Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Gdd808

Oldal: 123
Dátum: 2009.06.18. 10:56:22
Kevesebbet érő is ment már el többért... Gondolok itt a "kapsz 100,000 LE-t" tárgyra. Az nagyjából 13 aranydukát, lol. Az aukciós bérletet ki vitte el annó? Annak volt sok esze, az a jó cucc.
Dátum: 2009.05.27. 14:49:53
Hadd ajánljam fel ubukbőr iszákomat eme nemes célra
Dátum: 2009.05.27. 14:42:51
Itt a pont. Max ÉP környékéről nem végeznek ki senkit. Max nagyot tud rabolni más végzetúr, ha lever. Megint lesz LE a portyában. Tessenek örvendezni Önök!
Dátum: 2009.03.12. 16:52:35
Ha épp leüttetni akarod magad, akkor minek akarnád visszagyógyulni?
Dátum: 2009.03.07. 11:49:00
Aki tényleg nem kerül gép elé hétközben, csak nagy ritkán, az mondjuk 3-4 napig simán tudja tartani az LE-t, egyszerűen lemegy a 'kombákba. Ennyi időt néha a háborúk miatt is eltölt ott az ember (emlékszem, én annó a "lépjen állatod 5 szintet" küldit is ott fejeztem be, feltettem 3 kvízkérdést, kisütöttem a lélekkutat és így a "legyen legalább 30,000 lélekenergiád" küldit is kivégeztem, aztán a felgyűlt ca. 40,000 LE-t el is költöttem a legteljesebb nyugalommal, félelem nélkül, aztán CSPvel/PPvel/ÉPvel/VPvel feltöltve, új páncélban és magasabb tulösszeggel bújhattam elő...)
Nekem is tetszik a felvetett küldetéstípusok nagy többsége, hajrá!
Dátum: 2009.03.05. 11:57:20
Ez egyébként még csak nem is hülyeség, Reiren gazdájával pont az előző viadal előtt számolgattunk/szimuláltunk egy kicsit, hogy az a -30/40 Té már egész hatékony tud lenni, pláne egy kis bénítással megfűszerezve, meg akkor már rak az ember fia bele egy vörös gyöngyöt...
Az mennyire lenne történelmi esemény, hogy valaki vakító fénnyel nyer bajnokit?
Dátum: 2009.02.23. 17:27:23
Jaja, inkább van dollárárverés szaga a dolognak, mint bármi más...

A "ha már nekünk úgyis loose - legyen nekik még nagyobb loose" mentalitás fog itt győzedelmeskedni, ha minden jól megy majd
Dátum: 2009.02.22. 17:40:10
A kínzókamrák egyedi, szövetségi építését önkormányzati rendelet tiltja. A Ghallai Kínzási és Inkvizíciós kht. egy, mindenki számára elérhető épületkomplexumban ad otthont modern, jól felszerelt kamráknak, amelyek közül minden akadémiai tagságú szövetség határozatlan időre bérbe vehet néhányat.
Így valójában nem a szövetségek között rohangáltok, csak a kedves, OKJ-s végzettséggel rendelkező fegyőrök bizonyos időközönként átkísérnek egy folyosón egyikből a másikba
Dátum: 2009.02.22. 16:43:25
Nem, nincs, csak gyakran összekeverik az emberek a kettőt. Mármint, hogy valaki ősköves cuccokban mászkál, illetve, hogy prémiumot váltott játékos. A kettő között nagy az átfedés, ez okoz félreértést (persze sokkal kevesebb az olyan játékos, aki fullköves szerkóban nyomul, de nem prémium, mint az, aki csak a prémváltásért fizet be követ, de amúgy a csak LE-ből is vásárolható felszerelésben játszik)

Szvsz nem kell prémiumnak lenni, hogy Védelem Italát vegyél majd, de őskőbe kerül, persze túlnyomórész nyílván prémesek fogják vásárolni, és ez tök rendben is van így. Az valóban idegesítő lehet, ha az ember sok pénzt áldoz jobb felszerelésre, fókuszkristályokra, mégsem tud játszani, mert a hajnal 1-5 óra sávban (a legjobb portyaidőszak ) nullára verik az ÉP-jét így is.
Dátum: 2009.02.21. 13:29:13
Háborúban szvsz nem nagyon lesz jelentőssége. Egy kemény háborúban mégis ki költene el 10 PP-t (!!) egy olyan italra, ami kb. egy láthatatlanságnyi előnyt csinál? Vagy ha mégis, hát üsse kő, az -10 támadási lehetőség felénk, mi meg ugye válogathatunk, legfeljebb nem a Véditalost ütjük.

A magas szintű tárgyak őskőköltség-csökkenése meg hosszú idő óta az egyik legjobb hír
Hát (ahogy mondatot ugye nem kezdünk...), egy hullám még biztos lesz, ha kibírja addig a játék: 70. szint után, ha kiderül, miben fog eltérni a fertőzést leküzdő és nem leküzdő karakter.
Egyrészt, ha mindenképpen le kell küzdeni, ha nem akar az ember fia irdatlan hátrányba kerülni, akkor a beléfeccolandó LE mennyiség lesz akkora, hogy a már gyógyultak fejlesztésben el fognak tudni húzni jó eséllyel, feltéve, hogy lesz addigra valami fejleszteni való, amin ki tud ütközni az a ráköltött LE mennyiség, ami onnantól kezdve nem az inimíciára fog herdálódni.
Dátum: 2009.02.18. 11:16:38
Sőt, ez igen jó ötlet, ha ugyan nem zseniális

//update: spec. valóban, akinek manapság nagy döge van, az általában 10 alatti alapszintű, ily módon sokat buknának az új TP rendszeren. Ugyanakkor, ha a 10 TP lenne a minimum, és az ennél magasabb alapszintűek ennek függvényében kapnának plusz TP-t? Még ha nem is konstans (alapszint-10)-et, hanem valami sávos dologban?
Dátum: 2009.02.16. 20:05:42
Szvsz félreértesz (avagy én az iróniát, mint Baldrick a dánokkal...)
Arra fel mondtam, hogy ez igen jó ötlet lenne, bár csak beraknák a készítők. Aztán rájöttem, hogy mindegy most már, aki rákeresne a fórumon, rögtön kapná itt az ötletet...

//amúgy a Fehér Lovag valójában én vagyok, szőke lovon, tehát akinek már fel van véve a küldi, az vegye az irányt Smaragd Forrás felé nyugodt lélekkel
Dátum: 2009.02.15. 18:27:03
Arról nem is beszélve, hogy valamelyik úgyis olyat adna, ami kenterbe veri az összes többit. De legalábbis kialakulna egy 3-4 fős kedvenclista, és mindenki ugyanazokkal mászkálna. Szvsz szépen el is tűnne a játékból, hogy mindenki mellett sok kis különböző színes kép van, mindenféle nevekkel... (meg akkor milyen poén lenne már az, hogy megveszem pölö az acélkarmokat a manaszondámnak, mire közölné a játék, hogy nem tehetem rá, mert nincsen keze )

//update: ha már így belelendült mindenki a lehetséges speckók ajánlásába: -növel 1-2 pontot a szubtéri érzékelésen (pl. orgling disznó kiégett őskövet túr szarvasgomba helyett )
Dátum: 2009.02.15. 18:18:40
Izé... a 0,2*sajtolás gondolom úgy lehet értve, hogy az egyszeres szorzón felül (1+0,2*sajt), igaz összeadással valóban nem tűnik túl értelmesnek. Bár, most hogy nézem, Kocos is ezt írta...
Valakinek van lementve konkrét adat szörnylapításokból? A másfél*alapLE+0,2*sajt nagyon kevésnek tűnik (egyáltalán mit jelent a kéttized sajtolás? tízes sajtolásnál +2 LE? ftw?!)
Dátum: 2009.02.13. 20:52:08
Ez jó, ez jóóó... Kár, hogy most le lett lőve.

Hány ember fogta/verte volna a fejét...
Dátum: 2009.02.13. 17:21:21
Még régebben volt egy érdekes felvetés a "küldetések" topikban...
Az valamilyen szinten "megoldaná", hogy érdemes legyen lecserélni a régi állatot, illetve hát inkább csak erőltetné: "Legyen pontosan 0 befogott állatod" Ez -a 0 VPhez hasonlóan- ha befigyelne 20-25 küldetésenként, akkor mindenkinek muszáj lenne egy idő után nagyobb alapszintűre cserélgetnie az állatát (persze közben lenne alkalma elég jól felfejleszteni, amíg beragadna vele).
Ugyanakkor nagyon durván drasztikus. Sőt, gyilkos

Amúgy azzal egyetértek, hogy ha felerősödnek a nagyobb alapszintű állatok annyira, hogy ugyanott leszek vele, mint a hatalmas lépett szintű első döggel, az szvsz nem akkora probléma. Végül is, az első, nagy dög bőven be tudta hozni addig a ráfordított gondoskodást, sőt, még talán többet is.
Van köztünk szociológus/hallgató?
Ebből szakdolgozatot lehetne írni! Hihetetlen, hogy ilyen "piciben" (10-enpárezer ember) mennyivel gyorsabban játszódnak le társadalmi folyamatok! Volt Hidegháborús időszak, most jönnek föl az "anarchista punkok" (nem sértésnek szánom), akik "céltalan" pusztítással próbálják romba dönteni a jelenleg fennálló rendet (hogy tényleg nem vezet-e sehova a PC használata, az más kérdés, a lényeg, hogy a "nagyok" szerint nem)
Zseniális. És sokszínű. Ha a PC nem került volna be a játékba, ez most mind kimaradna.
'schuldigung, nem fogalmaztam egyértelműen. Azért a Kublát emeltem ki, mert ők az aktuális téma.
Általánosságban értem a kérdést. A lefarmolt (Kublától most vonatkoztassunk el, ők azért se nem kis szövi, se nem farmok), kicsi, citadellával a farmernek visszavágni kívánó szövetség a rosszfiú, avagy az erre válaszcsapó egyezmény-tagok?
Hmm... Olvasom egy ideje ezt a topikot, de megmondom őszintén, nem értem, hogy most akkor erkölcsileg ki a jó-, és ki a rosszfiú? (merthogy játéktechnikailag ugye senki)
Kubláék a gaz, elnyomó, Citadellával lövöldöző terroristák, vagy a PC-t megtorolni kívánó Rácsegyezmény tagjai a kartellbe verődött, aljas maffiózók, akik miatt nem lehet kihasználni a védekezés eme formáját?
Valaki kisegítene?
Oldal: 123