Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Scriptelők automatikus bannolása
népszerűMortuFérfi
Végzetúr mester
2456 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Scriptelők automatikus bannolása
61. hozzászólás - 2012.03.22. 18:59:44 (Válasz Craslorg #59 hozzászólására.)
Milyen 300-as másodlagos varázslat?
Pontszám: 7.42
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Scriptelők automatikus bannolása
62. hozzászólás - 2012.03.22. 19:29:19 (Válasz Mortu #61 hozzászólására.)
200 vs 200-at is írhattam volna, a lényeg, hogy ugyanakkora sebgyogyó+vastag bő+ AF képesség kitolva nem ér fel 1 db szaki kihúzásával. Oka, hogy az egyik %-os bónuszt biztosít, a másik oldalon a szakik viszont fix bónuszt.
Pontszám: 7.55
népszerűTaspiFérfi
Végzetúr mester
289 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Scriptelők automatikus bannolása
63. hozzászólás - 2012.03.22. 19:36:59
az állatok gyógyítása az tényleg giga szívás ...
v3 - taspi
Pontszám: 7.99
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Scriptelők automatikus bannolása
64. hozzászólás - 2012.03.22. 19:39:42 (Válasz Birka #46 hozzászólására.)

Kinyitod a portyalistát, és aki abban van az üthető. (Most ne menjünk bele, hogy mennyire szarul működik jelenleg.)

Ez nyilván a nagy zsákmány nyitja.


A force támadás igen is eszetlen megoldás.


Annál eszesebb megoldás nemigen van, mert hiába számolod ki mikor kell ütnöd a játékost (15,00%), egész egyszerűen az oldalfrissítésből származó 1-2mp-es csúszás miatt nem lesz pontos az ÉP fölé kerülés időpontja.

Nem mellesleg, Miklós leírta hogy a szélsőséges esetekkel van gondja (10mp interval epikus...), nem tudom mi értelme a feszkót kelteni.

Ha MÉGIS a portyalistát használnám portyához mikor figyelek valakit (szóvetségre szűrve) és azt frissítem 1-2mp-ként, a te sémád szerint ugyan legális lenne, de kétlem hogy kevésbé terhelné a szervert, mint a támadáslink középső gombbal 20x nyitása.
A hozzászólást Offsboy módosította 2012.03.22. 19:40:35-kor
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.82
népszerűPörgöncFérfi
Végzetúr tehetség
196 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Scriptelők automatikus bannolása
65. hozzászólás - 2012.03.22. 19:42:05
Mindig a nagy karik világából indultok el. Mind az idomítás, mind a gyógyítás fejlesztése pazarlás, mert a játék a harci képességekről szól. Sehol nem díjazza a játék a legtöbbet tudok gyógyítani egyszerre az állatomon dolgot, ez van.

60. szint alatt nincs AF, viszont sebződik az állat és idomítás is van, de még 60-70. szinten sem költ épeszű kari ilyen képességekre AFP-t, ha versenyben akar maradni.

Tényleg nem értem, hogy ilyen "no brain" dolgokra miért kell játékos időt költeni, kinek jó az??? Valaki mesélje már el nekem, hogy az egészséges 1,5 órába, hogyan fér bele, 2-3 portyaküldi, manakonsti, entitás ütögetés, 30 vadászat, opcionálisan epikus, időnként 15 kaland, vagy kb. 25 Térkapu?
V3-Shifu
Pontszám: 8.24
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Scriptelők automatikus bannolása
66. hozzászólás - 2012.03.22. 19:48:56
Egyébként támogatom a topicot, mert elég idegesítően lassú a játék mostanában. 30 megás netnél nem kéne, mindig a szomszéd szobába mentem át hogy adjanak már egy kis sávszélt, mert nem tudok játszani. Szegények
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.04
népszerűPörgöncFérfi
Végzetúr tehetség
196 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Scriptelők automatikus bannolása
67. hozzászólás - 2012.03.22. 19:58:21 (Válasz Offsboy #66 hozzászólására.)
Csatlakoznék! Kicsit elkanyarodtunk....

Tényleg kínszenvedés kivárni az oldalbetöltéseket a délután második felében.
V3-Shifu
Pontszám: 8.24
népszerűPörgöncFérfi
Végzetúr tehetség
196 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Scriptelők automatikus bannolása
68. hozzászólás - 2012.03.22. 20:38:19 (Válasz Pörgönc #67 hozzászólására.)
Éppen most is.

Ha lefutnak a legújabb fejlesztések (miniküldi, új event), érdemes lenne beletenni egy kis időt a játékidő optimalizálásába (klassz lenne napi 1-1,5 órába beleférni+fórum, akinek az számít), amihez elég jó kiindulásnak látszik a "napi rutin platform".

Tipp: érdemes lenne egy kicsit csiszolni a grafikán is majd, pl. az alapból választható portrék minősége... Száz éve kitalálták, hogy mindenki szép, izmos, szexi ritkán brutális akar lenni egy szerepjátékban (pont, ami az életben nem jutott neki). Értem én, hogy a portrécsere felé való intenzív ösztökélés ez (használj premet), de annak az előnyeit pár nap, hónap után úgyis felismeri mindenki és aki teheti be is nevez rá. Másik oldalról, egy csomó embert elijeszt rögtön az elején, mert gagyi hatását kelti a játéknak. Az első benyomás rendkívül fontos és szerintem nagyon nehéz az alapkészlet portréival azonosulni... Következőnek ott van a kezdőoldal animációja...., a sisakos egymással kardot akasztó figurákkal, khm...
V3-Shifu
Pontszám: 9.12
kedvelt tagViskosFérfi
Végzetúr mester
455 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Scriptelők automatikus bannolása
69. hozzászólás - 2012.03.22. 21:05:24 (Válasz Taspi #20 hozzászólására.)
Idézet: Taspi - 2012.03.22. 17:08:23
+ a másik, amikor 5 másodpercenként csekkol, hogy kijöttél e a -15%-ból és azonnal ütni próbál

Én ezt úgy szoktam, hogy kiszámolom kb. mikor jön ki a 15% alól és kézzel beillesztem a támadás ablakba a nevet, majd katt a támadásra. És ezt másodpercenként. 1 percen belül megjelenik a csata, én pedig vigyorgok. Ez nem script, viszont lassíthatja a szervert. Most akkor ezért is le fogtok tiltani?
Pontszám: 6.19
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3353 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Scriptelők automatikus bannolása
70. hozzászólás - 2012.03.22. 21:15:14 (Válasz Birka #19 hozzászólására.)
Nekem nem egyszer volt ilyen végzetúrral
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.15
népszerűTigristappancsFérfi
Végzetúr mester
402 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Scriptelők automatikus bannolása
71. hozzászólás - 2012.03.22. 21:15:17 (Válasz Pörgönc #68 hozzászólására.)
Jaja abszolút kéne némi optimaizálás. Kompakt nézet simán lehetne az állatoknál meg a szövetségi épületeknél is pl, meg némi ajax elférne az oldalon.
Pontszám: 8.39
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3353 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Scriptelők automatikus bannolása
72. hozzászólás - 2012.03.22. 21:16:02 (Válasz Taspi #20 hozzászólására.)
Ezt manuál csináltam anno 1 hónapig, nem kell hozzá script. Erre kíváncsi vagyok hogy lesz megoldva, mert pont így akarok játszani megint.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.15
kedvelt tagViskosFérfi
Végzetúr mester
455 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Scriptelők automatikus bannolása
73. hozzászólás - 2012.03.22. 21:20:18 (Válasz Birka #29 hozzászólására.)
Idézet: Birka - 2012.03.22. 17:22:02
Fogod és kiszámolod mikor lesz 15% felett, és akkor ütöd. (Esetleg kliens oldalon kiszámoltatod magadnak valamivel.)

Tudod nem csak szőnyegbombázás és katyusa létezik, hanem van lézer irányzék/sniper üzemmód is

Én még nem láttam másodperc pontos számítást, legalábbis nekem nem szokott menni olyan pontosan. Egyébként pedig áruld el nekem, hogy miért jobb az, hogy másodpercenként próbálom megütni, vagy hogy másodpercenként frissítem a portya listát, hogy mikor bukkan már fel és üthetem meg.
Pontszám: 6.19
kedvelt tagViskosFérfi
Végzetúr mester
455 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Scriptelők automatikus bannolása
74. hozzászólás - 2012.03.22. 21:39:59 (Válasz Prisma #38 hozzászólására.)
Idézet: Prisma - 2012.03.22. 17:42:01
Egyébként csak a szokásos sztori: Miklós kitalál valami egész jó dolgot, a többiek igyekeznek konstruktívan hozzáállni, te pedig jössz ide nerfért kampányolni. Nem a karakteredet kellett volna törölni, hanem a fórum accountodat!
Mert az aztán b.sz.ttul segít a túlterhelésen...
Pontszám: 7.46
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3353 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Scriptelők automatikus bannolása
75. hozzászólás - 2012.03.22. 21:40:52
Jut eszembe, annak a mókának is vége, hogy megnézem a körülöttem lévő karaktereket unalmban, hogy mit fejlődtek? elég sok oldalletöltés az is kb. feleslegesen
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.15
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Scriptelők automatikus bannolása
76. hozzászólás - 2012.03.22. 21:44:42
Szerintem az probléma, hogy így bukik ki mire van szükség és könyörögni kell értük, mert különben a bannolás árnyéka fenyegethet.

Továbbá tudjuk, hogy reklámokból is éltek, de azok nem lassítanak?

Esetleg nem is biztos, hogy bannolni kéne mindent ami frissítéssel jár, hanem jobb szervert biztosítani? Ebben lehet mellélövök, nem értek hozzá, csak érdeklődöm.

A kvízrendszert meg kéne szüntetni, adjatok fix +10%-ot + medálbónuszok és akkor csökken a géphezkötöttség és az oldalbetöltés is.

Idomítást lehessen 1 összegben intézni.

Ha jól értettem a kezelőfelület személyre szabásával nincs probléma, sőt azzal még csökken is a betöltendő anyag, mert beállítható, hogy miket ne jelenítsen meg a böngi.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.57
kedvencPromiFérfi
Végzetúr tanonc
34 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Scriptelők automatikus bannolása
77. hozzászólás - 2012.03.22. 21:58:25 (Válasz Quellon #76 hozzászólására.)
a fix +10% LE nek mi értelme!???? véleményem ha kell, akkor dolgozz meg érte! semmi nincs ingyen! és annyira nem vészes szerintem ezeket kitalálni! (tudod google a barátod! )

idomítást ne lehessen egy összegben! ahhoz nem kell így hozzá nyulni, arra találj ki valami más indokot! egyébként minek lenne idomítás szakértelme! nagyon sokan rengeteget buknának rajta!
és vannak ehhez nagyon jó kis cuccok (idomár lánca később a fenevadak lánca és van még!!!)---> azért ezek jó kis cuccok,...amugy meg ki lehetne őket dobni mer másra nem igazán használatos!
Pontszám: 8.33
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Scriptelők automatikus bannolása
78. hozzászólás - 2012.03.22. 21:59:30 (Válasz Quellon #76 hozzászólására.)
Idézet: Quellon - 2012.03.22. 21:44:42
Idomítást lehessen 1 összegben intézni.

Ezt jelenleg is megteheted, csak a megfelelő szakértelmet kell növelned.
Pontszám: 8.37
kedvelt tagYynkFérfi
Végzetúr
76 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Scriptelők automatikus bannolása
79. hozzászólás - 2012.03.22. 22:02:32 (Válasz Quellon #76 hozzászólására.)
A kvízezés kis szinten szörnyű tud lenni,ezért se indítanék vadász karit.
Nagyobb szinten ha meg van a gyorsítás + valamelyik tudás kulcs,akkor már ez nem vészes.

Az,hogy egy összegben idomítson valaki,azt nem tartom jó ötletnek,sőt,egy baromság
Húzd fel a szakit és mehet egybe.
V5 Yynk
Pontszám: 5.90
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Scriptelők automatikus bannolása
80. hozzászólás - 2012.03.22. 22:03:53 (Válasz LanMaffia #75 hozzászólására.)
Nem egy oldalletöltés a sok, hanem az adott oldalon belül az adatbázisba történő lekérdezés.

Egy portyalistánál szűri szint szerint, kiket érsz el, ez elég gyors. Majd ezeken belül megnézi, hogyan áll ÉP ügyileg, ha láthatod, akkor még megnézi, hányan püfölték el az elmúlt 3 órában.

Míg ha karakterlapot jelenítesz meg, az az összes tárgyánál lekérdezi a tárgy adatát az adatbázisból a megjelenítéshez, plusz egy másik táblában a tárgyhoz rendelt fókuszkristály adatait + relikviák + tulajdonságok + a toplistás adatok: kvízválaszok, építés, sebzés, stb. Ez mind 1-1 külön lekérdezés. Nyilván nem egy google féle szerversor áll mögötte. Akkor nem ennyibe kerülnének a tárgyak és a prémium
Pontszám: 8.37
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője