Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Szövetségi bajnokság
közkedveltNeo26Férfi
Végzetúr tehetség
117 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
1161. hozzászólás - 2016.09.02. 23:26:20 (Válasz Lelkes999 #1160 hozzászólására.)
Leó, ezt akartátok ha nem tévedek! Nem tudom mennyire szívta föl magát az Antikörper, mert nem követtem a múltheti csatát amit velük vívtunk.
Eszem ágában sincs lefeküdni, különben nem vállaltam volna ezt a hetet sem.
Én azt is mondtam, hogy komolyan veszem a Hullaszagot és az Akadémiát, így ennek megfelelően próbálok cselekedni. Az csak hab a tortán, hogy ez az Akadémiás hét, most épp az utolsó fordulóra esett. Sajnos ezért duplán rajtam csattan az ostor, de sebaj majd átvészelem. A többi engem jelen pillanatban még nem érdekel. Hamarosan visszatérek aktív Szb taktikusként is, de most csak az adott szó kötelez alapon ugrottam be.
A hozzászólást Neo26 módosította 2016.09.02. 23:33:27-kor
V6-Redlips (Árral Szemben)
Pontszám: 7.68
kedvencUnr34lFérfi
Végzetúr mester
786 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
1162. hozzászólás - 2016.09.02. 23:39:06 (Válasz Don Firenze #1159 hozzászólására.)
Nem vetjük be, csak amit szereztem tapasztaltatott azt is felhasználom
V1 - Unr34l Azúr Légió / ex-Lélekőrök Szövetsége (V1) ex-JólesőHullaszag (V5) /
Pontszám: 7.91
fórumozóDon FirenzeFérfi
Végzetúr mester
587 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
1163. hozzászólás - 2016.09.03. 06:08:59 (Válasz Unr34l #1162 hozzászólására.)
Ha nincs Yrka nyerünk Ilyen egyszerű, Te is jó vagy, de ő zseniális...Tudom mire képes, és még Leó dolgát is megtudná nehezíteni.
A múlt egy szellem, a jövő egy álom. Mindenünk, amink van, az csak a “most”. – Bill Cosby

V6:> / (k)Rém /

+

"Apáink sorsát bőrömbe égetve hordom, cipelem, terhem nehéz.
Szikra eső mossa tisztára a lelkem,
itt aki hazug a tűzben gyorsan elég."
Pontszám: 5.29
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
1164. hozzászólás - 2016.09.03. 08:20:11
Azért most elgondolkodtam kicsit, milyen lehet úgy taktikázni, hogy az Akadémia révén akkor is tisztában vagytok a potenciális ellenfelek aktuális helyzetével, ha épp nem veletek vannak egy csoportban....
Báró Samedi
Pontszám: 6.70
fórumozóDon FirenzeFérfi
Végzetúr mester
587 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
1165. hozzászólás - 2016.09.03. 16:28:25 (Válasz Azazel #1164 hozzászólására.)
Őszinte leszek...Az Akadémia nálam az összes tagjával, elmegy a büdös picsába.
Hálátlan, egoista banda akik azt hiszik ők találták fel a spanyol viaszt.
A mostani két érkező miatt átadó a karakterem...Szerinted mennyire csípem őket ?
Amúgy, meg nem névlegesen, de más más egymás segítő szövetségek is tudnak, mindig az állásról.
Akkor meg ?Most diszkriminálsz bennünket, mert mi felvállaltunk egy akadémiát ?
A múlt egy szellem, a jövő egy álom. Mindenünk, amink van, az csak a “most”. – Bill Cosby

V6:> / (k)Rém /

+

"Apáink sorsát bőrömbe égetve hordom, cipelem, terhem nehéz.
Szikra eső mossa tisztára a lelkem,
itt aki hazug a tűzben gyorsan elég."
Pontszám: 5.29
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
1166. hozzászólás - 2016.09.03. 16:46:28 (Válasz Don Firenze #1165 hozzászólására.)
Nem...csak elgondolkodtam a dolgon, mint eszközön. Ceresznyeakadámia....hm...

