Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 12345678
Szerző
Topic neve: Igaz-e, hogy 50. szinten az állat a gazdája ellen fordul?
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3612 hozzászólás
Profil megtekintése
Igaz-e, hogy 50. szinten az állat a gazdája ellen fordul?
1. hozzászólás - 2008.12.04. 15:11:57
Elterjedt a hír, hogy 50. szinten az állat "fellázad", megtámadja a gazdáját, és ha le tudja győzni, akkor elmenekül. Ezt a hírt sem cáfolni, sem megerősíteni nem tudom... De komolyra fordítva a a szót.

Az állatok erősségével kapcsolatban számos levelet kaptam az utóbbi időben. Valaki egyenesen azt írta, hogyha "a lélekkút mellett ezt is rendbe raktuk, akkor már tényleg minden tökéletes lesz." Először is összefoglalom, hogy milyen felvetéseitek voltak:

1.) Aki 30 pp-s beállítással portyázik, annak "mellesleg" az állata kétszer gyorsabban fejlődik, mint a többieké.
2.) Ha valakinek van egy nagyon magas szintű állata, azt soha nem éri meg "lecserélni", vagy másik állatot tartani mellette, mert úgysem pusztulhat el.
3.) Az állatok szintlépése a játékosok szintlépésével ellentétben nem exponenciális, hanem lineáris, ezért messze erősebbek lesznek a gazdájuknál.

Először is az állatokról, és az őket érintő képletekről. Az állatoknak a következő jellemzői vannak:
Alap szint. Ez az állat befogáskori szintje. Ha pl. 10 szinten fogtad be, akkor ez valószínűleg egy 8 és 12. közötti szintű állat. Az alap szinttől függ a beidomítási költség.
Aktuális szint. Ez kezdetben mindig 1, ahogy az állat tapasztalati pontot kap, ez fejlődik.
Állat találati esélye. Az állat találati esélye az alap szintjétől, az aktuális szintjétől és az ellenfél játékostól függ.
Állat életpontja. Ez gyakorlatilag az alap és aktuális szint szorzatának függvénye.
Állat sebzése. Az állat sebzése mindig egy százaléka a te lehetséges sebzésednek. Az, hogy hány százaléka, az állat alap és aktuális szintjétől függ, és maximalizálva van.
Állat sebzésfelfogása. Az állat sebzésfelfogása az aktuális szintjének és egy konstansnak a szorzata. A konstans értéke annál nagyobb, minél magasabb szintű a gazda.

Az eredeti koncepció az volt, hogy a sebzések - és igy a másodlagos támadások - növekedésével idővel annyira megnő az állatok által kapott sebzés, hogy muszáj egy nagyobb alapszintű állatra upgradelni. Csakhogy a kellőképp magas szintű állat olyan sebzésfelfogást produkál, amelynek eredményeképp az állat hamarabb lépi a szinteket, mint hogy akár gyógyítani kellene.

Számos javaslat volt a probléma orvoslására, én mindenképp affelé hajlok, amely a jelenlegi rendszert legkevésbé piszkálja meg. Többen mondták, hogy az állatok fejlődése váltson egyre lassulóra. Ezzel 2 gond is van. nem oldja meg a jelenlegi magas szintű állatok problémáját, és ha valakinek mégis elévül az állata, az életben nem fog tudni egy másikat magas szintre kinevelni.
Ugyanezt a megoldást adja az, ha a fenti képletek közül 1-2-ben az aktuális szint hatását váltjuk lineárisról logaritmikusra (azaz csökkenő hatásúra), méghozzá úgy, hogy az állattartók 99%-ka ebből semmit se érezzen. Erre a megoldás az, hogyha a csökkenő hatásfok csakis akkor következik be, ha az állat aktuális szintje meghaladja az alap szint és a gazdi szintjének az összegét.

Példa: Egy 15. szintű karakternek van egy 10. alapszintű állata. Ekkor az állat 25. szintig ugyanúgy működik, mint eddig, de 25. szint felett már bizonyos mértékben csökken a bónusz, amit a találati esélyére és a sebzésfelfogására kap a szintje után. Tehát akinek 50. szintű állata van, az továbbra is táposabb lesz, mint egy 25. szintű, de nem kétszer erősebb.
Pontszám: 7.92
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Igaz-e, hogy 50. szinten az állat a gazdája ellen fordul?
2. hozzászólás - 2008.12.04. 17:24:05
Számomra nem teljesen világos, mi lenne a módosítás.
Úgy gondolom mindenképpen valami olyasmit kellene berakni, hogy az állat a gazdája szintjének mértékéig működjön rendesen, afelett talán kisebb hatékonysággal. Tehát egy olyan állat, ami egyébként magasabb szintű, mint a gazdája, az is legyen hatékonyabb, ha a gazdája szintet lép.

De tudok egy sokkal jobb megoldást: az állat csak akkor fejlődjön, ha nem magasabb szintű a gazdájánál.
Ha magasabb szintű, akkor nem kap tapasztalati pontot. (Ez jelenleg kb. 20 végzeturat érint)
Ennek az lenne a következménye, hogy ha az állat szintet lép, akkor a gazdája lecseréli egy másikra (amelyiknek magasabb az alap szintje), így szép lassan az is fejlődne, idővel le is lehetne cserélni.
Ennél kevésbé drasztikus, hogy ahány szinttel magasabb az állat a gazdájánál, annyival kevesebb TP-t kap csatában.

Esetleg érdemes lenne kitalálni valami lehetőséget, hogy egyik állat tapasztalatát "átadja" egy másiknak, így ha valaki állatot akar cserélni, nem kell nulláról kezdenie. (Egyikből kijatolom az LE-t, amit felfog a másik ).

Én még azt is megengedném, hogy a harcban több állat is harcoljon az oldalamon, persze ilyenkor a kapott TP több részre osztódna. Így lenne értelme a magas vezetőkészségnek és meggyőzőkészségnek.
A hozzászólást Jeriko módosította 2008.12.04. 17:38:36-kor
Pontszám: 7.57
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Igaz-e, hogy 50. szinten az állat a gazdája ellen fordul?
3. hozzászólás - 2008.12.04. 18:18:45
Legegyszerűbb az lenne, hogy ha az állat szintje eléri a karakter szintjének kétszeresét, onnantól kezdve már nem fejlődik tovább. Ha a karakter szintet lép, az állat is léphet újabb szinteket. Ez egy olyan korlát lenne, ami nagyon kevés karaktert érintene, megmaradna az eddig elért tápjuk, használhatnák még egy ideig, de mégis korlátokat szabna az erősődésnek.

Mindemellett a legnagyobb hiba, amiért nem éri meg az állatokat lecserélni, hogy az Állat sebzésfelfogása csak a lépett szinttel függ össze, az alapszinttel nem.

"Az eredeti koncepció az volt, hogy a sebzések - és igy a másodlagos támadások - növekedésével idővel annyira megnő az állatok által kapott sebzés, hogy muszáj egy nagyobb alapszintű állatra upgradelni"
Ezt a vastagbőr szakértelem bevezetése ütötte ki.
A hozzászólást Mortimer módosította 2008.12.04. 18:22:40-kor
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3612 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Igaz-e, hogy 50. szinten az állat a gazdája ellen fordul?
4. hozzászólás - 2008.12.04. 18:28:01
Idézet: Jeriko - 2008.12.04. 17:24:05
Számomra nem teljesen világos, mi lenne a módosítás.
Úgy gondolom mindenképpen valami olyasmit kellene berakni, hogy az állat a gazdája szintjének mértékéig működjön rendesen, afelett talán kisebb hatékonysággal. Tehát egy olyan állat, ami egyébként magasabb szintű, mint a gazdája, az is legyen hatékonyabb, ha a gazdája szintet lép.

Pontosan ilyesmiről van szó, elnézést, ha bonyolult módon írtam le. Az utolsó bekezdés a lényeg

Idézet: Jeriko - 2008.12.04. 17:24:05

De tudok egy sokkal jobb megoldást: az állat csak akkor fejlődjön, ha nem magasabb szintű a gazdájánál.
Ha magasabb szintű, akkor nem kap tapasztalati pontot.

Ez talán túl drasztikus lett volna.

Idézet: Jeriko - 2008.12.04. 17:24:05

Én még azt is megengedném, hogy a harcban több állat is harcoljon az oldalamon, persze ilyenkor a kapott TP több részre osztódna. Így lenne értelme a magas vezetőkészségnek és meggyőzőkészségnek.

Ennyire ne szaladjunk előre, ez egy tervezett szakértelem, amit az akadémia felépítése után lehet megszerezni
Pontszám: 7.50
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Igaz-e, hogy 50. szinten az állat a gazdája ellen fordul?
5. hozzászólás - 2008.12.04. 18:32:07
apropo. akademia mikor lesz?
mintha azt mondtad volna, h az emlekmu az elofeltetele, de nem adta meg ki az epuletek listajaban, azaz (tippre) meg nincs benne a programban


Egyebkent, hogy a temahoz is szoljak, ez nagyon de nagyon beszivatna azokat, akik az intelligens allatra gyurtak. Kidobott LE nekik a szakertelem, hacsak nem kezdenek uj allatot nevelni (de ketlem, hogy azert fejlesztettek a szakit)
A hozzászólást Endyr módosította 2008.12.04. 18:33:21-kor
Pontszám: 7.50
népszerűSharpaFérfi
Végzetúr
64 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Igaz-e, hogy 50. szinten az állat a gazdája ellen fordul?
6. hozzászólás - 2008.12.04. 18:34:47
Sziasztok!

A karakter szintje x2 korlátozás NAGYON sok. Én pl. biztos nem cserélném le továbbra sem SOHA az állatomat, ha ez lenne a korlátozás...

Én szimplán a KARAKTER SZINTJÉT tartanám megfelelő plafonnak.

Na, akkor már elgondolkoznék az állat cserén... (pedig nagyon szeretem Pepét! )

Amúgy nagyon jó ötlet, hogy terítékre került ez a kérdés, mert mindenképp szükség van lépni valamit! Iszonyú nagy előnyt jelent egy magas szintű szolga, én már csak tudom...

Szóval én is Jerikó javaslatát támogatom:

"De tudok egy sokkal jobb megoldást: az állat csak akkor fejlődjön, ha nem magasabb szintű a gazdájánál.
Ha magasabb szintű, akkor nem kap tapasztalati pontot. (Ez jelenleg kb. 20 végzeturat érint)
Ennek az lenne a következménye, hogy ha az állat szintet lép, akkor a gazdája lecseréli egy másikra (amelyiknek magasabb az alap szintje), így szép lassan az is fejlődne, idővel le is lehetne cserélni."
Üdv: Sardullah Sharpa
Pontszám: 8.80
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Igaz-e, hogy 50. szinten az állat a gazdája ellen fordul?
7. hozzászólás - 2008.12.04. 18:39:21 (Válasz Endyr #5 hozzászólására.)
"ez nagyon de nagyon beszivatna azokat, akik az intelligens allatra gyurtak"

Én is fejlesztettem 2-es vastagbőrt, ami ha új állatra váltok, teljesen értelmetlen, olyan sok életpontja lesz. Újraoszthatom?
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
népszerűSharpaFérfi
Végzetúr
64 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Igaz-e, hogy 50. szinten az állat a gazdája ellen fordul?
8. hozzászólás - 2008.12.04. 18:45:37
Miért szivatná az intelligens állatosokat?

Az új szolgájuk SOKKAL gyorsabban fog fejlődni. Szerintem pont hogy táp lesz ez a szaki, ha állandóan szolgákat cserélgetünk...
Üdv: Sardullah Sharpa
Pontszám: 7.50
irritálóMazleeFérfi
Végzetúr mester
400 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Igaz-e, hogy 50. szinten az állat a gazdája ellen fordul?
9. hozzászólás - 2008.12.04. 18:48:16 (Válasz Sharpa #8 hozzászólására.)
főleg ha tényleg lesz egyszer valaha több állattal való harc.
Mazlee - Azúr Légió
Pontszám: 5
kedvelt tagDraglovFérfi
Végzetúr tehetség
215 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Igaz-e, hogy 50. szinten az állat a gazdája ellen fordul?
10. hozzászólás - 2008.12.04. 19:18:30
Miklos ha jol ertem amit irtal, hogy elfogas szint + karakter szintig. En most 23on fogtam egy allatot en is annyi vagyok, akkor kb 46os szintig fejlodhetne az allatkam? Ezzel nem oldodik meg a problema.


Az allat maximum akkora szintu lehessen, mint a gazdaja. Ebben van valami. Bar, ha most kezdek el nevelgetni egy allatot, kb leszek 30as szintu mire az allatka utoler. Meg ez sem tokeletes, mert nincs osztnozo ero az allatcserere.
Az igazan motivalo szerintem az lenne, ha a leny alapszintje erosen beleszamitana a sebzesfelfogasba (nem is ertem miert nem igy lett kitalalva). 23as szinten befogott allat 1es szinten adjon peldaul 23 vagy 23/2 vagy mittomen milyen keplettel kiszamitott erteket. Emellett az allat elfogas utan lepett szintjeibol szarmazo sebzesfelfogas is legyen maximalva (pl karakter szint/2).

Peldaul:
10es alapszintu allat 40as szinten 30as karakterrel,ha az allat alapszintje feleben szamit a sebzesfelfogasba, es az allat minden lepett szintje utan +1 sebzesfelfogas jar: 10/2+ 15 ( 40 de max 30/2 a karakter szintje miatt)=20 a sebzesfelfogas
30as alapszintu karakter 1es allattal 30as karakter: 30/2 +1 =16 a sebzesfelfogas

Ezzel az erheto el, hogy az ujonan elfogott allatok, is hasznalhatok lesznek, es motivacio is lesz a cserere.

Ezt profibban ki lehet modellezni, de remelem erzekeltetni tudtam a dolgot.
Pontszám: 8.25
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Igaz-e, hogy 50. szinten az állat a gazdája ellen fordul?
11. hozzászólás - 2008.12.04. 19:24:52 (Válasz Draglov #10 hozzászólására.)
Na ja... de ezzel nem csak a jovot valtoztatod meg, hanem a jelent is. Azok, akik direkt maradtak egy szornynel azert rendeset szivnak ezzel. Mar az is eleg kellemetlen tanulsag volt, hogy a kisebb alapszintu allatok maxEP-je lassabban novekszik. Ezt is ki lehetne irni az allatokrol valo tudnivalokhoz, mert eleg fontos teny a kezdeti allatvalasztasnal.

A TP limitalo javaslatot abszolut nem tamogatom, hiszen ezzel effektiv elveszed az allatokat maguktol gyogyulasanak lehetoseget. Ezzel nagyon vigyazni kell. Esetleg olyat lehetne, hogy nullazodik a TP szamlalo (azaz max EP, max motivacio), DE nem lep szintet a szornyike.
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 7.75
népszerűDragon HUNterFérfi
Végzetúr tehetség
208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Igaz-e, hogy 50. szinten az állat a gazdája ellen fordul?
12. hozzászólás - 2008.12.04. 19:43:16
Most én mondom azt, hogy miért????
Miért kell bántani az állat fejlődését stb? Állítólag már a tesztelésnél lecsökkentették a kedvenc tulajdonságait. Most hogy kb. 20 embernek (ahogy írtátok) van egy kicsit jobb állatuk, akkor vegyük vissza nekik, hogy a többiek utolérjék őket? Szürküljön bele mindenki a tömegbe?
Pontszám: 5.33
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Igaz-e, hogy 50. szinten az állat a gazdája ellen fordul?
13. hozzászólás - 2008.12.04. 19:51:00 (Válasz Dragon HUNter #12 hozzászólására.)
Szokás szerint ugyanazzal a féltucat embernél van probléma, akik túl sokat raboltak, ezáltal nagyon megerősödtek, bárkit lenyomnak. Az állataik gyorsabb szintet lépése mindezekből következik, csak tünet.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 8.33
népszerűDragon HUNterFérfi
Végzetúr tehetség
208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Igaz-e, hogy 50. szinten az állat a gazdája ellen fordul?
14. hozzászólás - 2008.12.04. 19:58:46 (Válasz Mortimer #13 hozzászólására.)
Szerinted én vagy Sharpa túl sokat raboltam? Nekem is akkora szintű állatom van mint Sharpának. (32s)
Pontszám: 5.33
népszerűFreezFérfi
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Igaz-e, hogy 50. szinten az állat a gazdája ellen fordul?
15. hozzászólás - 2008.12.04. 20:10:23
Hali én egy MMORPG-vel is játszom ezen kívül (ami nem webes) az kifejezetten az állatok használata miatt "egyedi". Ott kifejezetten erre a célra specializálódott karakterek akár 2 állatot is idézhetnek korlátozott ideig magukhoz egyszerre valamint több tapasztalatot is kapnak az állataik (minimálisat azok is amelyek nem harcolnak). 2 verzió óta pedig nem kap az az állat szintet amelyik egy szintű vagy nagyobb mint a gazdája (mondjuk ott lehet több karid és lehet őket cserélgetni). Itt mondjuk az álat igen gyorsan lép szintet tehát nem feltétlenül ez az út követendő. Esetleg lehetne egy új horda mondjuk a türkisz aki állatokra kapna bónuszt + amit már sokan emlegettek különböző állatok különböző képességgel (mana-, életszívás, regeneráció, nagyobb védelem, sebzés, bénítás, vakítás, stb. spéci képességek) szerintem emiatt érdemes lenne állatot váltani bár lehet akkor mindenki a holtmocsári erdőirtót akarná mert agyrobbantó képessége van.
Ha kérdésed van a Végzetúrral kapcsolatban: vegzetur.wikidot.com
Azért mert nem tudod egy kérdésre a választ attól még lehet jó.
"Alacsonyabb szinten meg nem tilos szintet lepni, csak nem optimális"
by Birka
Pontszám: 8
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Igaz-e, hogy 50. szinten az állat a gazdája ellen fordul?
16. hozzászólás - 2008.12.04. 20:12:11
Az az igazság, hogy én már vastagon teszek rá, mit módosítanak, milyen indokkal, és mindezt hány órával/nappal előtte nem jelentik be. Rezignáltan veszem tudomásul a változtatásokat, kattingatok tovább, és a lelkem mélyén örülök, hogy elviselhető összegért cserébe részese lehetek a Végzetúr béta tesztjének
No de komolyra fordítva: az állatok morálromlásának felgyorsulása vajon már a módosítások előszele, vagy csak az enyém lett ilyen kis engedetlen? (Esetleg valahol már írtak róla, csak nem olvastam?)
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 8.20
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Igaz-e, hogy 50. szinten az állat a gazdája ellen fordul?
17. hozzászólás - 2008.12.04. 20:12:50 (Válasz Mortimer #13 hozzászólására.)
A rablasnak es allatszinteknek keves koze van egymashoz. A gyozelmek szamanak mar inkabb.

Mar korlatozva van a napi portyazasok szama. Mindenkinek ugyanannyi eselye van gyengebbeket napi 30-szor utni. Azoknak akik pedig tovabbra sem tanulnak meg ellenfelet valasztani es folytonosan vereseget szenvednek vagy nem portyaznak egyaltalan -- nem latom miben segitene barmifele allatkorlatozas (meg sok mas egyeb korlatozas sem).
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Igaz-e, hogy 50. szinten az állat a gazdája ellen fordul?
18. hozzászólás - 2008.12.04. 20:15:59 (Válasz Dragon HUNter #14 hozzászólására.)
Nem is nálatok van baj szvsz, mert a te fegyveres sebzésedhez képest az állatka olyan kb., mintha még egyet támadnál. Viszont egy 13-14. szintű karakternél elég kiegyensúlyozatlan a 29-37. szintű állat. Teljesen felborítja a csaták menetét, ráadásul ha nem történik semmi, 20. szintre érve akár 60. szintű állatkája is lehet. Duplázd meg a mostani állatod sebzését - nem lenne durva?
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Igaz-e, hogy 50. szinten az állat a gazdája ellen fordul?
19. hozzászólás - 2008.12.04. 20:23:05 (Válasz Crimson #16 hozzászólására.)
Az én Dyllonom is bedurcizott ma, ilyen még nem fordult velem elő, mióta játszom. Ma kellett észre vennem, hogy milyen sok LE megvigasztalni és hogy milyen bután van a rendszer megcsinálva, hogy mindig csak a nálam levő összes LE-t adhatom neki.

Egyébként a témához hozzászólva: hogy hogy ez a probléma nem jött elő a teszteken? Akkor még akármennyit lehetett portyázni, és ott nem nőtt meg az állatok szintje? Szerintem nincs semmi baj a mostani rendszerrel, ha majd bejön az a szakértelem a játékba, hogy több lényt is lehet a harcba vinni, akkor lesz értelme új állat után nézni.

Illetve sajnos a topicból azt kell leszűrnöm, hogy az állat nem fordul a gazdája ellen 50. szinten. Ha ellene fordulna akkor nem kellene min gondolkoznunk. Mondjuk ez akár megoldás is lehetne. Az állat az alapszintje x 5 (vagy 10 vagy bármi) szint után nem hajlandó többé velünk dolgozni, meg kell ölni. Esetleg a sajtolás adhatna több LE-t az állat által megszerzett tp-k után.

Így lehetne taktikázni is, hiszen a nagyon erős állatomat elteszem talonba, csak nagy háborúkra, viadalokra veszem elő (viszont akkor csökkenteni kell a morálromlás sebességét) és a többi gyengébb állatommal portyázgatok alapból. Ebben az esetben talán még a 30-as vezetőképességnek is lenne értelme.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 6.25
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Igaz-e, hogy 50. szinten az állat a gazdája ellen fordul?
20. hozzászólás - 2008.12.04. 20:28:19 (Válasz Mortimer #18 hozzászólására.)
Mortimer - addig ok, csak azt nem ertem, hogy mi a panaszod? Az, hogy te mas utat valasztottal es mar most 20 szintu vagy, ezzel olyan lehetosegeid vannak, melyek alacsonyabb szintueknek nincsenek? Te se lephess szintet amig utol nem ernek masok?

Vagy az, hogy vannak 13-14. szintuek, melyek nem figyelnek oda, es nem volt allatuk, vagy cserelgettek, es most hatranyba kerultek? Kezdjenek el ragyurni az allatukra, es majd csokken a kulonbseg (ez mar most be van epitve, Miklos leirasa alapjan). Egy 50 es 60. szintu allat kozott kevesebb a kulonbseg mint egy 10 es 20. szintu kozott.
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 5
Oldal: 12345678
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!