Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Szövetségi bajnokság
fórumozóWaulanFérfi
Végzetúr tanonc
28 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
2001. hozzászólás - 2023.10.11. 18:23:48
Leírok egy szélsőséges példát, hátha úgy érthetőbb lesz, hogy mi is a gond ezzel a verzióval.

A 4 szövetség a következőképpen áll az első kör után => 12-10-8-6 mező, azaz pont.
A végén pedig 60-60-60-60 ponttal zárul a forduló. 1004-1003-1002-1001 ütésszámokkal.
A jelenlegi szabályok szerint a 12 pontról induló nyer, mert 1-2-3-mal többet ütött, mint a többi szövetség, holott a taktikai részben a 6 pontról induló tette a legtöbbet a győzelemért, hiszen 54 mezőt szerzett az első körös "szerencsétlensége" után, a győztes meg csak 48-at! Így épp a legtaktikusabb szövetség kapja az 1 pontot. Szerintem ez nevetséges.
Pontszám: 5
közkedveltmistFérfi
Végzetúr mester
271 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
2002. hozzászólás - 2023.10.11. 19:47:47 (Válasz Waulan #2001 hozzászólására.)
Bár beszéltünk erről (és hasonlókról) párszor privát, nem figyeltél rám, és eldöntöttem, nem is írok többet; mégis kivételt teszek, ha már nagyobb nyilvánosság felé nyitsz.

Először is: a szabályok szerint nektek 2 pont járt volna, ti hármat kaptatok. Nem nyúltak bele, megmaradt a 3 pontotok, szerintem fair lett volna írnod az ÜSZ-re, én többször megtettem, ha gond volt a mezőegyenlőségnél, akkor is, ha pontot buktunk emiatt. Mivel mi így is-úgy is nyertünk, nem írtam, nem akartam belefolyni, ez MVP számomra.
Ami a szerencsefaktort illeti, amin mindig lovagolsz; meg azt, hogy 5 napot számolsz – újra elmondom – nem 5, hanem 6 nap után osztják a pontot. A taktika része az első nap is, nem szerencse: ismerni kell az ellenfeleket, jól kitalálni a nyitónapot is. Aki az első nap kis mezőkkel esetleg sokat visz, megkockáztatja, hogy utána mindenki ráugrik, és a végére utolsó lesz. De van ahol ez a taktika, lehet ügyesen csinálni (ahohy pl. az Illu szokta)– de jó ellenfelek ellen általában bukta, nem nyerő.
Tehát, semmiképpen sem szerencsefaktorról beszélünk az első nap kapcsán, nem értem, miért mondod, hogy 1 nap szerencse, 5 nap taktikai rész…
(Kedvenc idézetem egy fociedzőtől: „Az első három bekapott gól összezavarta csapatot.”)

64 bajnoki címmel a hátam mögött (ezen a világon, volt pár a többin is, de azokon már nem játszok) talán releváns, amit mondok, mindenesetre kitartok emellett.
Újfent ismét javaslom, fogadd meg végre a tanácsaim – a játékot úgyse tudod megváltoztatni: tanulj, és hozd ki a legtöbbet a szabályok szerint. Ügyes vagy (sőt, annál is több), menni fog ez.

(A csatárok sem kapnak dupla széles és/vagy magas kaput, csak mert „bement volna, ha…)


A fórumon erre többet nem reagálnék, de aki privátban ír, és nem csak veszekedni szeretne, azzal szívesen vállalok vélemény-ütköztetést.
Pontszám: 9.15
fórumozóWaulanFérfi
Végzetúr tanonc
28 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
2003. hozzászólás - 2023.10.11. 20:27:15 (Válasz mist #2002 hozzászólására.)
Nem néztem, hogy hány pontot kaptunk, elkönyveltem a kettőt... de nem értek vele egyet, szóval amúgy sem jeleztem volna
És nem azért, mert akkor 7 helyett 6 pontunk lenne, hanem mert - hangsúlyozom - nem értek egyet ezzel a logikátlan szabállyal. Akkor más lenne a helyzet, ha az első körös állás számítana, és nekünk 10, a másik szövetségnek meg 9 pontja lett volna az első körben... ha ez lenne a szabály, akkor döntetlen esetén én lennék az első, aki jelzi, hogy nem nekünk kellett volna a több pontot kapnunk. Ebben biztos lehetsz.

Tudom, hogy 6 nappal kell számolni, de döntetlen esetén esetleg meg lehetne az ütésszámok helyett nézni az első körös állást. Ha az is egyenlő volt, akkor az utolsó kört, mert még az is többet elmond, mint az első körös szerencse. Ha az is egyenlő, akkor legyen ütésszám, aminek továbbra sincs köze magához a taktikához, de valamivel el kell dönteni... ezt a részét értem, nyugi.

Van egy olyan érzésem, hogy azok nem akarják megérteni, amit írok, akik sokszor vannak a másik oldalon... tehát több ponttal kezdve lesz a végén döntetlenük, és több ütésszámmal nyerik az adott fordulót.

Arra azonban senki nem reagál valamiért, hogy ha az első forduló szerencsefaktorának élét egy 4-es osztóval elveszik, akkor a forduló első körénél, ami szintén szerencse kérdése (ezt mindenki tudja), annál ez miért nem játszik. Lehet sok mezőre ütős a taktika, ha utána valaki több mezőt szerez, és döntetlenre hozza, akkor ne az ütésszám számítson már kettejük közt, könyörgöm.
Pontszám: 5
közkedveltbarbarabeeFérfi
Végzetúr mester
302 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
2004. hozzászólás - 2023.10.11. 20:59:18 (Válasz Waulan #2000 hozzászólására.)
Pl. ha nem mindig 16 db 6,25-ös mezővel kezdenél, nem tudnák kifigyelni, hogy mindig 16 db 6,25-ös mezővel indítasz. Ha ellenünk játszanál, a 2. vagy 3. csatározásunk után 6,67-es mezőkkel kezdenénk ellenetek...
A hozzászólást barbarabee módosította 2023.10.11. 20:59:48-kor
V6 - Brutális Vadállat (Árral Szemben)
Pontszám: 9.47
népszerűRazorFérfi
Végzetúr mester
573 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
2005. hozzászólás - 2023.10.11. 21:03:13
Szerintem teljesen jol van igy ahogy van.

Nem tudom milyen szerencserol beszelsz.

Jo nyitot irni muveszet. Ismerni kell a tobbieket. A tendenciaikat. Szokasaikat. Nekunk hatalmas archivumunk van mindenkirol.

Ez hozza tartozik az SZB-hez.

A problemadra egyszeru a megoldas. Jo nyitot kell irni
V1 -Razor - ZiB
Pontszám: 8.11
fórumozóWaulanFérfi
Végzetúr tanonc
28 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
2006. hozzászólás - 2023.10.11. 21:04:57 (Válasz barbarabee #2004 hozzászólására.)
Az jó ötlet lenne, ha csak ketten lennénk... de ha a másik két szövetséggel is számolnátok, akkor nem így tennétek, az tuti!
Pontszám: 5
fórumozóWaulanFérfi
Végzetúr tanonc
28 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
2007. hozzászólás - 2023.10.11. 21:08:37 (Válasz Razor #2005 hozzászólására.)
Én sem tudom... sőt azt sem, hogy mi az a szerencse!

Jó nyitót nem tudsz írni, ha 3 teljesen másképp nyitó szövetséggel kerülsz össze... az szerencse kérdése! Ja, nem!
Pontszám: 5
fórumozóMáté96Férfi
Végzetúr mester
554 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
2008. hozzászólás - 2023.10.11. 21:37:40
Én csak annyit szeretnék hozzátenni, mint aki anno az SZB bekerülésekor volt a szövetség taktikusa (s ezért ki lett utálva), örömmel tölt el a tudat hogy vannak még akik komolyan veszik.

Noha a magam részéről már nem foglalkozom vele, tudtommal nem ad annyit a jutalom és a csapattársaim se receptívek rá hogy emiatt az egyéb szempontokat felülírjam taktikázással (pl küldetések, eventek miatti csatamennyiség)
Ma már csak V6: Pandaharcos

De régen:
V3 Arothon
v1: EzegyFaaa
Pontszám: 4.90
fórumozóWaulanFérfi
Végzetúr tanonc
28 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
2009. hozzászólás - 2023.10.11. 22:01:22 (Válasz Máté96 #2008 hozzászólására.)
Szerintem aki komolyan veszi (akár egyén, akár szövetség szintjén), nem feltétlenül a jutalom miatt veszi komolyan... ettől függetlenül fontosnak tartom, hogy a tiebreaker egy taktikai részt magában foglaló dolog legyen, tehát döntetlennél ne az ütésszám döntsön két szövetség között!
Pontszám: 5
kedvencUnr34lFérfi
Végzetúr mester
788 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
2010. hozzászólás - 2023.10.11. 23:33:41 (Válasz Waulan #2009 hozzászólására.)
Miért akkor mi döntsön? 3 játékosnak sokkal könnyebb pontosan ütni/taktikázni/kivitelezni mint ahol van 15-20 játékos és különbözően ütnek, az is igaz ahol sok játékos és több ütés van ott könnyebb forgatni területeket de ez így elég jó a rendszer ,olyan úgysem lesz hogy mindenkinek jó legyen
V1 - Unr34l Azúr Légió / ex-Lélekőrök Szövetsége (V1) ex-JólesőHullaszag (V5) /
Pontszám: 9.43
fórumozóWaulanFérfi
Végzetúr tanonc
28 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
2011. hozzászólás - 2023.10.12. 00:37:18 (Válasz Unr34l #2010 hozzászólására.)
Írtam már néhány dolgot, de egyelőre a hozzászólok többsége még addig sem jutott el, hogy gond lenne a Szövetségi bajnokság lebonyolításával.

Akkor jöjjön egy összefoglaló, amivel szerintem igazságosabb, és kevésbé szerencsefüggő bajnokságban mérhetnénk össze a "tudásunkat":

1. Ugyebár az első forduló eredménye osztva van 4-gyel (másodlagos pontszám), mivel szerencse alapú a sorsolás. Szerintem a forduló első köre (üres tábla) legalább annyira szerencse kérdése, szóval ott is be lehetne építeni egy feles, vagy harmados szorzót, hogy valóban a taktikai rész domináljon (2-6 kör), és ne az nyerjen, aki az első körben betalál, a másik 3 szövetség meg egymásra ütve pár pontról indul. Előnyben vannak a nagy szövetségek, mert minden mezőre üthetnek párat, mégis könnyen tudnak változtatni a százalékaikon a későbbiekben. A tört pontok egyúttal csökkentenék a döntetlen végeredmény esélyét.
12 / 3 = 4
10 /3 = 3,33
8 / 3 = 2,67
A fenti példában, mivel a további részben csak egész számmal nőne a pontjuk, ennek a 3 szövetségnek már nem lenne esélye a döntetlenre sem.

Másik alternatíva, hogy minden körben, ahogy haladunk előre más számmal osztanánk a birtokolt mezők számát, az első körben 6-tal, a másodikban 5-tel, a harmadikban 4-gyel, és így tovább... a hatodik kör lenne az ahol valóban a mezők számának megfelelően kapnák a szövetségek a pontot, tehát a taktikailag legfontosabb kör érné a legtöbb pontot is. A döntetlen lehetőségét szinte teljesen kizárná.
Ennek egy finomított változata, az első két körben 3-mal, a középső kettőben 2-vel, az utolsó két körben pedig 1-gyel osztanánk a birtokolt mezők számát.

2. Azonos mezőszám esetén az a kedvezményezett a végelszámolásnál, akinek több ütése van a fordulóban... ez megint a sok aktív taggal rendelkező szövetségeket segíti. A jelenlegi szabályok tehát kétszeresen kedveznek a sok tagból álló résztvevőknek, ami nem túl igazságos.
Ennél még az is jobb lenne, ha legalább az aktív tagok számával leosztanák az összes fordulóban leadott ütést, mert 3-4 tag képtelen 7-800-nál többet ütni, egy 10 fős szövetség meg simán 1000 fölé mehet, de legalább az átlagos aktivitás döntene, és a nagyon kevés ütést (amitől sokan tartanak) mégis kizárná. Az egy fős, összesen 60-at ütő szövetség hátrányban lenne a 10 fős, összesen 650-et ütőhöz képest.

3. Azonos mezőszám esetén akár az is számíthatna, hogy a taktikai részben (2-6 körig) ki szerzett több mezőt, nem biztos, hogy az első körös szerencsét kéne díjazni a végén. Vagy amelyik szövetségnek a hatodik körben aktuálisan több mezője van, tehát az összpontszám alatt lehetne pl. egy 10 - 8 -as arány (6. körös eredményük), és az döntene.

4. Érdekesebbé lehetne tenni az egészet, ha már az első kör is taktikai lenne (pl. egy véletlenszerű elosztás szerint lenne egy gépi százalékolás) pl. 2-6 %-os mezőkkel kezdődne a forduló (mondjuk sárga színnel), ami csak akkor tűnne el, ha fölé üt valamelyik szövetség. Jobban meg kéne gondolni már a kezdést is, és jócskán csökkenne az első körös szerencse szerepe.

Üdv, Feri
A hozzászólást Waulan módosította 2023.10.12. 01:17:15-kor
Pontszám: 5
népszerűRazorFérfi
Végzetúr mester
573 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
2012. hozzászólás - 2023.10.12. 07:40:51
Szerintem most egy olyan dolgon problemazol ami amugy nagyon ritka. Azt hiszem 1 kezemen meg.tudom szamolni hanyszor volt dontetlenunk az elmult 2-2.5 evben.

A masik pedig a a nagy utesszam es hogy a nagyobb szovetsegeknek konnyebb. Mi kozepes szovetseg vagyunk 9 aktiv taggal. De soha eszunkbe sem jutna direkt sokat utni. Pont az ellenkezoje. Probaljuk minel alacaonyabban tartani inkabb mert annal konnyebb utana belenyulni ha kell.

Amiota meg van a gyakorlo utes azota meg aztan mar PP koltes kenyszer sincs amiert az utesszamot novelni kene.
V1 -Razor - ZiB
Pontszám: 6.44
népszerűHusosfagyiFérfi
Végzetúr mester
448 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
2013. hozzászólás - 2023.10.12. 07:54:00 (Válasz Razor #2012 hozzászólására.)
Ez így igaz.

Egy 3 tagos szövinek sokkal könnyebb BÁRMELYIK napon fordítani az állást, mint sok tagos szövinek.
Nagyon nem mindegy, hogy 3x5, vagy 10x5 győzelmet kell elosztani.
A kevesebbel sokkal egyszerűbb számolni. Azonkívül bármikor lehet duplázni, vagy triplázni az napi győzelem mennyiséget, ezzel pedig azon változtatni, hogy 20, vagy 40 %-nyi új mezőt birtokol a szövi.

A döntetlenes állás esetén, hogy ki lesz a győztes, azt meg nem érdemes fírtatni. Arra kell törekedni, hogy ne legyen dönntetlen, hanem legyen legalább 1 ponttal több, mint az ellenfélnek. Innentől már nem érdekes, hogy döntetlennél ki lesz a győztes.
V5- Zafír Démonok
Pontszám: 7.02
fórumozóWaulanFérfi
Végzetúr tanonc
28 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
2014. hozzászólás - 2023.10.12. 10:25:12
Nyilván senki nem a döntetlenre hajt, csak én vagyok ilyen hülye...

Az megint mellékes, hogy kinél hányszor fordul elő, bárkivel, bármikor előfordulhat ez a lényeg. Mondjuk ez attól is függ, hogy kik az ellenfelek, meg attól is, hogy hány pont hátrányból indul valaki a második körben... ami ugye megint szerencse kérdése.

A leírtakban azonban már más is volt, nemcsak a döntetlen esete... pl. döntetlen elkerülése, első körös százalékok.

Sokáig én is úgy gondoltam egyébként, hogy kis létszámú szövetségek előnyben vannak... aztán rá kellett jönnöm, hogy jó szervezéssel (ami valóban kissé nehezebb, mint kis létszám esetén) hatalmas előnyük lehet a nagy szöviknek. Mióta meg gyakorló ütés is elég a tóken szerzéshez, azóta meg elég ha a hatodik körben ütnek sokan, sokat... és olyan változást tudnak eszközölni az ötödik körös táblához képest, amire a kis létszámú szövetségeknek esélyük sincs.
A hozzászólást Waulan módosította 2023.10.12. 10:46:31-kor
Pontszám: 5
népszerűHusosfagyiFérfi
Végzetúr mester
448 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
2015. hozzászólás - 2023.10.12. 10:46:00 (Válasz Waulan #2014 hozzászólására.)
Szerintem nincs igazad.

A kis létszám nagy előny.
Ha egész héten csak a minimumot ütitek (fejenként 5) akkor az utolsó napra bőven lesz elég pp-tek nektek is teljesen felborítani a táblát.

3 fős szöviben az 5. nap után lesz 5x15=75 ütésetek. Ha az utolsó nap mindenki 50-et üt, akkor lesztek 225-nél. Ez a 75-höz képest 66% új mező.
Ugyanez 10 fős szövinél:
Első 5 nap 250 ütés és ahhoz hogy ők is 66% új mezőt szerezzenek, nekik 500 ütés kell.
Az arányok ugyanazok. Tehát nektek pont ugyanannyi esélyetek van a 6. napon borítani az asztalt, mint a nagy szövinek.
Annyi a különbség, hogy a nagy szöviben a sok játékos miatt ( akik különböző módon játszanak) nem biztos, hogy a 6. napon minden összejön.

És ha az utolsó nap nem csak 50-et ütés lesz fejenként, hanem több (70-80) , akkor még több új %-ot tudtok hozni.

Az első naphoz pedig, ha ki akarjátok kerülni, hogy a 15-20 mezőt támadó szövik 12-15 ponttal nyissanak, akkor kezdjetek 9x11, 10x10, vagy 11x9%-kal. Ehgyből kisebb az esélye, hogy 5 ponttal kezdjetek.
A hozzászólást Husosfagyi módosította 2023.10.12. 10:47:54-kor
V5- Zafír Démonok
Pontszám: 8.21
fórumozóWaulanFérfi
Végzetúr tanonc
28 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
2016. hozzászólás - 2023.10.12. 10:53:02 (Válasz Husosfagyi #2015 hozzászólására.)
Nem értem, ha ugyanaz az arány, akkor mi az előny?

Ráadásul ha az első 5 nap a 10 fős szöviben is csak 3 üt táblát, a többiek gyakorlóból szerzik a tókent, akkor náluk is csak 75 ütés lesz... az utolsó körben mindenki üt 50-et, 575 ütéssel 87 %-os esély a változtatásra.

Akár hiszed akár nem, a 4-19-es első körünknél 10 10%-os mezőnk volt, két szövivel egymásra ütöttünk, akik 8-9 mezőket támadtak, sőt a sok mezőt ütő szövetség is ütött néhány mezőt 10 % fölé. 4-6-7-19-cel indultunk. Ez mi, ha nem szerencse kérdése? Ezt nem tudom kivédeni, ráadásul éppen a sok mezőt ütő szövetségek ellen kezdtünk el 16 6,25%-os mezővel kezdeni. Ha többféle ellenfeletek van, akkor nincs jó nyitó taktika, mert szerencse kérdése az egész. Aki eddig nem jut el, azzal nem tudok érdemben kommunikálni, ne haragudjatok.
A hozzászólást Waulan módosította 2023.10.12. 10:59:11-kor
Pontszám: 5
népszerűHusosfagyiFérfi
Végzetúr mester
448 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
2017. hozzászólás - 2023.10.12. 10:57:50 (Válasz Waulan #2016 hozzászólására.)
Az előny az, hogy kevesebb emberre könnyebb számolni.

Az meg, hogy a gyakorló támadásra jár a token, az egy rettentő nagy hiba a játékban.
(őszintén szólva én nem tudtam róla, én minden nap megütöm az 5-öt rendesen)

Ha tényleg így van, ahogy írod akkor ez rettentő nagy probléma.
V5- Zafír Démonok
Pontszám: 8.00
fórumozóWaulanFérfi
Végzetúr tanonc
28 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
2018. hozzászólás - 2023.10.12. 11:14:11 (Válasz Husosfagyi #2017 hozzászólására.)
Jó, hogy azt tartod hibának és hatalmas problémának, ami a taktikai lehetőséget tágítja, és az első körös szerencsével nincs gondod...

Most a szövetségi bajnokság nem egy taktikai elemként került be a játékba? Én tudom rosszul?

Értem, hogy nem döntetlenre kell hajtani (nálam sem prioritás), értem, hogy jó nyitót kell írni (ami lehetetlen), DE...

...tényleg arra szeretnék már választ kapni végre valakitől, miért van az, hogy az első forduló másodlagos pontjainak negyedelésével mindenki egyetért, de az első körös osztót, azt mindenki ördögtől valónak tartja. Holott a sorsolás kevésbé szerencse kérdése, mint az első körös ütés.
A hozzászólást Waulan módosította 2023.10.12. 11:17:36-kor
Pontszám: 5
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3352 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
2019. hozzászólás - 2023.10.12. 11:34:29 (Válasz Waulan #2018 hozzászólására.)
Idézet: Waulan - 2023.10.12. 11:14:11
...tényleg arra szeretnék már választ kapni végre valakitől, miért van az, hogy az első forduló másodlagos pontjainak negyedelésével mindenki egyetért, de az első körös osztót, azt mindenki ördögtől valónak tartja. Holott a sorsolás kevésbé szerencse kérdése, mint az első körös ütés.


Mert hülyeség Te meg itt problémázol valamin, amivel tulajdonképpen magad sem értesz egyet. Elég tapasztalt arcok elmondták már a mivant, de csak nem érted. Fel akarsz találni valami újdonságot, miközben még az SZB mélységeivel sem vagy tisztában. Az első kör nagyon-nagyon nem csak szerencse. Csinálj archívumot, vezesd ki-mivel kezd, próbálj egyezkedni. Hosszú évek óta csináljuk. 3 emberrel meg pite SZB-zni. Abszolút komolytalan onnan bármiért panaszkodni. Pár tíz ütéssel megfordíthatsz bármit. Három emberrel kell megbeszélni, hogy minimált üssön első körben, nem 20+ emberrel. 3 emberrel tudsz finomhangolni, 20-nál majdnem lehetetlen. Most már van gyakorló, de ezelőtt volt, hogy emberekre ráégett a PP, ha nem lőtte el hétfő délig, kedden meg üthet max. 10-et és kész. Az meg hogy 3-4 tag képtelen 7-800-nál többet ütni az megint azzal bizonyítéka, hogy nem ismered az ellenfeleket. Mi fejenként ütünk 1000 felett az utolsó körben többen, is ha kell.

Látszik, hogy komolyan veszed a játékot és érdekel. Nos... fejlődj még, tapasztalj, vannak ennek még mélységei
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 9.30
fórumozóWaulanFérfi
Végzetúr tanonc
28 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
2020. hozzászólás - 2023.10.12. 12:04:54 (Válasz LanMaffia #2019 hozzászólására.)
Ez komoly válasz volt! Amit Te itt leírtál legalább akkora hülyeség!

Csak az egyik énem nem ért egyet a másikkal!
Bár szerintem ezt te sem gondoltad komolyan.

Ha ennyivel el lehet intézni, akkor jóvan... más vélemény esetleg? Aki esetleg végig is gondolja, mielőtt leír valamit.

Nem vagyok időmilliomos, szóval nem tudnék 1000-eket leütni minden vasárnap. De ha letudnék, akkor is előnyben lenne a 10 fős 10.000-et leütő szövetség.

A világok közti SzB-nek lenne értelme, de csak normális szabályokkal... aztán meglátnád mennyire vagyok képben az SzB mélységeivel.
Ellenem tutira semmire nem mennétek az archívumotokkal, egyezkedni meg nem szokásom. Aki csak 200 meg 300 százalékkal tud legyőzni valakit, az nem jó taktikus.
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!