Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Szövetségi bajnokság
közkedveltNeo26Férfi
Végzetúr tehetség
117 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
801. hozzászólás - 2016.05.15. 17:06:33
Elég viccesek vagytok, leginkább az ócskaságokat áruló piaci petyis vénasszonyok esetéhez hasonlítanám a sztorit.

Leó, azóta is várom azt a privát üzit.
V6-Redlips (Árral Szemben)
Pontszám: 7.16
népszerűlekvárosbuktaNő
Végzetúr tanonc
11 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
802. hozzászólás - 2016.05.15. 17:07:49
Kedves Ászosok és más szövetségek!!!

Nem érzem úgy, hogy magyarázkodonunk kellene mirt is jött létre az akadémia!
DE úgy látom muszály!
2015 októberében kezdtem játszani és emlékeim szerint novemberben csatlakoztam hozzájuk decemberben távoztam........
csupán azért mert akkora volt a kutjuk ami az én karakteremnek megterhelő volt tölteni, így kiléptem, hogy keressek egy kisebb szövetséget!!! Ekkor jött az ötlet az akadémiáról....
Célunk pedig, hogy a kis karakterek tudjanak fejlődni, kevesebb építéssel és tudják, hogy mik az elvárások ahhoz amikor a nagyokhoz szeretnének csatlakozni!!!
Mert volt ilyen aki úgy érezte kicsi neki a szövetség és már a HSZ-nél van!
Szerintem ez egy teljesen tiszta dolog!
Senki nincs beépítve sehova, viszont minket megkeresnek 1-2 szintű karakterek, valami csoda folytán hét elején jelentkeznek... amikor rájönnek. hogy a taktika nem minden esetben kerül a szövi falra hanem privát üzenetben küldöm ki akkor törölve lesznek!!!
Ez korrekt????
Meg lehet vádolni összejátszással csak felesleges!!! Egyszer már elmondtam, hogy nem játszunk össze a nagyokkal gondolom valami oknál fogva nem ment át az üzenet vagy nem magyarul irtam le?????
---
Pontszám: 7.71
népszerűLelkes999Férfi
Végzetúr tehetség
177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
803. hozzászólás - 2016.05.15. 17:18:32 (Válasz Neo26 #801 hozzászólására.)
Türelmetlen vagy Redlips, előbb el akartam érni a célomat ha már páran tálcán kínálják a lehetőséget

Jó lene ha (újra) lenne erős Ász, Galaxis, Nyuszik, Cseresznyék, Akademia, Hullaszag...
Lelketlen Leonárd (V6) Hullaszag R.T

Jégszívű Leonárd (V5) Holt Költők Társasága
Pontszám: 6.79
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
804. hozzászólás - 2016.05.15. 17:55:29 (Válasz Lelkes999 #800 hozzászólására.)
A türelem Cseresznyét terem....

Ha sikerül elérnem, ígérem, észreveszed majd.
Báró Samedi
Pontszám: 8.90
kedvencDoomlord113447Férfi
Végzetúr tanonc
14 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
805. hozzászólás - 2016.05.15. 19:29:04 (Válasz Emlord #798 hozzászólására.)
Idézet: Emlord - 2016.05.15. 15:15:54
Miért fáj az nektek, hogy mi sikeresebbek vagyunk kezdők letünkre? Kedves Ász tag..

Lord az Akadémiából


Kinek fáj ez? Már megint elbeszéltek a lényeg mellett!

Lekvárosbukta: a muszájt, pontos j-vel írják, már elég régóta!

Amúgy csodálkozok, hogy milyen méretű ostobaság és naivitás kapcsolódik össze a Hullák hsz-ben. Összeesküvés-elméletek születnek, miközben a lényeg mellett mindenki elmegy. Elárulom: valóban vannak beépített embereink, csakhogy nem a rivális szövetségben, hanem a Hullaszagban! Bármily meglepő, egyik legügyesebb informátorunk (k)Rém. Mi beszéltük rá, hogy hova tegye a zárójelet, és az R legyen a nagy betű, mert egyébként elég nyilvánvaló lett volna, hogy ő egy kém. Másik beépített emberünk- valószínűtlennek tűnhet-, de maga Lelkes. Kicsit furcsállom, hogy eddig senki nem jött rá, pedig elég egyértelmű. Tőlünk ment át, mert velünk nem tudott szb-t nyerni. Nem alapított rögtön szövit, hogy ne legyen gyanús, de így már sikeresen győzelemre tudja vezetni az ÁSZokat. Talán véletlen, hogy mikor külön-külön kapjuk el a Hullákat, akkor megverjük a nagytesót és kikapunk az Akadémiától? Ez így lett megbeszélve. Azon az ominózus héten, meg, hogy ne legyen gyanús, inkább hagytuk magunkat megverni!

Befejeztem, többet nem szólok hozzá, hallgassátok Ozzytól a Paranoidot, talán magatokra ismertek!
sasas az ÁSZ-ból
Pontszám: 8.06
közkedveltNeo26Férfi
Végzetúr tehetség
117 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
806. hozzászólás - 2016.05.15. 19:42:06
Mindig tudtam, hogy Vicces vagy sasas, de ezen szakadtam a nevetéstől.

Oké, Leó. Várok!
V6-Redlips (Árral Szemben)
Pontszám: 8.14
közkedveltDnamaxFérfi
Végzetúr
99 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
807. hozzászólás - 2016.05.15. 21:06:21
Üdv!

Ha már említésre került a Galaxis Őrzöi szövetség pár szóval reagálnék .

Szövetségünk nem szeretne belefolyni a kialakult vitában semmilyen formában.Egyéni, szövetségi tagunktól (tagjainktól), való hsz nem tükrözi a szövi egységes véleményét.Saját vélemény nyilvánítást nem tilthatunk meg de itt is mint belső fórumonkun megkérek mindenkit ne véleményezze a kialakult vitát.

A szövetségünk pártatlan szeretne maradni .

Midenkinek izgalmas és eredményes szb-t kívánunk!

Üdv.: Végzetúr
V5 Smaragd Tanács
V6 A Galaxis Őrzői
V3 Kings of Dawn
V2 Martalócok
Pontszám: 7.91
népszerűLelkes999Férfi
Végzetúr tehetség
177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
808. hozzászólás - 2016.05.15. 23:18:52 (Válasz Dnamax #807 hozzászólására.)
Köszönjük es örültünk, hogy újra indítjátok hadaitokat az szb -ben
Lelketlen Leonárd (V6) Hullaszag R.T

Jégszívű Leonárd (V5) Holt Költők Társasága
Pontszám: 6.75
népszerűLelkes999Férfi
Végzetúr tehetség
177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
809. hozzászólás - 2016.05.15. 23:23:36 (Válasz Doomlord113447 #805 hozzászólására.)
Kösz, hogy lebukattál Sasas

... és végre egy vicces írás. Alakul ez
Lelketlen Leonárd (V6) Hullaszag R.T

Jégszívű Leonárd (V5) Holt Költők Társasága
Pontszám: 6.79
kedvencAllmighty ThorFérfi
Végzetúr poronty
6 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
810. hozzászólás - 2016.05.16. 10:39:20
"Valószínűleg nincs , hanem van helyette esetleg pár szövi, ahol elvannak helyezve a megfelelő tagok a megfelelő célra .Csak épp a szövik, így nem beazonosíthatóak az Ász felé.
Melyik a becsületesebb az ő vagy mi eljárásunk?"

Az a becsületes ha nem akadémiázgatsz, hanem szenvedsz egy hatalmas méretű kúttal és emellett is tudsz aktív (többé kevésbé) és használható is lenni (az szb-ben legalábbis) ha akarsz biztos, erre nem kell akadémiát alapítani.

Én elég lojális embernek tartom magam és inkább játszom mindig bizonyos emberekkel akiket ismerek már régről, mint bárki mással még ha nehezebb is.

Szóval nem kell itt folyamatosan (K)rémeket látni, egy lezajlott forduló után vádaskodni, mondjuk tény hogy már popkornal készülök az olvasáshoz.
V3- Thor the God of Thunder
V6- Allmighty Thor
Tisztánlátás végett:
V3 Fallen_Lord (deleted) - Viharlovagok
V3 Nightcrawler (sold out) - Illuminati Lovagjai
Pontszám: 8.75
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
811. hozzászólás - 2016.05.16. 10:43:04
És egy csomó ember megszólal, aki szinte sose ír ide:)
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 9.40
fórumozóDon FirenzeFérfi
Végzetúr mester
587 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
812. hozzászólás - 2016.05.16. 12:00:32
4/3
A múlt egy szellem, a jövő egy álom. Mindenünk, amink van, az csak a “most”. – Bill Cosby

V6:> / (k)Rém /

+

"Apáink sorsát bőrömbe égetve hordom, cipelem, terhem nehéz.
Szikra eső mossa tisztára a lelkem,
itt aki hazug a tűzben gyorsan elég."
Pontszám: 7.14
fórumozóDzsoharFérfi
Végzetúr tanonc
48 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
813. hozzászólás - 2016.05.16. 13:16:27
A pop-cornból javasolnám ezúttal a sósat. A sajtos pl mostanában valami egyedi égett műanyag illatot árasztva készül el.

"Az a becsületes ha nem akadémiázgatsz, hanem szenvedsz egy hatalmas méretű kúttal és emellett is tudsz aktív (többé kevésbé) és használható is lenni (az szb-ben legalábbis) ha akarsz biztos, erre nem kell akadémiát alapítani."

Nem csak neked válasz:
Nos én pl nem szenvedek semmilyen kúttal, v6-on elég szép az építésem.
Teszem ezt azért is, mert nincs pénzem őskőre, pedig akkor akár Bolygó ura címet is vehetnék magamnak.
Máris egy rakás ember veregethetné a vállam, hogy mekkora hatalmas tudása van...persze egy bizonyos hozzászólásból tudjuk, hogy tudással rendelkező játékosok egy szöviben vannak, nálunk mutatóba sincs, talán valami óriási véletlen folytán.
Igaz a beírónak fogalma sincs valójában, hogy ki kicsoda nálunk, milyen tapasztalattal rendelkezik.
Én pl még harcoltam személyesen az eredeti Sardullah Sharpa-val (na ki volt ő? ) és jó pár ős is tanított erre-arra.
Társaim nagy része sem a múlt héten látta először a játékot. De ez lényegtelen.
Térjünk pár gondolat erejéig vissza az akadémia szükségességére.
Mit tegyünk, ha népszerű a szövink (na jó, helyenként erősen nem az ) és tele vagyunk jelentkezővel, akik szívesen csatlakoznának hozzánk, amint tudják teljesíteni a minimális feltételeket?
Természetesen nem zavarjuk el őket a vak világba, hanem ezért alakult az akadémia.

Ezt neked: V3 Nightcrawler - Illuminati Lovagjai

Gondolom nagyon meglep, de az Illuminatinak is volt akadémiája: 300 spártai, Nyugdíjas Páholy.
Az utóbbiban volt Infúzióra kötve pl Dzskar Khán és a szintén óriási népszerűségnek örvendő Hercegnő is valamint az ifjoncok. (ők cserélték az ágytálakat ) Igaz nem volt még szb, de akadémiáink azért voltak.

Esetleg ha még hozzáférsz, életet lehelhetnél a régóta pirosra színeződött Nightcrawlerbe..
Pontszám: 7.74
kedvencAllmighty ThorFérfi
Végzetúr poronty
6 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
814. hozzászólás - 2016.05.16. 13:35:50
A Nyugger szinte teljes egészében Hencegnőjé volt, mondjuk miután zárolták az összes karaktert, amit ő hencegsége vitt ki is halt. Nightcrawler már a múlté, eladtam, nem tudom kinél van most a kedves vásárló odaadta valakinek. Ezért van most Thor.... Csak hogy maradjunk a Marvel karaktereknél.

Persze van értelme az akadémiának, nem is ezt állítom, de nem létszükség, ha kellő tapasztalattal és türelemmel rendelkezel a sok újítás miatt (szb, végzet verme, petek- tamagocsi tamagocsija alias csatlósok) simán tudsz nagyobb szövetségben is épületek nélkül mondhatni ütőképes karaktert csinálni.

Engem személy szerint Leonard tanított meg az alapokra úgy 7 évvel ezelőtt, csak őt nem lehet követni, mert gondol egyet aztán töröl, nevet, szövetséget meg hordát vált.

Ezért marad Mola anyu
V3- Thor the God of Thunder
V6- Allmighty Thor
Tisztánlátás végett:
V3 Fallen_Lord (deleted) - Viharlovagok
V3 Nightcrawler (sold out) - Illuminati Lovagjai
Pontszám: 9.17
fórumozóDon FirenzeFérfi
Végzetúr mester
587 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
815. hozzászólás - 2016.05.16. 17:49:58 (Válasz Allmighty Thor #814 hozzászólására.)
Annyira nem lehet követni Leót, hogy legutóbb angliai és dán régészek jártak nálunk, hogy a szövetség kommunikációs rendszerét megfejtsék.
Megállapították, hogy az írásunk a lineáris c arámi nyelvet tartalmazza, az atlantiszi hétköznapi grammatikai szabályok szerint.
Vagy, ha nem erre gondolsz, csak megjegyzem elég régóta játszom vele, s nem szokása törölni.
A múlt egy szellem, a jövő egy álom. Mindenünk, amink van, az csak a “most”. – Bill Cosby

V6:> / (k)Rém /

+

"Apáink sorsát bőrömbe égetve hordom, cipelem, terhem nehéz.
Szikra eső mossa tisztára a lelkem,
itt aki hazug a tűzben gyorsan elég."
Pontszám: 7.97
kedvencAllmighty ThorFérfi
Végzetúr poronty
6 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
816. hozzászólás - 2016.05.16. 18:01:32
Nos, szokott azt is, de ez már velem is előfordult, szóval nem a rossz tulajdonságok közé sorolom, persze néha kell a változás is.
A hozzászólást Allmighty Thor módosította 2016.05.16. 18:02:37-kor
V3- Thor the God of Thunder
V6- Allmighty Thor
Tisztánlátás végett:
V3 Fallen_Lord (deleted) - Viharlovagok
V3 Nightcrawler (sold out) - Illuminati Lovagjai
Pontszám: 9.17
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
817. hozzászólás - 2016.05.16. 19:05:37 (Válasz Allmighty Thor #814 hozzászólására.)
Idézet: Allmighty Thor - 2016.05.16. 13:35:50


Engem személy szerint Leonard tanított meg az alapokra úgy 7 évvel ezelőtt, csak őt nem lehet követni, mert gondol egyet aztán töröl, nevet, szövetséget meg hordát vált.


És még mindig itt vagyok!
V3-Alíz
Pontszám: 8.06
kedvencAllmighty ThorFérfi
Végzetúr poronty
6 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
818. hozzászólás - 2016.05.16. 19:28:13
És én is!
V3- Thor the God of Thunder
V6- Allmighty Thor
Tisztánlátás végett:
V3 Fallen_Lord (deleted) - Viharlovagok
V3 Nightcrawler (sold out) - Illuminati Lovagjai
Pontszám: 9.17
kedvencAllmighty ThorFérfi
Végzetúr poronty
6 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
819. hozzászólás - 2016.05.16. 19:37:17
Most, hogy befejeztük a verbális önkielégítést, játékra fel aztán győzzön a jobb.
Hajráhajrá!

Ui: V3on, ha megnövök egy kicsit még, akkor számíthattok érkezésemre. (Kell 170 misi építés még)
V3- Thor the God of Thunder
V6- Allmighty Thor
Tisztánlátás végett:
V3 Fallen_Lord (deleted) - Viharlovagok
V3 Nightcrawler (sold out) - Illuminati Lovagjai
Pontszám: 9.17
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
820. hozzászólás - 2016.05.16. 21:26:15 (Válasz Don Firenze #815 hozzászólására.)
Idézet: Don Firenze - 2016.05.16. 17:49:58
Annyira nem lehet követni Leót, hogy legutóbb angliai és dán régészek jártak nálunk, hogy a szövetség kommunikációs rendszerét megfejtsék.
Megállapították, hogy az írásunk a lineáris c arámi nyelvet tartalmazza, az atlantiszi hétköznapi grammatikai szabályok szerint.
Vagy, ha nem erre gondolsz, csak megjegyzem elég régóta játszom vele, s nem szokása törölni.
Thor nem Leonárdról beszélt, hanem Leonardról, nem ugyanaz akivel te játszol együtt és akivel Thor játszott.
Leonárd - Lelkes999
Leonard - Dozer
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 7.20
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!