Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Szövetségi bajnokság
kedvencJuvesFérfi
Végzetúr
55 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
581. hozzászólás - 2015.02.12. 19:44:00
Amíg láthatatlan vagy, nem támadhatsz!


Eddig lehetett láthatatlanul is csatázni,most miért nem? Sehol sem láttam kiírva ezt a változást.
V1-V2: Juves
Pontszám: 8.11
közkedveltGwindorFérfi
Végzetúr mester
906 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
582. hozzászólás - 2015.02.12. 19:56:13 (Válasz Juves #581 hozzászólására.)
És már vadászat közben sem lehet csatázni
Gwindor - V1 - Azúr Légió
Pontszám: 8.78
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
583. hozzászólás - 2015.02.12. 22:55:43 (Válasz Juves #581 hozzászólására.)
Bug volt, kivették.
Pontszám: 8.13
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
584. hozzászólás - 2015.02.12. 22:56:14 (Válasz Gwindor #582 hozzászólására.)
Ennek viszont nem így kéne működnie szerintem.
Pontszám: 8.13
fórumozóRostenFérfi
Végzetúr poronty
160 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
585. hozzászólás - 2015.02.13. 08:12:20
Ezt a BUGot igazán vissza hozhatnák.

Az egyetlen mód volt arra,hogy védekezni lehessen a túltenyésztett pókok ellen.

Nyilván szúrta a szemüket
Pontszám: 5.27
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
586. hozzászólás - 2015.02.13. 08:30:11 (Válasz Bpetya75 #584 hozzászólására.)
De így kellett volna mindig működnie....
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 8.29
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
587. hozzászólás - 2015.02.13. 08:34:55 (Válasz Tigrisnyul #586 hozzászólására.)
Hordák Harca eventen lehet csatázni vadászat közben , az nem bug, a szövibajnoki arról lett koppintva , tehát elviekben legalább vadászat közben lehetne itt is csatázni, bár ritka ha egyszerre kell a két dolgot művelni ,

A láthatatlanság pedig ismét cumi a templomozóknak , másfél nap játék kiesés ha a szövije nem tudja aprítani az epikusokat és nem vihet lépten nyomon minden kincset el akkor amikor neki időben a legjobb lenne azt vinni.
Akinek szúrta szemét, hogy egy gyengébb kari is tud bajnokin annyit nyerni láthatatlanul, mint ő és meg reklamálta a dolgot az írjon be magának egy egyest
Pontszám: 7.58
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
588. hozzászólás - 2015.02.13. 08:42:51 (Válasz Fsanyi82 #587 hozzászólására.)
Enyém lesz. De szimplán annyi történt, hogy meglepve tapasztaltam múlt héten, hogy vadászat közben tudtam szb-zni. Elfelejtettem, hogy vadászok. S ekkor írtam üsz-re hogy ez bug vagy így van jól. Tudod nekem fura volt, hogy egyszerre portyázhatok és vadászhatok. Ennyi. S válaszul nem azt kaptam, amit te írtál. Hanem azt, hogy bug, és javítják.
Ennyi

Ettől még adhatsz egyest.
Ez olyasmi mint hogy v5ön rossz volt az átlagépéítés.
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 8.86
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
589. hozzászólás - 2015.02.13. 08:49:33 (Válasz Tigrisnyul #588 hozzászólására.)
http://vegzetur.wikidot.com/hordak-harca
javaslom azért ilyesmiket olvasson el mindenki mielőtt megy hibát jelenteni
másolom a legalsó sort
"Vadászat közben is lehet event csatázni."

mondjuk engem kifejezetten nem izgat , mert van időprizma relikem , ami annyit tud, hogy vadászat közben is tudok hagyományosan is portyázni és kalandozni , tehát azok érdekében írtam , akik nem költöttek el 100 követ erre a remek kis relikre ..
Pontszám: 7.58
fórumozóRostenFérfi
Végzetúr poronty
160 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
590. hozzászólás - 2015.02.13. 08:55:38
Az,hogy vadászat közben nem lehet SZB na bumm.Soha nem is csináltam.Annak csak egy hangyányi kényelmi funkciója volt,hogy leveretés érdekében nem kellett abbahagyni a vadászatot.

A láthatatlanság a fájdalmas,valamint az,hogy szokás szerint 0 tájékoztatással.
Kis híján ezen buktam a templomot én is.

A rendszer nem számolt bónuszt láthatatlanságban,csak jobban lehetett védekezni.
Ennyi volt a +

Fájt a pókoknak,hogy bárkit nem tudtak agyon verni.Egy emberért meg se mozdulnak Miklósék,tehát nem csak a te leveled miatt csinálták.
Pontszám: 5.27
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
591. hozzászólás - 2015.02.13. 08:56:45 (Válasz Fsanyi82 #589 hozzászólására.)
Szerintem meg
1. Hordák harca ez nem Szövetségi Bajnokság.
2. A játékvezetés tudja már, hogy mi hiba s mi nem. Nem nekem kell tudni.
Szóval válaszolhatta volna azt is, hogy ez így oké. De nem.
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 8.29
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
592. hozzászólás - 2015.02.13. 09:03:43 (Válasz Tigrisnyul #586 hozzászólására.)
Időprizma híján igen. Bár most néztem, hogy nincs neki olyanja, szóval igazad van
Pontszám: 8.13
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
593. hozzászólás - 2015.02.13. 09:04:20 (Válasz Tigrisnyul #591 hozzászólására.)
leírom újra engem nem érint ez a dolog ..

az , hogy az üsz mit tud a játékról és mit nem , azt inkább hagyjuk attól függ kivel levelezel éppen , és ezt tudhatnád, ha napi szinten fórumot olvasol

akkor ne a wikire menj fel , hanem egyszerűen olvasd el a szövetségi bajnokság leírását a saját karidhoz belépve

ha esetleg nem találod , segítek..

sz bajnoki ikon , ismertető, második bekezdés

A nevezőkből 4 fős csapatokat alkotunk. Minden csapat részt vesz egy saját mini Hordák Háborújában, ez egy forduló a bajnokságban. Minden forduló kedden délben kezdődik, és 6 körből áll, egy kör 24 óra. A forduló mindig hétfőn délben ér véget

és egyébként minden másban azonos szabályok szerint zajlik még a pont számítás is , egy kivétel van , hogy itt nincs napi 65 re limitálva a max csata száma 1 pp-ért , DE erről tájékoztatás is van , ellenben arról, hogy vadászat közben itt majd nem lehet csatázni, arról sehol egy szó sem esett tehát ...

na mindegy nem akarok én vitázni

más , ha az üsz annyira tudja mi mikor esedékes minek hogy kellene mőködnie hol van az irtóztató csomag immáron két npja kellene a kufárnál lennie
opsz

mielőtt leszólsz már jeleztem üszre ezt , mert én szeretném meg venni minden nap azt a csomagot is
Pontszám: 7.58
fórumozóRostenFérfi
Végzetúr poronty
160 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
594. hozzászólás - 2015.02.13. 09:04:26
Az biztos,mert a játékkészítők nem kicsit elfogultak a kedvenc kasztjukkal.

"Minden csapat részt vesz egy saját mini Hordák Háborújában, ez egy forduló a bajnokságban."
Ezt meg biztos viccnek szánták,akár csak a térképkeresést.
Pontszám: 5.27
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
595. hozzászólás - 2015.02.13. 09:11:04 (Válasz Rosten #594 hozzászólására.)
A térkép keresés szaki akkor vesztette az értelmét , amikor a térkép event többé nem indult el, de , hogy ne legyen feleslgesen dísznek ott , most is van funkciója , sokkal hasznosabb , Rosten barátom
javaslom ne tartsd szinten a térkép szakit és ugy nem kell izgulnod, mennyit regenerálsz csata végén bajnokin , sem attól nem kell majd tarts, hogy 5 csatánként öledbe hullik valami "szemét" ingyen ha neked elég 7 csatánként is

már megint nem olvasol ejj ejj
Pontszám: 7.58
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
596. hozzászólás - 2015.02.13. 09:19:05 (Válasz Fsanyi82 #593 hozzászólására.)
Ne haragudj, de a stílusodból árad valami, ami miatt inkább nem beszélgetek veled tovább.
Ja, csak annyi, hogy a mini HH se Hh. Ha az szb saját leításában ott lenne, akkor lett volna rendben.
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 8.29
fórumozóRostenFérfi
Végzetúr poronty
160 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
597. hozzászólás - 2015.02.13. 09:22:43 (Válasz Fsanyi82 #595 hozzászólására.)
Idézet: Fsanyi82 - 2015.02.13. 09:11:04
A térkép keresés szaki akkor vesztette az értelmét , amikor a térkép event többé nem indult el, de , hogy ne legyen feleslgesen dísznek ott , most is van funkciója , sokkal hasznosabb , Rosten barátom
javaslom ne tartsd szinten a térkép szakit és ugy nem kell izgulnod, mennyit regenerálsz csata végén bajnokin , sem attól nem kell majd tarts, hogy 5 csatánként öledbe hullik valami "szemét" ingyen ha neked elég 7 csatánként is

már megint nem olvasol ejj ejj


SZB le írás:
""Minden csapat részt vesz egy saját mini Hordák Háborújában, ez egy forduló a bajnokságban."

Hordák Harca le írás:
"Ha a térképkeresés szakértelmed legalább a szinted harmada (lefele kerekítve), a csaták végén gyógyulsz, és nagyobb eséllyel találsz kincset."

Nem akarok vitázni,csak az fáj,hogy csak a Pókok kapnak +
"elfogultság,részrehajlás, egyoldalúság, előítélet, sztereotípia"
Pontszám: 5.27
fórumozóRostenFérfi
Végzetúr poronty
160 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
598. hozzászólás - 2015.02.13. 09:25:31 (Válasz Tigrisnyul #596 hozzászólására.)
Idézet: Tigrisnyul - 2015.02.13. 09:19:05
Ne haragudj, de a stílusodból árad valami, ami miatt inkább nem beszélgetek veled tovább.
Ja, csak annyi, hogy a mini HH se Hh. Ha az szb saját leításában ott lenne, akkor lett volna rendben.


Ha azt írják mini is a jelentésén nem változtat.Az ajándékokban más.
Tudok még hasonló leírást hozni.

"A katakombákban elrejtőzhetsz, így senki sem támadhat, de amíg a katakombákban rejtőzöl, te sem csinálhatsz semmit."
A semmi szó jelentését ki fejtsem?
Pontszám: 5.27
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
599. hozzászólás - 2015.02.13. 09:27:19 (Válasz Tigrisnyul #596 hozzászólására.)
tudom mindig neked van igazad , akkor is amikor nincs mert ez esetben életbe lép az egyes pont jó ideje ismerjük már egymást ,

vitát lezárva azért keresgélj vissza a fórumon teljesen a szövibajnoki indításáig és ha megtalálod azt a részt , ahol bárki is leírta volna, hogy ez az event egyedi szabályokkal fog menni és nem ugyanazokkal mint a hordák harca , küldök neked valami kis meglepit

sőt ha azt bárhol megtalálod leírásban fórum bejegyzésben vagy akárhol bármilyen megbízhatatlan forrásban is akár, hogy valaki valaha említette azt , hogy majd itt nem lehet vadászat közben csatázni , akkor valentin napra befizetek neked egy csomagot esküszöm

A Bug akkor bug ha valami le van írva hogy kellene működnie és nem úgy működik , lásd az álltalad említett építési átlag hibát
Pontszám: 7.58
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
600. hozzászólás - 2015.02.13. 09:30:39 (Válasz Rosten #597 hozzászólására.)
na ezt végképp nem értem , most a térkép szakinak mi köze a pókokhoz ?
szerintem te Arachnophobiás vagy
Pontszám: 7.58
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!