Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Scriptelők automatikus bannolása
kedvelt tagADZSI76Férfi
Végzetúr mester
764 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Scriptelők automatikus bannolása
321. hozzászólás - 2012.04.02. 16:46:49 (Válasz Jeriko #320 hozzászólására.)
Hogy miböl gondolja?
Hát szerintem abból hogy akár mikor jön ki 15% alól mindig ugyan azok találják meg érdekes módon másodperceken belül. Ezt hogyan magyarázzák meg a támadó karakterek?
Mindig szoktam variálni a 15% fölé kerülést, nem várom meg míg magától letellik... kortyolok egy lötyit hogy ne tudjanak kiszámolni. Erre fel 1-2 kari azonnal megtalált. Kicsit érdekes hogy mindig ugyan azok... vagy nem?
Kötve hiszem hogy napi 24-ben engem gömböznének.
Fut a script ott se kell legyen az illetö a gépnél, ezt a kismillió lekérdezést igenis ki tudják Miklósék is szúrni. Azzal a gyenge védekezéssel sem tudjátok megmagyarázni hogy ketten viszitek a karaktert. Napi 24 órában folyamatosan még 2 ember sem tud X másodpercenként kattintgatni. Egyértelmü hogy scriptel dolgozik az illetö és terheli a rendszert.

A V4-ken is kiszúrták ezeket és szívbaj nélkül zárolták a karikat. Nem tudom hogy itt miért vacilálnak annyit.
Pontszám: 6.72
népszerűPörgöncFérfi
Végzetúr tehetség
196 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Scriptelők automatikus bannolása
322. hozzászólás - 2012.04.02. 16:47:16
Eszembe jutott még egy gondolat. Amikor kronokompenzációt, EF-et, gyógyítást, idomítást fejlesztünk, akkor gyakorlatilag, azért játszunk (termelünk LE-t), hogy kevesebbet játsszunk, ez paradox, nem?
V3-Shifu
Pontszám: 7.44
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Scriptelők automatikus bannolása
323. hozzászólás - 2012.04.02. 17:02:32 (Válasz ADZSI76 #321 hozzászólására.)
Anno portyázós időszakomban remekül ki lehetett ismerni ki mikor vadászik, és hogy ki milyen stílusban jön fel a 15%-ból. Nem biztosra, de igen jó arányban (70-80%) tudtam elkapni a regennel, löttyel feljövőket is, mert tudtam hogy kb. mikor fog inni; szövetségre szűrt portyalista és már figyelheted is F5-el....ne legyenek illúzióid, hogy a LE elköltésén kívül van biztos módszer ennek elkerülésére. Lassú idő AF még akkor nem volt.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.04
kedvelt tagADZSI76Férfi
Végzetúr mester
764 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Scriptelők automatikus bannolása
324. hozzászólás - 2012.04.02. 17:23:02 (Válasz Offsboy #323 hozzászólására.)
Most a scriptelökröl megy a téma ebben a topicban, vagy nem?
Azt hiszem az olyan idömilliomosokat nem említettem a hsz-imben akik "napi 24-ben" lesik az áldozatokat.
De ha jól tudom a V4-en az ilyen scriptért is tiltás járt. Volt olyan ismerösöm is akit "csak" az erre való gyanú miatt is tiltottak, pedig csak kimásolta excellbe a toplistát és az alapján támadott.
Na mindegy, én csak arra akarok kilyukadni hogy aki túlzásba viszi az adat lekérést az le fog bukni.
Még egyszer elmondom: Heteken keresztül 2 ember sem tudja folyamatosan vinni 24 órában a karaktert állandó adatlekérések mellett script használat nélkül.
Ezt a "dumát" tartogassátok annak aki megeszi...
Végül is engem nem érint a dolog, csak röhejes ahogy meg akarjátok magyarázni hogy nem lehet kiszürni a scriptelöket.
A hozzászólást ADZSI76 módosította 2012.04.02. 17:24:08-kor
Pontszám: 6.72
fórumozóKapikFérfi
Végzetúr
72 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Scriptelők automatikus bannolása
325. hozzászólás - 2012.04.04. 10:32:27
Fut a script ott se kell legyen az illetö a gépnél, ezt a kismillió lekérdezést igenis ki tudják Miklósék is szúrni. Azzal a gyenge védekezéssel sem tudjátok megmagyarázni hogy ketten viszitek a karaktert. Napi 24 órában folyamatosan még 2 ember sem tud X másodpercenként kattintgatni. Egyértelmü hogy scriptel dolgozik az illetö és terheli a rendszert.

