Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - CaveMaN

Az összes, ami volt/van
Viszont a szakértelemnek van maximuma (Vagy nem, fogalmam sincs, mert az összes karakteremnél 0-s)
Dátum: 2009.10.26. 12:55:10
LOL?
Lol, de te is tudod, hogy ez csak azért van, mert a nagyoknak gyakorlatilag nincs mit építeni. Ha lenne, a különbség nem hogy csökkenne, de inkább nőne...
Dátum: 2009.10.25. 19:23:11
Most komolyan, itt hisztizik X ember úgy, hogy nagyjából senkinek halvány lila fogalma sincs a történtekről, mindenki fújja a maga igazát ész nélkül. Legalább Miklósékat meg lehetne várni, hogy mondjanak valamit, ami alapján lehet problémázni, vagy (még az is elképzelhető) nem is lesz probléma mert megoldják. Ehelyett megy az eszetlen odamondogatás (ismét leírom: a tények pontos ismerete nélkül, annyiból, hogy volt egy leállás). Lehet, hogy írt valaki Miklóséknak, de annyi sütnivalója nem volt, hogy a választ is megvárja, lévén hétvége van, annyit pedig senki (se én se más) nem fizet a beholdernek, hogy hétvégén is dolgozzanak.

Az "óraállításra fel lehetett volna készülni" a tények pontos ismerete nélkül (jééé) szintén vagdalkozás és hangulatkeltés. Ettől persze, lehet igaza az illetőnek, de amíg nincs róla pontos(!) információ, nem más, mint hülye tipp. Szóval kérem mondjon le, és óvoda.
Dátum: 2009.10.25. 17:56:47
Óvoda....
Dátum: 2009.10.24. 15:37:14
Sanyi már nagyon régóta nincs meg
Dátum: 2009.10.22. 17:22:48
Visszatérnék ismét a jó régi igényemhez, néhány esetben már szorgalmaztam:

Szeretnék egy gombot a karakterlapomra, amire rákattintva 1.000.000 LE-t kapok azonnal. Óránként maximum 1 használattal.

Köszönöm!
Dátum: 2009.10.22. 14:41:07
Huh, néha játszhatnátok is a sok matekolás, meg optimalizálás mellett...
Dátum: 2009.10.22. 10:48:17
Helló!

A következő nem túl bonyolult módosítási javaslat ötlött az eszembe:

Jobb oldalon a karakterkép / ÉP / VP / TP kijelzésnél a TP kiírását az összes TP helyett célszerűnek tűnne lecserélni egy a szintlépéshez szükséges mennyiséget mutató típusra. Mivel az aktuális mennyiségnek önmagában gyakorlatilag nincs semmilyen jelentéstartalma (csak a max-al együtt), jelenleg mindössze a színből lehet következtetni érdemi információra. Ha pontos képet akarunk, akkor pedig át kell kattintani a karakterlapra, pedig ez utóbbi elkerülésére került be a kijelzés.

Pl. 3100 / 3750 TP-nél "-650" -et mutathatna, ami szépen növekedne a szintlépés közeledtével.

Köszöntem.
C
Dátum: 2009.10.21. 20:19:01
Teljesen szép dolog lenullázni támadásnál az ellenfél állatait, különösen háborús körülmények között
Dátum: 2009.10.21. 13:14:37
Nekem volt projekcióm, és akkor még védett ellene, gondolom azóta se változott a dolog.
Dátum: 2009.10.21. 09:39:38
Mert ti folyton exploitoltok, ahelyett, hogy játszanátok inkább...
Dátum: 2009.10.20. 19:49:40
Naiva
Dátum: 2009.10.20. 19:36:12
Már csak alig 20 szint nekem, én szívesen megosztom majd mindenkivel, csak győzze kivárni
Ez tetszik, kérem holnaptól bevezetni
Dátum: 2009.10.20. 11:24:19
Már megint bevetted reggelre a kötözködöm tablettát. Tessék feltenni a rózsaszín szemüveget és egy picit azon keresztül szemlélni a világot. Hol sértettem én vérig bárkit is, vagy hol akadtam fenn hasonlón?

Számtalan mondata, kijelentése van mindenkinek, akit ha akarom tudok sértésként értelmezni. Egy apró probléma van vele, feleslegesen idegesíteném magamat és az esetek nagy többségében tévednék is. Ritkábban meg nem, de végeredményben a beleölt energiát nem érné meg a dolog.

Harmadrészt szakadj már el a Tyranttól, többek között azért mert én sem játszom már a szövetségben lassan 3 hónapja. A velük kapcsolatos problémákat Darksol felé továbbítani szíveskedjetek.
Dátum: 2009.10.20. 11:06:22
Jajjmár. Mindenki másképp játszik minden játékot Az, hogy Darksol a törvényszék nevében "elítélt" titeket, na bumm. Nektek meg le kellett volna írni, hogy:

"Fellebbezésünkkel megkerestük az illetékes Lóski Mhroti nagyurat, aki a törvényszéki ítéletet semmisnek nyilvánította, mint Ghalla mindenható ura... blablabla..."

Citadelláról: van és mi (v3) péklapátolni fogunk vele. Lopott idézet v2-es szövetségi honlapról, de nekem tetszik ezért szeretem:
"Szövetségünk CSAK ÉS KIZÁRÓLAG akkor sújt citadella-csapással más szövetségeket, amennyiben.... úri kedve úgy tartja."

Ehhez képest, csak a minket megtámadókra dobáltunk eddig.
Dátum: 2009.10.15. 13:51:08
Július 13? Az hol van az 1 órábanhoz képest?
Dátum: 2009.10.15. 13:06:02
Én Sanyi a Jani vagyok, aki meg tud támadni a következő 1 órában, azt meghívom egy rekesz sörre!

(csak, hogy legyen valami értelmes is a témában )