Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Szerencsekerék
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
241. hozzászólás - 2012.03.12. 12:48:45 (Válasz Miklós #240 hozzászólására.)
És szerinted arra nincs szükség, hogy (ősköves pörgetéseknél) aki már jó ideje nem talált ultrát, azoknak "sikertelen" forgatások számával arányban növekedjen az esélye?

[edit] Olyan mértékre gondoltam, hogy ha pl. 5% esély van ultrára, akkor a 40. alkalomnál biztosan kidobja.
A hozzászólást Offsboy módosította 2012.03.12. 12:52:48-kor
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.52
népszerűBaalCainFérfi
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
242. hozzászólás - 2012.03.12. 13:10:51
ok Miklós.

ne zavarjon h a játékot átlátó emberek mind azon a véleményen vannak, te jobban tudod


szövetségünk a Sötét Mágusok a v2 topja, csaknem minden statból 1.
4 játékos kb 5 tucatnyi bajnoki győzelem tulajdonosai, havi több ezer ftot neked évek óta fejenként becsengető emberek gondolkoznak komolyan törlésen.
Olyanok akik az utolsó talin még lelkesen összegyültek, szövi pólót csináltak veled elbeszélgettek

mindenütt válság van, de aki annyira pénzéhes, h levágja a tejelő tehenet az meg is érdemli

de te jobban tudod

A tf indulása után 1 évvel kerültem kontaktba a Beholderrel. Minden játékotokon játszottam, ált hosszú éveket. kb 20 éve
de teszek egy ígéret. ez volt az utolsó játékotok amin játszottam.
sok százezer de az is lehet nullával többet költöttem eddig a behós játékokra és a játékot át nem látó karhatalom sorra rontja el őket. nem követem el még egyszer azt a hibát, h vmihez ragaszkodjam, ami Behos.
Pontszám: 7.48
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3616 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
243. hozzászólás - 2012.03.12. 13:29:53
Offsboy: jelenleg az összes pörgetést loggoljuk, pont ezért, mert elképzelhető, hogy a jövőben lesz ilyen jellegű "esélykiegyenlítés" azok számára, akik nagyon pechesek.

BaalCain: nézd meg a hozzászólásokat alaposabban, nem mindenki osztja a nézeteidet (ha így lenne, természetesen rögvest változtatnánk). Attól, hogy 3-4 ember hangosan ismételget valamit, még nem feltétlenül egyértelmű, hogy igazuk van. Illetve az érvelésed sem győzött meg teljesen ("az legyen amit akarok különben törlök!"), mivel ezt az "érvet" eddig minden létező fejlesztés, változás vagy egyszerűen csak véleménycsere során egy vagy több fórumozó mindig bedobja. Leírtam az én szempontjaimat, ha gondolod, írd le te is a sajátjaidat, el fogom olvasni.
Pontszám: 8.35
kedvencTruth80Férfi
Végzetúr mester
1247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
244. hozzászólás - 2012.03.12. 13:30:20
Miklós én igazából egy dolgot szeretnék: egy nyilvános listát látni arról hogy mi eshet a kerékből, feltüntetve a gyakoriságokat is + szükséges szintet. Nekem mindenképpen szükséges lenne ez ahhoz, hogy eldönthessem, megéri e nekem kavicsért tekerni.
A hozzászólást Truth80 módosította 2012.03.12. 13:30:51-kor
Beherit V3 - Kocsma bogarak

Végzetúr wiki - millió hasznos infoval
http://vegzetur.wikidot.com

Egy nagyon jó javaslatrendszer a varázslói mágiára:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,180.5300#hsz5307
Pontszám: 8.39
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
245. hozzászólás - 2012.03.12. 13:31:15
Ennyi

Természetesen az "elit" jobban tudja. Jobban tudja , mert a pénzéért muszáj jobban tudnia ,még a játék fejlesztőinél ,irányítóinál is jobban tudja ,jobban átlátja.
Ha nem te mondod meg a frankót ,a pénzedért, besértődsz és törölsz?
Báró Samedi
Pontszám: 6.65
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
246. hozzászólás - 2012.03.12. 13:31:43 (Válasz Miklós #240 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2012.03.12. 12:41:03
Szóval szerintem
remény >>> irigység


AAAAAAA
Valami shift+gorgetessel sikerult elbuknom 20 perc gepeleset.

Nincs turelmem ujra beirni.
Roviden osszefoglalva. Az erveid zome tetelesen cafolhato vagy a temat illetoleg irrelevans. A szerencse szerepenek novelesevel a jatek egyertelmuen veszit varazsabol, ez a lepes csunyan elhibazott.

Mod: reszletezve kiszamoltam, hogy egy ingyen kapott aukcios berlet mennyi ido alatt termeli ki egy tudas konyve arat. Nem teszem meg ujra, de az eredmenyt kozlom: 1000 nap, azaz kozel 3 ev. 2000 dukatos arral szamoltam, ami talan nem tulzas. Ha valaki tudja cafolni, akkor leirom hogy jott ki nekem.

Mod2: azzal szamoltam, hogy valaki minden terkapus targyat azonnal eladja, ha ugyesen tartalekolna, akkor ez az 1000 nap a valosagban 1500ra kuszna fel.
A hozzászólást Kocos módosította 2012.03.12. 13:53:44-kor
Pontszám: 7.19
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
247. hozzászólás - 2012.03.12. 13:33:10 (Válasz Tigristappancs #239 hozzászólására.)
Idézet: Tigristappancs - 2012.03.12. 12:34:38
Idézet: Azazel
Segítek.
Aki béna,hiába tolja a pénzt, nem fog top karaktert nevelni ,pláne nem attól ,ha véletlenül forgat egy kristálygömböt.


Ennyi.

Megint sír-rí ugyan az a pár ember aki mindig, annak ellenére, hogy már egyébként is behozhatatlan előnyben vannak.


Vagy behozhatatlan hatranyban.
Pontszám: 6.87
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
248. hozzászólás - 2012.03.12. 13:37:59
Erdekes lenne latni, hogy mi az esely egy konkret UR targyra. Felteszem, hogy minden UR targy eselye azonos. Ha van belole mondjuk 50, es 5% az esely UR-re, akkor az azt jelenti, hogy a varhato megtalalasi ideje egy-egy UR targynak a napi 2 porgetessel az 1 ezrelekes valoszinuseg es a napi 2 forgatas mellett 500 nap.
Valoszinusegszamitasban jaratlanabbak kedveert: ez nem azt jelenti, hogy 500 nap utan esni fog, hanem azt, hogyha mazlid van 100 nap, ha nincs 1000 nap. Vagy tobb.
Pontszám: 6.87
kedvelt tagAsh0oKaFérfi
Végzetúr tanonc
31 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
249. hozzászólás - 2012.03.12. 13:42:11
Na és ugye azzal mi van aki olyan tárgyat vett amit csak a találkozókon lehet! Nem mindenki tud el menni oda! NA az fer dolog??


1-2 hozzá szólás Tipikus magyar mentalitás! Ezért járunk még mindig itt! HA nekem nem jó a másiknak se legyen! Én nem kaptam semmit eddig , de 1x úgy is jönni fog!

Meg ugye ez másik, Akinek van pénze azt tehet amit akar? Pont olyan mintha a fociba a bírónak én mondom meg mit ítéljen!
V1- HILO
Pontszám: 7.38
kedvencTruth80Férfi
Végzetúr mester
1247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
250. hozzászólás - 2012.03.12. 13:45:29
Még annyit tennék hozzá a saját okfejtésemhez, hogy részemről nem para hogy a szerencsén múlik hogy mik jönnek a kerékből, de ha egyébként szerencsejátékot játszom, mondjuk lottót vagy akár kaparós sorsjegyet, akkor tudom hogy milyen nyereményekre számíthatok.

Ezért gondolom hogy publikussá lehetne tenni a listát. Ezzel lehet hogy kedvet csinálnátok néhány játékosnak. Hogy milyen ultrák lehetnek az még úgyis hosszasabb vita tárgyát fogják képezni
Beherit V3 - Kocsma bogarak

Végzetúr wiki - millió hasznos infoval
http://vegzetur.wikidot.com

Egy nagyon jó javaslatrendszer a varázslói mágiára:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,180.5300#hsz5307
Pontszám: 7.60
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
251. hozzászólás - 2012.03.12. 13:48:59 (Válasz Ash0oKa #249 hozzászólására.)
Idézet: Ash0oKa - 2012.03.12. 13:42:11
Nem mindenki tud el menni oda! NA az fer dolog??


Ezt Miklos is felhozta, ugyhogy beirom ujra: az, hogy elmesz-e a talalkozora nem egy rajtad kivul allo tenyezo. Mindenki el tud menni a talalkozora igy vagy ugy, csak penzbe kerul. Az viszont, hogy aki tobbet fordit a jatekra, az elonybe kerul a kezdetektol ismert teny.

Meg ugye ez másik, Akinek van pénze azt tehet amit akar? Pont olyan mintha a fociba a bírónak én mondom meg mit ítéljen!


Ezt most nem vagom, hogy pro vagy kontra irod a szerencsekerek viszonylataban, de nyilvan nem tehet azt amit akar. Elonyok egy jol behatarolt halmazat elvezheti, attol fuggo mertekben, hogy mennyit szan a jatekra.
Pontszám: 6.87
népszerűBaalCainFérfi
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
252. hozzászólás - 2012.03.12. 13:49:58 (Válasz Miklós #243 hozzászólására.)
Érveim: éveken át töröm magam valami miatt.
időt energiát és pénzt nem sajnálok arra, h eredményes legyek.

évek alatt érek el valamit és nem elfogadható érvelés az a számomra, h másnak miért kelljen éveket várni rá.
Nem elfogadható a számomra, h egy szerencsés balfasz képes legyen ugyanarra, amire én holott minden létező téren sokat áldozok a játékra.

-a kő nélkülinek nem jó az, h csak 1et pörgethet abból van sikertelenség de ultra nem eshet
-a taktikázó eredményes játékosnak nem elfogadható, h vki szerencsével érje be nem pedig mert megdolgozik érte.
-a prémes játékosok egy részének is fáj az egyre drágább játék

senki másnak nem jó a szerencsekerék jelenlegi formája, kizárólag az anyagilag tehetős játékhoz kevésbé értő eredményért megdolgozni nem hajlandó itt a cash embereknek.
de majd kiderül lesznek-e elegen

Nem tudom te amúgy milyen hszeket olvasol. amondó vagyok nézd meg milyen karik állnak mögöttük. Aki évek óta játszik megfontoltan és tervezve annak nem tetszik, leírtam ki örülhet ennek.
cras, kóc,birka, bumb,eördög, auri mortu nekem8, top játékosok ill top karik ha ezek azt érzik, h nem ok a dolog gondolkozz már el rajta!!!

pár tárgyat kellett volna kitalálni és máris sokkal jobb lenne a helyzet

ui. az, h nem érdemes játszani nem önmagában a fejlesztés mondatta velünk. Hanem a 10 oldal játékos véleményre egész hétvégén várt Jv válasz.
A hozzászólást BaalCain módosította 2012.03.12. 14:21:52-kor
Pontszám: 8.49
kedvelt tagAsh0oKaFérfi
Végzetúr tanonc
31 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
253. hozzászólás - 2012.03.12. 13:54:22 (Válasz Kocos #251 hozzászólására.)
Arra értettem hogy ott is hiába vagy Multimilliomos, nem te dirigálsz! Vannak döntések újítások el kell fogadni!

Akinek sok pénze van az álljon neki csináljon egy játékot és ott úgy intézi ahogy akarja!
V1- HILO
Pontszám: 6.19
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
254. hozzászólás - 2012.03.12. 13:57:20 (Válasz Ash0oKa #253 hozzászólására.)
Idézet: Ash0oKa - 2012.03.12. 13:54:22
Arra értettem hogy ott is hiába vagy Multimilliomos, nem te dirigálsz! Vannak döntések újítások el kell fogadni!

Akinek sok pénze van az álljon neki csináljon egy játékot és ott úgy intézi ahogy akarja!


Tovabbra sem ertem, hogy ez mivel szemben erv. Mondta valaki, hogy nekem sok penzem van ezert ugy legyen ahogy en akarom. Vagy mirol beszelunk most?
Pontszám: 5.94
kedvelt tagAsh0oKaFérfi
Végzetúr tanonc
31 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
255. hozzászólás - 2012.03.12. 14:04:11 (Válasz Kocos #254 hozzászólására.)
Azokra értem akik teli pumpálják a karit és most nem tetszik nekik hogy 1 picit a többinek is jó!

Havi nemtom mennyi őskövet vesznek és szarrá vernek mindenkit ! Izgalmas! Éppen ideje egy kicsit felrázni a játékot és akik napi 24 be ott ülnek lesik ki mikor jön ki a 15% alól és már ütik is, nekik semmivel sem lesz rosszabb!
V1- HILO
Pontszám: 5.94
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3349 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
256. hozzászólás - 2012.03.12. 14:05:13
Én nem bánom hogy van most ez a kerék, régebben is írták sokan, hogy kellene. A tételek is végül is egy határon belül vannak, ha a tudás könyve tényleg a telitalálatos szelvény, akkor nem érzem ezt túl nagy gondnak, nyert, jól van az. Mindenki megnyerheti. Most lehet hogy jó kedvem van, azért mondtam ezt Viszont az jó ötlet lenne, ha láthatnánk mik is a max. nyeremények.

Egyébként én szeretem ezzel kezdeni a napot, hogy nyerek-e valamit, aztán mindjárt jobb lesz, ha jött valami értelmes
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.56
népszerűYakseeFérfi
Végzetúr mester
778 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
257. hozzászólás - 2012.03.12. 14:09:49 (Válasz LanMaffia #256 hozzászólására.)
Arra gondolsz, hogy már 3. napja zsinórban az ingyenes pörgetésen a "Nem nyertél semmit" feliratot látom, majd az ősköves pörgetéseken meg ilyeneket kapok: kristály ital, lélekgyémánt csomagocska? Happy vagyok... Kristály italt még nem használtam soha, lélekgyémántból van 122k.
Pontszám: 7.59
kedvencZoltiFérfi
Végzetúr
90 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
258. hozzászólás - 2012.03.12. 14:11:15 (Válasz Ash0oKa #255 hozzászólására.)
Van egy rossz hírem. A játék fejlesztői azokból az őskövekből fejlesztik a játékot, amit ezek a játékosok befizetnek.


Idézet: Ash0oKa - 2012.03.12. 14:04:11
Azokra értem akik teli pumpálják a karit és most nem tetszik nekik hogy 1 picit a többinek is jó!

Havi nemtom mennyi őskövet vesznek és szarrá vernek mindenkit ! Izgalmas! Éppen ideje egy kicsit felrázni a játékot és akik napi 24 be ott ülnek lesik ki mikor jön ki a 15% alól és már ütik is, nekik semmivel sem lesz rosszabb!
Pontszám: 8.33
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
259. hozzászólás - 2012.03.12. 14:12:11 (Válasz BaalCain #252 hozzászólására.)
Maximálisan egyetértek, semmi mást nem kell változtatni, csak vegyük már ki ezeket az aukciós relikeket és ennyi. más néven, kicsit gyengítve kell csinálni hasonló tárgyakat, és azt berakni, és akkor mindkét oldal elégedett lesz. A pörgetés ára meg legyen olcsóbb, mondjuk 0,5 őskő...
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 6.80
népszerűKardpeterFérfi
Végzetúr
74 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
260. hozzászólás - 2012.03.12. 14:16:25
Nekem az első nap adott egy egész AF-pontot, valamennyi tp-vel egyetmeben. Ezzel elégedett is voltam, valóban örültem neki! (bár a ma hajnali pörgetésnél mikor megláttam, hogy pont a piros mező mögött állt meg... ) Azóta viszont valahogy nem akarnak összejönni a dolgok. Azt lehet tudni, hogy melyik mezőért mi kapható, vagy csak annyi, hogy semmi, gyakori, nem gyakori-ritka, valamint ultra? Valamint nekem egyelőre tetszik a kerék, bár a pirosat valóban nagyon várom, s tudok olykor csalódni. Bár az is igaz, hogy inkább nem gondolok bele abba, hogy mások, akik több szerencsével vannak megáldva, milyen tápos cuccot pörgetnek ki, szinte nulla befektetéssel. (Ez nyílván akkor következne be, ha hosszú-hosszú próbálkozás után sem esne valami igen jónak mondható, míg a többiek sikert sikerre halmoznának.)
Pontszám: 7.36
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!