Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 123456
Szerző
Topic neve: vélemények a fórumokról
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: vélemények a fórumokról
101. hozzászólás - 2009.07.09. 04:32:20
Szeretnék megkérni minden fórumozót, hogy mostantól kezdve ne kommentálja egyetlen egy hozzászólását se a winnie nevezetű akárminek. Se jót, se rosszat, de főleg a rosszat ne, mert elegem van a hülyeségeiből, és felfodrul a gyomrom, ha csak a nevét látom, már attól. Szerintem ezzel nem vagyok egyedül. Amit művel azt már csak direkt lehet csinálni, és biztos vagyok benne, hogy ezt élvezi, vegyük el a játékát...

winnie, neked annyit fűznék ehhez hozz csak, amennyit megérdemelsz:
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 4.88
kedvelt tagcsati777Férfi
Végzetúr mester
830 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: vélemények a fórumokról
102. hozzászólás - 2009.07.09. 08:44:32 (Válasz pityu #101 hozzászólására.)
Az a baj, hogy mint már kifejtette: NEM OLVASSA a fórumokat. Csak beszól, és tovább áll. Ott van Dr. Faktor-a legtenyérbemászóbb figura volt itt a fórumon, most meg sorban löki az értelmes és konstruktív hozzászólásokat. Winnie-nél erre semmi esély.
Pontszám: 5
népszerűCavalornFérfi
Végzetúr mester
472 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: vélemények a fórumokról
103. hozzászólás - 2009.07.09. 09:33:58 (Válasz pityu #101 hozzászólására.)
Ugyan már winnie egy zseni Tudjátok mi az a forum troll? Na ő ezt a művészetet gyakorolja igen magas szinten ahogy látom...
Pontszám: 5
fórumozóInfernalFérfi
Végzetúr tanonc
26 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: vélemények a fórumokról
104. hozzászólás - 2009.07.09. 09:37:41 (Válasz csati777 #102 hozzászólására.)
.
A hozzászólást Infernal módosította 2009.07.09. 09:37:50-kor
Pontszám: 5
kedvelt tagSzabinhoFérfi
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: vélemények a fórumokról
105. hozzászólás - 2009.07.09. 09:39:32 (Válasz csati777 #102 hozzászólására.)
Szerintem olvassa, ha nem olvasná nem tudná fikázni azokat akik kifejtik a véleményüket...csak azokat a postokat nem veszi észre ami őt kritizálja Sajna így van programozva...:\
Hiéna-ZP

Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: vélemények a fórumokról
106. hozzászólás - 2009.07.09. 09:46:42 (Válasz Cavalorn #103 hozzászólására.)
Idézet: Cavalorn - 2009.07.09. 09:33:58
Ugyan már winnie egy zseni Tudjátok mi az a forum troll? Na ő ezt a művészetet gyakorolja igen magas szinten ahogy látom...


a troll az teljesen más. a troll csak rombol. aki at hiszi, hogy (csak) ezt teszem, az nagyot téved és kicsit vaksi.

1. legtöbbször a sírások, a negatív kommentek ellen kelek ki. ez nyilván nem gáz. kinek van kedve panaszkodásokat olvasni folyton. ("Jajj, én menten törlök, ha nem kapok ezt-azt!")

Főleg azon sírásokról van szó persze, ha azok nem megalapozottak. ld. a kollega sír a KH miatt, hogy milyen szívatás, milyen nehéz, milyen milyen. attól, hogy rávilágítok, hogy az ő karaktere erősebb, mint az enyém, mégis nekem 30-40 és neki 0-1 az aránya a KH ellen, mert én próbálkozom, ő meg anélkül sír, hogy próbálkozna. Erre mit mondjak? Tipikus félrevezető komment.

2. Dettó muszáj írni a csőlátás ellen, hiszen van, aki képes leírni, hogy "ez senkinek nem tetszik", amikor pár Top-os iletett valamit negatív kommenttel vagy 5 játékos. Álljon meg már a menet.
Pontszám: 4.13
kedvelt tagSzabinhoFérfi
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: vélemények a fórumokról
107. hozzászólás - 2009.07.09. 09:50:37 (Válasz winnie #106 hozzászólására.)
Mondtam én hogy olvassa a fórumot!
Hiéna-ZP

Pontszám: 3.50
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: vélemények a fórumokról
108. hozzászólás - 2009.07.09. 09:53:54 (Válasz Szabinho #105 hozzászólására.)
Idézet: Szabinho - 2009.07.09. 09:39:32
Szerintem olvassa, ha nem olvasná nem tudná fikázni azokat akik kifejtik a véleményüket...csak azokat a postokat nem veszi észre ami őt kritizálja Sajna így van programozva...:


az a nagy helyzet, hogy általában van egy csordavélemény, ami hol jogos, hol nem. és az is helyzet, hogy a fórumokon sok a buta ember. (ezt már kifejtettem, a feltett kvízkérdésekből is látszik, hogy a VU sem Einsteinek gyülekező helye. és nem, ezzel nem sorolom magam a nem-buták közé, félreértés ne essék.)

és, ha valaki ellent mer mondani a csordavéleménynek, akár jogosan, akár nem, akkor annak flame a jussa. (nyilván nekem is hol igazam van, hol nincs, de a többségnek való ellentmondás, mindig sértődésekkel jár. ez sajnos igazi a fórumokra. ha valaki másnak ellentmond, annak beindul a könycsatornája, pufókabb lesz az arca, törölgetni kezdi karcsiszemüvegét.
Pontszám: 4.64
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: vélemények a fórumokról
109. hozzászólás - 2009.07.09. 09:55:04 (Válasz Szabinho #107 hozzászólására.)
Idézet: Szabinho - 2009.07.09. 09:50:37
Mondtam én hogy olvassa a fórumot!


jaja, a fórumot olvasom, naná, csak nem túrok bele. mondom, aki akar, az más módokon megtalál. de általában az embernek elég, ha kiírja magából, hogy "winnie rossz, fúj és állatokkal hál". reakciót már nem vár rá.
Pontszám: 3.20
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: vélemények a fórumokról
110. hozzászólás - 2009.07.09. 09:59:54 (Válasz pityu #101 hozzászólására.)
Idézet: pityu - 2009.07.09. 04:32:20
Szeretnék megkérni minden fórumozót, hogy mostantól kezdve ne kommentálja egyetlen egy hozzászólását se a winnie nevezetű akárminek. Se jót, se rosszat, de főleg a rosszat ne, mert elegem van a hülyeségeiből, és felfodrul a gyomrom


pityu. pityu fórumozó. ejnye. most komolyan mit vársz. te leírod, hogy felfordul tőlem a gyomrod, de én nem írhatom le, hogy kitalálsz valami jót és úgy prezentálod, hogy az én gyomrom felfordul tőle?

aki nem tudná, annak ismertető, hogy miért sértődött be pityu. min is kapta fel a vizet pityu fórumozó?

a semmiségen. előállta egy fasza ötlettel, megnyitotta a hall of lame [sic!] topikot (POÉN VOLT! NEM BESÉRTŐDNI. Ha ő viccelhet a Flame-mel, akkor én is a Lame-mel:). elolvastam, amit írt, elhánytam magam (a stíluson), de közben bólogattam, hogy végre valakinek eszébe jutott ilyesmi. reagáltam rá.

először is vicceltem vele egy sort pajkosan (nem, a viccet ő nem érti, az magas...) majd leírtam, hogy remek ötletet hozott. (gondolom akkor szépek lettek volna az álmai, ha nem viccelek, csak nyalintok egyet, hogy "hú, de jó az ötlet, hiba nincs benne", ezért elnézést kérek, de gondoltam általában az emberek értik az iróniát. pityu fórumozó nem biztos.

szóval, csak annyit kértem tőle, hogy a (valóban) jó ötletét ne vigye el giccses, csöpögős, gejl irányba, ne írjon olyanokat, hogy "ő volt minden kalandozk legjobbika, aki ránézett, elcsöppent, ágyékából biztosan a világ vezetői fognak sarjadni", hanem tényleg legyen igazi tisztelgés a nagy kalandozók előtt a topik.

mi más ez, mint jobbító javaslat?

erre mi a reakció? pityu fórumozó ezt csinálta: utána meg azt, hogy , ehelyett

megsértődött. neki az jön le, hogy viccelni merészeltem vele. ezennel ünnepélyesen megígérem, hogy pityu fórumozóval többet nem fogok viccelni. érti ő a humort, csak nem szereti. de az ötleteit, ha jók, ha rosszak, ettől még minősíteni fogom. vagy dicsérni, vagy szidni.
A hozzászólást winnie módosította 2009.07.09. 10:05:04-kor
Pontszám: 4.73
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: vélemények a fórumokról
111. hozzászólás - 2009.07.09. 10:09:18
ja, és a lényeg: ez játék. aki egy játékon képes felhúzni magát, aki a fórumkommenteket nem tudja kellő lazasággal olvasni, az ne stresszelje magát kommentolvasással, mert még véletlenül olyat talál olvasni, ami nem ért vele egyet. vagy, de ezt le sem merem írni, be mer szólni neki. (ez úgy működik, hogy beszólni nem lehet, de visszaszólni _anyázva: a beszólónak már igen. hmm. bagoly mondja verébnek? nem pityu fórumozóra gondolok természetesen.)

ezért jó, hogy van a fórumban szűrőfunkció, ami az alacsony népszerűségnek örvendők kommentjeit kiszűri. akkor tényleg csak a topperek sírása és az egyenvélemények fognak eljutni hozzá. használni kell.
Pontszám: 4.77
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: vélemények a fórumokról
112. hozzászólás - 2009.08.18. 10:38:44
Szervusztok!

Csak nekem veszett meg a fórum olvasottság-jelzése? Sehol nem tart nyilván semmit, piszok nehéz visszakeresni, hogy hol az első olvasatlan hozzászólás.
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: vélemények a fórumokról
113. hozzászólás - 2012.04.03. 14:20:44
Nekroposztolok. 1 eve nem volt olyan forgalma a forumnak, mint most marciusban. Latszik, hogy tortenik valami.
Pontszám: 6.90
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: vélemények a fórumokról
114. hozzászólás - 2012.04.25. 13:01:24 (Válasz Kocos #113 hozzászólására.)
Es ebben a pillanatban Az aprilis lekorozte a marciust. Ezzel a poszttal mar 2-vel verjuk az elozo honapot. Pedig az 31 napos volt.
Pontszám: 6.93
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: vélemények a fórumokról
115. hozzászólás - 2012.11.09. 14:03:50
Hmmm. Ki lehet az a Grotex?
Admin, 0 hozzászólással.
Regisztrált:
2008.09.22. 13:47:39
Pontszám: 8.03
kedvencFecsu123Férfi
Végzetúr mester
430 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: vélemények a fórumokról
116. hozzászólás - 2012.11.09. 14:07:22
Tegnap én is figyelgettem. Az epik vita óta mocorog. Ráadásul van 10 pontozása is
Pontszám: 8.37
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: vélemények a fórumokról
117. hozzászólás - 2012.11.09. 14:10:06
Lehet ő osztotta az egyeseket Baalnak
Én csak az Arvion körül kipattant események óta látom/vettem észre.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.98
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: vélemények a fórumokról
118. hozzászólás - 2012.11.10. 22:04:47 (Válasz Kocos #115 hozzászólására.)
Idézet: Grotex - 2012.11.09. 16:28:53

Dikó István
Végzetúr Játékvezető
Pontszám: 8.03
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: vélemények a fórumokról
119. hozzászólás - 2012.12.01. 13:17:35
Látszik, hogy az új event és a találkozó megmozgatta a VU társadalmat. A 2728 hozzászólás született Novemberben, ami az elmúlt két év egyik legmagasabb száma.
Pontszám: 7.05
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: vélemények a fórumokról
120. hozzászólás - 2013.01.23. 20:08:01 (Válasz Kocos #119 hozzászólására.)
Ez a hónap pedig esélyes az abszolút negatív rekordra.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 6.90
Oldal: 123456
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője