Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Azirafael

Oldal: 12345
Dátum: 2009.01.22. 13:50:42
Alacsony szinten van LE portyában sok a célpont és nem védik a LE-t. Magas szinte kevés a célpont és nincsen LE.
Dátum: 2009.01.21. 20:13:24
Nekem bejön Árpi ötlete! Meg még sok más 5lete is . Lehetne maximalizálni, h hány tagot lehet kikapcsolni és esetleg a kisebb szövetség valamivel hatékonyabban használhatná az épületet.

Azirafael, TGY
Dátum: 2009.01.20. 18:56:06
Mortimer!

Az, hogy miért támadunk 5x és a HORDA, Légió meg csak fejenként 2x annak az oka talán a választási lehetőségben rejlik, mi csak top szövetségekkel háborúzunk, ők nem biztos, h ugyanezt a játékot játsszák.

Tönkretesszük más játékét? hmm.. Érdekes, de az ilyen típusú játékokban nem az jut előbbre aki az erősebbeken levereti magát hanem aki a verhető ellenfelek ellen megy. Kinek érdeke ez, h egy nála erősebben kiüttesse magát? senkinek Mint ahogy Dzsó is mondta te se a nálad erősebbeket támadod a győzelem/ vereségeid alapján.

Az, hogy visszajárunk az azért van mert sok LE jön tőletek, semmi más oka nincsen.
Az élni hagyni taktikája. Az Azúrok és Elitek is jöttek már (fejenként kétszer, feleannyiszor mint ti), de ők egy háború befejezése után nem azzal jönnek, hogy "egy hét múlva ismét ott leszünk."

Erre annyit tudok mondani, hogy vereség miatt vissza kell vágni.
Dátum: 2009.01.06. 20:58:29
Egészséggel én úgy vagyok, h 35 és az elég.. főleg ha megtartja valaki az egészség adó tárgyakat pl. trollagyart, esetleg berakni valami egészséges kristályt és máris pörög az ép-d felfelé..

Azirafael
Dátum: 2009.01.06. 20:12:09
Idézet: Sasuke20 - 2009.01.06. 19:56:56
Ok kösszi
de 900-ról hogyan nyomjam le 30-ra???



Átokpiramis eléggé veszi a manádat, kémgömb is hasznos közben portyázz sokat+ térkapuban is lövöldözd a varázslatodat.. Könnyű küldetés amikor már egy piramis, gömb vagy a varázslatod leviszi 0-ra akkor belépsz a küldetésekhez és teljesítetted is.

Sok sikert.
Azirafael
Dátum: 2009.01.06. 20:08:27
Igen a szívósság számít meg minden harci képzettség is.. A tudatturbót aki így elér + 1 kört szívósságon tegye oda aki nem az meg kritikus ütésre, h azért minél jobban ki legyen gyúrva a karaktere.

Azirafael
Dátum: 2009.01.06. 20:04:59
Azért a piros hordabónusz eléggé erős.. A gyémántoké kb. el is szállt csak alacsony szinten lehet kihasználni sajnos a tárgyak olcsósága nem kárpótol, ez a személyes tapasztalatom. Aki elég időt fektet a játékba az bármely hordával tud sok százezer LE-t összeszedni.

Azirafael
Dátum: 2009.01.06. 20:01:49
Ha támadnak folyamatosan annak az oka lehet (mivel nem találom a karaktered így csak általánosságban tudok mondani infókat):
1. A LE differenciád nagyon mínuszban van, legtöbben erre ugranak.
2. Szintedhez képest el vagy maradva TÖ és/vagy szakértelmekben.
3. Nem szintednek megfelelő a felszerelésed.

Amennyiben az 1. pontba lógsz bele nagyon nehezen szabadulsz, mindenképpen portázz sokat szintén olyanokra akiknek nagy a LE differenciájuk(mínuszban) de ütések közt mindig 15% alatt légy! Vadássz, erősödj és legyen pozitív a mérleged így leszállnak rólad esetleg kérj segítő kezeket amíg megerősödsz térj át 30 pp-re onnan lehet durvulni.

Jó játékot!
Azirafael
Dátum: 2009.01.06. 19:38:13
Én is szép győzelemnek tartom.. De azért a TGY nem könnyen verhető szövetség csak még új volt nekünk a katakombás harc, meg persze a csiszolt támadási modorotok ..

Azirafael
Dátum: 2009.01.06. 14:30:46
Szerintem teljesen jó ahogy most van esetleg, h több pp legyen nagyon lefelé ütni az ok.. de, amúgy is nehézkes 3-5 szinttel lejjebb ütni..

Azirafael
azért nem az a 9k LE fogja földhöz vágni inkább a +30 valahányas elnyelés..
az alapszintnek átgondolva nem kellene felesbe beleszámítani azaz a lépett szint még mindig számítson jobban, mert ha az alapszint a mérvadóbb akkor nem éri majd meg egy álatot sokáig nevelni mert szinte szintenként lehet cserélni.. azért ne ez legyen csak számítson bele de ne nagyon ezt kellene jól belőni és frankó lenne
lehet az kéne, h az állatoknak ne 500 tp kelljen egy szinthez hanem több és ez nő ahogy a gazdiknál is.. a nagy állatokat pedig egy picikét meg vadalni...
tejesen egyet értek.. jó meglátás és korrekt megoldás!

Idézet: Sharpa - 2008.12.06. 11:31:07



A probléma NEM AZ ÁLLATOK SZINTJE!

A probléma, a következő:

- az 1. szintű állatoknak nincs sebzésfelfogása, így lecserélni egy állatot, akkora visszalépés, hogy ez nem éri meg.
- az állatoknak nem a szintjét kell maximalizálni, hanem a SEBZÉSFELFOGÁSÁT! A magas szintű állatok csak ebből az egy szempontból TÁP-osak.

Javaslatom:

- egy állat annyi sebzésfelfogást adjon, amennyi az (elfogási szintje + az aktuális szintje)/2

Ezzel meg is oldunk nagyjából minden problémát, mivel a jelenlegi magas szintű állatoknak a sebzésfelfogása azonnal megfeleződik, az új állatokat meg érdemes lesz befogni, hiszen 1. szintűként is egy elfogadható sebzésfelfogást fognak adni.

Dátum: 2008.12.06. 21:14:49
1
Az állatokkal kellene valamit kezdeni ahogy mondják.. én is nemrég cseréltem és amióta leszedtem a régi állatomat sokat bukok +15 sebzésfefogása lenne a réginek..

1. az állatokat lehessen megölni/ tovább kifektetni (vastag bőr gyngítése, másodlagos erősítése) így előtérbe kerülnének a magasabb szintű állatok a 19. alapszintű állatomnak nagyobb volt 4-es szinten az ép-je mint a réginek az 18. szintű volt és alacsony alapszintel rendelkezett

2. a kiugróan magas szintű petek, kapjanak valami korlátozást a tp-ára az alacsony szintűek valami bónuszt.. az állat minőségi csökkentése eléggé visszavetne jápár karit akik állatra mentek rá, nekem személyszerint jólenne, de nekik nagy érvágás így ez nem biztos, h jólenne kikéne egyensúlyozni valahogy a fejlődést

Sok járékosnál azt veszem észre ha állat nélkül kapja valaki el kegyetlenül lecsapja, de ha a szolga is segédkezik akkor eléggé véres sebeket tud okozni..
Azirafael
Dátum: 2008.10.14. 19:18:50
Még ezt nem lehet tudni, hogy a gyémánt klán bonuszai a klán háborúban aratott győzelemre is vonatkoznak? Az lenne az igazságos, ha egy gyémánt klán háborúban győz akkor 33%-al több LE-t hozna el az ellenfél lélekkútjából, ha veszít akkor ennyivel kevesebbet bukna.
Dátum: 2008.10.14. 18:58:02
Arról van szó, hogy egy klán hadat üzen, másik 3-4 meg mellékesen segíti, és egyszerűen lezergelik a szerencsétlen áldozatot. A zergek kamikázeként tartósan 15% alatt tartják az áldozat legerősebb 4-5 karakterét a gyenge klántagokat meg szépen lefarmolja a másik klán. Még sok szervezés sem kell, csak írni 3-4 szövetséges klánnak, hogy ezt a 4-5 karaktert a szövi minden tagja naponta x1 üsse meg 0 LE-vel.

A megoldás az lenne, ha két klán háborúban áll, akkor más végzetúr nem támadhatja tagjait.
Dátum: 2008.10.01. 11:49:28
Ki kellene venni azokat a küldetéseket amelyek adott szinten nem teljesíthetők, és másokat betenni helyettük. Engem példának okáért rohadtul idegesít (szerintem sok más mindenkit), a kutasd fel Drakint, a szerezz 5 Tp-ot egy portyával, a keresd fel a hordaparancsnokodat stb. küldetések.

Minek foglalják a küldetések helyeit ha lvl 10-12 előtt nem lehet teljesíteni őket, mert a játék nem teszi elérhetővé a megoldást. Erre csak jönnek az értetlenkedő forum bejegyzések hogy ezt így hogy és miért és mikor stb.
Dátum: 2008.10.01. 11:42:29
Kaptam egy ilyen küldetést:

Keresd fel a hordaparancsnokodat.

Ok de hol találom meg a hordaparancsnokot?
Oldal: 12345