Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Butchman

Dátum: 2009.03.18. 19:18:50
A spam szűrésre valami jobb ötletet kellene kitalálni. Nem elég a percenkén 3! Ha mindenkinek akarok írni, akkor nagyon sok idő. És most ne mondja senki, hogy nézzenek fel a szövetség oldalára. Még az sem biztos, hogy a levelemet elolvassák. Nem jó ez így. Főleg azoknál nem jó, akik nem olyan sokat érnek rá játszani. Még egy dolog amiért a VU még jobban időrablóvá válik...
Dátum: 2009.03.15. 14:41:21
Balor,
Nem én panaszkodom, hanem Ti. Én megértem, hogy egy senki vagyok hozzátok képest.
Dátum: 2009.03.15. 14:13:04
Cirip, most ahogy megnézem, lehet hogy az a baj, hogy nálatok a szakértelemösszeg a TGY-ELIT-AZÚR töredéke... Lehet hogy csak későn, vagy egyáltalán nem maxoltátok a LE szerző szakikat. Eddig engem is ripityára vertetek (a TGY még most is azt csinálja, emiatt is nem értem a panaszukat), és hordagyűlölet ide vagy oda ez kicsit megváltozott szerencsémre. Szerintem a szakértelmek miatt.
Dátum: 2009.03.15. 13:45:21
Cirip, viszont Ti kisebb szövetség vagytok, azt ne felejtsd el. (Többet kell építeni ugyanazokért az épületekért.)
Dátum: 2009.03.15. 08:53:23
Ismét felteszem a kérdést: Mivel NAGYON sok új állat került be a játékba, nem kellene-e az állatoknak adható tárgyak árát jelentősen csökkenteni? Egy-egy játékos költsége az állatreformmal nagyon megemelkedett.
Dátum: 2009.03.13. 14:45:53
Nem észleltétek, hogy ma a vadászatokból befolyó LE kevesebb lenne? Vagy csak én vagyok baromi szerencsétlen, így péntek 13-án?
Fullos spektrális, 43. szint, 91-es szerencse, és az átlag nagyobb lényért kapott LE 800-900 körül van... Persze egy 20-as szériából van 4 apró, meg 4 kisebb, de azt már megszoktam. Valami tipp?
Dátum: 2009.03.12. 13:07:51
Hát igazából Galmuszk ellen bármit is fejleszthetek, mert nincs esélyem jobban megúszni a dolgot... Legalább így az érzés megvan, hogy van lehetőség (bizonyos fejlesztésekkel) élvezhetőbbé tenni magamnak a játékot. Persze így még jobban le fogok maradni, de ezzel nincs mit tenni. 1-2 hónap és Sharpa, Galmuszk, Aranyalma, és még pár játékos csak egymást fogja tudni ütni. Az lesz ám az igazi kánaán nekünk!
Dátum: 2009.03.12. 12:31:11
Köszönjük a nagyon gyors reagálást. Kicsit gyengének érzem a dolgot egyenlőre, (Galmuszk 1100- as sebzéséből 20-at regeneráltam 1-es gyógyítással, és 66-os egészséggel) de lehet, hogy az én készülékemben van a hiba. AZ irány nem rossz mindenesetre. Ebből a gesztusból azt érzem, hogy igenis értünk van a játék, és nem fordítva.
Dátum: 2009.03.11. 19:46:20
Nem lehet, hogy az "óriási" nem csak 2X szorzó?
Dátum: 2009.03.11. 18:49:45
Crimson,
Aki portyás az jól játszik? Lehet, hogy Te és Viktor igen, nem kérdőjelezem meg, de én inkább azt mondom, hogy aki portyás karaktert nevel, annak baromi sok ideje van... De ez nem tartozik ide.
Dátum: 2009.03.11. 17:51:05
Viktor,
Kezdesz bepöccenteni! Ugye nem gondolod, hogy átlagos karaktered van 1milliós LE rablással, 734-es TÖ-vel a 38. szinten? Légyszives nézd meg hogy milyen az ÁTLAG! Ha nem tennéd, akkor elmondom NEM ilyen mint Te. Értsd meg, hogy akik a szintjükön nem a legjobbak, mint Te azok SOKKAL rosszabb helyzetben vannak. És hogy Te miért nyomod ezt a demagóg egészség dumát? Mert a Te baromi sok PP-d elköltéséhez ez feltétel volt.
Dátum: 2009.03.10. 13:24:03
Miklós,
Volna két dolog ami érdekelne:
1. Valahol azt írtad, hogy amit meg lesz az álatreform, akkor a kennelt is változtatjátok (ergó beállítható lesz a gyakorlás ideje) Amíg ezt nem tudjuk pontosan, addig nem tudunk olyan fontos döntést meghozni, hogy életképes lesz-e magas szintű kedvencünk a jövőben, vagy ha már úgyis a pusztulás vár rá, akkor most hajtsuk végre az euthanáziát.
2. Ha ennyire szeretnéd cseréltetni az állatokat, akkor ez a játékosokra irtó nagy őskő terhet fog róni. Szerintem az eddiginek többszöröse lesz az állattartás kölsége magyar forintban. Ezt kompenzálnod kellene, mint ahogyan nagyon helyesen tetted a fókuszkristályok árával.

Remélem még ma tudsz erre választ adni, mert kevés az időnk!
Dátum: 2009.03.09. 21:59:22
Jerikó,
Nagyon jó az a manaregeneráció dolog, de akik még a közelében sincsenek (és most nem magamra gondolok), azoknak volna a legnagyobb szüksége rá.
Dátum: 2009.03.09. 21:52:00
Rendben, akkor itt mindenki fordítva ül a lovon, kivéve Viktor barátunkat. Neki nem, nekünk viszont igenis igényünk van a sebzéskompenzációra, mégha mi meg is tudjuk verni.
Dátum: 2009.03.09. 21:31:16
Draglov,
Szerinted hányan nem tudják elkölteni a PP-iket? Épp az a cél, hogy kicsit éleződjön a verseny. Ha ügyes vagy, mint ahogy az vagy, úgyis ki fogsz emelkedni a tömegből. (vagy kiemelkedve is maradsz) Kár aggódnod. Persze mindenki tart az új dolgoktól, de hidd el: mindenkit ugyanúgy sújtanak a szabályok.
Dátum: 2009.03.06. 11:08:35
Háborúban nem fog működni ez, tehát szerintem nem.
Dátum: 2009.03.05. 22:00:33
Jó ötlet az egészséget is belevinni. Ha valaki jó kompenzációt akar, akkor még magasabb maxÉP is kell legyen, így kényszerítve is van az ilyen irányú fejlesztésre. Én támogatom. Talán a második megoldás lenne megfelelő. Mennyire is gondoltál maximum?
Dátum: 2009.03.05. 16:49:18
Miklós!
A sebzéskompenzációból mikor lesz valami? Szerintem talán ezt kellene a legelőször megoldani...
Dátum: 2009.03.01. 20:58:29
Freez, mindegy, hogy hogyan nevezzük. Értetted a mondandómat, remélem.
Dátum: 2009.03.01. 20:57:25
Winnie, az a kérdés csak, hogy a gyengébb mennyivel gyengébb. Hidd el nem lesz vicces Neked sem...