Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: A védelem itala
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A védelem itala
221. hozzászólás - 2009.03.05. 14:49:02 (Válasz Danone #217 hozzászólására.)
Nem hiszem, hogy igazad van 28-as szintű vagyok 520-as TÖ-vel, 300 szakival(majdnem) A mai nap eddig 0, azaz nulla támadást kaptam a felső szférától! Pedig járnak hozzám is néha... Ezért defence lötyit sem használok. Amúgy egy jó taktika:
Ha betámad egy erősebb karakter nézz be hozzá és verd el veled egy szintben levőket...én általában ezt csinálom. Betámad én meg rongyá verem a szövitársait, ezek után sose jön vissza repetázni!

Elnézést az OFF-ért.
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5
kedvelt tagButchmanFérfi
Végzetúr mester
619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A védelem itala
222. hozzászólás - 2009.03.05. 16:49:18
Miklós!
A sebzéskompenzációból mikor lesz valami? Szerintem talán ezt kellene a legelőször megoldani...
The Lost One /Ronin/
Pontszám: 5
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3609 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A védelem itala
223. hozzászólás - 2009.03.05. 21:47:44
Remélem a sebzéskompenzációt meg tudjuk csinálni a jövő héten. jelenleg az állatreformmal foglalkoztam, most már kész a végleges fejlesztési doksi, jön a programozás, igy a sebzéskompenzáció matematkáját végig tudom számolni. Azon gondolkoztam még, hogy az egészséget hogyan lehetne belevenni a dologba. A sebgyógyítás * 1,5% helyett lehetne esetleg sebgyógyitás * 1% + (egészség-20) * 0,5% (de ez nem túl jó képlet, mert túl hamar kimaxol), vagy sebgyógyítás * 1% + egészség-20.
Pontszám: 8.50
kedvelt tagButchmanFérfi
Végzetúr mester
619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A védelem itala
224. hozzászólás - 2009.03.05. 22:00:33 (Válasz Miklós #223 hozzászólására.)
Jó ötlet az egészséget is belevinni. Ha valaki jó kompenzációt akar, akkor még magasabb maxÉP is kell legyen, így kényszerítve is van az ilyen irányú fejlesztésre. Én támogatom. Talán a második megoldás lenne megfelelő. Mennyire is gondoltál maximum?
The Lost One /Ronin/
Pontszám: 7.50
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A védelem itala
225. hozzászólás - 2009.03.06. 10:32:44 (Válasz Miklós #223 hozzászólására.)
Háborút nem fogja nagyon felborítani?
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A védelem itala
226. hozzászólás - 2009.03.06. 11:08:09 (Válasz CaveMaN #225 hozzászólására.)
Nem hiszem... a lathatatlansag, katakomba, ki/belepes csikicsuki, beke csarnok, valamint minimalis LE nyeresegek mar felboritottak elegge. Elsodleges cel legyen az egyen kiszolgalasa, utana lehet a szovetsegi reszen (haboru) is elmelkedni.
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 5
kedvelt tagButchmanFérfi
Végzetúr mester
619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A védelem itala
227. hozzászólás - 2009.03.06. 11:08:35 (Válasz CaveMaN #225 hozzászólására.)
Háborúban nem fog működni ez, tehát szerintem nem.
The Lost One /Ronin/
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A védelem itala
228. hozzászólás - 2009.03.09. 12:58:28
Eljutottunk oda, hogy azthiszem törlök, mert számomra játszhatatlanná vált a játék. Az utóbbi két hétben ahogy ezer életpont fölé érek, azonnal betámad valaki három-öt szinttel magasabbról, és visszaesek nullára. Hiába vagyok a szintemen és afelett eggyel erős, ellenük - logikusan - nincs esélyem. Én értem, hogy nincs kit támadniuk már, de így oda jutottunk, hogy hiába pihenek sok órája, folyamatosan nullára kerülök. Erre nem megoldás, hogy folyamatosan gyógyitalokat vásárolok, mert ha LE-ből veszem, még inkább legyengülök, őskőért pedig nem fogok venni azért, hogy játszhassak.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 8.75
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A védelem itala
229. hozzászólás - 2009.03.09. 13:26:44 (Válasz Mortimer #228 hozzászólására.)
Visszafogott fejlődés?
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
népszerűDragon HUNterFérfi
Végzetúr tehetség
208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A védelem itala
230. hozzászólás - 2009.03.09. 13:37:28 (Válasz Mortimer #228 hozzászólására.)
Én is tapasztalom ezt, pedig nem vagyok olyan "kicsi". De ez van, amig tudok ütök én is aztán vadászgatok, majd 15%-nál megint ütök egyet. Ha elég magas az egészséged, akkor 15%-nál még portyázhatsz egyet vagy egy térkapu belépés is belefér,(sőt felülről ütés miatt még a 20-25%s határt is megvárhatod) majd megint megy a vadászat, amúgy meg nincs nálam szinte semmi. Így szépen haladok tovább, persze néha reggel leütnek engem is,amikor egymás után jön a TGY meg az ELIT néhány tagja, de ha jobban belegondolsz a játékosok többsége így játszik a regizése óta.........
A hozzászólást Dragon HUNter módosította 2009.03.09. 13:43:54-kor
Pontszám: 8.50
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A védelem itala
231. hozzászólás - 2009.03.09. 13:40:07 (Válasz CaveMaN #229 hozzászólására.)
Hiába rabolsz kétmilliót, egy nálad 5 szinttel magasabb átlagos karakter simán lever. Minél alacsonyabban vagy, annál többen vannak feletted.

