Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Tiha

Dátum: 2011.01.27. 14:14:23
Épp ezt magyarázzuk, hogy nem a KH-ról szól! A KH CSAK annyit ad jelenleg, hogy van 5-10-el több portyacélpontom. Ennyi.
Akinek meg nincs KH, annak alapból 3x ennyi célpontja van.
Az EH miatt növekszik a top le diffje, mert VF helyett ezt használják!
Dátum: 2011.01.27. 13:37:26
Kaptad is a 10 pontot érte! Teljesen igazad van.
Csak az a baj, hogy egyeseknek minden kell. Magas LE diff, meg VF is, meg legyen nekik 2x akkora mindenük, mint másnak, de a játék se legyen unalmas...

Azt kellene megérteni, hogy a VF lefeljtésével, EH felvételével (ráadásul Térkifordítóval ingyen megteheted) mindenki számára ott a lehetőség, hogy növelje a LÉ diffjét!!!! És alacsony szinten (azaz nem top) még jobb is, mert sokkal több célpont van! Nem kell oda KH, mert van játékos, esetleg olyan is, aki nem figyel a LÉ-jére!

(kis adalék: mióta elértem a KH-t, olyan kevés a játékos célpontom, hogy nem kell a portyalistát hordák szerint szétválasztani, a smaragd, gyémánt, és rubin játékosok nem tesznek ki egy teljes oldalt sem együtt!!! És ezeknek fele 7-9 szinttel, meg egy rakás tul összeggel nagyobb nálam! LEFELE meg nem is érdemes nézni, mert alattam kezdődik a szakadék)
Dátum: 2011.01.27. 11:55:13
Na, azt pont nem olvastam. De ebből is látszik, hogy másnak is igénye lenne valami ilyesmire!

Kellene erőltetni, mert a magaszintű játék nagyon haldoklik.
És ez alacsonyabb szinten is jelente izgalmat.

Megkeresem ezt a phua kúpos felvetést. De, ha bemásolod ide, az még egyszerűbb lenne
Dátum: 2011.01.27. 11:10:00
Viszont, ha már játékfejlesztés topic, lenne egy ötletem a PP-k alternatív felhasználására, és az alacsonyabb szinteken történő EH népszerűsítésre.

Lehetne egy új cselekvés, ami PP-be kerülne. Gyakorlatilag a Manómudult fejleszteni tovább.
Elmegyek egy véletlenszerű gyűjögetésre, ahol más értelmes lényeket támadok meg. Mondjuk a felszín teremtményeit.
Úgy zajlana a csata, mint egy csatában 1 PP-be kerülne. Viszont fele TP, és fele LÉ járna érte, mint ha egy velem azonos szintű játékost ütnék meg.
Állatfejlődés is fele olyan mértékű.
Küldetést (kábítás, kritikusok) NEM lehetne csinálni rajta, viszont lenne helyette 2 új ismételhető küldi, amit csat itt csinálhatna meg a játékos.

EH alapján számolná a kapott LÉ-t, és az EH-t erősítő AF képességek is számítanának.
Ha VF-es ütné, akkor minimális TP, és minimális LÉ járna érte.

Ezzel lehetne adni egy újabb színt a játéknak, mert sokszor demoralizáló, ha a játékosok egymást ütik, és magasabb szinten jobban szűkülnek a lehetőségek, így pár boxzsák-ot zúznak az emberek folyamatosan.
Így el lehetne lőnni a PP-t annak akinek nincs mire költenie, de mégsem akkora hatásfokkal, mintha játékost ütne.

(az ötlet elég vázlatos, de lehetne rajta okoskodni szerintem, és kihozni belőle valami jót)
Dátum: 2011.01.27. 11:01:17
Na, akkor kicsit belszólok én is a KH-n széjjeltápolódók vitájába.
Én olyan szinten voltam, hogy nem értem el a KH-t, ők sem engem. Volt is portyacélpontom, elvoltam.
Kezdtem unni a VF-et, és amikor bejött ez EH, azonnal felvettem. Sokkal izgalmasabb és jobb lett a játék!
Viszont elkezdtem haladni szintben felfele. El kellett döntenem, hogy mi legyen. Így felnyomtan a szingut, és beértem a KH-t. Gondoltam mekkora táp lesz! Hát nem az.
Ugyanis itt játékos alig van, és akik még nem töröltek, azok mind kiemelkedően erős karakterek. (aki nem volt az az vagy lemaradt, vagy törölte magát, így az egyre erősebbek maradtak meg)
Ráadásul itt 10 szintkülömbségre jut 12 játékos. NINCS célpont, és ezen a KH sem segít sokat, hiszen azt a 12 embert másolja, akit amúgy is látok, és akik jócskán erősek.

A KH-t nem tudom kínzókamrába vinni, a küldetések is nehezebben teljesíthetőek rajtuk.
Lélekszívás, LE-rablás az felejtős manapság.
Mostanában fél napokat gép eleőtt töltök, és frissítemm a portyalistát, hogy hátha feljön valaki, akit meg tudok verni, és gyorsan megüthetem, mielőtt a többi hiéna ütné meg.

És ez oda vezet, hogy 3-4 játékost ütünk sokan, sokszor. Előbb-utóbb ők is megunják, és törölni fognak. (mert kitörni, és megerősödi ebben a nagy versenyben igen nehéz)

Szóval a KH most már nem jelent tápot. Annyi, hogy egy picivel több a célpont, de ha megnézzük a 35 KH-st, hogy mekkora a szintkülömbség köztük, akkor már nem is olyan sok a célpont.
Dátum: 2011.01.25. 11:18:21
Holnapig még nem csordul túl a CSP, de tovább már ne nagyon húzzuk
Dátum: 2011.01.21. 23:55:10
Örülök, hogy vannak eventek, és bele is szólhatnak a játékosok.
De mennyivel jobb lenne, ha a Beho megcsinálna egy eseményt, profin kidolgozná, egy külön szerveren tesztelné, és a játékosok "meglepetésként" kapnák.
Mennyivel izgalmasabb lenne mindezt felfedezni, egymást kérdezgetni, fórumoz olvasni. Nem tudni előre, hogy minden x. támadás után milyen jutalom esik és, hogy pontosan, hogy következnek egymás után.
Csak a végén derülne ki a jutalom, és lenne felfedeznivaló!
(persze ez csak akkor működhetne, ha alapban úgy van megírva az esemény, hogy nagyjából mindenkinek előnyös legyen, és ne sírjon senki a végén.)
Dátum: 2011.01.20. 23:14:50
vessző? pont? mondattagolás? Basszus legalább írni tudjatok, ha már kérdeztek! Majdhogynem értelmezhetetlen amit írsz.

- Bocsi a kirohanásért, de rosszak az idegeim -
Dátum: 2011.01.20. 23:07:30
A +3 CSP ital helyett miért nem lehet megcsinálni, hogy azonnal megkapjuk a +3 csp-t mikor az ital esne? így nem lehet későbbre tárolni, de még is megmarad a kis plusz jutalom.

Bevallom nekem pont ezek miatt tetszett meg az az event.
Dátum: 2011.01.16. 22:58:37
Eész egyszerűen kellen egy teljesen új relikvia sorozat az AH-ba, ami szinthez van kötve. Mondjuk 90. szint alatt nem licitálhatsz az új tárgyakra. Így a magasabb szintűek már erre gyúrnának a kicsiknek meg meghagynák, ami nekik való.
Annó mikor bejött az AH, lehettem vagy 30. szintű, akkor a tételek 70%-a olyan volt, hogy csorgott rá a nyálam. Most van 2-3 tétel, amit ESETLEG megvennék.
Elavult is az AH és az új játékosokat teljesen ki is zárja.

(azt meg ne mondja senki, hogy nehéz lenne kitalalni új tárgyakat...)
Dátum: 2011.01.16. 00:46:06
Nemtudom jelezték-e már de itt van egy kis hiba, a számláló nem tudja kezelni a sebkötözés AF képességet.

Legközelebb 3:59:16 idő múlva használhatod a mágikus regenerációt!
(Tudatturbózva 4:04:16 idő múlva)

Ez felvet egy kérdést:
Ha kitolom a képességgel a szaki maximumát 10-el, attól még gondoloma fertőzés +5 szakimaximumát is rá tudom tenni, nem? Gyógyító pálcával akkor 85-ös a mágikus regen maximuma?
Dátum: 2011.01.09. 00:43:39
Te gyerek, te hány éves vagy?
Uramisten, hogy ide kik írogatnak....
Dátum: 2011.01.08. 12:34:38
Engem is ez az EH kérdés izgat. Most sajnos a szintemen elég kevés az ellenfél, de sok gép előtt eltöltött órával lassan el tudom költeni a napi 30-50 PP-t, úgy ahogy nekem optimális. (azaz minden EH-s képesség, AF maxra nyomva, csak portya LÉ növelő tárgyakban portyázva). Ha ettől rosszabb LE/TP arányt kapok a Xenó csatákra, akkor nekem nem éri meg a PP-t ide nyomni.
CSP-ből ugye alapban több TP-t kapok a VF hiánya miatt. Így komoly hátrányban leszek azokkal szemben akik a PP-t amúgy sem igazán használják el, és most az event alatt TÁP-ra fordíthatják.

Bízom benne, hogy az EH-t komolyan figyelembe veszitek a tervezésnél, mert nem lenne jó a szopóágon lenni vele. (nem kérünk extra tápot, csak ne szívjunk már vele)

Fókuszkristály jutalom: Mindenképpen amellett vagyok, hogy maradandó legyen! Azért ha nem visszaváltható, azt az ember a szintlépéseknek köszönhetően előbb-utóbb úgyis kinövi. De legalább megvan a választási lehetőségem, hogy én döntöm el, meddig éri meg nekem még használni az ékszert, amibe beletettem.
(pl egy ilyennel turbózott vámpírfókuszt nem biztos, hogy lecserél a játékos egy jobb lélekszívós láncra, így máris választhat helyette majd mást az entitás kincséből)
Dátum: 2011.01.07. 22:27:06
Azt nem láttam, vagy csak elsiklottam felette:
HA valaki EH-s, kimaxolt minden EH-t segítő AF képességet, ráadásul szinte csak portya LE növelő tárgyakban portyázik, az ezekért megkapja a többlet LÉ-t vagy ugyan annyit kap, mint aki nem él ezekkel a lehetőségekkel?
Dátum: 2010.12.29. 00:12:39
Tessék, most háborodjak fel, hogy az én időmben ilyet nem tehettem meg 16. szinten? Ha akkor nekem is lehetőségem lett volna rá, ki tudja most mekkora táp lennék. Szerintem mindig is azok lesznek előnyben, akik lentebb vannak, mert mindent sokkal előbb kapnak meg. És ezt nem relatív időben kell nézni a játékidőhöz, hanem a karaktered szintjéhez, "játék idejéhez"
Dátum: 2010.12.29. 00:03:58
Egy valamit vegyünk már észre az épületeknél:
Azok, akik sírnak, hogy kevés a felépített épületük, meg rohadt drágák az új, tápos épületek, azok nézzék csak a szövetségük tagjainak a szintjét, és hasonlítsák már össze a hírhedten emlegetett Légiós játékosok szintjével! Mire a Ti játékosaitok átlag szintje lesz annyi, mint most a Légióé, addigra ti már MINDENT réges régen fel fogtok építeni! Ergó, még így is a Légiósok vannak hátrányban!
Jó, hogy nem akarják a 30. szintű játékosok is egyből az alkimista labort! (90+ szintü lehettem, mikor gyógyító szentélyünk lett. Nektek hanyas szinttől van?)
Dátum: 2010.12.28. 10:02:39
Nehogy már a mi hibánk legyen, hogy "normális ütemben" játszunk! Ok, a VF is a játék része, de nem kezdetektől. SZóval azért, mert ti szándékosan behúztátok a kéziféket, attól még van egy réteg, aki továbbra is abban az ütemben halad, mint a játék indulása óta. (igen, sajnos egyre kevesebben vannak, pont az ilyen hozzáállás miatt)
Dátum: 2010.12.27. 22:44:31
Igen, ezen látszik az igazi demagóg hozzáállás! Dögöljön meg, aki magasabb szintű, minek azokat tápolni! Majd fejlesszünk akkor valamit, amikor a TE szintednek is aktuális lesz, mi meg várjunk addig, ugye? Abba nem is gondolsz bele, hogy egyszer te is kell legyél 120. szintű, és egyszer a ti szövetségetek is felépít mindent! De nem baj, csak írjátok a hasonló okos hozzászólásokat, míg mások ötleteket szeretnének adni.

