Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Familiárisok
kedvelt tagTihaFérfi
Végzetúr mester
526 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Familiárisok
201. hozzászólás - 2010.12.21. 15:36:35
Kódszerzésről csak annyit, hogy a vidékiek még nagyobb gondban vannak. Marad a neten való üzletelés, levelezés, ahol még nehezebb ellenőrizni, hogy helyes-e a kód.
Vagy fizetek előre a bizonytalanért, vagy ő odaadja "hitelbe" a kódot, és ha jó vagy kifizetem, vagy nem. Vagy én nem akarok üzletelni, vagy az eladó, vagy bízunk egymásban
"Öreg vagyok én már ehhez..."
Graham Treefrog - Azúr Légió
____________________________________________ Ha ettől érzed magad valakinek, nyomj egy 1-est ide:
Pontszám: 5.84
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Familiárisok
202. hozzászólás - 2010.12.21. 15:40:32 (Válasz Tiha #201 hozzászólására.)
Vagy veszel olyanoktól, akik megbízhatóak...

Pl.:
VFerko pont tegnap írta:
van 6 kodom megint


Panasz még nem halhattál felőle...
Pontszám: 5.43
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Familiárisok
203. hozzászólás - 2010.12.21. 15:51:15 (Válasz Tiha #201 hozzászólására.)
Akkor marad az, hogy támogatod a Beho-t, veszel 5k-ért tök uncsi könyveket, és kapsz kódokat.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 4.45
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Familiárisok
204. hozzászólás - 2010.12.21. 17:57:17 (Válasz PottomPanna #203 hozzászólására.)
Azért vannak ott nagyon jó könyvek is, nyilván akinek tetszik az adott stílus, de az Idő kereke sorozat, Shadowrun könyvek, alap TF-es könyvek jó szórakozást nyújtanak, az első kivételével pedig könnyedek. Jordan világa már high fantasy, de nekem jobban bejön, mint a Gyűrűk Ura.

Plussz lehet nagyon jó társasjátékokat is rendelni (Munchkin 5 része egy teli doboz kártyát és - aki szereti a másikat szívatni - roppan kellemes humoros szórakozást jelent).
A hozzászólást Craslorg módosította 2010.12.21. 17:58:33-kor
Pontszám: 5.26
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Familiárisok
205. hozzászólás - 2010.12.21. 18:48:10 (Válasz Craslorg #204 hozzászólására.)
Talin megnyertem a fődíjas társast, tippelj mennyire örültem neki. Olyan gyorsan eladtam, hogy észre sem vettem, hogy nálam volt. De biztos igazad van, kinek a pap, kinek az ágylába.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 5.60
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Familiárisok
206. hozzászólás - 2010.12.21. 21:08:54 (Válasz Craslorg #204 hozzászólására.)
Hát én szeretem a fantasyt, de ezek annyira kocka könyvek, hogy még nekem is kiütés lesz tőle a homlokomon, ha csak bele nézek már akkor is. Ha még 1 normális könyv lenne akkor azt megkéne vennem 10 példányban, egyet a nagymamának egyet a nagypapának, ideális karácsonyi ajándék.

Meg az 70-80 választék nem sok, nah sebaj, belőlem nem gazdagodnak meg.
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 2.50
népszerűDarksolFérfi
Végzetúr mester
299 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Familiárisok
207. hozzászólás - 2010.12.22. 21:55:06 (Válasz Craslorg #204 hozzászólására.)
A Munchkin szerintem is nagyon jó, de társaság is kell hozzá, a TF-es könyvek meg inkább TF-eseket érdekelnek. Hozzáteszem a Shadowrun is elég speciális érdeklődési kör kedvence. Lehet szerencsésebb lett volna Miklóséknak inkább őskővásárláshoz kötni a kódokat (pl. minden 200 kavics után járna egy), az legalább direkt kapcsolódik a játékhoz + ilyenkor Karácsony környékén még a zsebpénzből élő kartársak is szívesebben vettek volna belőle...
Pontszám: 8.85
népszerűAderrickFérfi
Végzetúr mester
291 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Familiárisok
208. hozzászólás - 2010.12.22. 22:11:48
A 2 új Pratchett is eredményez egy kódot pl.
I. (Csinos) Maedhros, IstenKirályCsászár
Pontszám: 8.31
népszerűDarksolFérfi
Végzetúr mester
299 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Familiárisok
209. hozzászólás - 2010.12.22. 23:29:15 (Válasz Aderrick #208 hozzászólására.)
Idézet: Aderrick - 2010.12.22. 22:11:48
A 2 új Pratchett is eredményez egy kódot pl.


Pratchett zseniális, bármelyiket szívesen megvenném pontoktól függetlenül is. Ebből a szempontból nagy kár, hogy az összes magyarul megjelent megvan már. Akiknek nincs, azoknak viszont feltétlenül ajánlom. IKCS-nak is azért ilyen kifinomult a stílusa, mert a csiszolt angol humoron edzette...
Pontszám: 7.12
kedvelt tagNougFérfi
Végzetúr
80 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Familiárisok
210. hozzászólás - 2010.12.23. 00:22:48 (Válasz Aderrick #208 hozzászólására.)
Ezen én is filóztam, de ha jól értem, akkor a következő kifejezésben:
"Ha legalább 5000 Ft értékben vásárolsz bármilyen _Beholderes_ könyvet a webboltban, akkor egy Örökkévalóság kódot kapsz ajándékba! "
a Beholderes kitétel azt jelenti hogy a Beholder által kiadott könyv. A Pratchett könyveket pedig a Delta vision adja ki... De majd meginterjúvolom Lora-t.
"Pops used to say if you find yourself in a hole, the first thing to do is ta stop diggin'."
Pontszám: 6.72
népszerűVadiatiFérfi
Végzetúr tehetség
160 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Familiárisok
211. hozzászólás - 2010.12.23. 10:34:02
igen ez így van én is kértem könyvet ,a pókkirálynő sorozatot de egyből írták hogy arra nincs kód. így Böszörményitől lett a rúveli légió,és a lovagos
őőőő ezt mos veszik? kérem kapsojják ki!!!
Pontszám: 8.06
népszerűDop1150
Végzetúr
84 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Familiárisok
212. hozzászólás - 2010.12.30. 10:53:03
Vettem egy familiárist, az őrült démont.
Elég gyorsan fejlődik, alapszint-saját szintem, elnyelés 55, gyorsan ugrott szintet a sajtolásnál is ott volt a funkció.
Az ÉP-je 852 szóval még pörgetni kell.
2 óra kennelben ugrott majd 200 TP-re, ami a következő szint neki.

Majd később beüzemelem, aztán meglátjuk mit sebez a többi döggel együtt.
Leírom a tapasztaltakat, egy epikusba is beleverek vele kíváncsiságból.
"A világon két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség. Bár az elsőben nem vagyok biztos."

A. Einstein
Pontszám: 9.00
népszerűVadiatiFérfi
Végzetúr tehetség
160 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Familiárisok
213. hozzászólás - 2010.12.30. 12:18:54
őrült démont vettem én is,most 10.szintű,előtte 3 állattal átlag 70-90 volt a sebzés körönként,most megugrott 130-150 köré ami már nem elhanyagolható egy csatán belül,így csak állatsebzésből min 400-500 között van a sebzés: ehhez hozzájön a saját kis opponensem ami azt jelenti hogy átlag 2,5k ról felment 3,5-4k-ra 56os szinten
a mellékelt csatából kitűnik hogy,az állatok helytállnak.

Kirké rád veti magát, a fagylovag kardjával sebezhető pontot keres. Elegánsan elhajolsz az ütés elől.
Megcélzod ellenfeled felsőtestét a Gramagan csontpálcájával. Kirké az utolsó pillanatban félreugrik. A Karaj, Hupcik Zolika, Gané jr és Ates az Állat is támadnak. 2 támadással 85 sebzés!
Regenerálsz 5 életpontot.

Kirké rád veti magát, a fagylovag kardjával sebezhető pontot keres. Eltalált, sérültél 158 pontnyit. Ellenfeled lélekenergiát szív el! (-19 lélekenergia) Az állataid 2 életpontot sebződtek.
Ellenfeled magasra emeli a fegyverét, a Gramagan csontpálcájával gyorsan alulról támadsz. Fegyvered ártalmatlanul pattan le Kirké páncéljáról. A Karaj, Hupcik Zolika, Gané jr és Ates az Állat is ellenfeledre vetik magukat. 3 támadással 217 életpontot sebeztek. Kritikus sebzés!
Regenerálsz 5 életpontot.

Kirké vicsorogva sújt rád a fagylovag kardjával. Talált, 214 ép-t sebződsz. Kritikus sebzés! Ellenfeled lélekenergiát szív el! (-26 lélekenergia) Az állataid 2 életpontot sebződtek.
Erősen markolva fegyveredet, elsöprő erejű támadást indítasz. Fegyvered ártalmatlanul pattan le Kirké páncéljáról. A Karaj, Hupcik Zolika, Gané jr és Ates az Állat az oldaladon harcolnak. 2 támadással 105 életpontot sebeztek.
Regenerálsz 5 életpontot.

Kirké egy gyors támadást indít a fagylovag kardjával a lábad felé. 280 életpontot vesztettél. Kritikus sebzés! Ellenfeled lélekenergiát szív el! (-34 lélekenergia)
Lesújtasz a Gramagan csontpálcájával. Ellenfeled kivédte a csapást. A Karaj, Hupcik Zolika, Gané jr és Ates az Állat acsarogva támadnak. 4 támadással 163 sebzést okoztak.
Regenerálsz 5 életpontot.

Egy gyors csel után Kirké a hasadat támadja. 161 életpontot vesztettél. Ellenfeled lélekenergiát szív el! (-19 lélekenergia)
Lesújtasz ellenfeledre. Ellenfeled kivédte a csapást. A Karaj, Hupcik Zolika, Gané jr és Ates az Állat az oldaladon harcolnak. 3 támadással 162 sebzést okoztak.

Regenerálsz 5 életpontot.
Kirké a fagylovag kardjával a felsőtestedet célozza! Talált, 278 ép-t sebződsz. Kritikus sebzés! Ellenfeled lélekenergiát szív el! (-33 lélekenergia) Az állataid 3 életpontot sebződtek.
Egy gyors támadást intézel ellenfeled irányába. Fegyvered ártalmatlanul pattan le Kirké páncéljáról. A Karaj, Hupcik Zolika, Gané jr és Ates az Állat is támadnak. 4 támadással 245 életpontot sebeztek. Kritikus sebzés!
Regenerálsz 5 életpontot.

itt most azért jóval több a sebzés,mert az ellennél nem volt saját állat.
de tö-ben úgy 100 a különbség a javamra.

OFF.

Megragadnám az alkalmat hogy Boldog új évet kívánjak mindenkinek aki fórumozik,mert csak 2.án leszek fenn legközelebb,ezúton köszönném meg mindazoknak akik válaszoltak feltett kérdéseimre,és elviselték hüjjeségeimet,plusz mindent ami a fórumon történik!
Csak annyit kívánok nektek is mint magamnak! jó játékot az Új évre!!!
Üdv Ates
A hozzászólást Vadiati módosította 2010.12.30. 12:20:37-kor
őőőő ezt mos veszik? kérem kapsojják ki!!!
Pontszám: 8.83
kedvelt tagBumburnyakFérfi
Végzetúr mester
555 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Familiárisok
214. hozzászólás - 2011.02.25. 19:30:54
A familiárisokat leíró szövegben van egy ilyen tétel:

"A későbbiekben megvásárolható lesz a kufárnál egy relikvia, amely a familiáris alapszintjét felnöveli a tiedre (de lépett szintjét ugyanennyivel csökkenti)."

Ez mikorra várható, hogy bekerüljön?
"Húzom a csukát, sapkát az arcba és kocc. Akkora lépteket csapatok ,h te is megfutamodsz. Idegesít mindenki mint körmöm alatt a kosz. Nevem antiszociál jobb ha nem baszakodsz!"
Pontszám: 7.09
népszerűtlendefikeFérfi
Végzetúr tanonc
48 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Familiárisok
215. hozzászólás - 2011.03.28. 16:02:10
Mit tudni arról hogy, őskőért megvenni a familiárisokat mikortól lehet?
DEF az IGAZ Lélekőr
Pontszám: 5.98
népszerűEzüstszélFérfi
Végzetúr mester
980 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Familiárisok
216. hozzászólás - 2011.03.28. 16:15:25 (Válasz defike #215 hozzászólására.)
Egy félév csúszást emlegettek itt a fórumon régebben.

Ez olyan június magassága, esetleg a beho tali időpontja.

Edit:
Nocsak valaki még mindig utál engem.
A hozzászólást Ezüstszél módosította 2011.03.30. 12:37:14-kor
Chaotic good and lawful evil.
Pontszám: 6.68
fórumozóShurenkanFérfi
Végzetúr tanonc
17 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Familiárisok
217. hozzászólás - 2011.03.30. 08:56:43
Ez már benne van. A lélekkufárnál lehet venni
Pontszám: 5.72
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Familiárisok
218. hozzászólás - 2011.03.30. 09:20:26 (Válasz Shurenkan #217 hozzászólására.)
Egyrészt nem a lélekkufárnál van, hanem a relikviák menüpontban, másrészt őskőért jelenleg csak a régi relikviákat lehet megvenni, az újakat (4 familiáris és a hozzájuk tartozó ajándékok) csak kódért, lévén december környékén kerültek be és Miklós elmondása szerint ezeket is fél év elteltével lehet majd megvenni őskőért.
Amit a lélekkufárnál láthatsz, azok felszerelések állatoknak.
Pontszám: 7.38
fórumozóantilopFérfi
Végzetúr tehetség
169 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Familiárisok
219. hozzászólás - 2011.04.04. 16:19:00
kinek mit ér egy kód van egy fölösöm.

szarvason személyesen is áttudom adni.
A hozzászólást antilop módosította 2011.04.04. 16:20:04-kor
V1-antilop
Pontszám: 5.21
népszerűtlendefikeFérfi
Végzetúr tanonc
48 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Familiárisok
220. hozzászólás - 2011.05.27. 11:35:55
Jó lenne már berakni azokat a fránya familiárisokat őskőért,lejár a félév.

Minek kell ennyire faxnak lenni valakiknek hogy mindent lepontoznak.
A hozzászólást defike módosította 2011.05.27. 12:42:47-kor
DEF az IGAZ Lélekőr
Pontszám: 1.70
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője