Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Scriptelők automatikus bannolása
kedvencIsten KardjaFérfi
Végzetúr mester
628 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Scriptelők automatikus bannolása
301. hozzászólás - 2012.03.29. 14:33:17 (Válasz Klarinét #285 hozzászólására.)
Idézet: Klarinét - 2012.03.27. 18:15:34

Pont ezért nem csinálom az állatos küldit. Kinö a szakállam mire be vannak idomítva a blökik.


Bestiák könyve + 2. maradandó esszencia és láss csodát: nem nő ki a szakállad. Nem kell hozzá script, nagyon rossz példa.

Idézet: Klarinét - 2012.03.27. 18:15:34

Hogy hozom be a hátrányt ami ennek hiányában ért?


A fentiek fényében ezt már magadtól kell megkérdezned.
V5 - Zafír Istenek - Isten Kardja
V3 - Lord IK - átvett karakter...meglátjuk mi lesz belőle
Pontszám: 8.12
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Scriptelők automatikus bannolása
302. hozzászólás - 2012.03.30. 12:32:18 (Válasz LanMaffia #298 hozzászólására.)
Idézet: LanMaffia - 2012.03.29. 11:22:24
Azért ehhez kellet egy igen tekintélyes számú oldal lelöltés. Gondolok itt arra, hogy ha csak a szövetségi oldalt nézegeted, biztos nem fogsz megtudni semmit, tehát végig lettek kattintgatva a toplisták, karakterlapok, stb. Vagy tévedek?


Nem tévedsz, végig kattingattam mindent. De megtettem (volna) akkor is, ha nem nenti el semmi. A dolog úgy kezdődött, hogy rendezni akartam a toplistát olyan szempontok szerint, amire nem volt lehetőség, így kézzel elkezdtem oldalanként lementeni, aztán fél óra múlva úgy döntöttem, célszerű ezt máshogy megoldani.
Ez a statisztika pl. teljesen ezen alapult (már régóta nem lett frissítve).
A hozzászólást Jeriko módosította 2012.03.30. 12:33:48-kor
Pontszám: 8.16
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3349 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Scriptelők automatikus bannolása
303. hozzászólás - 2012.03.30. 16:46:42 (Válasz Jeriko #302 hozzászólására.)
szép
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.10
népszerűKlarinétFérfi
Végzetúr mester
568 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Scriptelők automatikus bannolása
304. hozzászólás - 2012.03.30. 23:56:46 (Válasz Isten Kardja #301 hozzászólására.)
Volt aki levágta mire utalok "mögöttesen" igazából a hsz-ben... Arról nem tehetek hogy ez neked nem jött le.
Magyarul használnám én is a scripteket ha nem fosnék attól hogy zárolnak. Ehhez túl sok idöt/pénzt feccöltem a karaktereimbe.
Én elovastam a felhasználasi "izéket" regisztrációkor.

Még mindig tartom a véleményemet hogy ezek nélkül is lehet játszani.
Aki pedig az automata scripteket,toplista figyelöket stb alkalmazza az igenis jogosulatlan elönyöket élvez. Ez tiltott dolognak számít és igen is zárolják csak öket.
Amúgy már láttam egy-két "nagymenö" a V3-on ideiglenesen már zárolva is van. Nagyon helyes!!!
Pontszám: 7.10
kedvencIsten KardjaFérfi
Végzetúr mester
628 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Scriptelők automatikus bannolása
305. hozzászólás - 2012.03.31. 08:27:04 (Válasz Klarinét #304 hozzászólására.)
Idézet: Klarinét - 2012.03.30. 23:56:46
Volt aki levágta mire utalok "mögöttesen" igazából a hsz-ben... Arról nem tehetek hogy ez neked nem jött le.
Magyarul használnám én is a scripteket ha nem fosnék attól hogy zárolnak. Ehhez túl sok idöt/pénzt feccöltem a karaktereimbe.
Én elovastam a felhasználasi "izéket" regisztrációkor.

Még mindig tartom a véleményemet hogy ezek nélkül is lehet játszani.
Aki pedig az automata scripteket,toplista figyelöket stb alkalmazza az igenis jogosulatlan elönyöket élvez. Ez tiltott dolognak számít és igen is zárolják csak öket.
Amúgy már láttam egy-két "nagymenö" a V3-on ideiglenesen már zárolva is van. Nagyon helyes!!!


De lejött. Csak a kicsinyeskedésed zavar, amit tanúsítasz.
A hsz-ed alapján, azért mert Te gyáva vagy, dögöljön meg a szomszéd Végzetúr tehene is. Szép magyar hozzáállás. Ha lenne most itt tapsolós szmájli, be is tennék neked egyet.
V5 - Zafír Istenek - Isten Kardja
V3 - Lord IK - átvett karakter...meglátjuk mi lesz belőle
Pontszám: 6.42
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Scriptelők automatikus bannolása
306. hozzászólás - 2012.03.31. 08:58:29
Jajj, kiket zároltak?
Pontszám: 6.25
népszerűKlarinétFérfi
Végzetúr mester
568 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Scriptelők automatikus bannolása
307. hozzászólás - 2012.03.31. 09:06:40 (Válasz Isten Kardja #305 hozzászólására.)
Hát ha gyávaság betartani azt amit a regisztrációkor elfogadtam, akkor legyek "gyáva" ha te ezt így gondolod ...

Ja és a "Szép magyar hozzáállásról" meg annyit,hogy:
Nem itt tartanánk ha nem a kiskapukat keresné "mindenki", amivel kibújik a szabályok alól.
A hozzászólást Klarinét módosította 2012.03.31. 09:20:54-kor
Pontszám: 7.34
kedvencIsten KardjaFérfi
Végzetúr mester
628 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Scriptelők automatikus bannolása
308. hozzászólás - 2012.03.31. 09:27:10 (Válasz Klarinét #304 hozzászólására.)
Idézet: Klarinét - 2012.03.30. 23:56:46

Magyarul használnám én is a scripteket ha nem fosnék attól hogy zárolnak.


Idézet: Klarinét - 2012.03.31. 09:06:40
Hát ha gyávaság betartani azt amit a regisztrációkor elfogadtam, akkor legyek "gyáva" ha te ezt így gondolod ...


Ne forgasd ki a szavaimat, saját magad mondtad.


Idézet: Klarinét - 2012.03.31. 09:06:40

Ja és a "Szép magyar hozzáállásról" meg annyit,hogy:
Nem itt tartanánk ha nem a kiskapukat keresné "mindenki", amivel kibújik a szabályok alól.


Megint csak téves megállapítás, ugyanis a scriptekkel nem lehet kibújni a szabályok alól. A csalást én is elítélem, mint például ha valaki mínuszba megy egy eseménykor a PP, CSP-kkel - igen az valóban jogtalan előnyszerzés. De azt nem tartom csalásnak, ha valaki azért telepít scriptet, mert kíváncsi hogy 100 vadászat átlaga mit mutat, vagy felhasználóbaráttá teszi a karakterlapja elrendezését. Sokan elmondták már, de ezt kellene figyelembe venni a JV-nek.
V5 - Zafír Istenek - Isten Kardja
V3 - Lord IK - átvett karakter...meglátjuk mi lesz belőle
Pontszám: 7.84
népszerűKlarinétFérfi
Végzetúr mester
568 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Scriptelők automatikus bannolása
309. hozzászólás - 2012.03.31. 09:41:43 (Válasz Isten Kardja #308 hozzászólására.)
Te nem érted miröl írok...
Szótagolva írjam hogy megértsed?

Azokról a script használókról alkotok véleményt akik arra használják ezeket hogy ne kelljen nekik a gép elött lenni:
-állatok idomításánál
-entitás verésnél
-portyázáskor, stb-stb


A "normál/ártalmatlan" scriptek ellen nincs kifogásom. Az viszont hogy én ezeket sem használom az más lapra tartozik.
A "fosok" szó pedig egy ironikus dolog volt a részemröl arra utalva, hogy szabályosan játszom a felhasználási feltételekben leírt dolgokat betartva másokkal ellentétben.
Érthetö?
Pontszám: 7.61
kedvencIsten KardjaFérfi
Végzetúr mester
628 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Scriptelők automatikus bannolása
310. hozzászólás - 2012.03.31. 09:54:18 (Válasz Klarinét #309 hozzászólására.)
Dehogynem, nagyon is értem De nyugodtan szótagolhatsz is, ha neked attól jobb.
V5 - Zafír Istenek - Isten Kardja
V3 - Lord IK - átvett karakter...meglátjuk mi lesz belőle
Pontszám: 7.22
kedvelt tagMocskos1234Férfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Scriptelők automatikus bannolása
311. hozzászólás - 2012.03.31. 17:42:15
Te nem érted miröl írok...
Szótagolva írjam hogy megértsed?

Azokról a script használókról alkotok véleményt akik arra használják ezeket hogy ne kelljen nekik a gép elött lenni:
-állatok idomításánál
-entitás verésnél
-portyázáskor, stb-stb



Klarinét! Háth ha neked az a játék hogy erős katakter lévén szétvered mások állatait,akik csak azért üljönek a gép előtt folyamatosan hogy ismét legyalázd őket,ez jó játék lehet bizonyára Neked!!!!Nem értem ezeket a lázongásokat,egymás piszkálását,erről csak egy film jut eszembe/ott is az erősek őlték a gyengéket,pontosabban a gazdagok fizettek azért hogy az embervadászaton szórakozzannak eltiporják azokat akiknek az a szerep jutott hogy vad legyen és ne vadász.Ezek a kényelmi funkciók amiket Jerikó alkotott a szegényeket szolgálják,és nem hinném hogy több CSP-TP-PP-t kapna valaki ezektől.Egy kicsit kezdi súrolni a személyiség jogokat ez a téma,
Az én gépem az én személyes tulajdonom és csak azt töltse be amit én szeretnék,az meg hogy mennyit ülök a gépem előtt senkinek semmi köze hozzá!!!
Pontszám: 6.00
népszerűDiMehrFérfi
Végzetúr tanonc
23 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Scriptelők automatikus bannolása
312. hozzászólás - 2012.04.01. 13:40:54
Butaság ez az egész.
1,nem tudtok semilyen modon bekkelni mert a scriptelők 1 lépéssel elörébb vannak.
2.Nem tartom fair dolognak hogy a sok scriptelő közül az a pár aki pl csak 1 bizonyos scriptet használ és azt is ritkán ugyan azt a büntetést kapja mint azok akik fullos mindent meghaladó szinten nyomja a scripteket.
Nekem is van ismerősöm aki használ scriptet de csak 2 hetente 1 alkalommal.Akkor azt miért büntetnétek?
Azért mert nem akar lemaradni a többi embertől?
Netán azért mert nem akar zsákmány lenni?
Az hogy tiltani akarjátok a scripteket csak annak a jele hogy a vu válságban van és kell a zsé,vagy csupán csak a féltékenységről van szó.
Nem tiltani kell a scriptet be kell épiteni a játékba.Kviz megválaszolás beépithető idomitás beépithető.
Nem is 1,a VU-nál milliószor ótvarabb játékban is láttam már beépített bot vagy ahogy itt nevezük scriptet.
Arról nem is beszélve hogy ha már bele ölök egy "halom" időt és lóvét+fair play módon játszom nem járok 1 ember nyakára 10-szer akkor már egyszer egyszer nehogy már ne nyúlhassak valami kis scripthez.
Én a vezetőség helyében a több száz milliós +LE-s embereket vizsgálgatnám ki.
Nem az egyszerű kispolgárt b..ogatnám aki örül ha saját szinjén meg tudd élni.
Ha tiltani fogják a scripteket javaslom a VU-t kezdjék el bezárni mert a kutya se fog idejönni.
A hozzászólást DiMehr módosította 2012.04.01. 13:50:33-kor
Pontszám: 6.51
népszerűBinikeFérfi
Végzetúr tehetség
197 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Scriptelők automatikus bannolása
313. hozzászólás - 2012.04.01. 15:09:49 (Válasz DiMehr #312 hozzászólására.)
Idézet: DiMehr - 2012.04.01. 13:40:54

Kviz megválaszolás beépithető idomitás beépithető.


miért nem úgy írod hogy vegyék ki a kvizt? ez mekkora vagy mire gondoltál a kvíz beépítésénél?
Eszek egy kis babot, aztán csapom neked a szelet

V2: JohnCoffey
V3: JohnnieSkywalker
V4: Kukucs; JohnnieSkywalker, JohnCoffey, Gombóc Artúr
Pontszám: 6.72
fórumozóSuperEgo23Férfi
Végzetúr mester
1397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Scriptelők automatikus bannolása
314. hozzászólás - 2012.04.01. 16:12:52
Az a baj, hogy amit felsoroltál az mind a 2 userscript és már leírták, hogy nem ez a probléma.
Két vállra fektetett, nincs több Hsz. Néha van.
Pontszám: 5.36
népszerűBaalCainFérfi
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Scriptelők automatikus bannolása
315. hozzászólás - 2012.04.01. 16:46:13
Ideje lenne már látni egy Jvs állásfoglalást.

Mit lehet mit nem mit kaptok ha csaltok.
Pontszám: 8.33
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Scriptelők automatikus bannolása
316. hozzászólás - 2012.04.01. 17:13:27 (Válasz BaalCain #315 hozzászólására.)
Már jó régóta késik az állásfoglalás, de holnap 10 előtt várni is felesleges.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 7.91
kedvencFecsu123Férfi
Végzetúr mester
430 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Scriptelők automatikus bannolása
317. hozzászólás - 2012.04.01. 18:01:09 (Válasz Quellon #316 hozzászólására.)
Már már gyanús lenne, ha gyorsan reagálnának.

Egyébiránt, hogy megjegyezzek egy két dolgot.
Engem nem zavar, ha valaki olyan scriptet használ, amivel javítja a gépe teljesítményét, csökkenti az itt eltöltött időt, megspórol magának rengeteg klikkelgetést így nem két évente, hanem három évente szorul új egérre és a többi pozitív élmény... a lényeg, hogy kényelmi funkciót használ. Spec nem élek vele, de ez az én bajom. Már rég nem játszom annyit vele, hogy fenn akadjak ilyeneken. (megoldása várat magára elvileg berakják kényelmi funkciónak,hajrá)

Itt az említett scriptek azon fajtájával van gondom, amelyek helyetted portyáznak. Folyamatosan lekérik az oldalt és odaszúrnak amikor 15% felé érsz.

Tovább mennék, ha valaki megtette akkor bocs innen is, de senkit nem érdekel az a tény, hogy eddig ezt a fajta scriptet eddig nem bannolták??? Most komolyan bárki csalhatott így és juthatott előnyhöz úgy, hogy gépnél sem volt. Ez iszonyatosan nem törődöm magatartás a JV részéről. Már réges régen fórumos bejegyzés nélkül ki kellett volna vágni az összes ehhez hasonló csalást. Nem pedig arra várni, hogy valaki jelentse a csalás tényét. ,ha nincs jelentve meg se történt. pff

Persze mi lett a vége ennek a semmittevésnek?!? Arra vár a nép, hogy mi számít csalásnak és mi nem.

Cáfoljon rám valamelyik JV valami értelmes módon és akkor törlöm a HSZ-t, de ez szánalom.
Pontszám: 9.13
népszerűDiMehrFérfi
Végzetúr tanonc
23 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Scriptelők automatikus bannolása
318. hozzászólás - 2012.04.02. 08:09:23
Fecsu egyetértek veled,csak a próbléma az hogy mi ezen scriptek ellen kampányolunk aki meg pont ezeket használja az meg ellenünk fog hogy ez miért lehet.
Sajnos én is megfigyeltem azt hogy nagyon sok esetben kapok 15-16%-ra támadást sőt van sokszor hogy egymás útán akár töbször is.
A sok sok scriptből valóban ki kéne szürni hogy mi az ami ténylegesen csalásnak és szerver terhelőnek minösül és mi az ami nem.
Én is próbálkozom egy kis időt spórolni mivel 10-12 óra munka mellet csak jól esik egy kis pihenés.
Aki azt mondja nem igaz az hazudik.
Én csak hétvégén érek rá vadászni és kicsit felhozni magam mivel portyában ez rohadt nehéz lenne.
Ezek fényében azt hiszem bizonyos scripteket tényleg nem kéne fekete listára dobni,vagy ha már mégis akkor valamilyen módon a vezérkar próbálja meg kompenzálni a szintek közötti nagy különbséget.
Pontszám: 6.92
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Scriptelők automatikus bannolása
319. hozzászólás - 2012.04.02. 10:22:15 (Válasz DiMehr #318 hozzászólására.)
Olvastad egyáltalán a felvetést az elején?

Vannak bizonyos scriptek, amik a szervert fölöslegesen terhelik, és az összes játékos számára lassítják a választ a sok felesleges lekérdezéssel. Aki ilyet használ, az bannolva lesz. Tessenek olyan scripteket írni, amik nem agyatlanul kérdeznek le, és nem lesz bannolva. Ennyi
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 6.67
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Scriptelők automatikus bannolása
320. hozzászólás - 2012.04.02. 13:14:53 (Válasz DiMehr #318 hozzászólására.)
Idézet: DiMehr - 2012.04.02. 08:09:23

Sajnos én is megfigyeltem azt hogy nagyon sok esetben kapok 15-16%-ra támadást sőt van sokszor hogy egymás útán akár töbször is.
A sok sok scriptből valóban ki kéne szürni hogy mi az ami ténylegesen csalásnak és szerver terhelőnek minösül és mi az ami nem.


Emberek! Nagyon jól el lehet vitatkozni az elveken, de szálljunk le picit a földre! Ki fogja ezeket kiszűrni, honnan fogja kiszűrni? Egyáltalán ki fogjas eldönteni, ki az aki scriptet használ és ki az aki ott ül a gép előtt? Miért gondolod, hogy minden támadás script (szerintem a 10%-a sem az)? Hogy fogja tudni bárki megvizsgálni azt a scriptet, amit írója nem tesz közzé?

Korábban írtam:
"Nem lehet megkülönböztetni a scriptelőt a rendes játékostól. Természetesen lehet figyelni, hogy ha valaki másodperce X percenként csinál valamit, akkor az script. Erre két válaszom van: ültünk (és ülnek sokan most is) a gép előtt, hogy szinte másodpercre pontosan kattintsanak térkapura / epikusra (volt olyan karakterem, akit egy ismerőssel közösen vittem"
Pontszám: 6.50
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!