Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 12345678
Szerző
Topic neve: Igaz-e, hogy 50. szinten az állat a gazdája ellen fordul?
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Igaz-e, hogy 50. szinten az állat a gazdája ellen fordul?
81. hozzászólás - 2008.12.10. 12:48:01 (Válasz Jeriko #80 hozzászólására.)
Ja, enm azért nem cseréli le az ember a szintlépett állatát, mert kökemény nagyon erös(bár tényleg az), hanem azért, mert a helyette befogható friss kedvenc egy nagy hulladék-skin a karakterlapodon-ennyi.
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 2.86
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Igaz-e, hogy 50. szinten az állat a gazdája ellen fordul?
82. hozzászólás - 2008.12.10. 13:13:41 (Válasz Miklós #67 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2008.12.09. 14:11:45

Idézet: Otoaak - 2008.12.08. 12:39:32
- egy állat annyi sebzésfelfogást adjon, amennyi az (elfogási szintje + az aktuális szintje)/2

A jelenlegi képlet majdnem ugyanez, igazándiból, az én képletem szélsőséges helyzetben jobb. Pl. egy 50-es aktuális, és 4-es alap szintű állat a te képleted szerint továbbra is 27-esnek számít sebzésfelfogás szempontjából, ami még mindig sok.


Miklos, legyszives reszletezd, hogy akkor mi is tortent az allatokkal. Elnyelest nem lehet "kitapasztalni", hiszen a sebzesek maguk hatalmas szorassal tortennek.

Kerlek adj valos kepletet errol a szituaciorol.

Avagy, kerlek erositsd meg a kovetkezok valamelyiket:

a) Alacsony alapszintu (x), magas aktualis szintu allat (y) mely meghaladja a gazdija szintjet mindig erosebb lesz mint barmilyen szorny, ahol y-x>0. Tehat, a valtozas lenyege, hogy egy magas szinten befogott allat gyorsabban felzarkozik, de utolerni nem tudja a regota befogott szornyet.
b) Kelloen magas alap szinten befogott allat le tudja korozni az alacsony szinten befogottat, hiszen sok szintlepesen keresztul tobb bonuszt kap, mivel alacsonyabb az aktualis szintje mint a gazdinak. Azaz, a feltetelezes az, hogy a bonuszokat nem a mindenkori allat-gazdi szintje alapjan szamoljuk, hanem minden szintlepeskor az abban a pillanatban letezo allapotok szerint lementjuk.

Varom valaszodat.
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Igaz-e, hogy 50. szinten az állat a gazdája ellen fordul?
83. hozzászólás - 2008.12.10. 13:14:26 (Válasz Jeriko #80 hozzászólására.)
Amíg a sebzésfelfogás csak a lépett szintektől függ, én bizony nem fogom lecserélni a magasszintű állatom.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
kedvencandrejFérfi
Végzetúr tehetség
110 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Igaz-e, hogy 50. szinten az állat a gazdája ellen fordul?
84. hozzászólás - 2008.12.10. 14:14:40 (Válasz Ariel #71 hozzászólására.)
Akkor pontosítanám a kérésem, jelenjen meg az állatom alapszintje is az adatai között, mert már nem emlékszem hogy mennyiért is idomítottam be.
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Igaz-e, hogy 50. szinten az állat a gazdája ellen fordul?
85. hozzászólás - 2008.12.10. 14:28:00 (Válasz andrej #84 hozzászólására.)
Már javasoltam Kócnak, hogy rakja ki állatok alapszintjét is a wiki egy lapjára.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
népszerűOtoaakFérfi
Végzetúr mester
678 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Igaz-e, hogy 50. szinten az állat a gazdája ellen fordul?
86. hozzászólás - 2008.12.10. 22:00:30
Ha tenyleg lesz tobb allatos harc akkor az azer eleg sok mindent felborit annak fugvenyeben, hogy fognak fejlodni az allatok portyazas kozben. Ha felezodik a TP akkor igencsak megnohet a jelentosege nehany szakertelemnek (inteligens allat es a vastag bor) 2-3 allattal portyazni, ugy hogy mindegyik serul mar tobb mint maceras lesz es ugy mar elkepzelhetonek tartom, hogy lesz ertelme a 6 allathelynek is. A masik oldalrol viszont egy remalom lesz 2-3 magas szintu allatot morallal szinten tartani, magasabb szinten mar most is gond lehet 1 allattal akkor hogy lehet ezt majd 2-3al megoldani? Mindettol fuggetlenul ha nem csak egy allat van az kellokeppen megvaltoztatja a dolgokat es igy nezve a jelenlegi helyzet nem is olyan rossz.

Ha nem oszlik a TP hanem mind a 2 allat 10TP-ket kap akkor is sokkal jelentosebb lesz a ket fenti kepesseg ellenben egy 32-es szintu allatnal mar sokkal erosebb lesz 2 16-os amit magasabb szinten mar aranylag konnyen meg lehet csinalni.

Persze ettol meg mindig nem fogjuk allandoan cserelgetni az allatokat de igy nezve a dolgot ez inkabb csak egy vagyalom nehany jatekos reszerol, az alap elgondolas Miklosektol szerintem az , hogy ne csserelgessuk az allatokat.
Yworl - the dead terrorist
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Igaz-e, hogy 50. szinten az állat a gazdája ellen fordul?
87. hozzászólás - 2008.12.11. 07:23:01 (Válasz andrej #84 hozzászólására.)
Idézet: andrej - 2008.12.10. 14:14:40
Akkor pontosítanám a kérésem, jelenjen meg az állatom alapszintje is az adatai között, mert már nem emlékszem hogy mennyiért is idomítottam be.


MaxEP-jebol es aktualis szintjebol konnyen kiszamolhatod.
Oszd el az elobbit az utobbi+4-gyel. Annyi az alapszintje.
Pontszám: 8.33
népszerűRazorFérfi
Végzetúr mester
573 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Igaz-e, hogy 50. szinten az állat a gazdája ellen fordul?
88. hozzászólás - 2008.12.11. 09:13:07
Kedves Miklós!

Itt visszaolvastam és az én legnagyobb szívfájdalmamra nem kaptam választ.

Nem lehetne az állat felvidítására annyit költeni amennyit szeretnék? Nagyon kényelmetlen így hogy az összes nálam lévő LE-t el kell használni.
Úgy volna jó mint az építésnél. Beírom hogy mennyi LE-t vagy másik lehetőség hogy mennyi %-ot szeretnék vidítani.
V1 -Razor - ZiB
Pontszám: 9.38
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Igaz-e, hogy 50. szinten az állat a gazdája ellen fordul?
89. hozzászólás - 2008.12.11. 10:36:30 (Válasz Razor #88 hozzászólására.)
Idézet: Razor - 2008.12.11. 09:13:07
Kedves Miklós!

Itt visszaolvastam és az én legnagyobb szívfájdalmamra nem kaptam választ.

Nem lehetne az állat felvidítására annyit költeni amennyit szeretnék? Nagyon kényelmetlen így hogy az összes nálam lévő LE-t el kell használni.
Úgy volna jó mint az építésnél. Beírom hogy mennyi LE-t vagy másik lehetőség hogy mennyi %-ot szeretnék vidítani.


annyit költesz, amennyit akarsz. ha 200LE-t akarsz, akkor legyen nálad csak 200LE. ez könnyen megoldható.
Pontszám: 1.33
kedvelt tagKyronFérfi
Végzetúr mester
290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Igaz-e, hogy 50. szinten az állat a gazdája ellen fordul?
90. hozzászólás - 2008.12.11. 10:47:57 (Válasz winnie #89 hozzászólására.)
Ez igaz, de ha éppen gyűjtesz valamire és van nálad 10K LE, az állatodnak egy portya kellene a szintlépéshez (vagyis morál-->maximumra), de a éppen bedurcizott, mert alacsony a morálja, akkor igen rossz 1-2k-t "kidobni a a vidításra!
Tudom, hogy ez egy ritka eset, de velem már megtörtént és nem volt túl jó érzés!

+ De ne sírjak, mert még a végén lepontozódok.
A hozzászólást Kyron módosította 2008.12.11. 10:49:32-kor
http://vegzetur.wikidot.com/ - Keress, találj, fejlődj!
Küldetések, tárgyak, épületek, szakértelmek... Minden egy helyen!

Kyron, Sárkány Testvériség, Gyémánt horda(V1)
Ghal'kyron, Ködkapu Strázsái, Zafír horda(V3)
Pontszám: 6.71
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Igaz-e, hogy 50. szinten az állat a gazdája ellen fordul?
91. hozzászólás - 2008.12.11. 10:56:57 (Válasz Kyron #90 hozzászólására.)
Én is kerültem már ebbe a helyzetbe nem egyszer. Valóban kényelmesebb lenne, ha be lehetne állítani.
Pontszám: 8.33
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Igaz-e, hogy 50. szinten az állat a gazdája ellen fordul?
92. hozzászólás - 2008.12.11. 11:51:54 (Válasz Kyron #90 hozzászólására.)
Idézet: Kyron - 2008.12.11. 10:47:57
Ez igaz, de ha éppen gyűjtesz valamire és van nálad 10K LE, az állatodnak egy portya kellene a szintlépéshez (vagyis morál-->maximumra), de a éppen bedurcizott, mert alacsony a morálja, akkor igen rossz 1-2k-t "kidobni a a vidításra!
Tudom, hogy ez egy ritka eset, de velem már megtörtént és nem volt túl jó érzés!

+ De ne sírjak, mert még a végén lepontozódok.


adj neki egy targyat, az +5% moral.
no persze az meg oskobe kerul
Pontszám: 3.60
közellenségJano1997Férfi
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Igaz-e, hogy 50. szinten az állat a gazdája ellen fordul?
93. hozzászólás - 2008.12.11. 21:57:43
Az kemény hogyha 50 es szintü-nél ellendet áll a állatod:O
Pontszám: 1.40
népszerűAranyAlmaFérfi
Végzetúr tehetség
207 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Igaz-e, hogy 50. szinten az állat a gazdája ellen fordul?
94. hozzászólás - 2008.12.11. 22:34:45
Jaja.Tapasztalatbol mondom. Orankent ottel csokken a moralja. Megeszik egy oskovet. Orankent!!! Ha nincs oskoved LEt eszik, ha az sincs, nah olyan meg nem volt . Harcolni 50%-tol nem jon. Ha kennelbe kuldod, teged vesz uldozobe (megkuzd veled), es vicsorogva ertesedre adja, hogy legkozelebb mar elesben megy a jatek (tenylegesen veszted a az EPt). Ha pihenni kuldod, vicceket kell neki meselni, ha nem tetszik neki a vicc, a kovetkezo csataban nem jon harcolni. Egyszeruen nem jon fel a 'harcba hivod' nyomogomb. Ha tul jol sikerul a vicc, akkor csata kozben, elmeseli az ellenfel allatanak, igy kapcsolva ki ot is a csatabol. Ez nem mindig jo poen! Ha tetszik neki az ellen allata, akkor cseveg vele es nem harcol!!

Szoval nem gy fenekig tejfel az ellet egy 50+ -os doggel, es szerintem meg vannak dolgok amiket meg nem is vettem eszre. De, nem adjuk fel!! Alig varjuk az akademiat, ahol tanulhato szakertelem lesz a magas szintu allat tartasara vonatkozo szakertelem! Csak raknak mar be a jatekba! (Azert a terkapupont sokkal fontosabb!!!)
Pontszám: 9.65
népszerűSharpaFérfi
Végzetúr
64 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Igaz-e, hogy 50. szinten az állat a gazdája ellen fordul?
95. hozzászólás - 2008.12.13. 19:27:48
A morál az még annyira nem is probléma, de az enyémnek mostanában az ÉP-je kezd vészesen lecsökkenni. Most pl. 12 ÉP-vel lépett szintet...

Szóval én azt hiszem a január 5.-ei bajnokság után lecserélem szegény Pepét!
Üdv: Sardullah Sharpa
Pontszám: 5
népszerűKonkyFérfi
Végzetúr mester
264 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Igaz-e, hogy 50. szinten az állat a gazdája ellen fordul?
96. hozzászólás - 2008.12.13. 20:37:28 (Válasz Sharpa #95 hozzászólására.)
Még az új mithril hámmal is? Az komoly.
Azért a Te szinteden már kb. 9000 LE lesz beidomítani az állatot, az nem kevés.
Mindenesetre kíváncsi leszek, hogy mi sül ki ebből az egészből. Lehet, hogy utánad még sokan meg fogják ezt lépni.
Pontszám: 5
fórumozóAzirafaelFérfi
Végzetúr
85 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Igaz-e, hogy 50. szinten az állat a gazdája ellen fordul?
97. hozzászólás - 2008.12.13. 23:24:33
azért nem az a 9k LE fogja földhöz vágni inkább a +30 valahányas elnyelés..
Azirafael, TGY
Pontszám: 7.50
népszerűDragon HUNterFérfi
Végzetúr tehetség
208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Igaz-e, hogy 50. szinten az állat a gazdája ellen fordul?
98. hozzászólás - 2008.12.15. 14:29:39 (Válasz Sharpa #95 hozzászólására.)
Idézet: Sharpa - 2008.12.13. 19:27:48
A morál az még annyira nem is probléma, de az enyémnek mostanában az ÉP-je kezd vészesen lecsökkenni. Most pl. 12 ÉP-vel lépett szintet...

Szóval én azt hiszem a január 5.-ei bajnokság után lecserélem szegény Pepét!



Szóval, nem csak nekem kell többet gyógyítgatnom! Bár, ha azt nézzük egyre több a sebzés felfogása, gondolom a sérülésének is nagyobbnak kell lennie, meg egyre erősebb karik ellen harcolunk.....
Pontszám: 5
kedvelt tagAsztalosFérfi
Végzetúr tehetség
117 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Igaz-e, hogy 50. szinten az állat a gazdája ellen fordul?
99. hozzászólás - 2008.12.16. 12:31:12
TrueBlood és Aranyalma elég gyorsan szintet lépett és pont nekik van több mint 50. szinten az állatkájuk
Soha ne mondd hogy soha!

Upsz, én kimondtam!
Pontszám: 5
kedvelt tagmastervFérfi
Végzetúr mester
687 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Igaz-e, hogy 50. szinten az állat a gazdája ellen fordul?
100. hozzászólás - 2008.12.16. 22:30:30
Nem tudom,ide illik e a dolog,de a javaslatok címszónál végképp nem találtam megfelelő topikot a kérésemnek. Szóval: a karakterlapon nem lehetne láthatóvá tenni az állatok ÉP csíkját? Néha a lassú net miatt fél perceket vesztek azzal,hogy besétálok az állatok menübe és megnézem mizu élet vagy morálszinten,és gondolom nem én vagyok az egyetlen ezzel... Oké,hogy a módosítógombok ott maradjanak,de legalább a mérővonalat ki lehetne tenni?
A hozzászólást masterv módosította 2008.12.17. 16:50:34-kor
A "Pokrócozás Királya" személyesen!
(A név márkavédett, köszönet érte Ösvényjárónak)
Pontszám: 8.33
Oldal: 12345678
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!