De mondjuk az is jó megoldás, ha törölne a top 100, mert azok amúgy is köcsög táposok! Aztán kis idő múlva az újabb top100 is törölhetne, stb stb.

Ti meg csak dobáljátok neki a 10-eseket, nekem jöhetnek az 1-esek. Csak gratulálni tudok.
Dátum: 2010.12.25. 13:10:49
Javaslatot tennék a Mágustorony továbbfejlesztett változatára.

Ugyanis a játékba egyre több olyan dolog kerül, ami elősegíti a gyorsabb gyógyulást (Gyógyító szentély, hatékony pihenés (AF) ). Emiatt egy pihenés alatt az ÉP-t sokkal gyorsabban regenerálja a játékos, mint a manát.
A mágustorony eredeti funkciója (Miklós szerint) csak annyi volt, hogy legyen valami, amit épít a játékos, és előfeltétele legyen további épületnek. Aztán végül is csak lett annyi haszna, hogy a mana regenerációt növelte picivel.

Javaslom a további szintek építését (szintek számát költségét nem írom, azt majd kitalálja a JV).
Véleményem szerinte elég lenne annyi funkció az épületnek, hogy PIHENÉS alatt növeli a manaregeneráció sebességét. A maxos szinten dupla sebességűre.
Esetleg annyival lehetne megfejelni az épületet, hogy maxos szinten megnöveli 1-el a napi lehetséges pihenések számát.


És legalább lenne mit építeni, mert a Dicsőség Piramisa semmire nem jó! (tudjuk, nem is azért lett betéve, de azért valami hasznosat csak adhatna)
Amúgy erre is van egy javaslatom, hogy miként kellene funkcionálnia, úgy legalább egyedivé tenné a játékosokat.
Íme:
A dicsőség Piramisával nem előre megírt jelzőket kapna a játékos, hanem saját maga találhatna ki jelzőket. Ezeket az avatarkép feltöltéséhez hasonlóan előtte a játékvezetőnek jóvá kell hagynia (nehogy illetlen, oda nem illő dolgok jelenjenek meg) Ilyen jelzőkből egyszerre csak 1-et viselhetne a karakter, de a meglévőeket bármikor váltogathatja.
A dicsőség Piramisának minden adott szintjeén egy-egy újabb jelzőt engedélyeztethet a játékos, és azt bármikor kicserélheti egy másik saját jelzőjére. Aztán, ha végleg megunta a jelzőt, és maxos a DP, akkor őskőért töröltetheti, és kérhet újat helyette.

ÍGy az 50-es Dp-vel lehetne egy db saját jelződ. 75-nél már 2db saját, amit kedved szerint cserélgethetsz. Így akár a hangulatodnak megfelelő jelzőket lehetne berakni.
Dátum: 2010.12.21. 15:36:35
Kódszerzésről csak annyit, hogy a vidékiek még nagyobb gondban vannak. Marad a neten való üzletelés, levelezés, ahol még nehezebb ellenőrizni, hogy helyes-e a kód.
Vagy fizetek előre a bizonytalanért, vagy ő odaadja "hitelbe" a kódot, és ha jó vagy kifizetem, vagy nem. Vagy én nem akarok üzletelni, vagy az eladó, vagy bízunk egymásban
"Öreg vagyok én már ehhez..."