Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Szerencsekerék
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
301. hozzászólás - 2012.03.12. 16:18:28 (Válasz Nekem8 #297 hozzászólására.)
Idézet: Nekem8 - 2012.03.12. 16:03:22
Általában ezek a játékosok a 6+ évesek...


Ez gyakorlatilag minden jatekosra igaz.
Pontszám: 6.25
népszerűBaalCainFérfi
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
302. hozzászólás - 2012.03.12. 16:18:36
v2n pl nincs új épület...


A lényeg amit Nekem8 és jó páran írunk, h drágul a játék a játékélmény csökkenése mellett. ÉS mindezek mellett a szerencse szerepe felerősödik a tervezéssel és az aktivitással szemben.

ui :v1 és v3on sem lelem az épületeket
A hozzászólást BaalCain módosította 2012.03.12. 16:20:29-kor
Pontszám: 7.44
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
303. hozzászólás - 2012.03.12. 16:19:34
Közkívánatra, a szerencsekeréken nyerhető AHs tételek:
a reflexek könyve, tüskés bőr, a tudás könyve, tapasztalatkő, brilliáns karkötő, manaelnyelő
Pontszám: 9.41
kedvencNekem8Férfi
Végzetúr tanonc
45 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
304. hozzászólás - 2012.03.12. 16:21:03
Miklós, én nem problémázok, csak a valóságra hívom fel a figyelmedet!
Mit fejtegetsz? Semmit! A tényeken nem változtatsz! Nem ismered be a hibádat, a következő hsz-d már arogáns is lesz?

Mi az új fejlesztés? Piramis 1000? Vicc!
Sic itur ad astra!
Pontszám: 6.30
kedvencTruth80Férfi
Végzetúr mester
1247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
305. hozzászólás - 2012.03.12. 16:22:14 (Válasz Miklós #303 hozzászólására.)
Köszi! Király! Már tudom mire hajtok.
Beherit V3 - Kocsma bogarak

Végzetúr wiki - millió hasznos infoval
http://vegzetur.wikidot.com

Egy nagyon jó javaslatrendszer a varázslói mágiára:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,180.5300#hsz5307
Pontszám: 7.60
népszerűVFerkoFérfi
Végzetúr tanonc
29 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
306. hozzászólás - 2012.03.12. 16:23:36 (Válasz Miklós #303 hozzászólására.)
Isteni ital is AH-s, van mar 2 is belole jaj de jo nekem
Pontszám: 7.43
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
307. hozzászólás - 2012.03.12. 16:28:07 (Válasz BaalCain #302 hozzászólására.)
Igen, látom közben, Baraty még nem élesítette be őket, a hírekkel kicsit előredolgoztunk... holnapra meglesznek, az AF képességek már bent vannak.

BaalCain: természetesen folyamatosan próbálunk megfelelni a játékosok igényeinek, fejleszteni a játékot, újdonságokat kitalálni és fenntartani a játékegyensúlyt, úgy, hogy közben a ti véleményetekre is odafigyelünk, ha kell egy fejlesztésen menet közben változtatunk. Ha megnézitek a várható fejlesztéseket és a híreket, folyamatosan kerülnek be olyan dolgok, amiket korábban megígértünk. Persze vannak fórum reakciók, amikkel én sem tudok mit kezdeni...
Pontszám: 9.02
népszerűMorzkodFérfi
Végzetúr mester
947 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
308. hozzászólás - 2012.03.12. 16:32:00 (Válasz Miklós #303 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2012.03.12. 16:19:34
Közkívánatra, a szerencsekeréken nyerhető AHs tételek:
a reflexek könyve, tüskés bőr, a tudás könyve, tapasztalatkő, brilliáns karkötő, manaelnyelő


No a többivel nincs is gond.
Még egy csomó más tételt is el tudnék képzelni. Csak a könyvek amelyek kilógnak.
Kócos fórumaccountja.
Az "Azt nem értem, hogy a te értékeiddel egyáltalán hogy győzöl vadászatkor automatikusan?" karakter gazdája.
Pontszám: 7.70
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
309. hozzászólás - 2012.03.12. 16:32:47 (Válasz Miklós #307 hozzászólására.)
beírhatnád holnapig, mit tudnak azok az épületek
Pontszám: 6.93
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
310. hozzászólás - 2012.03.12. 16:36:55 (Válasz Ricskosz #309 hozzászólására.)
Amennyiben ezek az ötletek valósulnak meg, akkor ilyen típusúak lesznek, nyilván a szint/hatás módosulhat, hogy több szintet lehessen építeni, de azok kevesebbet adjanak:

Kémgömb (upgrade)

Maximális szintje: 20 (30?).
Hatása:Szintenként 1.5 (1?) perccel csökkenti a kémgömb újrahasználás idejét. Maximális szinten 30 percenként lehet így kémkedni.


Katalizátor (upgrade)

Maximális szintje: 20
Hatása: 15 fölött minden szint 1 nappal csökkenti két lélekkút kisütés közötti várakozási időt. Ez a funkció minimum 60. tapasztalati szinttől használható.
A hozzászólást Craslorg módosította 2012.03.12. 16:37:43-kor
Pontszám: 7.54
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
311. hozzászólás - 2012.03.12. 16:46:55 (Válasz Miklós #303 hozzászólására.)
Ezt tökéletes lista, csak ki kell venni az emlegetett 2 top nyereményt, meg esetleg megtoldani egy 5 db újabbal, és ezzel nem lesz semmi baj szerintem.
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 6.11
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
312. hozzászólás - 2012.03.12. 16:48:33 (Válasz Miklós #307 hozzászólására.)
Igen, vannak fejlesztések, az én véleményem szerint a Vu az egyik legjobb ilyen téren, folyamatos fejlesztések, néha több néha kevesebb de mindig vannak, és meg vannak hallgatva a játékosok is. Éppen ezért most is hallgassatok meg minket, és közelítsük az álláspontokat, és akkor ez a szerencsekerék is mindenkinek tetszetős lesz
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 6.74
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
313. hozzászólás - 2012.03.12. 17:03:03 (Válasz Eardog #311 hozzászólására.)
Végnéztük az AHs tárgyak listáját, és a többi vagy túl erős volt, vagy olyan, ami nem egy kipörgethető tárgy, mert sok embernek nincs szüksége rá, vagy sokan túl gyengének találják. Szóval bővíteni nem nagyon tudjuk (de az AHs tárgyakon kívül van más ultraritke nyeremény is, pl. az ultra-implant!). A tudás könyvét biztos, hogy ki kell venni a listáról? Szerintem ez pont olyan tárgy, ami jó lenne, ha elég sok erőfeszítés árán mindenki számára hozzáférhető lenne. És ha bevezetjük ezt az irányított random dolgot, és egy nagy érték-súlyt rendelünk hozzá, akkor már a szerencsétől függő előnyt nagyjából ki is vezettük...
Pontszám: 9.51
kedvelt tagADZSI76Férfi
Végzetúr mester
764 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
314. hozzászólás - 2012.03.12. 17:08:02
Szerintem jó így ahogy van. A régi játokosok közül már "rengetegen" rendelkeznek AH bérlettel meg bazi sok dukáttal.
Sokan nyilatoztak ezt is meg azt is. Nem esnek azok az UR cuccok olyan töménytelen mennyiségben hogy itt egyesek a kardjukba döljenek emiatt. Én még például semmi ilyesmit nem kaptam pedig eldurrantom a 2 kavicsot naponta és a bérlet is be van szerezve.
Annyi változást éreztem hogy szegényebb lettem egy "kalap" kaviccsal meg pár haszontalan vacakkal...
Ezen vagytok kiakadva?
Tessék létrehozni egy alapítványt Miklósék javára, hátha kiveszi a relikeket ha kisegítitek öket anyagilag.

Ha ti úgymond rengeteg kavicsot beleöltetek a játékba "akko´íppe ölég" elönyötök van a szintetek környékén ahhoz hogy ne itt sápítozzatok.

Éppen eleget beleszólunk a játékba, néha sikerrel. De ez a mostani dolog túl van reagálva és Miklósék ebböl élnek... Jó a fejlesztés és többen örülnek neki mint akik "sírnak" miatta.

Éppen elég uncsi volt a játék ez pedig kicsit felpörgeti a dolgokat.
Az új AF képességek pedig egyenesen királynak mondhatóak. Nagyon táposak és a segítö pacsis bajnokok ellen is lett vele lépve valami. Ez utóbbi nagyon király... Biztos lesz aki emiatt a kardjába döl azonnal.
A hozzászólást ADZSI76 módosította 2012.03.12. 17:13:15-kor
Pontszám: 7.34
kedvelt tagADZSI76Férfi
Végzetúr mester
764 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
315. hozzászólás - 2012.03.12. 17:08:52 (Válasz Miklós #313 hozzászólására.)
Eszetekbe se jusson kivenni semmit sem!
A hozzászólást ADZSI76 módosította 2012.03.12. 17:09:07-kor
Pontszám: 7.29
kedvencIsten KardjaFérfi
Végzetúr mester
628 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
316. hozzászólás - 2012.03.12. 17:11:08 (Válasz Miklós #313 hozzászólására.)
Dehogy kell kivenni. Ha ez most tényleg komoly - mármint hogy a fórumon előforduló, egyáltalán nem reprezentatív tömeg alakítja a hisztijével a játékot - akkor meg én hagyom itt ezt az egészet.
V5 - Zafír Istenek - Isten Kardja
V3 - Lord IK - átvett karakter...meglátjuk mi lesz belőle
Pontszám: 7.01
népszerűCoronitaFérfi
Végzetúr tehetség
144 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
317. hozzászólás - 2012.03.12. 17:11:11 (Válasz Redboybeach #287 hozzászólására.)
Erre a szintre, a személyeskedés szintjére nem szeretnék lemenni, csak annyit javasolnék, hogy ilyen stílusban senki mellett ne állj ki, mert azzal nem teszel jót neki!
Pontszám: 7.42
népszerűHitman999Férfi
Végzetúr tanonc
12 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
318. hozzászólás - 2012.03.12. 17:12:13
Szerintem nem kell kivenni az Ah-s relikvakat. Miert ne kapja meg mas is, a relikviakat , es nemc sak az AH-ban ahol ahogy masok is leirtak a nagy szintu jatekosokkal szemben semmi esely a licitalasra ? Hiaba mondjatok hogy ez nem igaz mert igy van. Minem tobb ideje jatszol annal tobb dukatod lehet, es ralicitalhatsz olyanra akinek kevesebb van mert csak egy vagy 2 eve nyomja igy eselye sincs megszerezni azt a relikviat. Nem kell irigy lenni masokra hogy picivel tobb szerencsejuk van mint masoknak. Es nem csak 3-4 jatekosrol szol a VU, ahogy eszrevettem eleg kevesen fejtettek ki nemtetszesuket az Ah-s cuccok irant, akkor most ami nekik nem jo masnak se legyen ? Mintha mas nem ugyanugy aldozna a jatekra vagy mi a szosz ?

Szerintem a kerek igenis jo fejlesztes ahogy most van, es igen motival is, ha nem lenne ritka relikvia amit ki lehet forgatni nem is erdekelne sokakat.
Pontszám: 7.59
népszerűBaalCainFérfi
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
319. hozzászólás - 2012.03.12. 17:14:02
Aki nem használ pp-t csp annak a megfelelő italok sem jók.
Ha pedig kap egy olyan tárygat vki ami alapból nem a koncepció része akkor lehet elgondkozhat rajta.

szerintem a tudás könyve is túl erős és a reflexek könyve is.
Erős az implant is, de éppen azért jó mert ez lehet egy igazi nyereménye a szerencsekeréknek és eredeti tárgy.-erőssége játékos szint növekedéssel persze egyre kevésbé jelentős. ilyen kellene még, csak szerencse kerekes. pl ha az első pörgetésre bejövő semmi helyett egy újrapörgetési lehetőséget adó relik... Nem baj, hha az ultrák között is vannak gyengébbek erősebbek.
csak ne vesszen el az eddigi munkák a dukátgyűjtés és aukciós licitálás terén.
Pontszám: 6.98
népszerűCoronitaFérfi
Végzetúr tehetség
144 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
320. hozzászólás - 2012.03.12. 17:16:15 (Válasz Kocos #288 hozzászólására.)
Nagyon rossz példa! Az általam említett dolog inkább egy nagyvásárlói kedvezményre hasonlít, ami azért elég sok helyen van a mai világban! Nem kell messzire menni, a TF-en is bevezették, csak érzésem szerint kicsit későn!
Pontszám: 6.56
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője