Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Dr_Faktor

Dátum: 2009.05.16. 19:14:07
vannak háborúk amikor megéri áldozatot hozni és vannak háborúk amikor nem...ez ígyvolt amióta világ a világ...azmeg hogy 20an halnak mártirhalált a veszett ügyért az szép szép ám attol még ostobaság =)

réges régen egy messzi messzi galaxisban nekem aztanították..."A Hősök és az Ostobák Korán halnak"
Dátum: 2009.05.16. 19:11:28
engem meg nemizgatnak iylen csip csup apróságok...szedegetem a dukátjaimat gyüjtögetem a térkapus relikviáimat és lassú víz partot mos taktikával egyelőre csak figyelek viszont rendületlenül célirányosan rajta vagyok hogy eccer sanszos legyek licitban...én ezt nyárvégére kalkuláltam be magamnak =)
Dátum: 2009.05.12. 13:23:24
az a lényeg hogy 8as szintű a karid...nincs mögötte játéktapsztalat...egyébként áruld már el a nevét mert megnézném szivesen(feltéve ha világ1en van)

elhiszem hogy most még működik és jó mert a játék azon szakaszában vagy ahol a pusztán stat előny elég a boldoguláshoz...későbbiekben ez nem lesz így...mégis te már hosszútávú következtetéseket akarsz levonni...

nekm az írásodból az jött le hogy vak vezet világtalant...vagy hogy a vakok közt a félszemű a király...

Támadás Védekezés IQ ez a 3 a legfontosabb tulajdonság...nem kell köztük semmiféle fontossági sorrendet húzni...ileltve talán annyit hogy későbbiekben a Védekzést tudod a legkönyebben növelni cuccokkal...ezért jómagam inkább a támadás növelését preferálom valamint az Iqjét báár a védekzésre is pakolászok...

az meg hogy 24 éves vagy hát az nem jelent semmit attol még tünhetel okoskodónak...különösen azután hogy tőled bőven tapsztaltabb játékosoknak szájalsz vissza...

leírtál egy taktikát vagy szerinted egy helyes utat...páran reagáltak rá...azt kész...
Dátum: 2009.05.12. 13:14:19
én még mindig hiányolom az új kategoriákat illetve a kategoriák kevesebb szinten való eloszlását...

örülnék ha ez is ahogy a léé meg a csatákat egyesével való megnézés megvalósulna...

amikor a 4-5 szintintervallumos kategoriák belettek vezetve akkor azé lettek úgy mert akkoriban az volt a csúcs és ott kevesebben voltak...mára azonban már nem ottvan a csúcs tehát indokolatlanul nagyok az iylen 30-40es szinten lévő 4-5 szintet is átfogó kategoriák...
Dátum: 2009.05.12. 13:04:53
ha jól látom 8as szintű vagy ergo nemtom miből gondolod hogy te már most tudod a játék lényegét...

Mortimer(bár ő egy roppantmód zavaró kisfijú) nagyon helyesen rávilágitott arra hogy nincs álltalános taktika plusz megfeledkeztél a szakértelmekről...a szakértelmek bizonyos szint után fontosabbak lesznek mitn a tulajdonságok mivel a tulajdonságok a portyában fontosak és uyge azt már mindenki tudja hogy a portya egy bizonyos szint után totál elértéktelendik mire azonban valki odajut jobban teszi ha addigra kivannak maxolva a lésszerző szakértelmei...

aztán meg hát nahh...most nemangyon akarlak meggyőzni mert a Mortimernek adott válaszodból tisztán kiderül hogy te iylen kis okoskodó gyerek vagy aki szereti azthinni hogy ő találta föl a spanyolviaszt...legyen elég annyi...hogy ami 8as szinten még asszed hogy jó az a későbbiekben már nem lesz az...
Dátum: 2009.05.12. 09:08:57
lessz annak 300 is...Cyronnál van a Bérlet és a Tyúk is...
Dátum: 2009.05.11. 21:02:11
nemtom...ez akkro is szar így...

a karakterem kb így 40es szint környékén arra lett jó hoyg vadászgassak vele és hogy jópofát probáljak vágni az 5-6 szintről érkező támadásoknak meg Meszy látogatásainak...pfff...hát ez nekm nem játékélmény...tudom tudom hagyjam akkor abba...és lehet aztkéne...

hehe tegnap lépett szintet az állatom ma behívtam harcolni estére ki is lett nyírva...

azt már nem is számolom hoyg napiszinten mennyi léét baszok el életöltőre...mer hajaj...csak mégidegesebb lennék...

abba meg bele se merek gondolni hoyg a tőlem gynegébb karaktereknek mekkora egy kudarc játék ez a Végzetúr...jézusom...másfélmillió rabolt léével a karakterem arra jó hogy 0 léés portyákat nyerjek és türjem ahogy za erősebb karik seggbebasznak...
Dátum: 2009.05.11. 20:25:50
Keress nyugodtan ha valmit még akarnál...bár asszem midnent megbeszéltünk...mondjuk azé az kissé fura hogy félreértetted egy hozzászólásom és pár percre rá már Meszy nálam is volt...

nah mind1...én is paranoiás vagyok =)
Dátum: 2009.05.11. 20:02:36
Drága kedves Piciklon...nem tehtek róla hogy oylan szavakt látsz bele az írásomba ami nincs ott...

egy kumma szót nem írtam Árulásról...se Árulókról...Pártütőket írtam...és hát azok is vagytok..de ez nem szégyen...ez tény...hoztatok egy döntést...klánt és hordát váltottál...ez a pártütés...

az hogy nem voltál a Háborúban az lehet valóban úgyvolt sajnálom hogy nem néztem jobban utána de én már csak aztláttam hogy anno TGY majd valmi Nyuszitappancs most pedig VM...ebböl alkottam akkor eszerint egy rossz következtetést...

de kérlek nyugtasd meg Paranoiás kis lelkemet hogy Meszyt viszont te küldted rám sértett önérzeted okán =)
Dátum: 2009.05.11. 19:36:58
én vagyok a Góré...ezt szeretném gyorsan leszögezni...

egyébkéntpedig valóban nemillendő Zacc a földön fekvőt rúgdosni a TGY épp ma veszített háborút ez is elég gond már nekik sőőt az utobbi napok eseményeit ismerve ha jól láttam egykori klántársak is voltak az ellenség soraiban...tehát a pártütők nem csak klánt de hordát is váltottak...ezen dolgok fiygelembevételével valóban nemszépdolog húzogatni az oroszlán bajúszát mer akkor morcos lesz...

jómagam csak annyit tud mondani....


nyenyenyenyenyenye....

egyébkéntpedig én szeretem olvasni a Zacc Vs TGY szókarate fightokat...tudom ez nemsokat jelent de hát nahh még mindig inkább eztolvasom mint Kócos demagóg maszlagait...köszönöm a figyelmet...
Dátum: 2009.05.11. 15:08:40
Morroch örülök hogy véleményeddel szinesítetted felvetésemet...mindazonálltal egy IC szerepjátékra alkalmas játékteret egy IRL jáccótérhez hasonlítani igencsak háát hmmm hogy mondjam hogy nesértselek meg...szal butaság...és maradjunk ebben...

ezen játéktér pont aztvolna hivatott megoldani hogy hosszútávú szorakozást nyujtson az erre késztetést érzőknek...megjegyzem továbbra is ezvolna a minimum amit elvárnék egy oylan szerepjátékokkal foglakozó cégtől amilyen a Belholder...

nah mind1 látom neked nem nyerte el a teccésed báár akinek a szerepjátékról a hinta meg a csúszda és a homokozó jut az eszébe azt nem is nagyon hiszem hogy meglehetne győzni a Játéktér helyességéről és hosszútávú hasznáról xD nahde mások vagyunk..tudod én ilyen pattanásos dagi kisgyerek vagyok aki 10oldalú dobokockákkal kel és fekszik =)

aztán meg az hogy mit oldana és mit nem oldana meg azt nemtom de azt igen hogy valóban szinesebbé tenné a játékot és a nem csp fanatik emberek is kitudnának kapcsolódni...hisz nem midnenkinek 50es a kontinium szukítése vagy az egyébb játékidő csökkenntő szakértelme márpedig 1-2 üres óra közé befér bőven pár reag egy iylen kis helyszinre...
Dátum: 2009.05.11. 14:51:03
nahazé biztos vagyok benne hogy a Császár pl nem egy elszőrt őrtoronyban tölti a napjait...asszem ő valmi szaiklavárosban tanyázik..egy kis mesével egybekötve lenne egy nagy amolyan központi város ahol lehetne lébecolni...

olyan épületekkel és helyszinekkel mint mitotmén Fogadó...Aréna...Könyvtár...Erdő...Utcák...Templom...

kis képekkel és midnen egyes helyszinről egy ismertető leírással...aztán a komoylabb szövetségek vásárolhatnának maguknak saját kis helyszint ezen a játéktéren...tehát volna sok ötlet amit lehtne itt használni és biztos vagyok abban is hogy a játékosállomány egy nagyobb részét ez a város és a benne rejlő lehetőségek is lekötnék...engem pl biztos...ez azé volna jó mer akkor nem kéne itt titeket fárasztanom a ügyes bajos dolgaimmal helyette inkább eljáccadoznék a játéktéren a hozzám hasonlóan erre affinitást érző végzetúrakkal és végzetúrnőkkel...
Dátum: 2009.05.11. 14:39:46
egy eccerű Fantasy kis városkával amoylan beépitett játéktérrel minden szerpejáccani és írni vágyó játékos tökéletesen kilenne elégítve...arrol nem is beszélve hoyg ezt beilleszteni a Végzetúr világába egyátalán nem vóóna nagy ördöngősség...
Dátum: 2009.05.11. 12:47:29
igazából a morállal se lenne semmi gond ha jobban megérné portyázni merugye azt azé kétlem hogy valkik azé vernek valkiket 5-6 szintről hogy nőjjön a morál...ez iyen ráfogom mer rátudom fogni de énse hiszem el szitu...

bánná a tököm ha nem járna morálnövekedés(alacsonyabb szintű támadása esetén) de akkor meg legyen lééé dögivel mer a baj azzal van hogy...léét elkölteni ellehet sokmidnnre...visziont előbogarászni stabilan azt csak a vadászatból lehet a többi már lutri...

nahés uyge ez nem cska a morálnál jön ki hanem sokminden másnál is hisz minden problémára van egy szaki amivel leeht orvosolni a dolgokat csakhogy ezen orvoslások mind léébe kerülnek aztmeg előteremteni jelnleg igencska nehézkes...

egyébként Jeriko a te álltalad felvázolt morálszerzési kis cuccal sincs semmigond ám én továbbra is aztmondom hogy a morál ugrojon fel a szintlépésnél maxra...vagyis maradjon meg ez a lehetőség...

Cave 3 állattal cirkulálok a hordázásom okán ebböl 2 hadrafoogható ám nem hiszem hogy ettöl jobban tudom pörgetni magam...különösen amikor 170et is levernek az állatomból egy egy kinetikus plussz másodlagos varázsléat cumóval...ha több állatom volna akkor csak több sérülne...áhh nincs kedvem belemenni...igazából továbbra is a fejesek véleményét várnám mermár kissé uncsi hogy egymás ötleteit vétózzuk vagy kontrázzuk...
Dátum: 2009.05.11. 12:23:05
Cave de pontosítás helyett inkább indokolj is...

sok emberkének ez az egyetlen leehtősége hogy full morálra tegye az állatkáját...pl tételezzük föl van egy állatod 45s szintű...kell még 800 tp hogy szintet lépjen de levan verve az élete a rákosba tehát gyakorlással szedegeted a tp nahde az ember nem gép tehát van egy kis kiesés mindig 2 gyakorlás között amig szépen csökken az állat morálja...tehát mire szintetléép nagy eséyllel már lentvan a morálja a béka segge alatt...és akkor még azt is felkell tuningolnia hogy harcolni hívja...oké feltolja...erre belefut valmi állatba aki kinetikusdetonációval rohangál pafff becsap a varázs az állat meg igencska megzuhan...még pár ilyen és megint viheti csak gyakorlással az állatkáját...ami közben felzabálja a morálját...
Dátum: 2009.05.11. 12:11:19
Szép vót szép vót...bizony mondom a Tökéletes Gyémánt se a régi már...még a végén kiderül hogy üvegygyöngy az egész...és nem gyémánt...
Dátum: 2009.05.11. 12:04:22
szerintem jó hogy a morál felugrik szintlépéskor...tehát ne beszéljünkmár idiótaságokat...

ami fontos az az hogy legyen értelme(Lééébeli értelme) portyázni...ez a legfontosabb...egy emberközpontúbb ugyanakkor jövedelmezőbb és intenzívebb portyarendszerre vóna szükség...

aki erröl tud érdemben érvelni vagy felvetést írni annak hajrá hajrá...de ne kanyarodjunkmár el mindenfele az egyenes útról...

igazából örülnékmár ha végre a vezetőség is tiszteletét tenné legalább pár sor erejéig hogy ők hogy látják és vagy gondolják a dolgokat...
Dátum: 2009.05.11. 10:36:24
én a 20 kissebb lényes...

de bevan ragadva a döntetlenes és az éjjfattyhoz már csak 1 szint kell...
Dátum: 2009.05.10. 19:15:21
felnyomod a vezetőkésség szakértelmed 15s szintig aztán befogsz 3 állatot és kisajtolod őket és persze az sem árt ha kivan fejlesztve a lélekenergia sajtolás nevű szakid...
Dátum: 2009.05.10. 18:38:35
kreatív affintiás...legyen nálad sok léé és figyeljed kik azok a karakterek akik kevés vereségükhöz képest sokat buktak...