Ne add fel, mások döntik el, játszol-e??? Ugyan már....
Báró Samedi
Pontszám: 7.54
fórumozóDon FirenzeFérfi
Végzetúr mester
587 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
1167. hozzászólás - 2016.09.03. 16:53:52 (Válasz Azazel #1166 hozzászólására.)
Valamihez adom a nevem, valamihez nem. Ezt megbeszéltük lent, most menjek máshová, két ember miatt...S akkor gyengítsem a szövetséget...
Ez van, majd lesz máshogy.
Ez a Cseriakadémia jó lenne, de kevés a merítési lehetőség.
Nem így gondolod, vagy szb-re szeretnél más alternatívát ?
A múlt egy szellem, a jövő egy álom. Mindenünk, amink van, az csak a “most”. – Bill Cosby

V6:> / (k)Rém /

+

"Apáink sorsát bőrömbe égetve hordom, cipelem, terhem nehéz.
Szikra eső mossa tisztára a lelkem,
itt aki hazug a tűzben gyorsan elég."
Pontszám: 5.29
fórumozóDon FirenzeFérfi
Végzetúr mester
587 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
1168. hozzászólás - 2016.09.05. 12:07:30
5/4

Sikeresen megint a harmadik helyen végeztünk. Elgondolkodtat ez a tény, hogy a következő hetekben mi lesz, mert megint honnan is lettünk dobogósok.

Más:

Az ász győzelemre segítette az ígéret földjét, szóval az új bajnokok ne örüljenek, mert legutóbb is 30 pont felett kaptak tőlünk..

Gratula a Szövetségemnek, és a lelkes próbálkozóknak akik segítséggel sem tudnak lelökni a dobogóról.

A cseresznye se örüljön, mert nincs miért...az ásszal nem volt egyesség, csak egyeztetés.Ugye, ugye...

A kedves programozóknak is van mit köszönöm, remek módon demonstráltátok, hogy hogyan is lehet részre hajlóan sorsolni.
A hozzászólást Don Firenze módosította 2016.09.05. 12:07:54-kor
A múlt egy szellem, a jövő egy álom. Mindenünk, amink van, az csak a “most”. – Bill Cosby

V6:> / (k)Rém /

+

"Apáink sorsát bőrömbe égetve hordom, cipelem, terhem nehéz.
Szikra eső mossa tisztára a lelkem,
itt aki hazug a tűzben gyorsan elég."
Pontszám: 5.39
népszerűLelkes999Férfi
Végzetúr tehetség
177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
1169. hozzászólás - 2016.09.05. 12:10:07
Hatalmas küzdelem, célfotós győzelemmel

Egyetlen mezővel de megnyertük az utolsó fordulót, viszont gratulálnom kell az Antikorpernek akik végig vezetve,nagyon megnehezítették a dolgunkat.

Szuper hét volt. Ilyenből még többet

Amúgy meg 14. helyről ismét meglett a dobogó a Hullaszagnak...

Ui: Grat a Cserkóknak az ezüsthöz
A hozzászólást Lelkes999 módosította 2016.09.05. 12:23:39-kor
Lelketlen Leonárd (V6) Hullaszag R.T

Jégszívű Leonárd (V5) Holt Költők Társasága
Pontszám: 7.59
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
1170. hozzászólás - 2016.09.05. 12:17:17 (Válasz Lelkes999 #1169 hozzászólására.)
Köszönjük!
Nektek is a bronzhoz!

Hajrá előre tovább!
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 8.46
kedvencUnr34lFérfi
Végzetúr mester
786 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
1171. hozzászólás - 2016.09.05. 12:28:41
Jó kis kör volt tényleg, a körök elején nekünk volt szerencsék több nezőn 1%-on belül a végén meg a Hullaszag R.t-nek de jól forgaták át a mezőket ez tény. Gratulálok a Hullaszag R.t-nek de meg kellet küzdeniük nem volt ingyen A mostani 5 forduloból csak az utolsó 3-an volt taktika és holnaptól már én nem csinálok taktikát csak random lesz, jó volt kicsit kiporbálni különben kb 5 perc alatt mobilról csináltam minden nap taktikát semmi számologép vagy excel mondjuk 4 fővel könnyü számolni

A nagy menet vég:

Hullaszag R.t: 55
Antikörper: 54
Fétis vadászok: 53
Halál Angyalai: 48
V1 - Unr34l Azúr Légió / ex-Lélekőrök Szövetsége (V1) ex-JólesőHullaszag (V5) /
Pontszám: 7.91
fórumozóDon FirenzeFérfi
Végzetúr mester
587 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
1172. hozzászólás - 2016.09.05. 12:39:13 (Válasz Unr34l #1171 hozzászólására.)
Remek volt ez a kör, és valóban nagyon sokszor 1 vagy annál kevesebb százalékon múlott, hogy ki birtokol egy egy mezőt.
Kár lenne feladnod, jól csinálod, szóval mobil ide vagy oda, folytatnod kellene.
Gratula Nektek!
A múlt egy szellem, a jövő egy álom. Mindenünk, amink van, az csak a “most”. – Bill Cosby

V6:> / (k)Rém /

+

"Apáink sorsát bőrömbe égetve hordom, cipelem, terhem nehéz.
Szikra eső mossa tisztára a lelkem,
itt aki hazug a tűzben gyorsan elég."
Pontszám: 5.38
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
1173. hozzászólás - 2016.09.05. 15:23:19 (Válasz Lelkes999 #1169 hozzászólására.)


Gratulálok minden résztvevő szövetségnek, különösen az Igéret Földjének, akik beleverték a " nagyok" orrát a porba, és magunknak, a parádés hajráért


Leo, köszi
A hozzászólást Azazel módosította 2016.09.05. 15:24:26-kor
Báró Samedi
Pontszám: 7.54
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
1174. hozzászólás - 2016.09.05. 15:32:28 (Válasz Azazel #1173 hozzászólására.)
Gratu, megmondtam hogy meg lesz az a top 3
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 7.99
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
1175. hozzászólás - 2016.09.05. 15:57:32 (Válasz Mortal55 #1174 hozzászólására.)
Köszi

(Azért, csak így magunk közt szólva, nagyon nagy mák volt az utolsó sorsolás )
Báró Samedi
Pontszám: 7.54
közkedveltNeo26Férfi
Végzetúr tehetség
117 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
1176. hozzászólás - 2016.09.05. 22:47:57 (Válasz Don Firenze #1168 hozzászólására.)
Idézet: Don Firenze - 2016.09.05. 12:07:30


Az ász győzelemre segítette az ígéret földjét, szóval az új bajnokok ne örüljenek, mert legutóbb is 30 pont felett kaptak tőlünk..


Don, ez a kijelentés helyén valóbb lenne, ha az Ász helyett Akadémiát írsz.

Mond már meg nekem, hogy abban a helyzetben, amiben az Akadémia és az Ígéret földje állt az utolsó forduló előtt, neked mi lett volna az elsődleges célod az Akadémia taktikusaként?

Mert nekem a helyükben az lett volna, hogy az Ígéret földjét magunk mögött tartsam és az első két hely valamelyikén beérjek. Ehhez képest, a 2. naptól össz. 5 nap alatt az Akadémia leütött rólunk az (Ászról)19mezőt, a Lassú járatról 9-et, az Ígéret földjéről pedig 7-et. A Lassú járatot, pl. úgy ütötte meg, amivel előnybe került az ígéret földje. Ránk az Akadémia fel tudott hordani nem egy esetben egyszerre több mezőn 8-10-12%-ot, de az Ígéret 5db 3-5%-os mezőjét 5nap alatt 1szer sem ütötte meg. Ésszerű volt az amit csináltak szerinted? Mondjuk azt, hogy az Akadémia eltaktikázta magát, ez kissé jobban hangzik.

Nekem a látottakhoz igazodva kelet játszanom, én így is ürülök, tök utolsó helyről, 11 pont hátrányból 55 pontot elérve lettünk 2.-ok! Ettől függetlenül, köszönöm az Akadémiának ezt a hetet, részemről lejátszottam a Májusban ellenük elszenvedett vereségért a visszavágót. Továbbá, gratulálok az Ígéret földjének a bajnoki címért!
V6-Redlips (Árral Szemben)
Pontszám: 8.45
népszerűmikee75Férfi
Végzetúr tanonc
15 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
1177. hozzászólás - 2016.09.05. 23:40:40 (Válasz Neo26 #1176 hozzászólására.)
Nem "csak" rossz taktika kérdése volt részünkről (Akadémia) az utolsó hely, nem írj valótlant. Én vittem a 2., 3., és 4. napot (kicsit szétszórtan oldottuk meg a taktikázást a héten, ez tény ).
DE: a 2. nap kiderült, hogy az Ászt nem érdekli a győzelem, csak a mi hátulra szorításunk. 7, azaz hét mezőnkre ütöttetek rá, a többi csapat mezőire egyet sem. A 3. nap pedig 6 mezőnket támadtátok, míg mást nem. Így kénytelenek voltunk visszatámadni, amivel is a 3. napig jól álltunk, aztán a 4.-en fordult a helyzet, mikor a többi csapat is inkább minket támadt, az Ászt meg nem. Majd a utolsó napon még rávertetek a Lassú Járatra is, hogy biztosan az Ígéret Földje nyerjen (ez olyan jól sikerült, hogy még őket is magad mögé szorítottad, ami nem is volt célod, csak így sikerült).
Tehát írhatsz, amit akarsz, az Ígéret földjét akartad 1. helyen, minket utolsón, magatokat meg középen valahol.
Gratulálok, mert sikerült!
---
Pontszám: 8.33
közkedveltNeo26Férfi
Végzetúr tehetség
117 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
1178. hozzászólás - 2016.09.06. 00:18:28 (Válasz mikee75 #1177 hozzászólására.)
Igen, valóban 7 mezőtökre ütöttünk rá közvetlen a 2. napra. De könyörgöm 7db 1,5%-os mezőre ütöttünk rá, ráadásul hányat sikerült elvenni? Megmondom neked, 2db-ot. Ti meg levertétek a 10%os mezőinket. Ez után eldöntöttem, hogy sündisznó állásban területvédő taktikát játszom, mert nem velünk kellett volna foglalkoznotok, vagy tévedek? Így milyen 3napról beszélsz? Területvédőként már nyilván oda ütök ahol nagyobb %-aink vannak. Érdekelt a győzelem, de az utolsó napon döntenem kellett, hogy megpróbálok a biztosabbnak tűnő 2. helyért menni, vagy belemegyek a bizonytalanba, ami evidens, hogy könnyedén az utolsó helyet jelenthette volna. Még jó hogy a lassú járatot ütöm utolsó nap, mikor ők csak 7-8pontra vannak, nem 11-re mint ahogy az ígéretet elengedtétek korábban de egyébként őket az ígéretet is megütöttük, csak elfelejtetted közölni.
V6-Redlips (Árral Szemben)
Pontszám: 7.77
kedvelt tagKaylNő
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
1179. hozzászólás - 2016.09.06. 07:56:20 (Válasz Azazel #1154 hozzászólására.)
Idézet: Don Firenze - 2016.09.02. 12:53:35
"Nem én választottam a gengszter életet, hanem a gengszter élet választott engem! "

Ez a legostobább érvelési próbálkozás a felelősségvállalás hárítására... csak azt támasztja alá, hogy gerinctelen söpredék vagy. Küldj egy képeslapot a sittről, miután elsütötted ugyanezt a "bölcsességet" a bíróságon is


Idézet: Azazel - 2016.09.02. 12:46:55
Aki minden erejével ellenségeket gyűjt, az nem számíthat másra csak ellenségekre. Az ellenségeink pedig a vérünket akarják, mindegy mi módon.

Ez így igaz. Az ellenféllel tisztességesen játszik az ember és emelt fővel veszíthet is bármely fél, de az ellenséggel szemben egy háborúban nincsenek szabályok és ígéretek, csak akciók és reakciók. Az ellenségednek a vére kell, nem az elismerése. Az ellenfelek közt pedig fordítva. De ezt a mi töketlen áldigónk úgy sem érti meg Azazel.
Sok sikert kívánok a Cseresznyéknek az elkövetkező bajnokságokra, remélem nemegyszer megveritek ti is a Hullákat és akkor majd kíváncsi leszek, hogy rátok mit köpköd don, akivel eddig elpajtiztatok itt fórumon, milyen csalók lesztek és kikkel fogtok össze folyton, hogy a csak szerencsével, mocskos cselszövéssel és játékkészítői hátszéllel legyőzhető Hullák előtt végeztetek.
A világnak jobb lenne, ha tévednék és don megtanulná hogy lehet és hogyan kell veszíteni és elmaradna a jól bejáratott hazudozása és mocskolódása, de erre nem fogadnék... Ha mégis, akkor Azazel az a te érdemed lesz, senki másnak, még a saját bandájának sem sikerült az elmúlt 2 évben nyakörvet tenni erre a veszett kutyára.

Hajrá, előre Árral SZemben
---
Pontszám: 6.67
fórumozóDon FirenzeFérfi
Végzetúr mester
587 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
1180. hozzászólás - 2016.09.06. 08:12:30 (Válasz Kayl #1179 hozzászólására.)
Neked nem kellene, ilyen nagy dolgokat írnod, mert még mindig nem bizonyítottad be az állításodat(973. hozzászólás).Csak mondom. Ha nem érted az élcelődést, ez már a Te bajod.
Szóval addig amíg nem tisztázod azt amit ott írtál, addig sajnos egy hazug patkány zsírpubinak tartalak, aki vízfejjel született.
Amennyiben bizonyítod, vagy visszavonod az ott leírtakat akkor én is megváltoztam a véleményemet.
Ugye világosan írtam Kayl ?
A hozzászólást Don Firenze módosította 2016.09.06. 08:20:25-kor
A múlt egy szellem, a jövő egy álom. Mindenünk, amink van, az csak a “most”. – Bill Cosby

V6:> / (k)Rém /

+

"Apáink sorsát bőrömbe égetve hordom, cipelem, terhem nehéz.
Szikra eső mossa tisztára a lelkem,
itt aki hazug a tűzben gyorsan elég."
Pontszám: 5.38
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!