Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - krishy

Oldal: 12345678
Dátum: 2009.05.07. 22:19:07
Idézet: winnie - 2009.05.06. 12:07:19
Idézet: Otoaak - 2009.05.06. 11:56:59
Jah Dzsó az előbb pattant le rólam (gondolom minusz sok%-al jött) és kaptam érte 31 TP-t meg 285 LE-t, sírni tudnék. Sok TP semmiért, az állataim is csak annyit fejlődnek mint bárki más ellen csak érte 4-6x annyi TP jár, néha tök olyan érzésem van, hogy ha ennyire nagy szintkülönbséggel támadnak jobban járok ha megvernek.


én is mindig ezt mondom, hogy gáz, hogy ilyen kevés LE-vel mernek csak támadni a népek. végülis nem baj, egy ideig jó volt a kreatív afifnitás, lefelejtve meg visszjött belőle kétszázezer LE:) nincs optimalizáció.

Tévedés, nálam mindig van legalább 2-3K LE. Hogy minek, az már egy másik kérdés. Általában több megy el a bukott portyákon, mint a nagy néha beeső 1000 feletti fogásokon.
Minek mentek előre? Megérdemlitek!

(remélem így jó!? )
Dátum: 2009.05.03. 17:18:22
Ha jól értelmezem a mostani műsor abból indult ki, hogy felraktunk egy tagtoborzó hirdetést. Ezen Zacc és Gau elkezdtek "viccelődni", ami nekünk valahogy nem volt tréfás.

Elég fura dolgokat mondtok a TGY-ről, a mostani vita előtt milyen sérelem érte a KáVé tagjait amin most ennyire begőzöltetek? Háborúban nyertünk ellenetek párszor, de semmilyen egyéb vitáról nem tudok.

Én három napja tettem egy megjegyzést a KáVé-s tagokra, ezért most utólag is elnézést kérek és egyben remélem, hogy nem ez volt a kiváltó ok.

Uwelnél értem, hogy miért utálkozik, Csiga elverte bajnokin(szerinte szabálytalanul) és nem tudja kiheverni. Zacc, Infernal, Szabinho és Gau, Ti miért utáltok minket ennyire? Komolyan érdekel.

edit: Ironikus viszont annál több! Miért kell kigúnyolni egy szövetség toborzását? És miért pont a miénket?
Dátum: 2009.05.03. 00:47:28
edit: Törölve.
Dátum: 2009.05.02. 14:42:00
Úgy "demokratikusan" megjegyezném, hogy ki lehet szállni a topikból!
Dátum: 2009.04.29. 19:30:05
Neked játék, nekem a Végzetem!

Mellesleg
Dátum: 2009.04.27. 22:48:59
Idézet: Zaccmester - 2009.04.27. 19:49:49
Idézet: krishy - 2009.04.27. 19:39:42
Te figyelj már Faktor, neked sokszor nem tetszik ha valaki elkezd személyeskedni veled! Ha ezt nem engeded meg másoknak, te miért teszed? (a kérdés költői...)


Dzsó! Van bőr a képeden vastagon. Másoknak ezt írod egy másik topikban, itt pedig Te személyeskedsz?
Szerintem töröld magad 1-2 hónapra, amíg beérlek, aztán gyere vissza. Ne a magas lóról huhogjál lefelé, please!


Ehe, 1 oda!

Magyarázkodás: Én legalább előre elnézést kértem érte! Egyszerűen csak feltűnt, hogy a KáVé valahogy tele van összeesküvés-elmélet hívőkkel(phuuj TOP), ezért tettem azt a megjegyzést. Nem a magas lóról huhogok, ez egyszer próbálj meg elvonatkoztatni attól, hogy elől állok a ranglétrán. Véleményem semmivel sem több vagy kevesebb mint a Tied és ezen az sem változtatna ha akármikor le tudnál győzni!
Dátum: 2009.04.27. 19:39:42
Te figyelj már Faktor, neked sokszor nem tetszik ha valaki elkezd személyeskedni veled! Ha ezt nem engeded meg másoknak, te miért teszed? (a kérdés költői...)
Idézet: Aderrick - 2009.04.27. 08:28:47
kb. 948-848 (vagy 100-al kevesebb, 848-748? inkább a második)


Pedig reméltem, hogy 1000-nél kiakad a progi és felrobban a Légió lélekkútja!

Gratsa, jó kis csata volt!
Dátum: 2009.04.27. 08:15:30
Hát ez most végképp nem értem, szinte minden topikban felmerül, hogy egyre többen hagyják abba a játékot. Végre nem egy távozóról, hanem egy visszatérőről beszélhetünk és mindenki beleköt! (már bocs, de a KáVésoktól ez szinte már megszokott) Morális gondok? Hol, merre? És főleg miért?

Bár nem ismerjük egymást Sameed, de a magam részéről örülök, hogy visszatértél!
Dátum: 2009.04.24. 01:10:31
Idézet: BlackSheep77HUN - 2009.04.23. 22:53:49
. De az sehol nem írják le, hogy a kapítulációt leszámítva a győzelemnek feltétele az 50 csata. Az van leírva hogy az autokap. feltétele az 50 csata. Már kezdek én is belebonyolodni.

Pedig viszonylag egyszerű!
Ha az ellenfél kapitulál, akkor ti győztök. Ha nem kapitulál, akkor nem győztök. A kapituláció feltételei világosan le vannak írva. Ennyi.
Dátum: 2009.04.24. 00:03:12
Bocs Winnie, de megint be fogok szólni! Pedig alapvetően bírlak, de ez a TOP-os mizériád néha az agyamra megy!

Szóval tegyük fel, hogy kint vagyunk egy rallyn. Jóféle magyar rally, van mindenféle autó, jó öreg KGST verdák is. Te pl. egy jó kis verseny Trabiban üldögélsz és folyamatosan próbálod elmagyarázni nekünk Subarusoknak, hogy mekkora élmény és kihívás egy Trabival versenyezni és az úton maradni. És ez igaz is! Voltam már kint rallyn, soha nem láttam még akkora őrjöngést mint amikor egy felspécizett Trabant nyeste a kanyart! De sajnabajna világbajnok nem leszel és nem is akarsz lenni! Mi viszont szeretnénk....

Próbáljuk meg becsülni egymás játékstílusát és tekintettel lenni a másik igényeire is! Köszke!

edit.: Hozzátenném, hogy engem nem zavar ha nehéz egy küldetés! Még a legendás küldetéseket is szeretem, mindig izgatottan várom, hogy TB vagy Alma meglátja-e következő szinten az aktuálist. Ez a küldetés nem izgalmas és nem nehéz! Csak úgy van....
Dátum: 2009.04.21. 23:50:30
Végre valaki!

Szerintem sokan nem értik, hogy miről is szólnak ezek a háborúk, nem lélekenergiáért vagy egyéb tápért folynak ezek a küzdelmek Eddig is ütöttük egymást ahol értük de most végre van valami tétje is az állandó csatározásnak. Ugye miről is szól ez a játék? Mindennap küzdünk, fejlesztjük magunkat de miért is? Kiugrási lehetőség nincs, a karakterek közi különbségek bebetonozódtak! Az egyetlen lehetőség ahol összemérhetjük erőnket az a háború! Végre kimozdultunk a tamagocsi létből és van valami tétje a dolognak!

Sok sikert és kitartást kívánok az Azúrnak!

(meg persze magunknak is )
Dátum: 2009.04.21. 21:54:34
az ELIT HORDA szövetség kapitulált, győztetek! Jutalmatok +315641 töltődés a szövetség Lélekkútjába. Ma, 21:51

edit: Sharpa gyorsabb volt!
Izéé, ennél kicsit nagyobb ellenállásra számítottunk azért bevallom.

Mazlee: A játék nagyja arról szól, hogy ki mennyi időt tölt gép előtt! Ti sem azért vagytok ott ahol, mert heti egyszer néztek rá a karakterekre!
Dátum: 2009.04.21. 00:37:51
Továbbra is a TELJES tiltás mellett vagyok! Ha ketten vagy többen akarnak játszani egy gépről jelentsék be előre! A mostani ködös szabályok senkinek sem jók és csak félreértések lesznek/vannak belőle!
Dátum: 2009.04.21. 00:28:48
+1 fő

Ha már itt tartunk ne sarat dobáljunk hanem atomot! Akkor indulna csak be igazán a móka meg a kacagás!
Dátum: 2009.04.19. 00:12:55
Nehéz ügy! Én a teljes tiltás mellett vagyok, ha egy IP-ről többen is szeretnének játszani azt jelentsék be előre! Aki nagyon multizni vagy helyettesíteni akar az persze ezt is megkerülheti, de legalább nem lesz annyira elterjedt a helyettesítés mint most! Helyettesítettem már én is karaktert(többet is ), mivel eddig én is úgy értelmeztem, hogy amennyiben nem közvetlen előnyszerzésre használom egy másik karakter számára vagy háborúban az még nem multizás, csak "segítés". Segítség az epikusban, vadászatban, PP háborún kívüli elköltésében, térkapuban. De nem jól van ez így, mindenkinél máshol van a morális határ és talán jobb ha nem próbáljuk ki, hogy kinél meddig is tart. Legegyszerűbb a teljes tiltás!
Dátum: 2009.04.13. 15:58:05
Idézet: winnie - 2009.04.13. 13:01:46
Idézet: cirip - 2009.04.13. 11:22:31
Egy erősebb ellenfél ellen sokkal jobban össze kell tartani, mozgalmasabb is a játék. Ha valaki emiatt adja fel, akkor maga a végzetúr játék nem tetszik neki.




oké, de (pardon my french) ezt a baromságot komolyan gondoltad?

1. csak erősebb ellenfél van. a gyengébb nem támad.


Mindemellett igazán ránézhetnél a Lélekőrök szövetségi lapjára....
Dátum: 2009.04.13. 15:43:12
Idézet: winnie - 2009.04.13. 13:08:04

s, lám, megint a topkarakterek diktálnak.


Bocs Winnie, de rohadtul unalmas állandóan ezt olvasni tőled. Ez egyszerűen nem érv! Ezen az alapon ne is legyen több fejlesztés, egy első szintű karinak minden új. Ezek szerint én vagyok a hibás, hogy a játék elején kezdtem és gyorsan a lehetőségek végére értem. Mea culpa...
Dátum: 2009.04.04. 13:38:00
Nekem személy szerint nincs semmi bajom a küldetéssel pedig én is megszívtam, egy nem is olyan régi zsoldosmeló miatt. Akkor többen jelezték, hogy az akció nem egyezik a "játék szellemével", ezzel a küldetéssel most a játékvezetés is felhívta erre a figyelmemet, nekik most jobban hiszek!

Ha így marad is nem magam miatt aggódom, hanem az egyéb okok miatt szövetséget váltók miatt! Én bevállaltam az ide-oda lépkedést, megszívtam, oké! De ne büntessük azokat akik kényszerből váltanak szövetséget!
Oldal: 12345678