A V4-ken is kiszúrták ezeket és szívbaj nélkül zárolták a karikat. Nem tudom hogy itt miért vacilálnak annyit.
Thorwald


Hát akkor okos emberek ,kérdezném hogy hogyan haladhat valaki +7TP vadász cuccban jobbam mint én a +11TP-vel,ő a top első szintben és nem tud nagyobbat ütni ,illetve aP P-je sem lehet 30-as csak 15.Szakikban , szinguláris ismeretek 55 nálam;Valőság formázás 40;és a kényelmi funkcióm is aktív;elejétől prémes vagyok ,30 PP van és vab célpontom is rá.
Leveleztem vele és ezt küldte: mivel én szintre megyek nincs sajtolásom. számold ki mennyi tp-t vesztettél a kisajtolt állatokkal.
a többi tényleg szakmai titok abba nem mennék bele!


Akkor kérdezem egy hogy lehetséges ha nem csal az illető?Mert hát a +11TP mindenkáéppen több mint a +7TP Ő is azt írta van rá taktikája ami persze titok.Hát nem tudom ilyen taktika lehet ami kevesebb PP-vel és kevesebb TP-vel jobban halad szint szerint.Várom a mindenre okosan válaszólóktól ez hogyan lehetséges!

ui:Ő sem sajtolja ki az állatokat én sem
A hozzászólást Kapik módosította 2012.04.04. 10:37:43-kor
“Az ésszerűen élő ember alkalmazkodik a világhoz. Az ésszerűtlenül élő ragaszkodik ahhoz, hogy a világot próbálja magához igazítani.”
(George Bernard Shaw)
,¤°´'`°•.¸ .•°´'`°¤,¸
Pontszám: 5.03
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Scriptelők automatikus bannolása
326. hozzászólás - 2012.04.04. 11:18:09 (Válasz Kapik #325 hozzászólására.)
És azt tudtad, hogy akkor is kapsz TP-t, ha olyan portyában győzöl, amit nem te indítottál?

3 óránként 5x lehet megtámadni egy karaktert, ami máris 40 portyát jelent. De az is lehet, hogy ez csak a vesztes portyákra érvényes, és ha az illető legyőzi a támadóját, akkor még több alkalommal lehet támadni naponta. Ez a TP-vel tömés, amit a legtöbben utálnak, de bizonyos esetekben kifejezetten hasznos.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 6.70
fórumozóKapikFérfi
Végzetúr
72 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Scriptelők automatikus bannolása
327. hozzászólás - 2012.04.04. 11:20:49
De akkor is ilyen drasztikusan lehet?Én is nyomon éjjel nappal,és 5TP előnyőm van vadászatonként
“Az ésszerűen élő ember alkalmazkodik a világhoz. Az ésszerűtlenül élő ragaszkodik ahhoz, hogy a világot próbálja magához igazítani.”
(George Bernard Shaw)
,¤°´'`°•.¸ .•°´'`°¤,¸
Pontszám: 5.03
népszerűBinikeFérfi
Végzetúr tehetség
197 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Scriptelők automatikus bannolása
328. hozzászólás - 2012.04.04. 11:31:28 (Válasz Kapik #327 hozzászólására.)
akkor nem +5 csak +4 TP

az előnye miből lehet? Abból hogy amíg mások az elejétől nyomják mint az őrül addig ő kiverte a TP-t adó tárgyakat a entiből és csak annyit vadászott hogy túl ne csorduljon + portya ... gondolom akkor kezdett el vadászni rendesen amikor meglettek a cuccok. Te meg ellőttél rengeteg CSP-t úgy hogy nem volt +TP adó cuccaid.
Eszek egy kis babot, aztán csapom neked a szelet

V2: JohnCoffey
V3: JohnnieSkywalker
V4: Kukucs; JohnnieSkywalker, JohnCoffey, Gombóc Artúr
Pontszám: 6.72
fórumozóKapikFérfi
Végzetúr
72 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Scriptelők automatikus bannolása
329. hozzászólás - 2012.04.04. 11:44:31
az előnye miből lehet? Abból hogy amíg mások az elejétől nyomják mint az őrül addig ő kiverte a TP-t adó tárgyakat a entiből és csak annyit vadászott hogy túl ne csorduljon + portya ... gondolom akkor kezdett el vadászni rendesen amikor meglettek a cuccok.


Szerintem ahogy néztem, annak idején a +5gyűrű és a +6 TP lánc együttesen nem volt meg másnak ,és én is entitásból illetve a kincsesládából szedtem ki Később lettek párosan meg másoknak is
A hozzászólást Kapik módosította 2012.04.04. 11:45:03-kor
“Az ésszerűen élő ember alkalmazkodik a világhoz. Az ésszerűtlenül élő ragaszkodik ahhoz, hogy a világot próbálja magához igazítani.”
(George Bernard Shaw)
,¤°´'`°•.¸ .•°´'`°¤,¸
Pontszám: 5.02
népszerűBinikeFérfi
Végzetúr tehetség
197 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Scriptelők automatikus bannolása
330. hozzászólás - 2012.04.04. 11:50:34 (Válasz Kapik #329 hozzászólására.)
nem is az a lényeg hanem az hogy mennyi CSP-t használtál el addig amíg gyűrű lánc meglett és Ő mennyi CSP-t használt el a cuccok megszerzéséig (persze + portya mindig belejön) ...
Eszek egy kis babot, aztán csapom neked a szelet

V2: JohnCoffey
V3: JohnnieSkywalker
V4: Kukucs; JohnnieSkywalker, JohnCoffey, Gombóc Artúr
Pontszám: 7.82
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Scriptelők automatikus bannolása
331. hozzászólás - 2012.04.04. 12:32:23
Szégyen hogy Beho eddig nem tett lépéseket a saját maga által lefektetett szabályok betartására!
Szégyen az is hogy ezt most nyíltan bevallja.
Nem értem miért kell előre szólni és bocsánatot kérni a jogtalan előnyt szerző játékosoktól?

Ezennel kártérítésért folyamodok, amiért a Beho elismerten, felelőtlenségből vagy várható nyereség miatt be nem tartva a szabályzatot a szabályosan játszó játékosokat hátrányos helyzetbe hozta.

A 3 és fél év laggolásért 1200 őskövet, valamint az LE-hárányból származó káromért 10 bajnoki címet követelek!

Szégyen
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 7.14
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Scriptelők automatikus bannolása
332. hozzászólás - 2012.04.04. 13:25:42 (Válasz Almási Viktor #331 hozzászólására.)
Idézet: Almási Viktor - 2012.04.04. 12:32:23
A 3 és fél év laggolásért 1200 őskövet, valamint az LE-hárányból származó káromért 10 bajnoki címet követelek!


Feltétlenül értesítsd a közönséget, hogy hogyan haladnak a tárgyalások.
Pontszám: 7.94
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Scriptelők automatikus bannolása
333. hozzászólás - 2012.04.04. 13:54:36 (Válasz Almási Viktor #331 hozzászólására.)
Tény, hogy ez a lassan 2 hete tartó csend a beho részéről helytelen és felőrli az emberek türelmét - minden más témában is - de az is biztos, hogy úgy nem lehet elintézni, főleg elérni bármit is, ahogy te csinálod, csak lejáratod magad és elmérgesíted a helyzetet a buta követelésekkel. Bár valószínűsítem, hogy nem sokan vették komolyan amit írtál - viccnek meg rossz.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 7.73
fórumozóKapikFérfi
Végzetúr
72 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Scriptelők automatikus bannolása
334. hozzászólás - 2012.04.04. 14:01:11
A 3 és fél év laggolásért 1200 őskövet, valamint az LE-hárányból származó káromért 10 bajnoki címet követelek!


Ember te jól vagy? Orvossal nézesd meg magad lécci Én több 10K-t nyomtam a játékba de nem követelek semmit Én is megyek megnézetem magam orvossal
“Az ésszerűen élő ember alkalmazkodik a világhoz. Az ésszerűtlenül élő ragaszkodik ahhoz, hogy a világot próbálja magához igazítani.”
(George Bernard Shaw)
,¤°´'`°•.¸ .•°´'`°¤,¸
Pontszám: 6.01
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Scriptelők automatikus bannolása
335. hozzászólás - 2012.04.04. 14:28:15 (Válasz Almási Viktor #331 hozzászólására.)
Alternatív megoldásként szóba jöhetne az őskő helyett egy dukátos tyúkanyó, a bajnoki medálok helyett pedig egy Bajnoki öv is. Hm?
Pontszám: 8.27
kedvencCukkiniNő
Végzetúr tanonc
14 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Scriptelők automatikus bannolása
336. hozzászólás - 2012.04.04. 16:28:01
Kapik, szerintem feleslegesen palástolod a V4-hez való tudatlanságodat mások besározásával! Kicsit gondolkodjál már el ezen. Ha nem értesz hozzá, akkor inkább maradjál csöndben!
Pontszám: 7.14
fórumozóKapikFérfi
Végzetúr
72 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Scriptelők automatikus bannolása
337. hozzászólás - 2012.04.04. 19:56:09
Kapik, szerintem feleslegesen palástolod a V4-hez való tudatlanságodat mások besározásával! Kicsit gondolkodjál már el ezen. Ha nem értesz hozzá, akkor inkább maradjál csöndben!


Én itt nem kritikát kértem,hanem segítséget hogy hogyan lehetséges a kevesebbel előbbre jutni Ti sároztok állandóan másokat,nekem nem kenyerem mások krtitizálása,de ha nem értek valamit azt hittem itt megkérdezhetem tőletek és segítséget kapok,úgy látszik tévedtem
“Az ésszerűen élő ember alkalmazkodik a világhoz. Az ésszerűtlenül élő ragaszkodik ahhoz, hogy a világot próbálja magához igazítani.”
(George Bernard Shaw)
,¤°´'`°•.¸ .•°´'`°¤,¸
Pontszám: 6.29
kedvencFecsu123Férfi
Végzetúr mester
430 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Scriptelők automatikus bannolása
338. hozzászólás - 2012.04.04. 20:33:55 (Válasz Cukkini #336 hozzászólására.)
ohh a "pro"... ,természetesen név felvállalás nélkül, új fórum reggel leoltja az őszinte feltörekvőt.

Ez egy olyan játék, aminek a szabályai direkt olyanok, hogy prémiummal a logikus játékot folytatók erőszakosnak/profinak tűnhessenek, a szerények, vagy kevesebb időt ráfordítók meg baleknak. Az intelligens emberek ezt megértik, és tudják, hogy ez csak a játékban van így, legyen akár áldozat vagy győztes.

Ez alapján egy idézet az Üvegtigris-ből:
"Anyámmal lakom és macskám is van! Akkor miért ne legyek kemény?"
Pontszám: 8.10
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Scriptelők automatikus bannolása
339. hozzászólás - 2012.04.04. 20:51:35 (Válasz Kapik #337 hozzászólására.)
Vazze még mindig nem érted???

Ő várt és várt és várt, és közben csak az entitást ütötte, persze csak portyából beszálló LÉ-ből. Kiverte a +7 TP-nyi cuccost, majd egyszer csak robbantott, Te az elejétől pp-tél, csp-tél, csak bizonyos időben szedted ki a +11TP-nyit.

Te elvadásztál x cspt +0 TP-s cuccokkal, majd meg lett a +11TP-nyi és folytattad, Ő nem vadászot +0TP-sel, hanem VÁRT és mikor meglett a +7TP-nyi elkezdett vadászni.

Ennyi, ebben semmi csalás nincs, de ha Te még mindig ezt hajtogatod, akkor fordulj nyugodtan Másokhoz, hátha azok elmondják ugyanazt, amit eddig Mi.
A hozzászólást Viszok009 módosította 2012.04.04. 21:06:06-kor
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5.16
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Scriptelők automatikus bannolása
340. hozzászólás - 2012.04.04. 23:24:51 (Válasz Quellon #333 hozzászólására.)
El is akarom mérgesíteni!
Röhej hogy néhány skót ingyenélő miatt laggol a szerver, és akkor a szabályok be nem tartásával szerzett LE előnyükről nem is beszélek. De az ilyen játékosokkal nem akarok vitatkozni mert úgysem lehet meggyőzni őket, biztos hozzá vannak szokva és a való életben is az én adómból kapott segélyen élnek.

A Behoban viszont most őszintén csalódtam, ezzel a lépéssel Gyurcsányi magasságokba emelkedett nálam
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 6.52
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!