Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Szerencsekerék
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
1281. hozzászólás - 2013.04.16. 07:53:26 (Válasz Birka #1280 hozzászólására.)
Idézet: Birka - 2013.04.16. 07:12:30
Hogy érthető legyek "nem bitagyuak" számára is:
Ahoz, hogy az 1%-os alap esélyt ne piszkáljaapechpont rendszer minden UR-nek 100 pechpontot kéne levennie. De mivel vannak a tárgyak erősségében "arányok", így azt kell beállítani az összes UR pechpont átlagában, hogy az egy UR-re eső pont 100 legyen.


Birka: Ha így működne, akkor nem nagyon lenne közte kerek, pedig elég sok van. A szövegedből megint nem világos, hogy tudsz valamit, vagy csak sejted, de 100%-os infónak állítod be.
Pontszám: 6.38
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
1282. hozzászólás - 2013.04.16. 07:57:40 (Válasz ADZSI76 #1278 hozzászólására.)
Idézet: ADZSI76 - 2013.04.16. 05:59:23
Mielött marhaságnak nevezed amit ír, gondolkozz a fejével! Arra céloz hogy minden szinten több TP-t kapunk és az AFP a TP után jár.Tehát ha a vadászatot nézzük, idöben számolva gyorsabban és gyorsabban jutunk AFP-hez...

Értelmezd mit ír a másik és ne marházd le!!! Amúgy is unszimpatikus töled hogy csak részleteket ragadsz ki, oszt úgy osztod az észt hogy nem olvasod el az egészet!


Igen, ha az ő fejével gondolkodnék, akkor én is így számolnék, de mivel a sajátommal gondolkodom, és az AFP képlete ismert, ezért csak ismételni tudom, hogy ez bizony nem így működik. 50 CSP AFP bevétele szintfüggetlenül állandó, amennyiben az egyéb bónuszok megegyezenek. Sőt! Valójában alacsonyabb szinten picit több AFP szerezhető, mert a +TP-t adó tárgyak bónusza nem nő a szinttel, tehát az alap vadászat TP-hez viszonyítva az egyre kisebb arányú bónuszt jelent.
Pontszám: 6.38
kedvencTruth80Férfi
Végzetúr mester
1247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
1283. hozzászólás - 2013.04.16. 09:06:03 (Válasz Kocos #1282 hozzászólására.)
Ez en logikam mas ezzel kapcsolatban. Ha csak CSP felhasznalasrol beszelunk (es feltetelezzuk hogy az AF bonuszt ado targyak/relikek/epuletek ugyanazok) akkor szintaranyosan no az AFP.

Mondjuk 60. szinten 20 TP jar egy vadaszatert ami 0,01 AFP. (csak pelda)
Akkor 120. szinten 40 TP jar egy vadaszatert ami 0,02 AFP, tehat egysegnyi vadaszatert eppen a duplaja.

Igy ahhoz, hogy a 10 AF-et elerd egy 120-as karinak pontosan felannyi aktivitas szukseges, mint egy 60-asnak. Ezert gondolom/gondoljuk hogy az AFP jutalmak jobbak lennenek szintaranyosan.
A hozzászólást Truth80 módosította 2013.04.16. 09:06:36-kor
Beherit V3 - Kocsma bogarak

Végzetúr wiki - millió hasznos infoval
http://vegzetur.wikidot.com

Egy nagyon jó javaslatrendszer a varázslói mágiára:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,180.5300#hsz5307
Pontszám: 8.68
kedvencKvnoemiNő
Végzetúr mester
844 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
1284. hozzászólás - 2013.04.16. 09:51:45 (Válasz Truth80 #1283 hozzászólására.)
Truth, Kócos épp azt mondja, hogy 60. szinten 20 TP-ért pont annyi AF jár, mint 120. szinten 40 TP-ért. Ha megnézed a képletet a Wikin, valóban így van.
V6 - Ludmilla, Árral Szemben
Pontszám: 8.77
fórumozóRodriguez
Végzetúr mester
673 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
1285. hozzászólás - 2013.04.16. 10:12:20 (Válasz Kocos #1276 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2013.04.16. 00:01:57
Idézet: ADZSI76 - 2013.04.15. 09:00:08
Reflexek könyve Pechpont: -328


A nem kerek pechpont értkeket fenntartassal kezelem, ezt pedig majdnem kizártnak artom.


Az 330, csak amikor pörgeti a kereket és nem frissit, akkor a pechpont is az első pörgetésnél levő ppontot mutatja.
Pontszám: 5.41
népszerűKlarinétFérfi
Végzetúr mester
568 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
1286. hozzászólás - 2013.04.16. 12:09:02
Az AF pont ha jól értelmezem a képletet így néz ki:

60. szinten

TP osztva szint x 35-el, 100 TP-t veszek alapul. Ennek az eredménye: 0,047.

120. szinten

Ugyan csak 100 TP-t alapul véve az eredmény: 0,023

Ezt csökkentheti a VF szaki. Most számoljunk VF nélkül...


Eddig csak Quellon gondolat menetét követtem, soha nem érdekelt hogyan kapom az AF pontot...
De a képlet szerint nemhogy ugyan annyi AFP jár, hanem csak fele annyi ha a 60. szinten kapottat viszonyítom a 120. szinten kapotthoz! ( 100 TP-t vettem alapul hogy fejben is számolhassak, leellenöriztem számológéppel is. )


Hogyan jön ki nektek ez egyformára? Mit számolok rosszul?

Ha jól számoltam, akkor ha az új karimmal elérem a 60. szintet egyböl abba hagyom a VF taktikát és csak EH-zom. Ezután csak az állat elfogáshoz vadászom maxos EH-s AF-ek mellett. Bazi nagy elönyhöz lehet jutni az AFK-k által, jó hogy feljött a téma. Egyébként fingom sem lett volna erröl. Megint tanultam valamit.
A hozzászólást Klarinét módosította 2013.04.16. 12:09:24-kor
Pontszám: 8.68
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
1287. hozzászólás - 2013.04.16. 14:05:01 (Válasz Klarinét #1286 hozzászólására.)
Idézet: Klarinét - 2013.04.16. 12:09:02
Ha jól számoltam, akkor ha az új karimmal elérem a 60. szintet egyböl abba hagyom a VF taktikát és csak EH-zom. Ezután csak az állat elfogáshoz vadászom maxos EH-s AF-ek mellett. Bazi nagy elönyhöz lehet jutni az AFK-k által, jó hogy feljött a téma. Egyébként fingom sem lett volna erröl. Megint tanultam valamit.
Igen ez így lenne ideális, csak honnan akasztasz le egyből ~250 AFP-t 60-ra érve, hogy maxos EH-s AFK-kal told?
Én az áthidaló gyűjtögető időt térkifordítva töltöm.


Egyébként Koc lehet igazad van, megvallom annyira mélyen nem is érdekelt és nem is foglalkoztam vele, csak rápillantottam és kb úgy tűnt. Ha a TP egyenesen arányosan nő a szintekkel, akkor igazad van, ha nem akkor nem teljesen.
Ha egyik sem "talált" és valami más a kulcs, akkor elfogadom, hogy ez nekem nem megy és neked van igazad, nem is kukacoskodok tovább, majd jön az az AFP
Ha nem volt igazam és ezzel akaratlanul megtévesztettem azokat akik védtek engem és az álláspontom, tőlük elnézést kérek, magamból sem akartam hülyét csinálni, de másokból főleg nem. Viszont annyira most nem köt le ez a matek része, hogy pontról pontra végigellenőrizzem a témát.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.38
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
1288. hozzászólás - 2013.04.16. 14:06:29 (Válasz Ariel #1263 hozzászólására.)
Ezt Miklóssal egyeztesd kérlek, kezd mélyvíz lenni és nem akarok mellétájékozatni, valamint sosem fog érinteni.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.38
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
1289. hozzászólás - 2013.04.16. 14:13:15 (Válasz Khuin #1265 hozzászólására.)
Aki szeretne 30 őskövet (megspórolni), az ne szerencsekerekezzen. Úgy pont a dupláját takaríthatja meg havonta. Pont az UR cuccokért érdemes kerekezni, ha helyette őskövet kapok és még csak nem is sokat, akkor mi benne a buli? Ha minden UR-re őskő jutna, akkor is mínuszban lenne a kerék a 30-as tétellel számolva, még Vferkonak is, nemhogy az átlag darab UR-t forgatóknak. Ha akkora őskőtétel lenne, ami jelentős időre fedezné a kerék költségét, akkor talán elgondolkodtató lenne, hogy maradjon, de így csak hígítás és csak csökkenti az esélyt, hogy ténylegesen ultraritka relikviához juss, ami őskőből máshol nem szerezhető.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.38
népszerűKlarinétFérfi
Végzetúr mester
568 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
1290. hozzászólás - 2013.04.16. 14:14:08 (Válasz Quellon #1287 hozzászólására.)
Egy szóval sem mondtam hogy egyböl azzal indulok neki... Lehetetlen lenne! Annyi AFP-m lesz 60. szintre, amit a templom segítségével összeszedek.
De hogy nem fogok VF-el AFP gyüjtögetni, az hót ziher!
Pontszám: 8.02
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
1291. hozzászólás - 2013.04.16. 14:30:40 (Válasz Hanspeter #1270 hozzászólására.)
Nem csak az én véleményem. Azt elfogadom és tudom is, hogy vannak akiknek érték a Végzet medál, de kevesebben vannak, mint akik a háta közepükre sem kérnék.
Ha olyan nagy érték lenne, nem osztogatnák ingyen a találkozón évente 2x.
Egy kedves barátom írta amit idéztél és igaz is. De ő is azt írta csak azt nem itt, hogy a játék adta határokon belül a szabályokat be kell tartani, de azokon belül ki is kell használni minden lehetőséget.
A bubis vadászat csak egy másik szélsőség, de attól hogy X-el többet tudsz elvadászni bajnoki előtt nem leszel abszolút erősebb. Ha folyamatosan erősödsz és az a célod, hogy bajnokikat nyerj és ezért meg is teszed minimum azt amit a környezeted megkövetel, akkor bajnok lesz, ha nem akkor az nem a Végzet medálján fog múlni.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 7.25
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
1292. hozzászólás - 2013.04.16. 14:34:49 (Válasz Klarinét #1290 hozzászólására.)
Esetleg időzíts úgy egy szöviküldisort, hogy a befejezés előtt lépj 60-ra (3x-os jutalommal?) és akkor az +10 AFP. Vagy 60-on fejezd be a BU-t és akkor ott megszór még +20-al. Ha igazán nagyot akarsz szakítani és ráérsz ilyen hülyeségekre, akkor mind a 3-at kombináld össze
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.38
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
1293. hozzászólás - 2013.04.16. 14:43:26 (Válasz Hanspeter #1272 hozzászólására.)
Idézet: Hanspeter - 2013.04.15. 22:52:54
A lélekkút-generátor például sokkal inkább trágya, értéktelen kacat, azt Quellon mégis csak ritkába sorolná vissza, hogy ha már szar, legalább sok legyen belőle.

Idézet: Quellon - 2013.04.15. 18:37:39
Lélekkút generátor és kisebb térkapu stimulátor jó így, kivenni vagy esetleg az is duplázódjon (tehát 2 db-ot kapnánk) a pechponttal együtt?

10 őskőért 2 hetente elég jelentős LE-t lehet szerezni TP nélkül, főleg ha már AFK-d is van rá.
A képlet k őskő és n. szint esetén: k∗n∗1,5. Maximum 500 őskő kerül beszámításra.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 7.25
kedvencHanspeterFérfi
Végzetúr mester
451 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
1294. hozzászólás - 2013.04.16. 16:38:20 (Válasz Quellon #1293 hozzászólására.)
Igazán kedves, hogy ilyen alapvető információkat osztasz meg velem, mint a lélekkút-kisütés rejtelmei, de azt hiszem, kicsit régebb óta játszom nálad. V1en az első karakteremet akkor indítottam, mikor a top még alacsonyabb szinten volt mint te most.
Szoktam én is kutat kisütni, és nyertem már lélekkút generátort is. Azóta is ott áll a tárgylistámban, mert értéktelen kacat. Jelentős LE? 55. szinten maxos hatásfokkal 41k LE-t kapok. Amikor egy-egy bajnoki előtt 2-3 milló LE-t költök el fejlesztésre, az a +/- 2% LE amit a generátor jelent, nem oszt, nem szoroz.

Idézet: Quellon - 2013.04.16. 14:43:26
főleg ha már AFK-d is van rá.

AFK-d akkor lehet rá, ha elköltöttél legalább 1000 AFP-t +100 a maxos képességre. V3on a legalacsonyabb szintű karakter aki 1100 AFP költés felett van, az 116. szintű, v1en 114. Nekik a 340k LE-re már valóban rá lehet fogni, hogy jelentős LE, bár jobb karakternél ez az összeg már ott sem elég 1-2 tulpontnál többre. És mindez 10 őskőért. 10 őskőből vehetsz 5 csorba TPnövelőt az állatoknak, rajtuk megcsinálhatod két hét alatt 8*a 12 állatszintlépést, + 5*a sajtolóst, +kapsz LE-t az 5 sajtolásért. Ez az ő szintjükön durván 500k LE szintén nulla TP-vel, ugyanannyi őskőből. Melyik is éri meg jobban?

Idézet: Quellon - 2013.04.16. 14:30:40
Nem csak az én véleményem. Azt elfogadom és tudom is, hogy vannak akiknek érték a Végzet medál, de kevesebben vannak, mint akik a háta közepükre sem kérnék.

Nem, épp ezt próbálom elmagyarázni. Nincsenek kevesebben, csak halkabbak, mert nincs okuk a panaszkodásra. Nem feltétlenül annak van igaza aki hangosabban mondja a magáét.

Idézet: Quellon - 2013.04.16. 14:30:40
Ha olyan nagy érték lenne, nem osztogatnák ingyen a találkozón évente 2x.

Én ezt is megfordítanám... Ha olyan értéktelen lenne, nem ez lenne a fix jutalma a találkozós részvételnek, mert nem motiválna embereket, hogy hajnalban keljenek, utazzanak több száz kilométert, és 20-30 perceket álljanak sorba a pénztárszoba előtt. És nem, senki nem olyan hülye, hogy kiadjon 3-4000 forintot vonatjegyre, hogy utána 1k-t spóroljon a kedvezményes őskővásárnál.

Idézet: Quellon - 2013.04.16. 14:30:40
Egy kedves barátom írta amit idéztél és igaz is. De ő is azt írta csak azt nem itt, hogy a játék adta határokon belül a szabályokat be kell tartani, de azokon belül ki is kell használni minden lehetőséget.

Az alapgondolat szép, csak kicsit rossz a szósorrend. A játékban mindig be kell tartani a szabályokat, de a szabályok adta határokon belül ki kell használni minden lehetőséget. Ez egyáltalán nem egyenértékű azzal, hogy amíg egyezik az érdekeimmel, betartom a szabályokat, de ha valami egy kicsit is nem tetszik, egyből a szabály megváltoztatásáért lobbizom.

Idézet: Quellon - 2013.04.16. 14:30:40
A bubis vadászat csak egy másik szélsőség, de attól hogy X-el többet tudsz elvadászni bajnoki előtt nem leszel abszolút erősebb.

Ha két azonos paraméterekkel rendelkező karakternek azonos mennyiségű erőforrás, és azonos mennyiségű idő áll rendelkezésére, de az egyik többet tud hasznosan felhasználni belőle, az igenis erősebb lesz a másiknál. Ez nyilván nem 1 medál után következik, de ugyebár a végzetmedál is halmozható.
Ha megengeded, a többi, bajnokira vonatkozó gondolatodra nem reagálnék, mert még szerénytelen dicsekvésnek hatna.
Kiképző - v3
Pontszám: 9.23
népszerűKlarinétFérfi
Végzetúr mester
568 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
1295. hozzászólás - 2013.04.16. 17:17:41 (Válasz Hanspeter #1294 hozzászólására.)
Na ez ölég velös volt.... Kár hogy nem írsz többet, nem jár feleslegesen a szád/kezed... De ha igen akkor ott van minden amit tudnyi köllene nekünk.
Többet ér a pár hsz-d mint másnak a több ezer...

Ment a 10-es!
Pontszám: 9.01
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
1296. hozzászólás - 2013.04.16. 17:29:44
Na Quellon bátyja, ezt most jól megkaptad.
A hozzászólást Offsboy módosította 2013.04.16. 17:29:54-kor
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.77
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
1297. hozzászólás - 2013.04.16. 17:29:58 (Válasz Rodriguez #1285 hozzászólására.)
Idézet: Rodriguez - 2013.04.16. 10:12:20
Idézet: Kocos - 2013.04.16. 00:01:57
Idézet: ADZSI76 - 2013.04.15. 09:00:08
Reflexek könyve Pechpont: -328


A nem kerek pechpont értkeket fenntartassal kezelem, ezt pedig majdnem kizártnak artom.


Az 330, csak amikor pörgeti a kereket és nem frissit, akkor a pechpont is az első pörgetésnél levő ppontot mutatja.


Na ezt már simán benyalom, És akkor a relikviakupon 115 lenne 113 helyett? Csak az a kérdés, hogy Miklós miért írta, hogy 300 a maximuma a pachpont levonásnak.
Pontszám: 6.38
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
1298. hozzászólás - 2013.04.16. 17:31:27 (Válasz Quellon #1287 hozzászólására.)
Idézet: Quellon - 2013.04.16. 14:05:01
Ha a TP egyenesen arányosan nő a szintekkel,


Jó közelítéssel szint*0,66. (nem pont annyi, de ehhez van közel)
Pontszám: 6.38
népszerűCavalornFérfi
Végzetúr mester
472 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
1299. hozzászólás - 2013.04.16. 21:15:56 (Válasz Hanspeter #1294 hozzászólására.)
10/10. A végzet medál tápos cucc, de én személy szerint a +1 építést szeretem benne nagyon, pár medál és egy csomó többletépítésed lesz, ami plusz kincspontokat jelent ugye. Persze ha valaki a szintje miatt ezt nem tudja kihasználni - mert vagy olyan alacsony szintű, hogy tökmindegy mennyit épít, értelmes cuccot úgysem visz soha pusztán kincspontból, vagy olyan magas, hogy pusztán a szintjéből adódóan többet épít szinte mindenkinél, és emellett még az epikbe is tisztességes sebzést tud belepakolni, ellentétben a szövi 90%-ával - akkor nyílván nem ér sokat a medál, de ez a játékosok igen nagy hányadára nem érvényes.
Pontszám: 6.97
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
1300. hozzászólás - 2013.04.17. 00:50:09 (Válasz Hanspeter #1294 hozzászólására.)
Az idézetek jelentős részét kihagyom és csak válaszolok a gondolataidra, mert már kezd regénybe fordulni az eszmecserénk.

- Én V1-en az első karakteremmel akkor kezdtem amikor még Sardullah Sharpa se tudott hadüzenetet küldeni és még Enyészmestere sem volt, ha valakinek ez biztosabb pont a játékban.
Szóval, ha úgy gondolod az fegyvertény, hogy ki mikor nézett be ide először, akkor annyira nem vagyok lemaradva, hogy kikkel játszottam együtt azzal is villoghatnék, de volt 2 év kihagyásom meg a játék mélymatek részei nem kötnek le, így vannak hiányosságaim ez is tény, de szerintem ezt a részét zárjuk is le, csak arra akartam utalni, hogy nem az számít ki mikor hol és kikkel játszott.
- 2 hetente maxos kútsütés akkor is számottevő, ha nem tartod annak. Számold ki mennyi TP-t kapsz akkor, ha annyi LE-t vadászol össze.
- 10 őskőből vehetsz 5 csorba állatfelszerelést, de ha az 5 állatcucc mellé veszed még a LE-t akkor még plusz annyival beljebb vagy. Ha nem jön ki x TÖ pont belőle, akkor lehet kevesebet fejleszteni vagy hozzátenni vagy szakizhatsz is, építhetsz is stb. Tudom alapinfók, de lehet nem csak vérprofik olvassák a vitánk és akkor talán van aki okul ebből-abból ami neked már csuklóból jön. Sok kicsi sokra megy, ez lehetne a játék (egyik?) fő mottója.
Nem feltétlenül annak van igaza aki hangosabban mondja a magáét.
Ez igaz.
Nem, épp ezt próbálom elmagyarázni. Nincsenek kevesebben, csak halkabbak, mert nincs okuk a panaszkodásra.
Ezt akkor hiszem, ha látom. De mivel sosem zártam ki a lehetőségét, Miklósnak azt javasoltam a Végzet medáljával kapcsolatban, hogy játékon belüli kérdőív vagy egyéb módon kérdezze meg a sorsát a tételnek, mert a fórumra járók és ott aktívan véleményezők kevesek, hogy jó eredmény szülessen a kérdésben.
- Tehát komolyan azt mondod, hogy a Végzet medálért utaztok több száz km-t és álltok sorba fél órát? Nem az élmény, programok, jutalmak, társaság vagy élő aukció valamelyikéért?
- A következő amit nekem szegeztél a szabályok betartása, kihasználása, stb. Akit érdekel elolvassa mit írtunk. Erre csak annyit akartam reagálni, hogy baromira megkevertem amit írni akartam és nem volt időm visszaolvasni, magam is meglepődtem most amikor szembesültem vele, gondolom az is akitől idéztem
- A bubis bajnokos részben is vannak nyelvtani hibák meg még lehet más is, ha tudtam volna, hogy ilyen kemény vitapartnerbe botlok, nem nagyolom el se a gondolataim, se a rászánt időt amíg levéstem, hanem akkor válaszoltam volna amikor hozzád közelítő pontossággal tudok érvelni.
Viszont ezzel:
Ha két azonos paraméterekkel rendelkező karakternek azonos mennyiségű erőforrás, és azonos mennyiségű idő áll rendelkezésére, de az egyik többet tud hasznosan felhasználni belőle, az igenis erősebb lesz a másiknál.
szerintem pont azt igazolod, hogy ha 2 játékosnak van lehetősége kutat sütögetni, de az egyik nem teszi mert szerinte kacat, a másik meg él a lehetőséggel és minden másban azonosan teljesítenek, akkor a sütögető az igenis erősebb lesz a másiknál. Ez nyilván nem egy kisütés után következik be, de ugyebár 1-2 TÖ/SZÖ pont is összeadódik az idők folyamán, főleg ha 2 hetente szerzünk ennyi előnyt és 4 évig halmozzuk.

Végezetül természetesen megengedem, hogy elhallgasd hány tonna bajnoki medálod van/volt az összes valaha futtatott karakterednek, miközben erősen utalsz rá. Lehet szerény akartál lenni, de nekem inkább önteltnek tűnik az ahogy befejezted. Szóval, ha ennyire villogni akarsz a bajnoki veteránságoddal, akkor ha kérhetem oszd meg velem, kinek emelhetek kalapot?
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 7.79
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője