinek sem rossz.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 7.50
népszerűAjgatszFérfi
Végzetúr mester
403 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
57. hozzászólás - 2009.02.20. 21:58:00
Zaccmester, szerintem gyorsan hagyd abba a döntetlenes küldetést. Mivel minden döntetlennel amit szerzel, a másik is szerez egyet, és tápolódik közelebb kerülve a küldetés teljesítéséhez, azzal hogy rajtad elősködik.
Pontszám: 8.75
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
58. hozzászólás - 2009.02.20. 21:59:56 (Válasz Ricardo #56 hozzászólására.)
Jó ég, ezt már nem hiszem el.

Ok, hátha a példa érthetőbb a gondommal:
kinézek egy alsóbb szintű tagot, aki azért gürizik, hogy engem egyszer beérjen és általam simán üthető. Sokat portyázik, vadászik, épít. Leverem mint vak a poharat (nem hozok el semmit), a nap végén pedig nyugtázom, hogy szépen hozott. Innentől nincs más dolgom, mint minimális kockázattal 1 PP fejében leverem. AKÁR MINDEN NAP, mert nulla rizikó, fix bevétel! Ez pedig innentől szerintem gusztustalan... Kiemelem: szerintem!
Pontszám: 2
népszerűAjgatszFérfi
Végzetúr mester
403 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
59. hozzászólás - 2009.02.20. 22:03:27
Akkor ne használd... Szerintem a kamrával nincs semmi baj. Nem ad aránytalanul nagy bónuszt, színt visz a játékba és a portyába, miközben másnak nem származik kára belőle...

Egy apró megjegyzés a részemről... kérem lehetőleg engem csak végzetúrNŐK hurcoljanak el...

Ui.:

Nekem már nincs több mondanivalóm a témában, és nem akarom telehányi jobban a fórumot egy parttalan vitával. Jó éjszakát mindenkinek.
A hozzászólást Ajgatsz módosította 2009.02.20. 22:04:45-kor
Pontszám: 8.33
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kínzókamra
60. hozzászólás - 2009.02.20. 22:06:06 (Válasz Ajgatsz #59 hozzászólására.)
Izé. Kára származik belőle, mert naponta megkapja az elhurcolást, valamint keserű lesz a szájíze.

U.i.: jóéjt Neked is!
A hozzászólást Zaccmester módosította 2009.02.20. 22:06:32-kor
Pontszám: 2.33
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!