A baj a sebzésekkel van, teljesen elszakadt a realitásoktól. Az 54-es kard ellen már 200 feletti védelem sem ér semmit.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.50
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A védelem itala
232. hozzászólás - 2009.03.09. 13:45:21 (Válasz Mortimer #231 hozzászólására.)
A kardot ne a vedelemhez hasonlitsd. Az ellen elnyeles kell, egy jo 100-as. A vedelem a tamadas ellen kell.
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A védelem itala
233. hozzászólás - 2009.03.09. 13:47:42 (Válasz Dragon HUNter #230 hozzászólására.)
"amúgy meg nincs nálam szinte semmi"

Nem a rablás zavar, az legyen az övé, ha hülye voltam, megérdemli. A játszhatatlanság a gond, hogy 25% felett egyből nullázdódom.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.50
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A védelem itala
234. hozzászólás - 2009.03.09. 13:49:42
Nem a rabláson van a hangsúly. Én pl most be fogok spájzolni 300 körüli csp-t, azzal kb két szintet vissza is esek. Sharpa meg üsse a levegőt helyettem. Erre gondoltam.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 6
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A védelem itala
235. hozzászólás - 2009.03.09. 13:54:44
Idézet: Mortimer - 2009.03.09. 13:47:42
"amúgy meg nincs nálam szinte semmi"

Nem a rablás zavar, az legyen az övé, ha hülye voltam, megérdemli. A játszhatatlanság a gond, hogy 25% felett egyből nullázdódom.


na, igen, ezzel szerintem mindenki így van, össze is lehetne írni, hogy kik nem:) én mondjuk azért nem panaszkodom, mert még én is túl fent vagyok (nem erős, csak fent), hogy sírhassak (mit mondanak a "kicsik"? mondjuk nekik azért jobb lehet, főleg 30. szint alatt), de valahol gáz, hogy aki engem ma reggel levert 2000-200-ra, azt más veri le simán, én pedig ugyanúgy le tudok küldeni, ha akarok egy 1000-50-es győzelmet. ami azért valóban durva egyensúlytalanságot eredményez.

ettől még a napi 25 portyát, mivel sokat vagyok (más miatt) gép előtt lenyomom, nekimegyek párszor a térkapunak, az epikusat is betámadom óránként hobbiból (amíg nem lesz túl erős), de meglep, hogy tervezés ide vagy oda, ilyen irreális kölönbségek születhetnek.

az egy-kettővel nagyobb fegyver még túlélhető lenne, a pár topszövetség kimaxol védőfala/gyakorlópályája is okés, de már várom az első gyémántpanaszt, ami szóvá teszi a szakértelmes +15 támadás/+15 IQ kombót:) (van, aki nem gyémántra fejleszti ki? a többi horda legalább 1:3 eséllyel kap "gyűlöletet".)
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A védelem itala
236. hozzászólás - 2009.03.09. 13:57:53 (Válasz CaveMaN #234 hozzászólására.)
Idézet: CaveMaN - 2009.03.09. 13:49:42
Nem a rabláson van a hangsúly. Én pl most be fogok spájzolni 300 körüli csp-t, azzal kb két szintet vissza is esek. Sharpa meg üsse a levegőt helyettem. Erre gondoltam.


ez tűnik megoldásnak, lehet, hogy ez is a cél fentről:)

mindenesetre kíváncsi vagyok, hogy a sebzéskompenzáció honnan fog közelíteni. biztos, hogy 1. szükség van a magas szintűeknek arra (az azt hiszem pontosan még meg nem határozott) szintkülönbség*x %-ra, amit kap lefele ütés esetén? 2. lehet, hogy a 15-20-25-30-35%-os határral kéne valamit csinálni?

más kérdés, hogy a nagyok ellen elbújtatni sem jó a kicsiket, mert akkor meg nem tudnénak kit ütni. így marad a sebzés gatyába rázása. remélem milósék látják, hogy a sebzésdifferenciák és az erősek "elhúzása" milyen függvényt írnak le, de rossz belegondolni, hogy mi lesz fél év múlva, ha ugyanilyen marad a növekmény.
A hozzászólást winnie módosította 2009.03.09. 13:58:11-kor
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A védelem itala
237. hozzászólás - 2009.03.09. 13:59:02 (Válasz winnie #235 hozzászólására.)
"már várom az első gyémántpanaszt, ami szóvá teszi a szakértelmes +15 támadás/+15 IQ kombót"

http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,124.0
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A védelem itala
238. hozzászólás - 2009.03.09. 14:02:10 (Válasz CaveMaN #234 hozzászólására.)
Ezzel az a gond, hogy az elhúzás lassul. 43. szinten már 267 vadászat egy szintlépés, azaz amellett, hogy egyre nagyobb az a szintkülönbség, ami mellett ütni lehet a kisebbeket, az 5. szinttel magasabb ereje is egyre nő. A különbség nemhogy nőne, de még csökken is, mert az alacsonyabb szintű hamarabb szintet lép, mint a magasabb szintű.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
kedvelt tagVaraszloFérfi
Végzetúr tehetség
213 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A védelem itala
239. hozzászólás - 2009.03.09. 14:04:08
pont írni akartam hogy hol sírnak
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A védelem itala
240. hozzászólás - 2009.03.09. 14:05:46 (Válasz Mortimer #237 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2009.03.09. 13:59:02
"már várom az első gyémántpanaszt, ami szóvá teszi a szakértelmes +15 támadás/+15 IQ kombót"

http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,124.0


á, köszi. még szerencse, hogy a klánváltás mindenkinek előjoga:) mint ahogy a fogak összeszorítása melletti továbbmenetelés a megkezdett úton.
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője