Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: A Pusztítás Citadellájának alkalmazása és a válaszcsapások
kedvelt tagKaoszfattyFérfi
Végzetúr tanonc
47 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Pusztítás Citadellájának alkalmazása és a válaszcsapások
41. hozzászólás - 2009.01.27. 04:01:42
Birka te ki vagy V2n?
LanMaffia - Végzeturak mesterei (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.50
népszerűPanter1Férfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Pusztítás Citadellájának alkalmazása és a válaszcsapások
42. hozzászólás - 2009.01.27. 15:38:18
Valaki árulja már el nekem, hogy miért számít felsőbbrendű dolognak a Citadellarács, mint valaki más által képviselt játékstílus!!?? Mit nem lehet megérteni azon, hogy mi nem támadunk, ezért te se tedd?!! Nem mindenki játszik úgy mint valami monitorfejű, hogy éjjel-nappal van kedve figyelni hogy hogy alakul a háború és odacsapjon egyet-egyet, hanem tényleg a szórakozásért teszi MÉRTÉKKEL! A rács tagjai a szövetség belső oldalon hirdetik politikájukat, amit meg lehet érteni és tiszteletben is lehet tartani. Ok nélkül nem csapkodunk. De ha valaki azt a nézetét hirdeti,hogy nem szeretne háborúba bonyolódni, és mindent megtesz hogy ez így is legyen, ezáltal a rátörő szövetségek ellen használja a citadellát az is ugyanúgy megérthető és tiszteletben tartható.

Ez a felfogás véleményem szerint semmivel sem alábbvaló mint a rács nézetei és a kettő igenis megfér egymás mellett.
Pontszám: 8
népszerűtlenYoghDemerFérfi
Végzetúr
69 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Pusztítás Citadellájának alkalmazása és a válaszcsapások
43. hozzászólás - 2009.01.27. 23:20:07
A története miatt számít annak. A rács alapítói a legerősebb, legnagyobb szövik voltak. Akkor jutott e "nemes" gondolat az eszükbe mikor már a farmszövetségeknek is lett PC és kőkeményen megfenyegették a Nagyokat, hogy lehet jönni cserébe Csapás lesz. Na ezért szégyen ez a "rács" ami csak addig rács, míg valaki önvédelemből használni nem kezdi, mert akkor a nagyok feketére sorvasztják a gaz ellent csapások tucatjaival. Nem mellékesen a Rács alapítói a legnagyobb Kockák ebben a játékban. Csak a kockák képesek ilyen gyorsan ekkora szövetségeket, ilyen erős karaktereket összehozni.
Pontszám: 4.20
kedvelt tagLiadasFérfi
Végzetúr mester
398 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Pusztítás Citadellájának alkalmazása és a válaszcsapások
44. hozzászólás - 2009.01.28. 06:28:21 (Válasz YoghDemer #43 hozzászólására.)
Egy kis pontosítás: A Citadellarács a Végzeturak Mesterei ötlete alapján jött létre. Csapások tucatjait nem lehet kisebb szövetségekre rakni, mivel maximum annyi csapást kaphatnak ahány tagjuk van. Nem kell túldramatizálni a helyzetet.

Más: nem kell kockának lenni hogy erős legyen a karaktered! Már bocs, de kicsit unalmas hogy mindenki ezzel magyarázza a saját bénaságát! Egyszerűen csak ügyesebben fejlesztik a karakterüket! Az igaz, hogy ad egy kis előnyt ha sokat tudsz ránézni a játékra, de a portyapont bevezetése óta ez az előny minimálisra csökkent.
A hozzászólást Liadas módosította 2009.01.28. 06:30:19-kor
Pontszám: 5.75
népszerűRazorFérfi
Végzetúr mester
573 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Pusztítás Citadellájának alkalmazása és a válaszcsapások
45. hozzászólás - 2009.01.28. 08:02:27 (Válasz YoghDemer #43 hozzászólására.)
Az ilyen hozzáállás tetszik!
A hozzászólást Razor módosította 2009.01.28. 08:12:06-kor
V1 -Razor - ZiB
Pontszám: 4.14
népszerűRazorFérfi
Végzetúr mester
573 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Pusztítás Citadellájának alkalmazása és a válaszcsapások
46. hozzászólás - 2009.01.28. 08:38:33
********************FELHÍVÁS!**********************

Üdv!

Razor vagyok az Ősmágia Tornyából!

Ezennel meghívok minden olyan szövetséget akinek elege van a nagyok farmolásából és a gyűlőlt citadellarács elnyomásából és zsarolásaiból hogy lépjen be a BÉKEPAKTUMBA! Ez egy békét hirdető szervezet. Csak előre leegyeztetett háborúkat vívunk és mi NEM TÁMADJUK A GYENGÉBBEKET! Minden támadást ami egy tagunkat éri -legyen az fizikai vagy citadellás- MEGTORLUNK!!! Védjük meg egymást!
A részleteket a szövetségünk főoldalán el lehet olvasni!
Ha kérdésed van kérlek írj!

Az ellenállás megkezdődött!

Razor
hadvezír
Az Ősmágia Tornya
V1 -Razor - ZiB
Pontszám: 3.20
népszerűtlenYoghDemerFérfi
Végzetúr
69 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Pusztítás Citadellájának alkalmazása és a válaszcsapások
47. hozzászólás - 2009.01.28. 11:24:41 (Válasz Liadas #44 hozzászólására.)
Aha tényleg. Nekünk 23 tagunk van és még lesz több is. 23 szintnyi csapás az +115% nehezebb építkezés. Amit egy 23 építés szakival tudsz negálni, persze így pluszt semmit sem kapsz. Nekem is van építésem, de nem 23-as. És leszedni sem biztos van értelme, mert kaphatná a többi adagot a szövi. Crimsonéknál oké ők 3-an vannak. Rájuk csak 3 szint megy és kész. De az rajtuk is van tartósan.

Áruld már el, hol hangoztatom a bénaságomat? Ez utálom minden kockában. Nem tom pontosan melyik a karid, de teszek rá magas ívben. Tudom, hogy vannak nálam nagyobbak, erősebbek. Én megyek a saját utamon. De ettől még tény, hogy a Nagyok alapították a Rácsot. Ez történet, nem magyarázat.

És én dolgozom, a munkahelyemen meg nem net mellett vagyok, nem tudok óránként portyázni, mint mások. Aki reggeltől estig megteheti, hogy ránéz a karira annak igenis emiatt lesz előrébb a fejlődése. Én este és szabadnapokon tudok játszani, nekem jó is így. A karim a lehetőségekhez képest jól fejlődik. De a kockák ettől még kockák maradnak.
Pontszám: 3.17
kedvelt tagkrishyFérfi
Végzetúr tehetség
159 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Pusztítás Citadellájának alkalmazása és a válaszcsapások
48. hozzászólás - 2009.01.28. 11:41:53 (Válasz YoghDemer #47 hozzászólására.)
A hőzöngők meg hőzöngők maradnak! Úgy néz ki ez a világ rendje....
A hozzászólást krishy módosította 2009.01.28. 11:44:12-kor
Dzsó (Tökéletes Gyémánt)
Pontszám: 8.33
népszerűAjgatszFérfi
Végzetúr mester
403 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Pusztítás Citadellájának alkalmazása és a válaszcsapások
49. hozzászólás - 2009.01.28. 12:45:53 (Válasz YoghDemer #43 hozzászólására.)
Nem tudom miért kell hőzöngeni. Igen, farmolunk szövetségeket. Igen, nagyon kellemetlen tud lenni nekünk ha egy célpont elkezd PC-vel védekezni. Ez ellen védekezünk a ráccsal. Hogy ki, miért tagja a rácsnak, az egyéni vélemény. Van aki szerint egyenesen rossz dolog, és legjobb lenne kivenni a játékból, mert közvetlen előnye senkinek sincs belőle, csak hátránya.

Az én szerény véleményem szerint mi a ráccsal egyszerűen védjük a saját érdekeinket. Igen, erősek vagyunk. Igen úgy lettünk erősebbek, hogy másokat legyűrtünk. Ami hatalmi pozíciót megszereztünk igyekszünk megtartani. Nem tudom mi ebben a kivetnivaló. A lovagok akik azzal szereztek pénzt, hatalmat és erőt, hogy öreg anyókáknak segítettek rőzsét cipelni, a mesében vannak.
Pontszám: 5
népszerűtlenYoghDemerFérfi
Végzetúr
69 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Pusztítás Citadellájának alkalmazása és a válaszcsapások
50. hozzászólás - 2009.01.28. 13:22:37
Tetszik ahogy egymásnak adjátok lapot. Kár, hogy a válasz a véleményemre egy jelző csupán. Ennél többet kéne mutatni Dzsó.

Ajgatsz eddig a fórumon a NAGY PORHINTÉS ment a Rácsról meg a PC-ről. Hátha a tömegek megeszik mint a chipset. Te vagy az első -remélem mert minden topicot csak emiatt nem fogok végigolvasni- aki ezt így vállalja és leírja. Nekünk is vannak kellemetlen élményeink. És csökkenteni fogjuk a számukat, ebben biztos lehetsz.
Pontszám: 5
kedvencboncaFérfi
Végzetúr tehetség
191 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Pusztítás Citadellájának alkalmazása és a válaszcsapások
51. hozzászólás - 2009.01.28. 13:33:17 (Válasz YoghDemer #47 hozzászólására.)
Elég borzssztó, hogy emberek nem látnak tovább az orruknál.

Azt mondani, hogy 23 szintnyi csapást 23-as építés szakival negálva, az megéri...
Ez legalább olyan, mint amikor azt mondja valaki, hogy ne sajnáld azt a LE-t, amit a szövetségünk elvitt tőled a kapitulációdkor, hiszen a lélekkút visszatermeli.

Mindkettő orbitális baromság!
Dark Mongoose - Azúr Légió
Pontszám: 7
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Pusztítás Citadellájának alkalmazása és a válaszcsapások
52. hozzászólás - 2009.01.28. 13:54:45 (Válasz YoghDemer #50 hozzászólására.)
YoghDemer - nem tudom mit varsz. Lefikazod es altalanositod a jatekosok egy reteget mint "kocka". Ezutan szimpatiat varsz. Varj nyugodtan.

Azert mert valakinek tobb ideje van jatszani mint neked, attol meg nem lesz rossz ember es kocka sem. Termeszetesen nem fogja magat azokhoz igazitani egyikuk/egyikunk sem, hogy valakinek kevesebb ideje van. Amire van lehetosegunk a jatekban, azt probaljuk kihasznalni. Te is ezt teszed a te lehetosegeidhez kepest.
A hozzászólást Simon módosította 2009.01.28. 13:55:34-kor
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 8.33
népszerűAjgatszFérfi
Végzetúr mester
403 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Pusztítás Citadellájának alkalmazása és a válaszcsapások
53. hozzászólás - 2009.01.28. 13:56:27 (Válasz YoghDemer #50 hozzászólására.)
Hogy most porhintés vagy nem porhintés, én arról nem mondok véleményt. Mint mondtam az emberek különbözően állnak hozzá a PC-hez és a Rácshoz. Ha valaki morális alapon érvel, és azt mondja hogy szerinte nem helyes ez vagy az, én elfogadom hogy ő erről van meggyőződve. Nem mondanám porhintésnek, csúsztatásnak, megtévesztésnek, vagy propagandának. Ha ő úgy látja, akkor úgy látja.

Ami meg a kockát illeti... én nem fogom magam szégyenleni, és saját magamat gátolni azért mert több időm van játszani, jobban átgondolom a stratégiámat, és szerencsésebb pozícióban vagyok. Nem használok skriptet, nem multizok, nem hackeltem meg a játékot. Azért vagyok erősebb, mert jobban játszok. Kész.
Pontszám: 5
kedvelt tagDraglovFérfi
Végzetúr tehetség
215 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Pusztítás Citadellájának alkalmazása és a válaszcsapások
54. hozzászólás - 2009.01.28. 13:56:35
Alakul a hidegháború.

Mire is jó ez az egész? Nem támadjuk a gyengébbeket? Ez úgy általában, vagy háború keretei között. Ha abszolút nem támadod őket hanem csak az erősebbeket, akkor nem lesz győztes portyád, illetve csak ha a random melléd áll. Ha nem lesz győztes portya, akkor minek portyázni. Nincs portya, akkor minek a stat növelés? Nincs stat növelés... Ha csak háborúban nem ütöd a gyengébbeket, akkor viszont nagyon jó kis szervezés ahhoz, hogy sz.rra legyenek verve kicsi, úgy hogy ne is tudjanak reklamálni, mert ugye "mi NEM TÁMADJUK A GYENGÉBBEKET!"

Citadellarács: Sokan írják, hogy ez nem való a játékba. Ez egy fegyver, amit vagy használ valaki vagy nem. Szerintem a cél az volt ezzel, hogy több fegyvere legyen egy szövetségnek. Ha szépen felépül ez az "ellenállás" és egyszer valaki eldörrenti, akkor megy majd a nagy veszekedés és mindenki tolja majd szépen a másikra. Aztán ha maximális méretű lesz mindenki, akkor majd dagad a máj. A Citadellarács azért jött létre, hogy egységesen NE használja senki a citadellát, de ha valaki mégis, akkor az meg lesz büntetve. Ez nem csak a nagy szövetségek kiváltsága. Ebbe mindenki beléphet. Visszatérve még egy kicsit a citadellával való lövöldözéshez. Ki is jár majd rosszul, ha mindenkin maximális citadella lesz? Szerintem megint csak a kevesebb LE-ből gazdálkodók.

Szerintem a citadellázással nem lehet elérni a kívánt hatás. Oké, hogy megszívatjuk a másikat, de ezzel rögtön saját magunkat is, mert jön a válaszcsapás. Szerinte, ha valaki akár egyetlen citadella csapást elindít, azonnal hátrányba hozza saját magát. Az pedig, aki kimarad a csatározásból előnybe kerül.

Még egy gondolat. A Végzetúr játék PONTOSAN arról szól, hogy az erősebb legyőzi a gyengébbet. Itt lehet mondogatni, hogy nem fair, meg előre bejelentett háború beleegyezéssel, meg és ez a kedvencem "szánalmas, hogy csak a gyengébbet tudod legyőzni" -persze ez ő rá is igaz, mert ha valaki erősebb nálam, az erősebb és nyer. Ja és meg egy "kisstílűség" ez egy gyöngyszem
Ez egy PvP játék, ami a harcról szól. Az erősebb megveri a gyengébbet. A gyengébb meg keres magánál még gyengébbet...
Pontszám: 7.83
népszerűRazorFérfi
Végzetúr mester
573 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Pusztítás Citadellájának alkalmazása és a válaszcsapások
55. hozzászólás - 2009.01.28. 14:51:25
Hello mindenki!

Én csak azt tudom mondani hogy mi nem bántunk te se bánts. És ez csak a háborúra vonatkozik. A portyákra nem.

Azonkívül hiába magyarázom mindenkinek senki nem fogja fel. MINEKET NEM ÉRDEKEL HÁNY SZINT VAN RAJTUNK. Egy ideig nem építünk. Most úgysincs semmi fontos.

A másik amit senki nem akar megérteni hogy nem is éri meg. Megtámadsz elviszel 20000-et. Akkor mi adunk egy 5-ös csapást. az 25000. Már nem érte meg. És akkor kedvesek voltunk és a háború 2. és 3. napján már nem kapsz.

És most itt lehet fenyegetőzni citadellaráccsal meg majd jól megtámadunk és elverünk.

1. egyénileg sehogy nem tudsz ártani nekem fejlődésben
2. szövetségi szinten akkor tudnál ha építenénk. De nem építünk.
3. Megtámadhatsz de akkor megint kapsz és megint veszteséges a háborúd. Akárhányszor is játszuk le így. Nem hiszem el hogy nem lehet ezt felfogni. NEM ÉRI MEG!

És itt értünk el oda hogy mi böki minden nagyobb farmolgató szövetség szemét. Az hogy bármit is mondanak, akármennyire is fenyegetőznek ezek ÜRES FENYEGETÉSEK.
Valójában semmi sincs a kezükben!

Mi csak annyit kérünk hogy ne támadj! Ha meg mégis viseld a következményit!

Az utóbbi napokban ezt most többen is megtapasztalták. Szándékaink komolyak ha nem hiszed kérdezd a Velim Cervesiamot, Az ammoniumot vagy az azúr légiót! Nincs kivétel, mindenki megkapja a magáét előbb utóbb.
Az is aki fizikailag támad és az is aki a citadellarácsra hivatkozva csapkod.

Mi soha nem csapunk kezdeményezőként. Csak védekezésre használjuk ls fogjuk is módszeresen MINDEN ESETBEN!

Ez csak egy játék. Mi így játszunk!

Üdv
Razor
hadvezír
Az Ősmágia Tornya
V1 -Razor - ZiB
Pontszám: 6
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Pusztítás Citadellájának alkalmazása és a válaszcsapások
56. hozzászólás - 2009.01.28. 14:53:43 (Válasz Razor #55 hozzászólására.)
Szép kezdeményezés, legalább olyan szép, mint a citadellarács, de mi azért majd alkalomadtán befizetnénk egy menetre:)
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 8.25
népszerűRazorFérfi
Végzetúr mester
573 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Pusztítás Citadellájának alkalmazása és a válaszcsapások
57. hozzászólás - 2009.01.28. 15:21:59 (Válasz Crimson #56 hozzászólására.)
Ha mindezek után még mindig nem látod be hogy nem éri meg akkor csak sajnálni tudlak.
Egyet igérhetek ha jöttök kaptok!
V1 -Razor - ZiB
Pontszám: 6.50
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Pusztítás Citadellájának alkalmazása és a válaszcsapások
58. hozzászólás - 2009.01.28. 15:28:08 (Válasz Razor #57 hozzászólására.)
És nagyon fog nekik fájni, ebben biztos vagyok ...
AZ a szerencse, hogy kapnak róla értesítést, így talán fel is fog majd tűnni
Pontszám: 5
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Pusztítás Citadellájának alkalmazása és a válaszcsapások
59. hozzászólás - 2009.01.28. 15:32:45 (Válasz Razor #57 hozzászólására.)
Sajnos betelt a táncrend, sorban állnak nálunk viharok:)
Ha Éjvirág nem szól, a Tudás Hatalom csapásáról sem tudtam volna:D
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 8.75
népszerűtlenYoghDemerFérfi
Végzetúr
69 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Pusztítás Citadellájának alkalmazása és a válaszcsapások
60. hozzászólás - 2009.01.28. 15:40:08
Crimson haláli pofa vagy. Elképzelem a sorban álló vortexviharokat amint lassan keringőznek egymással. Respect.
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője