Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Szerencsekerék
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
801. hozzászólás - 2012.05.19. 09:09:59 (Válasz Maci #800 hozzászólására.)
Pedig azt hittem a kitalálójának, van valami bónusz, biztos elértelmezte a gép, és Craslorgot számítja annak.

Nekem eddig 1 piros volt 82K LÉ, vagy az Isteni ital is piros?

Az már tényleg a vicc kategória, hogy nekem 1450 dukát volt a tapasztalatkő, de mellettem sorra pörgetik ki 100 TP-re. Holott azt írta Miklósunk, hogy akinek van ilyen relikje az a többire bónuszt kap, biztos ezért jön ennyi zöld-, meg fehér kristályital.
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 6.88
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
802. hozzászólás - 2012.05.19. 09:15:15 (Válasz Viszok009 #801 hozzászólására.)
Nem ezt írta Miklós. Azt írta, hogy aki nem pörgetett pirosat, a pechpontok miatt nagyobb eséllyel pörgethet és ha pirosat pörget, azon belül pedig aukciós cuccot, akkor azt már nem kaphatja, ami van neki, ergo a többiből kap valamit (ha véletlen a meglévőt dobná a gép, újra dob).
Pontszám: 7.62
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
803. hozzászólás - 2012.05.19. 09:30:07 (Válasz Craslorg #802 hozzászólására.)
Akkor az még jobb.

Kipörgetném a tapasztalatkövet, de ácsi az van nekem, szal újra pörgetek és kapok egy fehér kristályitalt, jogos, ugyanannyit ér, ami ugye tudjuk nem, csak hát újrapörgettem és ezt dobta a gép.

Azzal én is egyetértek, hogy vegyük ki a listát, ki mit nyert, mert amikor valaki egymás után 2 relikvia kupont nyert, meg hasonló nem kicsit bosszant, amellett, hogy nekem 35 pörgetésre, és x őskőre is kegyetlenül fostos "nyeremények" hullottak (eddig).
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5.32
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
804. hozzászólás - 2012.05.19. 09:49:46 (Válasz Viszok009 #803 hozzászólására.)
Engem speciel sokkal jobban bosszant, mikor valaki jön sírni fórumra, hogy jajj szegény ő, már az x. pirosat forgatja és még egyszer sem kapott nagy tápot, mindig csak "kicsit". Pedig vagyunk nem kevesen akik a napi átlag két kavicsos pörgetésre még semmit nem kaptak. És akkor én még mindig úgy érzem hogy egy egy bemásolt szériához képest még mindig nem lehet egy szavam sem, mert nekem legalább kékek esnek rendszeresen.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 8.79
kedvelt tagADZSI76Férfi
Végzetúr mester
764 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
805. hozzászólás - 2012.05.19. 10:00:30 (Válasz Lanmandragoran #804 hozzászólására.)
Lan, szerintem azért van ám valami abban, ha valaki rendszeresen tolja az eleje óta és "idejön sírni" ha nem kap értelmes pirosat.
Amióta bejött a pech pontosdi 3 piros cuccost kaptam.

Az elsö kb 67000 LE x tp - 100. szint környékén vicc kategóriának is rossz.
A második egy térkapu stimulátor volt - Erre mit mondjak, ez jön magától is a játékon belül (TKP) Örüljek a +1 küldinek amit HA kihozok belöle? Mellesleg ez is csak a sorsjegyekböl esett ki...
A harmadik, na ez mán valami. A napokban esett egy relikviakupon, amit majd hónapok múlva ha meglesz pár templom talán felhasználhatok.

Bocs ha sírunk néha... de ezek a nyeremények egy nagy rakás izék.
A hozzászólást ADZSI76 módosította 2012.05.19. 10:01:43-kor
Pontszám: 6.80
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
806. hozzászólás - 2012.05.19. 10:09:07 (Válasz Viszok009 #803 hozzászólására.)
Gondolt át megint amit írtam. A fehér kristályital NEM UR és nem is AH-s tárgy, ezt egészen biztos nem pörgeti helyette.
Még egyszer: HA UR-t pörgetsz, akkor az lehet AH-s tárgy is. HA AH-s tárgyat pörgetsz az UR-en belül, és van már olyanod, akkor újra pörget, hogy a TÖBBI AH-s tárgyból melyiket kapd. Ugyanez igaz azokra az UR-ekre is, amikből esetleg nem lehet kettő (nem tudom van-e ilyen egyáltalán), azok helyett is máik UR-t pörget (ha nincs ilyen, akkor ez a rész nem lényeges).
Pontszám: 7.62
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
807. hozzászólás - 2012.05.19. 10:29:23 (Válasz ADZSI76 #805 hozzászólására.)
Elhiszem hogy egy rakás izék, de ahhoz képest aki még semmit nem kapott, vagy ezerrel pörgeti a 0,1AF/3 kiégett/fehér kristályital kombót az ősköves pörgetésekre, ahhoz képest irtózatosan nagy tápok. Persze, egyik sem egy tudás könyve, ezt nem is vitatom.
Abban meg végleg egyetértek, hogy 100. szint körül 67k vicc, bár azért azt megjegyezném, hogy már a kék LE jutalom is 400LE/TP felett szokott lenni, ami azért összességében mégsem vicc kategória ha nem valami extrém taktikát folytatsz ennél nagyobb átlagbevétellel.Idézet: ADZSI76 - 2012.05.19. 10:00:30

Amióta bejött a pech pontosdi 3 piros cuccost kaptam.


Én például egyet sem, pedig ha nem felejtem el, 4 világon pörgetem le a napi két kavicsost. De ennek ellenére azt mondom, hogy amennyi kéket pörgettem, még mindig nincs okom siránkozni azokhoz képest akik rendre fekete-zöld-zöld szériákat gurítanak.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 7.98
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
808. hozzászólás - 2012.05.19. 11:17:16 (Válasz Craslorg #796 hozzászólására.)
Nem hiszem el, hacsak azóta összesen csak kér őskövest pörgettél.
Pontszám: 6.84
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
809. hozzászólás - 2012.05.19. 11:18:08 (Válasz Kocos #794 hozzászólására.)
Manapság ilyen kOrban élünk.
Pontszám: 6.84
kedvencKvnoemiNő
Végzetúr mester
844 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
810. hozzászólás - 2012.05.24. 09:35:00
Végre kipörgettem egy pirosat. Nos, engem sem tett boldoggá.
V6 - Ludmilla, Árral Szemben
Pontszám: 7.69
népszerűNoFearFérfi
Végzetúr mester
374 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
811. hozzászólás - 2012.05.24. 15:59:51
"A szerencsekeréknél a ritka nyeremények listája bővül sorsjeggyel, így kéréseteknek megfelelően az őskő nélkül forgatóknak is lesz esélye ultra ritka kincset nyerni."

Ez mit is jelent pontosan? Láttam valaki már kiforgatta. +1 forgatás ősköves eséllyel vagy ettől azért többet? (legalábbis remélem)
NoFear - V1
Pontszám: 8.32
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
812. hozzászólás - 2012.05.24. 16:01:26 (Válasz NoFear #811 hozzászólására.)
Idézet: NoFear - 2012.05.24. 15:59:51
"A szerencsekeréknél a ritka nyeremények listája bővül sorsjeggyel, így kéréseteknek megfelelően az őskő nélkül forgatóknak is lesz esélye ultra ritka kincset nyerni."

Ez mit is jelent pontosan? Láttam valaki már kiforgatta. +1 forgatás ősköves eséllyel vagy ettől azért többet? (legalábbis remélem)


Pont annyit jelent. +1 forgatás ősköves eséllyel.
Pontszám: 6.30
népszerűCofeeFérfi
Végzetúr tehetség
214 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
813. hozzászólás - 2012.05.31. 16:55:30
Én is végre forgattam megint egy pirosat:

A nyereményed: Kisebb térkapu stimulátor

Köszönjük emese...
Ha az első nem egy ultraimplant lett volna, akkor most elég mérges lennék.
Mindenesetre az biztos,hogy valami nincsen jól kitalálva, mert vannak olyanok akiknek már két brutál AH-s cuccuk van, meg olyan is van akinek semmi nem esett még, pedig naponta pörget 2 őskőért. Annak ellenére, hogy Miklós biztosított róla mindenkit, hogy ilyennek az esélye nagyon kicsi lesz. Hát még ez sem sikerült, mert volt olyan aki egy hónapon belül kiforgatott kettőt. Ha így maradnak az arányok, akkor lassan lesznek olyanok, akiknek már minden relikviájuk meglesz, meg ultraimplant az összes állaton, másnak meg ugyan annyi őskőért semmi.
AzZaZeL - Domini Mortis
Pontszám: 6.97
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
814. hozzászólás - 2012.05.31. 17:05:32
Errol szol a szerencse. Erdemekre es kepessegekre valo tekintet nelkul valaki elonyhoz jut a tobbiekkel szemben.
Pontszám: 7.97
népszerűCofeeFérfi
Végzetúr tehetség
214 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
815. hozzászólás - 2012.05.31. 17:39:26 (Válasz Kocos #814 hozzászólására.)
A szerencse tényleg erről szól, de a játéknak végzetúr a neve, nem szerencseúr

Ez azt eredményezi, hogy mindenképpen tolnod kell az ősköves pörgetéseket is minden nap, mert a hátrányod a szerencsésekkel szemben folyamatosan nő. De majd egy év múlva meglátjuk mennyi ember fog anyázni, mert ők biztosan többen lesznek mint akik örülhetnek...
AzZaZeL - Domini Mortis
Pontszám: 7.98
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
816. hozzászólás - 2012.05.31. 17:57:25 (Válasz Kocos #16 hozzászólására.)
Na pont ezt mondtam én is. Rögtön az első nap.
Pontszám: 7.97
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
817. hozzászólás - 2012.05.31. 18:06:04 (Válasz Cofee #815 hozzászólására.)
Én a mai nappal adtam fel a hitemet a játékban - szerencsekerékben, illetve a játékkal is- enélkül, vagy ezzel, de sok világon veszem észre, hogy kezd kihunyni a "fény".

Először "dühös" voltam, mikor Más kipörgette a Tapasztalatkövet, amiért én 1450 dukátot adtam, de elfeledtem, mivel gondoltam hamarosan nekem is esik valami hasznos. Kivételesen nem így lett, de hát peches az 'Mber, evvan.

1 kezemen megtudom számolni mennyi "jó" esett a kerékből 4 kritikus (3 varázslat, 1 ütés) 2*10 dukát, 1 apró stimulátor, illetve 2 PIROS nyeremény ( a mai nap a 2.) mindkét piros 44K-nyi LÉ-t adott, vagy akörül. Azt már nem írom le, hogy ez kb 3 napnyi bevételből megvan, és nem 2-300 őskőből (pörgetés szerint)

Már nem érdekel a nyeremény, csak pörgetem, hogy meglegyen a VT-s küldetés, mert több értelmét nem látom, a játékkal is így vagyok, játszok, hogy teljen az idő. Nem azt mondom, hogy essen minden égi manna, már azt is leszarom.
A hozzászólást Viszok009 módosította 2012.05.31. 18:08:04-kor
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 7.61
kedvencTruth80Férfi
Végzetúr mester
1247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
818. hozzászólás - 2012.05.31. 18:35:29 (Válasz Viszok009 #817 hozzászólására.)
A kerék nekem sem pörög túl szépen. 172 őskőért eddig egy kisebb TK stimulátor és egy Végzet Medál esett.
Beherit V3 - Kocsma bogarak

Végzetúr wiki - millió hasznos infoval
http://vegzetur.wikidot.com

Egy nagyon jó javaslatrendszer a varázslói mágiára:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,180.5300#hsz5307
Pontszám: 8.59
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
819. hozzászólás - 2012.06.01. 08:21:25
Nem panaszkodtam eddig sem és még nem is tervezem - mert én tisztában vagyok vele, hogy mit jelent a szerencsekerék még, ha talán nem is ebbe a játékba való - csak a "statisztika" kedvéért: 1x volt max, 2 hét kihagyásom amikor elfogyott a kavics azon kívül bérlettel pörgetek minden nap hármat, tehát a ráfordított kavicsot 180 körülire saccolom és nem volt még piros.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.82
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
820. hozzászólás - 2012.06.01. 09:01:09 (Válasz Quellon #819 hozzászólására.)
Ha ez tényleg így van, akkor viszont arra tudok tippelni, hogy a ritka(kék) pörgetések is levonnak valamennyit a pechpontokból. Hiszen amikor bekerült a pechpontos rendszer, akkor sorba jöttek ki a pirosak, elvileg neked is esni kellett volna.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.28
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!