Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Cavalorn

A gyémánt bónusz nem működött a kreatív "reform" előtt...
Kedves Zantetsuken !

Nem tudom miből gondolod azt, hogy ha valami neked nem sikerül, akkor másnak sem sikerülhet ? Amúgy meg igazi nyomorult lehetsz, azt tervezgeted hogy hogyan tudnád elbaszni mások játékát, és még ideológiát is építesz mögé, gratulálok. Tippre 13 éves vagy. Csak az irígység beszél belőled, ha neked is segítene egy nagy kari akkor mindjárt nem lenne etikátlan hidd el. Minek képzeled magad? Te vagy a nagy igazságosztó aki majd elhozza a megváltást a szegény noob játékosoknak? Ki a f@aszom kért erre?
Aki jobban játszik annak tegyük tönkre a játékát! -Ha valami, hát ez etikátlan.
Ja, és nem értem, hogy miért kellett szétoffolni ezt a topicot? Szerinted kit érdekel a hülyeséged?
Dátum: 2009.07.10. 21:39:57
És sajnos teljesen igaza van... De azért még szívesen tesztelek tovább. Szeretek látszólag értelmetlen dolgokat csinálni
Dátum: 2009.07.10. 06:42:06
Jah mindenki jól járna, főleg az aki már kicsengette a 200 CSPt...
Dátum: 2009.07.09. 17:05:55
Bár róla sem tudom hogy kicsoda, de még ígyis nagyságrendekkel jobb mint Dead(!)knight
Dátum: 2009.07.09. 17:03:27
Hát nem is tudom, AoE-nek már ott van a másodlagos varázslat... Meg aztán nincs szükség arra, hogy egy gyenge tag miatt az egész szövetség kapjon a jóból...
Dátum: 2009.07.09. 09:33:58
Ugyan már winnie egy zseni Tudjátok mi az a forum troll? Na ő ezt a művészetet gyakorolja igen magas szinten ahogy látom...
Dátum: 2009.07.08. 14:17:00
Tehát előbb vagy utóbb mindenkinek legyen bajnokija, így gondoltad? Mi értelme lenne? Amúgy is, aki a szint elején van az nem izgalomra vágyik, hanem bajnokit akar.
Dátum: 2009.07.08. 10:19:26
Idézet: BlackSheep77HUN - 2009.07.07. 15:30:04
Jó, ha hülyeség akkor hülyeség. Csak egy ötlet volt. De akkor mondjon valaki egy épkézláb ötletet arra, hogy ne csak a kockák nyerjék meg a bajnokságokat. Mert azt azért mindenki beláthatja hogy a többség nem a kockákból áll. A bajnokságon a jelen szabályozás szerint meg csak neki van esélyük és csak egymással versenyeznek, mert a többieknek nincs esélyük.


Aki több időt szán a játékra, erősebb lesz, és ez így van rendjén. Ennyi.
Amúgy meg, azon a francos olimpián is mindíg ugyanazok vannak 1-2 kivételtől eltekintve, és a többi sokmillió embernek meg esélye sincs... lol
Dátum: 2009.07.07. 13:51:20
Idézet: BlackSheep77HUN - 2009.07.07. 13:38:23
Mortimer azt nem lehetne hogy a bajnoki rendszerét nem a szintekhez hanem a TÖ-höz és a SZÖ kéne valahogy kötni? Így több játékosnak lenne esélye és nem mindig ugyanazok a kiugró játékosok nyernék meg a bajnokikat.

Így lehet, hogy egy 20. szintű játékos összekerül egy 30. szintűvel, de a TÖ alapján van esélye legyőzni hisz a tudása megvan hozzá. Viszont, ha a mostani rendszert nézzük akkor vannak olyan kategóriák ahol az kategória első 150-300 TÖ-vel többel rendelkezik mint az utána következők. Így értelemszerű, hogy mindig Ő fogja megnyerni, a bajnokit. és akármennyi lehet a címre a módosító 150-300 TÖ-t sosem fogja lehúzni annyira hogy a többiek legyőzzék.

Persze ez a saját példámból kiindulva, de biztos vannak akik még hasonló cípőben járnak mint én!


Igen ám, de egy kis TÖ nem kompenzálja a 10 szinttel magasabb felszerelést... Szóval aki jól csinálja a karakterét az szívjon? Nem értem a logikádat...
Dátum: 2009.07.06. 21:05:15
Az elsővel tökéletesen egyetértek.
Dátum: 2009.07.06. 09:32:57

"Hobbyjátékos" lol, szövetségi vezető vagyok egy olyan szövetségben ami töretlenül fejlődik kb. V2 kezdete óta. Top 2. szövi vagyunk háborús győzelmekben, soha nem vesztettünk még általunk indított csatát, ellenben megvertük a
Lords of Destruction-t 2009. febr. 28.
ELIT GYÉMÁNT-ot 2009. márc. 23.
Sötét Mágusok-at 2009. ápr. 27.
Vackor-t 2009. jún. 27.
Pár hete újra megvertük az Angels of Hells-t.


"Soha nem vesztettünk még általunk indított csatát..." -Na most ez mit bizonyít? Azt hogy mindíg csak gyengébbeket támadtok, ezzel inkább nem kéne dicsekedni...
A győzelmekhez meg annyit, hogy bizony ilyen "gyorsan beütünk párat aztán a 100% tagság megy katakombába" taktikával bárki legyőz bárkit. De szó szerint. Na mindegy.

2009.01.17. 21:47:38
a Rubin Harcosok szövetség kapitulált, győztetek! Jutalmatok +4944 töltődés a szövetség Lélekkútjába.
2009.02.06. 22:12:35
a Rubin Harcosok szövetség kapitulált, győztetek! Jutalmatok +11542 töltődés a szövetség Lélekkútjába.
2009.02.18. 15:51:04
a Rubin Harcosok szövetség kapitulált, győztetek! Jutalmatok +13035 töltődés a szövetség Lélekkútjába
2009.05.14. 15:56:59
a Rubin Harcosok szövetség kapitulált, győztetek! Jutalmatok +45814 töltődés a szövetség Lélekkútjába.
2009.05.25. 08:32:34
a Rubin Harcosok szövetség kapitulált, győztetek! Jutalmatok +46780 töltődés a szövetség Lélekkútjába.
2009.06.08. 01:11:03
a Rubin Harcosok szövetség kapitulált, győztetek! Jutalmatok +53383 töltődés a szövetség Lélekkútjába.
Tegnap, 11:34:38
a Rubin Harcosok szövetség kapitulált, győztetek! Jutalmatok +68083 töltődés a szövetség Lélekkútjába.
Dátum: 2009.07.05. 14:33:50
10 pont, ez nagyon nagy
Dátum: 2009.07.05. 10:13:35
Idézet: Sakura_ - 2009.07.04. 17:52:07
lőjjetek le ha nem tartjátok jó ötletnek


/fegyvert rászegez, ... CSATT
Dátum: 2009.07.05. 09:15:17
Idézet: Darah - 2009.07.05. 09:03:55

Miért nem lehet a kirstályhorda több tagú, mint egy mormál szövi?
Mondjuk kétszerakkora, vagy háromszor?

Akkor lehetnének több szintet felölelő tagjai is.


Ahhoz programozni kéne (átírni 1 számot...)
Dátum: 2009.07.05. 09:09:48
Idézet: BlackSheep77HUN - 2009.07.05. 01:57:21
Gondoltam, hogy írok neked is egy rövid esszét emberségből, de aztán rájöttem felesleges, mert csak kútba kiáltott szó lenne.

Na látod pont ilyen veled vitatkozni...
Ez helyett inkább kérdeznék valamit. Ha olyan nagy penge játékos és szuper okos fejlesztő vagy a barátoddal egyetemben, akkor olvasd át a hsz-t amit írtál és mond meg nekem mi az a hiba ami szerintem mindenkinek kiszúrja majd a szemét benne, de ennek ellenére legalább 8-ra értékelik majd.
Ha egyedül nem megy kérd meg a barátodat hátha veled tud normális hangnemben beszélni és segít neked.

Ha képes lennék korrigálni a(z állítólagos) hibát a HSZemben, akkor már a post írásakor megtettem volna.
Ja rájöttem.... Az egész post egy nagy hiba, nem lett volna szabad leállni veled vitatkozni...
Dátum: 2009.07.05. 00:34:48
Idézet: BlackSheep77HUN - 2009.07.05. 00:12:07
Az jelent valamit, hogy az egyik legerősebb smaragd szövetség tagja? Nem.

De igen. Olyanokba nem vesznek be nyomorultakat... Attól erős a szövetség hogy jó tagokat vesznek be...

Attól még nem lesz valaki hű de tapasztalt játékos mert bekerül vagy benne van egy erős szövetségbe.

Fordítva... Azért van benne egy erős szövetségben, mert tapasztalt...

A minősíthetetlen hangvitelből kiindulva meg egy ideggyenge ember, akinek ha nem jön be a varázslata hetekig sírdogál a sarokba.
Sokan meg még fel is néztek erre az emberre. Lehet jó játékos és ügyesen fejleszti a karakterét, de emberileg egy nulla. Ez a nem a témához kapcsolódó hozzászólásaiból egyértelműen leszűrhető.

Örülök hogy itt minden második ember pszichológus... Ja hogy nem vagy az? Akkor ne írj ilyen okosnak látszó dolgokat... A minősíthetetlen hangvételről meg annyit, hogy néha nekem is kedvem lenne leüvölteni a sok idióta fejét, akik egész nap ugyanazt szajkózzák, miközben 0 fogalmuk van a játékról.

Más:

A smaragdok meg egyértelmű, hogy ragaszkodni fognak a jelenhelyzetben kialakult előnyükhöz. Én is ezt tenném és hirdetném hogy minden rendben van Ti fejlesztitek rosszul a karaktereiteket.
De tételezzük fel azt hogy megfordul a csaták menete. Először jön az 5-6 fizikai támadás és utolsó körben a varázslás. Akkor is azt mondátok hogy minden rendben van így! Még egyszer mondom nem változtatunk semmin csak a támadások sorrendét cseréljük fel.
Sok esetben a smaragd el sem jutna a varázslásig. Mert a rubin horda ledarálná őket. Most pedig az van hogy a smaragdok már az első körben levarázsolják az ellenfelüket.

Ha behalsz a varázslattól, az azért van, mert nincs elég egészséged...

Szerintem egyik sem jó! A jó az lenne ha mind a két fél egyenlő eséllyel indulhatna a csatában. A játékban az első kör a varázslás. A smaragdok általában sokkal jobban varázslónak mint bármelyik másik horda tagja. Tehát értelem szerűen az egyensúly érdekében egy kicsit vissza kell fogni őket vagy a másik 3 hordát kell egy kicsit megerősíteni. Hogy hogyan az legyen a fejlesztők dolga.

Tehát nem jó ahogy van, de nincs ötleted hogy mit kéne változtatni? AKKOR MINEK SZÓLALSZ MEG? lol...
Dátum: 2009.07.04. 16:10:25
Ehh... A világért sem kattintanék rá ilyen láma dolgokra Bal klikkel legalábbis nem. Jobbklikk, kép blokkolása azonban megvolt... Nekem már nem hozza be a gyíkjaidat, és ez ellen nem tehetsz semmit Ha már reklámra használjuk ezt a fórumot én is reklámoznék valamit. Adblock Plus nevű program firefoxhoz Le lehet vele tiltani az ilyen idegesítő dolgokat, sőt szinte minden hirdetést...
Dátum: 2009.07.03. 09:15:30
Idézet: Szaki06 - 2009.07.03. 01:01:40

Végül is ez egy online SZEREPJÁTÉK nem? Na ez az ami nem látszódik meg egyáltalán! Aki valaha is játszott már szerepjátékkal a VU-n kívül (Pl.WoW, Diablo, NWN, vagy más nem PC-s szerepjátékok) azok tudják hogy miről is beszélek!!


Nem, el kell keserítselek, ez egy optimalizátor-játék némi stratégiával fűszerezve. De amúgy jól látod, pontosan annyi szerepjáték van benne mint a Diablo-ban... Amúgy a Diablo még annyira sincsen kibalanszolva mint ez, szóval eléggé rossz példa. A WoW már inkább szerepjáték, meg stratégia, de annak a játéknak semmi köze a VU-hoz.
A "nem PC-s játékok" kifejezésbe nem kötnék bele, mert értem mire gondolsz.

Viszont abban igazat adok neked, hogy a varázslás a játék jelenlegi formájában a domináns harci skill. A fő problémát abban látom, hogy védekezésre vagy 3x nagyobb bónuszt lehet kapni tárgyakból bármelyik szinten mint támadásra. +A kimondottan varázslós tárgyak, ami még önmagában nem gont, de elfogytak a kimondottan közelharciak... Pl minden 6. szinten válthatnák egymást vagy valami.
Szóval a problémádat értem, de mivel mi a VÚ-ról beszélünk ezért tudom, hogy mindig 1 azaz egy optimális fejlődési irány létezik, ez most éppen a varázslás egekbe tápolása. Nincs alternatíva. Lehet hogy később a közelharc lesz, de addig is, örüljünk hogy ha eltaláljuk az ellent
Dátum: 2009.07.02. 19:10:29
Idézet: Birka - 2009.04.29. 22:08:15

Negatívumok:
-Gyémánt horda bónusz értelmét vesztette
-Az építő karakterek, mint a világítorotony vonzzák a figyelmet
-A Smaragd horda varázslás betalálási bónusza fokozottan előjön (25-30 iq előnyt lazán átlőnek a tapasztalatok alapján.)


Elnézést, de emellett nem tudok elmenni A gyémánt horda "bónuszának" mikor volt értelme?