Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: A Pusztítás Citadellájának alkalmazása és a válaszcsapások
fórumozóMalackaFérfi
Végzetúr tanonc
25 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Pusztítás Citadellájának alkalmazása és a válaszcsapások
201. hozzászólás - 2009.02.10. 19:07:48
Emberek higgadjunk már le egy kicsit. Ez egy játék, remélhetőleg mindenki saját felfogás szerint játsza->kreativitás.
Mindezek mellett nem lehet cél mások játékának az elrontása...Egen az egy jó szöveg: "Ez nem a farm ahol élünk"
Ha farmolnak vagy megpróbálják majd teszünk róla, hogy ne tegyék gondolom ezzel mindenki így van. Vagy sikerül vagy nem.
V.1. Archibald Cunningham
Pontszám: 7.20
népszerűMiltropaxFérfi
Végzetúr
53 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Pusztítás Citadellájának alkalmazása és a válaszcsapások
202. hozzászólás - 2009.02.10. 19:35:41
Szerintem két szövetség közötti háború során az győz,amelyik tehetségesebb olyan szempontból,hogy a rendelkezésére álló erőforrásokat hogyan használja fel.Vannak olyan szappanbuborék szövetségek,amelyek szinte az építésre fektetik erejük nagy részét,így hiába vannak a szövetségi toplistán olyan jó helyen,az erőforrásaikkal okosabban bánó szövetségek kézről-kézre adják és rendszeresen elverik.Ezen persze lehet moralizálni,hogy mennyire jó,vagy rossz,de a lényeg,hogy a Pusztítás Citadellája nem oldja meg problémájukat.Ez olyan,amikor egy autóversenyen indulva az előtted befutó autót megkarcolod-valamilyen elégtételt sikerült kieszközölnöd,de milyen áron.
Egy hasonló beállítottságú emberek közötti játék során nem illik tisztességtelen eszközökhöz nyúlni,mert magunkkal csapjuk be.Így azzal büntetni egy másik szövetséget,mert jobban aknázták ki lehetőségeiket,hogy Citadellatámadást indítunk ellenük hiba,ezzel a tehetségtelenségről állítunk ki bizonyítványt.
Gondoljunk bele,hogy mennyit kell fejleszteni az összes klántagnak magán,hogy egy háború során győzelmeket arassanak,mennyi logisztika fekszik benne,míg egy pusztító csapást elindítani csupán pár szavazat kell...
Pontszám: 7.70
népszerűMiltropaxFérfi
Végzetúr
53 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Pusztítás Citadellájának alkalmazása és a válaszcsapások
203. hozzászólás - 2009.02.10. 19:54:07
És ez a lényeg:
egy háborúban a szemben álló szövetségi tagok nem kevés energiát fektettek bele,hogy eséllyel győzzenek a másikkal szemben,míg a Pusztítás Citadellája kényelmes megoldás ,kis befektetéssel nagy kárt lehet a másiknak okozni,gyakorlatilag az ellenfelet alázzuk meg vele,mert nem tiszteljük annyira,hogy egyenes küzdelemben győzzünk vagy veszítsünk ellene.
Pontszám: 5.44
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Pusztítás Citadellájának alkalmazása és a válaszcsapások
204. hozzászólás - 2009.02.10. 20:03:55 (Válasz masterv #197 hozzászólására.)
Idézet: masterv - 2009.02.10. 15:58:16


1.: A farmolás a legundorítóbb dolog az összes játékban.Aki nem képes saját erejéből eljutni a céljáig,az megérdemli a bukást.Mi nem gázolunk át másokon, mindig adtunk időt a levegővételhez,senkit nem támadtunk meg 2X zsinórban,mióta a szövetség tagja vagyok.Aki megteszi,az más aljasságra is képes,mivel semmibe nem nézi a más teljesítményét/szórakozását/játékát. Aki farmol,annak a gondolkodásmenete nem terjed túl az egóján.(ÉN MINDENKI ELŐTT!MÁSOK LE VANNAK EJTVE...)


En ezt nem tudom ertelmezni. Sajat erejebol eljutni valahova es a farmolas ellentetes fogalmak? Sajat ero teszi lehetove a farmolast. Ha nincs sajat ero, nem lehet farmolas sem.

Ha van ero, elkepzelheto, hogy nincs farmolas. Erre igazan peldat nem latok, egyeni szinten, mindenki a gyengebbet tamadja. Szovetsegi szinten talalhatoak olyan szovetsegek, melyek nem "farmolnak" mas szovetsegeket, leginkabb erkolcsi ervekre hivatkozva. Leginkabb itt sem a farmolas a problema, hanem maga a haboru fogalma: "mi bekes szovetseg vagyunk".

Tovabba, hogy zsinorban tamadsz, az egy erzeki csalodas. Nem zsinorban. Van beke idoszak. Mar be lett mutatva, hogy havi szinten max 3-szor lehet ugyanazzal a szovetseggel csatazni. Nem tunik olyan veszesnek, amikor naponta 3-szor lehet ugyanazt a karaktert leportyazni (haborun kivul!). Az, hogy vannak akik a kotelezo beke idoszakot keveslik, az egy ertekelesi problema. Lehetne 0 nap is, ha a jatek alkotoi igy akartak volna. Lehetne tobb is. Beke csarnokkal vegulis megadatott a szovetsegeknek erre egy valasztasi lehetoseg.

Vegul, hogy valamiben azert egyet is ertsek veled. Az eltulzott farmolas tenyleg nem jo hosszutavon. Nem azert mert erkolcsi problema van vele, hanem azert, mert kipusztitja a kozep/also reteget a jatekbol. Ez egy kis ido elmultaval maganak a farmolonak okoz problemat. Ezert van szukseg egy bizonyos kozossegi onmegtartoztatasra, hogy a "kicsik" is tudjanak elni es fejlodni. Hasonlat erre talan a mai emberiseg es a kornyezet viszonya... ott is pusztitunk, farmolunk, de ha tul sokaig csinaljuk, kipusztulunk mindketten.
A hozzászólást Simon módosította 2009.02.10. 20:06:00-kor
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 7.86
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Pusztítás Citadellájának alkalmazása és a válaszcsapások
205. hozzászólás - 2009.02.10. 20:13:34
Idézet: Miltropax - 2009.02.10. 19:35:41

Egy hasonló beállítottságú emberek közötti játék során nem illik tisztességtelen eszközökhöz nyúlni,mert magunkkal csapjuk be.Így azzal büntetni egy másik szövetséget,mert jobban aknázták ki lehetőségeiket,hogy Citadellatámadást indítunk ellenük hiba,ezzel a tehetségtelenségről állítunk ki bizonyítványt.
Gondoljunk bele,hogy mennyit kell fejleszteni az összes klántagnak magán,hogy egy háború során győzelmeket arassanak,mennyi logisztika fekszik benne,míg egy pusztító csapást elindítani csupán pár szavazat kell...

tehetségtelenség?
látom te is egy farmoló szövetség tagja vagy aki nyersanyagnak nézi a többi játékost. hol abban a logisztika ha sorra vered a lényegesen gyengébb szövetségeket? szerinted az akit támadsz nem fejleszti a kariját? szóval a kis szövetség a "lehetőség", a nagy szövi meg "kiaknázza"? ettől vagy jobb és nemesebb? én vagyok a tehetségtelen ha nem tűröm?

Élni és élni hagyni. az a tisztességes játék. elég ha megnézitek a nagyobb szövetségek fejlődési ütemét. egy átlagos szövetség nem tud fejlődni, nem tud építeni mert folyamatosan farmolják őket, eközben a top szövetségek egyre jobban elhúznak mert őket nem zargatják. erre van a Citadella, hogy lehessen zargatni őket.
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 8.25
kedvelt tagmastervFérfi
Végzetúr mester
687 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Pusztítás Citadellájának alkalmazása és a válaszcsapások
206. hozzászólás - 2009.02.10. 20:47:51 (Válasz S0laris #205 hozzászólására.)
Ezt jól esett elolvasni,szívemből szóltál,Solaris. Viszont foganatra ne számíts,mert aki farmer,az úgyis ellened szól,nem mereng el a "mi lenne ha"-n. Mi már megtettük az első pár lépést afelé hogy elutasítsuk a betokosodott nézeteket,amiket sokan(akár nagyobbak,akár kisebbek) vallanak.Ez is szúrja gondolom pár ember szemét.
A "Pokrócozás Királya" személyesen!
(A név márkavédett, köszönet érte Ösvényjárónak)
Pontszám: 7.50
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Pusztítás Citadellájának alkalmazása és a válaszcsapások
207. hozzászólás - 2009.02.10. 21:11:50 (Válasz S0laris #205 hozzászólására.)
Idézet: S0laris - 2009.02.10. 20:13:34

Élni és élni hagyni. az a tisztességes játék. elég ha megnézitek a nagyobb szövetségek fejlődési ütemét. egy átlagos szövetség nem tud fejlődni, nem tud építeni mert folyamatosan farmolják őket, eközben a top szövetségek egyre jobban elhúznak mert őket nem zargatják. erre van a Citadella, hogy lehessen zargatni őket.


Szep gondolat, de butuska. A zargatott nagyszovetsegek visszazargatnak, es az a kis szovetsegnek meg jobban faj, mintha nem is tett volna semmit. Sot, a nagy szovetseg pedig aranylagosan konnyeben lekezeli a zargatast, mint egy kicsi a valaszt ra, es ezzel a nagy szovetseg relative tovabb erosodik a kicsihez kepest. De ezt mar sokan leirtak, megsem talal hallgato es jozan fulekre. Pedig eleg egyszeru ezt atgondolni.

Masreszt, ismet a "nagy" szovetseget hibaztatod/hibaztatjatok azert mert elol van. Egyreszt, valaki mindig elol lesz (attol meg nem lesz gonosz meg rossz), masreszt pedig, hogy a jatek megengedi az ugymond ongerjeszto folyamatot, hogy az eros tovabb erosodik, az nem a nagy szovetsegek hibaja, hanem a jateke. Inkabb olyaniranyba eregessetek haragotokat. Sokan a nagy szovetsegekbol tamogatnak/tamogatjak/tamogattak ezt orvoslo otleteket (meglepetesre? szerencsere nem!).

Harmadreszt, magasabb szinteken minden farmolas ellenere kezdenek kiegyenlitodni az eroviszonyok. A haboruk is megszunoben vannak. Ha atveszelitek a zuros idoszakot (15-35. szint), utana a randomnak nagyobb szerepe van ismet a sebzesben, mint a karakter erejenek. Haborus szinten ez ugyanigy mukodik, tehat tulsagosan rizikossa valik/valt a haboruzas is, foleg a bevetelhez viszonyitva.
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 6.75
népszerűMiltropaxFérfi
Végzetúr
53 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Pusztítás Citadellájának alkalmazása és a válaszcsapások
208. hozzászólás - 2009.02.10. 21:44:46 (Válasz S0laris #205 hozzászólására.)
Tudod a szövetségem a Ronin nagyon messziről küzdötte fel oda magát,ahol most van.Pályafutása során egyszer használta a Pusztítás citadelláját,a Rács egyezmény érdekében.Mi tiszteljük a másik szövetséget és nem szoktunk ugyanazt a szövetséget folyamatosan lerabolni.Megmondhatja bármelyik általunk megtámadott szövetség,hogy a játék lehetőségeihez képest korrektek voltunk,és hiszem,hogy ezután is ilyenek leszünk.
Az erőfölény nem jelenti azt,hogy a díjbirkózónak törvényszerűen a leggyengébbet kell rommá vernie,itt is kell lenni egyfajta erkölcsi gátnak.
Igenis hiszem,hogy a meggondolt fejlesztések,az átgondolt taktika meghozza a kívánt sikert,aki ebben gyengébb,vagy megfontolatlan...,nos kevesebb sikerélményre számíthat.
Végezetül:volt egy-két olyan szövetség,amelyiktől legyőzésük után minden cinikusság nélkül személy szerint kértem elnézést.
Pontszám: 6.75
népszerűSzedahFérfi
Végzetúr tanonc
20 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Pusztítás Citadellájának alkalmazása és a válaszcsapások
209. hozzászólás - 2009.02.10. 22:09:27 (Válasz masterv #200 hozzászólására.)
Ha vennéd a fárdaságot, hogy elolvasd visszafele egy oldal távolságban a hsz-eimet, akkor tudnád, hogy kaptam belőle, de pont azt hangsúlyoztam, hogy nem nagy ügy. Engem az erkölcsi prédikációd ellentmondásai zavarnak, amiért nem tudtam türtőztetni magam. A kiemelt mondatokról annyit, hogy amire hivatkoztam, közvetlen az előző hsz, vagyis bárki elolvashatja teljes egészében scrollozás nélkül, nem láttam értelmét az egészet átcopyzni, csak a lényeges részeket. A többit kérésednek megfelelően privátban küldöm.

Egyébként mindenkinek figyelmébe ajánlom, hogy néhány oldal távolságban olvassa vissza a topicot, mert írtam pl. javaslatot a citadellára, de arra senki nem reagált érdemben, csak az előző 8 oldalon szereplő meddő hsz-ek folytatódtak különböző változatokban.
Pontszám: 5.40
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Pusztítás Citadellájának alkalmazása és a válaszcsapások
210. hozzászólás - 2009.02.10. 22:12:59
az a "butuska" ha elvárod mástól/másoktól hogy nyugodtan tűrjék hogy ellopd tőlük azt amiért megdolgoztak. annál aki heti 2-3szor szavaz kapitulációról egyszer betelik a pohár és nem fog törődni azzal hogy saját magának is árt a citadellával.

az lesz a szép amikor egy 15-20 közepes szövetséget tömörítő kartell fogja az összes top szövetséget citadellával fenyegetni. a farmervilágvége?...
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 6.71
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Pusztítás Citadellájának alkalmazása és a válaszcsapások
211. hozzászólás - 2009.02.10. 22:33:51 (Válasz S0laris #210 hozzászólására.)
Errol is volt mar szo. Attol mert erzelembol lovod a citadellat, meg nem lesz korrekt. Ezzel a hozzaszolasodnak mar te is belatod, hogy esetleg magadnak artasz. Talan a kovetkezo lepes, hogy rajossz, hogy mennyire magadnak artasz, es semmit nem ersz el a citadellaval. Egyaltalan. Barmennyire is szeretned.

En ertem, hogy nem jo azoknak, akiket folyamatosan tamadnak. Itt ket dologra hivnam fel a figyelmedet:

1. Akik hetente 2-3-szor kapitulalnak, azokat nem egy szovetseg farmolja, hanem tobb. Tehat, nem lehet egy szovetsegre ujjal mutogatni. A pontosabb meghatarozas az, hogy amikor pozitiv a lelekkutjuk, akkor valaki tamadja oket. Hogy eppen melyik szovetseg, az igazabol lenyegtelen.

2. Nem varom el, hogy minden hozzaszolasomat ismerd, de ha esetleg tajekozodtal volna peldaul a szovetsegi haboruk forumban, eszrevetted volna, hogy nagyon sokszor felleptem mar a kisebb szovetseg vedelme erdekeben. Szerintem is szar a helyzet. De azert azt ne vard, hogy a demagog szoveget csendben hallgassam a nagy szovetsegekrol. Mindennek van hatara. A szovetsegi haboruk elcseszettek. A jelen formaban egy eredmenyes az egyenlet. Az erosebb nyer. Ennyi. Az nem az erosebb hibaja. Jatszani mi is szeretnenk, es a haboru a jatek resze.


Vegul: a lelekkutban az energiaert nem dolgoztal meg. Te epuletetet epitettel, szerencset noveltel. Es azt senki nem lopja el toled. A lelekkutban a LE-t azt a szovetseged kapja. Naponta. Csak ugy, a semmibol.

Vegul vegul: kik azok a nagy szovetsegek, akikrol itt panaszkodsz? Gyorsan megneztem a top5 szovetseget, es osszesen 3 haboru van folyamatban. A mult elmult, a jelent vizsgald es a jovobe nezz.
A hozzászólást Simon módosította 2009.02.10. 22:41:28-kor
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 6.18
kedvelt tagGortFérfi
Végzetúr mester
369 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Pusztítás Citadellájának alkalmazása és a válaszcsapások
212. hozzászólás - 2009.02.10. 22:42:56
"Vegul: a lelekkutban az energiaert nem dolgoztal meg. Te epuletetet epitettel, szerencset noveltel. Es azt senki nem lopja el toled. A lelekkutban a LE-t azt a szovetseged kapja. Naponta. Csak ugy, a semmibol."

Szerintem a lélekkútban lévő energiáért is megdolgozott a tagság. Először is ahhoz, hogy lélekenergia termelődjön a kútban, fel kell építeni azt. Aztán, hogy több lélekenergia termelődjön, építkezni kell, így növelve a lélekkút méretét.
Tételezzük fel, hogy van a bankban pénzed, és kamatozik. Aztán jön egy vadidegen, és elviszi a kamatokat. Rosszul esne? Miért? Hiszen azért nem dolgoztál, csak úgy jött a semmiből.
Az, ki szeret másokat kritizálni, olykor dicsérjen is.
Pontszám: 7.83
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Pusztítás Citadellájának alkalmazása és a válaszcsapások
213. hozzászólás - 2009.02.10. 22:46:50 (Válasz Gort #212 hozzászólására.)
A bankba azert teszem a penzt, hogy kamatozzon. Szerzodes alapjan. Senki nem ferhet hozza.

Ebben a jatekban a szabaly az, hogy a lelekkutban a LE haboruzas targya.
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 6.60
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Pusztítás Citadellájának alkalmazása és a válaszcsapások
214. hozzászólás - 2009.02.10. 22:51:02 (Válasz Gort #212 hozzászólására.)
Sántít a hasonlatod.

A lélekenergiáért, amit a citadella miatt el kell költened a semmire, az életerődet, portyapontodat vagy cselekvéspontodat adtad, felhasználhatod saját célra, vagy a szövetséged érdekében, az épületekre.
A "banki kamat" nem a tiéd, nem rendelkezel felette, csak és kizárólag a szövetségedbe, vagy ha már bankos példa, a cégedbe forgathatod vissza.
És meg kell hogy mondjam, nekem kevésbé fájna ha a céges számláról eltűnne valamennyi, mintha a saját pénztárcámból.
Ha már hasonlatokat gyártunk.
Pontszám: 5
kedvencGdd808Férfi
Végzetúr
59 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Pusztítás Citadellájának alkalmazása és a válaszcsapások
215. hozzászólás - 2009.02.10. 23:54:26
Van köztünk szociológus/hallgató?
Ebből szakdolgozatot lehetne írni! Hihetetlen, hogy ilyen "piciben" (10-enpárezer ember) mennyivel gyorsabban játszódnak le társadalmi folyamatok! Volt Hidegháborús időszak, most jönnek föl az "anarchista punkok" (nem sértésnek szánom), akik "céltalan" pusztítással próbálják romba dönteni a jelenleg fennálló rendet (hogy tényleg nem vezet-e sehova a PC használata, az más kérdés, a lényeg, hogy a "nagyok" szerint nem)
Zseniális. És sokszínű. Ha a PC nem került volna be a játékba, ez most mind kimaradna.
LE veletek! )
Pontszám: 8.33
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Pusztítás Citadellájának alkalmazása és a válaszcsapások
216. hozzászólás - 2009.02.11. 00:06:03 (Válasz Simon #211 hozzászólására.)
Engedelmeddel válaszolok én, mert senki nem kapkod:

a "hatalmas és erős" Káosz és Vér szövetség merte immár második alkalommal megtámadni a Kubla Kánságot, akik Citadellával válaszoltak.
Személyes megjegyzésem:
régebbi tagok szerint a Kubla már nyert korábban a Káosz ellen, amikor ők üzentek hadat. Ez a helyzet fordult meg, immár 2. alkalommal. NC.
Tegnap néztem utoljára, akkor a Kubla Kánság 4 hellyel volt a toplistán a Káosz és Vér mögött. Erős és gyenge harc? NC.
Pontszám: 5
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Pusztítás Citadellájának alkalmazása és a válaszcsapások
217. hozzászólás - 2009.02.11. 00:08:50
Hihetetlen, mit tudtok nyammogni még mindig ezen a témán. Valaki elcsattintott egy kettes citadellát, világvége lesz itten, akárki meglássa

Ha lesz citadellánk, felhúzzuk maxra, és ábécésorrendben végigmegyünk az egész bagázson, oszt lehet nyígni majd naphosszat;-P
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 6.80
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Pusztítás Citadellájának alkalmazása és a válaszcsapások
218. hozzászólás - 2009.02.11. 00:17:13 (Válasz Crimson #217 hozzászólására.)
A tényszerűség kedvéért: 4-es
Pontszám: 5
kedvelt tagmastervFérfi
Végzetúr mester
687 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Pusztítás Citadellájának alkalmazása és a válaszcsapások
219. hozzászólás - 2009.02.11. 00:51:24
Egyelőre még csak 4es... Azt nem mondtuk hogy kicsik vagyunk,sőt visszaolvasva megláthatod azt a pontot is,ahol már nem mi voltunk a téma,hanem a farmolás ténye maga és a kis szövetségek viszonya.
Anarchista punkok? Ez tetszik! Pedig már azt hittem kinőttem belőle!
De tényleg,hová eljutottunk alig két nap alatt!Hihetetlen! Remélem élvezte minden résztvevő,legalább annyira mint én.Íme,srácok,így kell felkavarni az állóvizet egy kicsit.Lássátok be,kellett már egy kis változatosság az életbe...Mostmár viszont ideje lapozni.A következő alkalomig legalábbis...

Szépjóestét mindenkinek!
A "Pokrócozás Királya" személyesen!
(A név márkavédett, köszönet érte Ösvényjárónak)
Pontszám: 4.25
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Pusztítás Citadellájának alkalmazása és a válaszcsapások
220. hozzászólás - 2009.02.11. 01:00:05 (Válasz Simon #211 hozzászólására.)
szóval akkor én vagyok a demagóg rosszabb, én egy 10 éves EMO srác vagyok, így vitatkozz velem

de viccet félretéve. nem sírni jöttem. minket még elkerült a keményebb támadóhullám. összesen 7 csatánk volt (+1 folyamatban van), ebböl egyet kezdtünk mi de a 7-ből 5-öt megnyertük. de ha példákat keresel akkor légyszives listázd ki a szövetségi toplistát győzelmek szerint és nézd meg a különbséget az első és a második oldal között, aztán nézd meg a különbséget az első és a harmadik oldal között. sajnos a lista nem mutatja a bukott csatákat de például nehezen tudom elképzelni hogy a Sötét Ösvényt mindig csak megtámadja valaki (jelen pillanatban is 4 szövetséggel állnak háborúban). Smaragd Lélekúrnők? -44k LE a kútjukban . a 3-as katalizátort figyelembe véve még 2 nap amíg eléri a nullát és mivel hadban állnak most is (és veszíteni fognak) az megint legalább 1 nap bukás. hol is tartunk? 3 nap építést buktak 1 héten? így aztán lehet építeni. mert gondolom a tagjaik könnyedén pótolják azt az 50-70k LE kiesést, mi az nekik? még a térkapujuk sincs meg.

szóval ne gyere azzal hogy demagóg vagyok. ne gyere azzal hogy mindenki tűrje. ne gyere azzal hogy ne mutogassak ujjal. ne gyere azzal hogy ha mindenki ezt csinálja akkor már lényegtelen. végezetül, ne gyere azzal hogy árthatok magamnak, ha már 10 éves EMO scrác vagyok akkor megengedhetem magamnak hogy az ereimet vagdossam, ha közben te is elvérzel akkor már kész főnyeremény.

egyébként meg igenis megdolgoztam azért hogy a kút termeljen. eléggé hosszú az út a katalizátorig meg a térkapuig, közben baromi sok LEt kell bedobni és mi még messze vagyunk az epikustól. a kútunk méretének kb negyede/harmada tőlem származik. beáldoztam a karimat hogy minél gyorsabban meglegyen a térkapu. még jó 10 szint amire helyrehozom, portyázni nem tudok mert csak kicsiket üthetnék azt meg nem akarom.

van egy fegyver ebben a játékban amivel elkenhetem a rúzst az ellenfél arcán úgy hogy közben az én kezem is koszos lesz. szuverén jogom eldönteni hogy meg akarom tenni vagy sem. szóval lassan fel kéne hagyni a "mi megvédünk téged saját magadtól" szöveggel. oh, és én érzelemből teszem ugyanis nem vagyok gép.
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 8
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője