Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Szerencsekerék
kedvencZoltiFérfi
Végzetúr
90 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
1301. hozzászólás - 2013.04.17. 07:06:34
A tudás könyve: -446 pechpont.
Pontszám: 9.02
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
1302. hozzászólás - 2013.04.17. 07:13:17
Beszállhatok a farokméregetős "ki mióta játszik és emiatt ki mekkora spíler" vetélkedőbe? Én első nap regisztráltam, oszt messze nem tudok annyit a játékról, mint bármelyikőtök, ezt übereljétek
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 9.21
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
1303. hozzászólás - 2013.04.17. 07:19:27 (Válasz Crimson #1302 hozzászólására.)
Na pont ugyanez Oszt mégis én vagyok a bolygó ura, ehune Maga meg a nagyra becsült Túróé odaát ha jól tudom

Találkozóra meg azért megyek hogy igyak Soullal és nevessek a fórumon
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.37
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
1304. hozzászólás - 2013.04.17. 08:05:01 (Válasz LanMaffia #1303 hozzászólására.)
Idézet: LanMaffia - 2013.04.17. 07:19:27
hogy igyak Soullal és nevessek a fórumon

Vagy ha az nem jön be még mindig nevethetsz Soullal és ihatsz a fórumon.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.89
kedvencSyaboFérfi
Végzetúr mester
793 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
1305. hozzászólás - 2013.04.17. 08:30:59
Na ha megengednek az urak néhány gondolatot:

- Én akkor kezdtem játszani..... na de őszintén kit érdekel ez? Akkor kezdted amikor kezdted.. oszt' jóvan....

A vélemények különböznek, hál istennek... a végzetmedált és a többi "kacatot" a SZERENCSEKERÉKEN lehet nyerni... újra leírom l a s s a b b a n: S-Z-E-R-E-N-C-S-E-K-E-R-É-K.... aki esetleg így sem értené: ez azt jelenti, hogy amikor megforgatod a kart, és várod, hogy megálljon nem fogod tudni, hogy mit nyersz..... más aspektusból: aki k.rvának megy ne csodálkozzon, ha megdu.ják... ha kockáztatsz, benne van a pakliban, hogy nem azt kapod amit szeretnél.... az előbbi példánál maradva, benne van, hogy sok pénzt keresel, de az is, hogy....... nem tudom másképp leírni, és nem is akarom....

De tényleg, most komolyan ott tartunk mint óvodában? Futunk az ovónéniherz, ha nem az van a farsangi zsákbamacskában amit szeretnénk?
A hozzászólást Syabo módosította 2013.04.17. 08:32:50-kor
Ne hidd, hogy jobb lesz, csak más lesz....
Pontszám: 8.09
kedvelt tagADZSI76Férfi
Végzetúr mester
764 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
1306. hozzászólás - 2013.04.17. 08:48:07
Nekem kötelezö lehúzósdinak tünt a dolog annak idején. De csináltam mert idöközben jött a templom meg az egyebek amiket "véletlenül" úgy csináltak meg hogy erösen kötödjenek egymáshoz.

Sokáig "kacatokat" nyertem pirosra is, de most egy hosszabb idö után 2 hónapon belül nyertem:

2 végzetmedál ( Ha Quellonnak nem is, sokunknak értékes. Ami tetszik azért nem szokás reklamálni. Ezért nem látod itt az ilyenért reklamálók tömegét. )
1 kvízmedál
2 relikviakupon
1 reflexek könyve

Elötte kaptam 30 öskövet párszor, lélekkút generátort kétszer, LE-t... Úgy hiányoztak nekem ezek mint mókusnak az erdötüz! Azt gondoltam soha nem jön "értelmes cucc", ez nézöpont kérdése kinek mi a jó. Az hogy jó pár embernek nem tetszik ez meg az, az nem azt jelenti hogy mindenki egyetért vele!
A pechpontosdi kicsit sokat számol, ezt lehetne csökkenteni. Az LE-t kivették a piros nyeremények közül, ezt jogosnak tartom. Ha még a fehér kristály ital is eltünik, akkor semmi baj nem lesz a kerékkel.

Akik itt eröteljesen reklamálnak ezért meg azért, el kell hogy fogadják hogy ez egy szerencse játék... Nem Tibi bácsi " Három kívánság " címü TV müsora!

Miklós tett engedményeket, ez legyen már elég! Annak idején talán én voltam a leghangosabb a kerék ellen, de azóta is napi szinten csinálom!

Türelem rózsát terem, nekem is kiestek a jó dolgok és remélem fognak is még jönni... Pedig azt hittem soha nem lesz szerencsém.
A hozzászólást ADZSI76 módosította 2013.04.17. 11:10:29-kor
Pontszám: 8.26
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
1307. hozzászólás - 2013.04.17. 10:14:34 (Válasz Quellon #1300 hozzászólására.)
Idézet: Quellon - 2013.04.17. 00:50:09
kutat sütögetni


Mindenki a saját kútját sütögeti.
Pontszám: 8.05
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
1308. hozzászólás - 2013.04.17. 10:21:35 (Válasz ADZSI76 #1306 hozzászólására.)
Mennyire meg tudja változtatni az ember álláspontját, ha megterem végre az a rózsa! Igaz e kolléga?
Pontszám: 9.15
kedvelt tagADZSI76Férfi
Végzetúr mester
764 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
1309. hozzászólás - 2013.04.17. 10:36:37 (Válasz Bpetya75 #1308 hozzászólására.)
Bizony, jó pár talicska öskö belement a játékba... Nálam savanyúbb emberke nem is volt emiatt! Valszeg ilyen böség után jó darabig nem kapok semmit... De akkor is ugyan úgy fogom tolni, mert akármit is kapok jól jön... PP/CSP ital, LGY csomag, kritikusok, tkp stimulátorok... Ezek is csordolgálnak. Most már kicsit nyugodtabb vagyok, beigazolódott amivel nyugtattak minket. Azt mondták várjunk türelemmel és jönni fog elöbb utóbb nekünk is.. Igazuk volt, most már elhiszem én is!
A fehér kristály italtól kitör a frász mert az tényleg nudli, de a többi jó...
Pontszám: 7.68
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
1310. hozzászólás - 2013.04.17. 10:55:58 (Válasz ADZSI76 #1306 hozzászólására.)
Micsoda pálfordulások Ha a leghangosabb ellenzők is "megtérnek" akkor nincs mit erőltetni. Egyszerűen pár napja írtam minden olyan kérdésben üszre, ami időről-időre visszatért fórumon (kerék, AH-s tételek, milyen fejlesztések futnak milyen prioritással, nemtom volt-e más is, ami hirtelen akkor eszembe jutott) és a kerékre kaptam akkor választ a többi feldolgozás alatt volt/van, így ezt az egyet megosztottam. Voltak akik első körben is véleményeztek, mások csak a másodikban szálltak be. De akkor újabb kör nem lesz. A gyakoriakból kiveszik a támadás italt meg a fehér kristályitalt, a ritkákból gyakoriba megy a zöld kristályital, lehet kimegy a védelem itala aztán ennyi - de csak ha foglalkoznak vele. Valamikor.
Egy gonddal kevesebb
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.91
kedvencHanspeterFérfi
Végzetúr mester
451 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
1311. hozzászólás - 2013.04.17. 15:17:51 (Válasz Quellon #1300 hozzászólására.)
Én sem "kinek nagyobb" vitába szándékoztam kezdeni azzal, hogy ki milyen régóta játszik, de kicsit lekezelőnek éreztem a nekem címzett, kútkisütésre, és bajnoki általánosságokra vonatkozó tanácsaid, és sajnos egoistább vagyok annál, hogy valamilyen formában reakció nélkül hagytam volna. Talán valóban kicsit önérzetesebbre sikerült a válasz, pedig nem tartom magam csúcsjátékosnak, épp csak elkezdtem gyűjtögetni a színes csíkokat a fehér övemre a sokdanos mesterek közt. De nyíltan vállalom a karakterem, bárki megnézheti magának aki kíváncsi rá.
Persze valóban nem mérvadó, hogy ki mikor kezdett játszani, bármelyikünk aki rendszeres olvasója a fórumnak, tudja hogy milyen amatőr kérdéseket hajlamosak feltenni olyanok alkalomadtán, akik a fórumprofil alapján 4-5 éve vannak jelen a játékban, illetve bár ritkábban, de olyan is előfordult már a világtörténelemben, hogy valaki friss játékosként jött rá olyan összefüggésekre, ami a vén rókáknak nem szúrta ki a szemét, mert addig teljesen más megközelítésből vizsgálták a dolgot.
Nem állt szándékomban személy szerint téged megkérdőjelezni, mert ha a múltadat nem is, a mostani karaktered egyedfejlődését ismerem, pl helyettesként jelen voltam Napkapuban anno, mikor az a szövetség felelt meg legjobban a precízen kidolgozott stratégiádnak.
De szükség volt rá, hogy valaki hangot adjon az ellenvéleménynek, hogy nem kell minden áron változásokat kicsikarni ott, ahol egyébként nincs rá életbevágó szükség. Mert mindannyian mások vagyunk, más és más taktikát űzünk, ami az egyik embernek pénzkidobás, felesleges kacat, az a másiknak lehet épp a megváltás kulcsa is.
Persze egy szem végzetmedál sehogy és senkinek nem lesz az, ezt én is pontosan tudom, de ne felejtsük hogy halmozható tárgyról beszélünk, amiből 4-5 darab már kézzelfogható kényelmi funkciót ad magas szinten is, ahol 100 vadászatban mérik az időt, és HT napokon meg kell szabadulni akár egy heti csp-adagtól is, alacsony szinten is ahol a 111es elementáris irdatlan LE kidobás lenne amikor megy a krit-verseny a riválisok közt; kalandokban jól jöhet a plusz feletti építés szakértelem, mikor már a kalandpróba küszöbe max fölé csúszik; mindazoknak jól jön a plusz építés szakértelem, akik nem egy fullosan kiépített szövetségben tanyáznak, ahol tiltott az építés két küldisor közt; akiknél valódi kőkemény licit megy 1-1 értékes csecsebecséért, és minden kincspont számít, 4-5 medál már 20-25% eltérést jelent azonos LE építés mellett.
Szerintem ez túl sok aspektus ahhoz, hogy egyszerűen értéktelen szemétnek bélyegezzük.

Egy szó mint száz, a fejlesztés neve nem véletlenül szerencsekerék, és nem tápkerék. Mindenki aki forgat, tisztában van vele hogy kockáztat, forgathat számára brutáltápos, kevésbé tápos, és értéktelen dolgokat is, de ha mindig azt nézi, hogy neki melyik tárgy miért nem ideális, bármit is nyer, savanyú lesz a szőlő. Például mióta megkaptam azt a roppant konstruktív választ ÜSZről, hogy direkt kell meginni az összes nálad lévő kristályitalt ahhoz hogy teljesüljön a 300pontos templomküldi (mert így van benne kihívás), jelentem én már örülni tudok a fehér kristályitalnak is. Ha csak minden második templomban kapom meg a feladatot, a 2x28 nap alatt kényelmesen pörgetek annyit, hogy ne kelljen LE-t vagy PP-t pazarolni rá mikor így is hegyekben áll a kristálypontom.

(mod. elírás)
A hozzászólást Hanspeter módosította 2013.04.17. 18:18:06-kor
Kiképző - v3
Pontszám: 8.38
népszerűLújzi04Férfi
Végzetúr mester
294 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
1312. hozzászólás - 2013.04.17. 15:50:29
Én örülök egy végzet medálnak , vagy akár egy lélekút generátornak is.
A hozzászólást Lújzi04 módosította 2013.04.17. 15:51:18-kor
Pontszám: 7.70
kedvencSapphyreFérfi
Végzetúr
77 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
1313. hozzászólás - 2013.04.17. 16:45:46
Szólni kellene Miklósnak, hogy csináljanak egy "kinek nagyobb" vetélkedőt a találkozóra.
Pontszám: 9.17
népszerűNagy02Férfi
Végzetúr tehetség
143 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
1314. hozzászólás - 2013.04.17. 17:02:10 (Válasz Hanspeter #1311 hozzászólására.)
Idézet: Hanspeter - 2013.04.17. 15:17:51

Egy szó mint száz, a fejlesztés neve nem véletlenül szerencsekerék, és nem tápkerék.


Sajnos sokan voltak, akik nem fogták fel ennek a fejlesztésnek az üzleti fogás részét és a zsákbamacska miatt itt nevesítik is magukat, azaz reklamálnak!
Pontszám: 6.56
népszerűLebufe001Férfi
Végzetúr mester
586 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
1315. hozzászólás - 2013.04.17. 17:09:23 (Válasz Nagy02 #1314 hozzászólására.)
Az addig rendben van hogy szerencsekerék, de akkor nem kéne olyan tápokat belerakni amitől kötelezővé válik, olyan küldetéseket berakni, amik a használatát kérik. Ha mondjuk a VT és a Feladatok nem kérné a pörgetést, vagy nem lenne benne mondjuk tudás könyve, akkor nem rinyálhatna senki.
De így én teljesen megértem hogy egy kötelező dologban valakinek nem tetszik valami.
Jó, tudom, nem kötelező, de akkor játszani se kötelező.
V6 - Thilysius

Csatlakozz a Végzetúr Discord szerverhez: https://discord.gg/bpqYAUwGJ7
Pontszám: 8.15
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
1316. hozzászólás - 2013.04.17. 17:36:04 (Válasz Crimson #1302 hozzászólására.)
A ki-mióta játszik témában az alfa-béta tesztelés számít?
Pontszám: 6.83
népszerűNagy02Férfi
Végzetúr tehetség
143 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
1317. hozzászólás - 2013.04.17. 17:36:53 (Válasz Lebufe001 #1315 hozzászólására.)
Na mit mondtam?!
Pontszám: 6.56
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
1318. hozzászólás - 2013.04.17. 17:46:50 (Válasz Hanspeter #1311 hozzászólására.)
Idézet: Hanspeter - 2013.04.17. 15:17:51
Mindenki aki forgat, tisztában van vele hogy kockáztat, forgathat számára brutáltápos, kevésbé tápos, és értéktelen dolgokat is

Véletlenül se fogok ennél jobban belefolyni a titánok harcába, de ez az érv nekem kicsit visszás. Az jut eszembe, amikor nagyon vidékre megyek autóval, nagymamám felé elég tré az út, mindezt kezelik 1 km-ként egy figyelmeztető kresz táblával. Átlag 50-el lehet menni, különben szétszakad alattad a kocsi, és ezzel tisztában vagyok minden alkalommal mikor arra járok; de a tény attól még tény marad, hogy az út a szar.
A hozzászólást Offsboy módosította 2013.04.17. 17:47:05-kor
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 6.85
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
1319. hozzászólás - 2013.04.17. 17:50:24 (Válasz LanMaffia #1303 hozzászólására.)
Szóltam a TO-n, hogy ne 22-re rakjanak be államvizsgázni...nah?
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 6.96
népszerűLebufe001Férfi
Végzetúr mester
586 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
1320. hozzászólás - 2013.04.17. 17:52:09 (Válasz Nagy02 #1317 hozzászólására.)
Én nem forgatom, majd csak 50-től, akkor is 1 ultra-implantig megyek, sárkánykígyóra elég jó lesz
Most 49-es vagyok
Mondtam hogy szar, és hogy változtatni kéne? Nem.
Csak azt mondtam, hogy kötelezővé tették azzal, hogy lemarad az, aki nem forgatja naponta 5-ször.
De akkor maradjak. V5-ön forgatok kőért, kaptam 1 kvíz medált, 2 végzet medált, őskövet, és lélekkút generátort, de nincs vele bajom, 7. szinten mit vár el az ember?
V6 - Thilysius

Csatlakozz a Végzetúr Discord szerverhez: https://discord.gg/bpqYAUwGJ7
Pontszám: 6.51
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője