Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Szövetségi küldetések
népszerűTigristappancsFérfi
Végzetúr mester
402 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi küldetések
341. hozzászólás - 2011.08.30. 21:00:42
1. És? Pont az a lényeg, hogy mindenki lássa hol áll a másik, attól lesz verseny. : ) Látható az epikus is, a győzelmek is, ez sem különbözik tőlük. : )
2. Kényelmesebb és átláthatóbb, ha mindig minden látszódik.
3. Most éppen helyre rázódott nekem is, humm.
Pontszám: 7.84
kedvelt tagViskosFérfi
Végzetúr mester
455 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi küldetések
342. hozzászólás - 2011.08.30. 21:04:35 (Válasz Fecsu123 #328 hozzászólására.)
Idézet: Fecsu123 - 2011.08.30. 19:04:09
Az egyéni jutalmat csak azok kaphatják meg, akik a küldetéssor elkezdésekor teljes jogú, aktív szövetségi tagok voltak (beléptek az elmúlt egy hétben, és használhatják a 25. szintű Kastélyt), és a küldetéssor teljesítése alatt és befejezésekor is a szövetséghez tartoztak.

khm.. ez nekem nem egészen világos.

,tehát az részesülhet jutalomból aki tudja használni a kastélyt? Vagyis 60+ szintűek??


Szerintem ez azt akarja jelenteni, hogy ha az építésed szövetségi átlag felett van, akkor vagy jogosult használni a kastély 25. szintjét.
Pontszám: 5.79
kedvelt tagViskosFérfi
Végzetúr mester
455 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi küldetések
343. hozzászólás - 2011.08.30. 21:08:28 (Válasz Isten Kardja #329 hozzászólására.)
Idézet: Isten Kardja - 2011.08.30. 19:33:02
Csak egy icipici kibaszás volt, vagy oltári nagy szopatás hogy nem az event indulásával egyidőben indítottátok a szövetségi küldetéseket? Csak én több mint 35.000 TP-t gyűjtöttem a portyákkal, drakónöléssel együtt. Milyen jól mutatna ez most...az egyik szövetségi társam több mint 400 aranydukátért adta el az összegyűjtött térkapus cuccait amikor esett a féléves bérlet.

Köszönjük...

Ez aztán a hosszútávú gondolkodás! Gratulálok...
Ahelyett, hogy azon sopánkodnál, hogy milyen rosszkor jött a szövetségi küldetés, meg hogy már mennyit buktatok, inkább örülj neki, hogy van valami, amivel érdekesebbé teheted a játékodat.
Pontszám: 6.65
népszerűKlarinétFérfi
Végzetúr mester
568 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi küldetések
344. hozzászólás - 2011.08.30. 21:08:39 (Válasz Tigristappancs #341 hozzászólására.)
Hát ez jó a Facebookon már reklámoznak itt meg nem találok semmi részletes leírást hogy mi lett a végleges verzió a fejlesztésböl.A szövilapunkon nincs semmi erröl igaz még csak 12.szintig húztuk az event elött a kastélyt.

Ez mit takar?

"Az egyéni jutalmat csak azok kaphatják meg, akik a küldetéssor elkezdésekor teljes jogú, aktív szövetségi tagok voltak (beléptek az elmúlt egy hétben, és használhatják a 25. szintű Kastélyt)"

Ezt mire értsük? A szövetségi átlagépítés felére vagy pedig a 60.szinten és az felett lévö tagokra?!
Kérnénk már valamit ide a fórumra is hogy levágjuk mit is lehet és hogyan az új fejlesztéssel.
Pontszám: 8.16
népszerűKlarinétFérfi
Végzetúr mester
568 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi küldetések
345. hozzászólás - 2011.08.30. 21:22:08 (Válasz Viskos #343 hozzászólására.)
Ezzel a válaszoddal egyet kell értsek Viskos,aki tudta hogy jön a fejlesztés az gondolhatott volna rá hogy hagy magánál eladnivalót az AH-ra.De mivel sok küldi van meg nem mindenkinek van maxos kastély van idö begyüjteni a térkapuból cuccokat... Gondolom nem 100-számra szükséges fejenként a dukátszerzés.

Mostantól figyelem az élszöviket mert aki csak néha néha tud játszani az mind ki lesz rúgva. Lesz itt csetepaté,a kocka szövik erösen meg fognak ritkulni mert ott sem mindenki ül állandóan gép elött és a portyások sem fognap füttyszóra szinteket lépni. Külön szövik fognak alakulni az szerint ki milyen taktikán van,érdekes lesz ez,hmmm.
Pontszám: 8.16
kedvencIsten KardjaFérfi
Végzetúr mester
628 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi küldetések
346. hozzászólás - 2011.08.30. 21:33:15 (Válasz Klarinét #345 hozzászólására.)
Ugyan már, miért alakulnának külön szövik? Naivitás Azoknál a csapatoknál, ahol jó a csapatszellem és összeszokott a tagság, biztosan át tudják hidalni ezt a problémát.
V5 - Zafír Istenek - Isten Kardja
V3 - Lord IK - átvett karakter...meglátjuk mi lesz belőle
Pontszám: 8
kedvencIsten KardjaFérfi
Végzetúr mester
628 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi küldetések
347. hozzászólás - 2011.08.30. 21:35:21 (Válasz Viskos #343 hozzászólására.)
Idézet: Viskos - 2011.08.30. 21:08:28
Idézet: Isten Kardja - 2011.08.30. 19:33:02
Csak egy icipici kibaszás volt, vagy oltári nagy szopatás hogy nem az event indulásával egyidőben indítottátok a szövetségi küldetéseket? Csak én több mint 35.000 TP-t gyűjtöttem a portyákkal, drakónöléssel együtt. Milyen jól mutatna ez most...az egyik szövetségi társam több mint 400 aranydukátért adta el az összegyűjtött térkapus cuccait amikor esett a féléves bérlet.

Köszönjük...

Ez aztán a hosszútávú gondolkodás! Gratulálok...
Ahelyett, hogy azon sopánkodnál, hogy milyen rosszkor jött a szövetségi küldetés, meg hogy már mennyit buktatok, inkább örülj neki, hogy van valami, amivel érdekesebbé teheted a játékodat.


Ezek szerint te nem buktál ennyit. Tényleg elnézést hogy nem bújjuk a fórumot napestig. Valamiféle tájékoztató igenis illett volna.
V5 - Zafír Istenek - Isten Kardja
V3 - Lord IK - átvett karakter...meglátjuk mi lesz belőle
Pontszám: 8.67
népszerűKlarinétFérfi
Végzetúr mester
568 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi küldetések
348. hozzászólás - 2011.08.30. 21:43:37 (Válasz Isten Kardja #346 hozzászólására.)
Helyesbítek: Nem külön szövik,csak valami népvándorlás szerü...
Sok világon sok fajta szöviben voltam,tuti hogy a néha néha játszókat el fogják küldeni vagy megkérik rá öket hogy távozzanak mivel nem használ a többieknek ha váltakozva aktív. (heti 1-2 nap) Nálunk is vannak ilyenek,a tartósabban inatívak nem jelentenek hátrányt azok amíg van hely elférnek.Hidd el hogy akik sikeres szövetségi küldetéseket akarnak "gyorsan" azok meg fognak szabadulni az "oda nem illö tagoktól". Akire nem "lehet számítani" azt kirúgják az elit helyekröl,de mi fontosabb? Ha épít az egyén vagy hogy "napi" szinten megkövetelik a játékot töle,pedig eddig jó volt az is amit eddig a játékra tudott szánni idöben.
Amit te mondasz az is egy nézöpont meg ez is,de azt hiszem az enyémnek nagyobb lesz a realitása.
Pontszám: 7.11
kedvelt tagTseby dr akulaFérfi
Végzetúr mester
799 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi küldetések
349. hozzászólás - 2011.08.30. 23:56:01
Klarinét nem lesz ebből semmi vándorlás, mert a topkockák sem akarják 3 nap alatt letudni a küldiket, mert akkor nem jár nekik jutalom, mert 3 nap alatt nem lépnek 3 szintet, a 3 szint alsó hangon egy hónap, szal ráér minden szövi megoldani a küldiket.

Isten kardja, ki volt írva hogy hamarosan indul, sőt aki rákérdezett esetleg priviben valamelyik pirosbetűs embernél akkor azt a választ kapta hogy elseje körül, ahhoz képest még korai is.....
direkt csak annyi landragórt öltem hogy minden este 750 csp-m maradjon, így is megvan már 164 drakónom, és még mennyi lesz azután, ha baraty holnap rendberakja a küldiket
V3 : Tseby'dr akula

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.
Pontszám: 5.77
kedvencIsten KardjaFérfi
Végzetúr mester
628 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi küldetések
350. hozzászólás - 2011.08.31. 00:08:32
Remélem hogy rendbe teszi, mert éppen most nullázódott le az a 7 szint, amit délután óta építettünk!
V5 - Zafír Istenek - Isten Kardja
V3 - Lord IK - átvett karakter...meglátjuk mi lesz belőle
Pontszám: 7.99
kedvencMultifilterFérfi
Végzetúr mester
584 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi küldetések
351. hozzászólás - 2011.08.31. 03:20:33
Nálunk rendben van a küldi:

Teljesítettétek a következő szövetségi küldetést: Győzzetek 350 kihívásban amit ti kezdeményeztek! Tegnap, 22:53
Pontszám: 7.31
kedvencIsten KardjaFérfi
Végzetúr mester
628 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi küldetések
352. hozzászólás - 2011.08.31. 03:26:31 (Válasz Multifilter #351 hozzászólására.)
Az első három nekünk is rendben volt, még írtam is fentebb. De biztosan lehet orvosolni, csak ebben reménykedem
V5 - Zafír Istenek - Isten Kardja
V3 - Lord IK - átvett karakter...meglátjuk mi lesz belőle
Pontszám: 7.99
népszerűTigristappancsFérfi
Végzetúr mester
402 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi küldetések
353. hozzászólás - 2011.08.31. 07:05:40
XXX: felépült a(z) YYY. szint, az utolsó téglát ZZZ építette bele. Ma, 04:44

Eddig 0 szintet építettetek.


Ez se stimmel. (V5)
Pontszám: 7.85
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi küldetések
354. hozzászólás - 2011.08.31. 07:46:59 (Válasz Tigristappancs #353 hozzászólására.)
Nincs is olyan épület, hogy XXX és nem találtam ZZZ nevű karaktert sem, valamit kamuzol

Egyébként nekünk is nullázódott, majd Baraty ma javítja, oszt majd megy a maga útján.
Pontszám: 8.71
irritálóJunior0Férfi
Végzetúr tehetség
248 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi küldetések
355. hozzászólás - 2011.08.31. 08:15:28 (Válasz Tigristappancs #353 hozzászólására.)
Nálunk v3on 3 epikölös küldit vettük fel tegnap este, meg is öltük az epiket, ki is írta hogy eddig 1 epikust öltetek meg, most meg megint azt írja hogy 0 epikust öltetek meg, légyszi adjatok infot ha kijavítottátok a hibát és már lehet csinálni és nem 0-a le
Te a verseny során 149 térképdarabot gyűjtöttél. A csapatod 4. helyezést ért el.
Jutalmad: A fejlődés bronz öve! Gratulálunk!
A fejlődés bronz öve
Pontszám: 4.75
kedvencBaratyFérfi
Adminisztrátor
1030 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi küldetések
356. hozzászólás - 2011.08.31. 09:01:09
Elnézést a nullázódós hibáért, a tesztelésen semmi hasonló nem jelentkezett. Nekiláttam a felderítésnek, mitől lehet, addig is raktam a küldetésekre egy logot, hogy legalább lássam, ki hol tartott az adott küldetésben. Ha javítottam a hibát, mindenkinek igyekszem majd visszaírni a helyes értékeket.
Pontszám: 9.02
irritálóJunior0Férfi
Végzetúr tehetség
248 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi küldetések
357. hozzászólás - 2011.08.31. 09:12:38 (Válasz Baraty #356 hozzászólására.)
elöre is köszi a gyors reagálást
Te a verseny során 149 térképdarabot gyűjtöttél. A csapatod 4. helyezést ért el.
Jutalmad: A fejlődés bronz öve! Gratulálunk!
A fejlődés bronz öve
Pontszám: 4.75
fórumozódj_rusyFérfi
Végzetúr
88 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi küldetések
358. hozzászólás - 2011.08.31. 09:28:22 (Válasz Isten Kardja #329 hozzászólására.)
Talán,mert nem volt leprogramozva a cucc? Csöndben maradtál volna, okosabb maradtál volna....
Pontszám: 5.63
irritálóCrazy71Férfi
Végzetúr mester
336 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi küldetések
359. hozzászólás - 2011.08.31. 09:37:28
A Kastély maximális szintje 25.

De...

"... Ekkor a kastélyotok szintje növekszik (50. szintig 3-mal, 100. szintig 2-vel, 150. szintig eggyel)..."


Ha kész egy küldetés sorozat utána lehet tovább építeni? Vagy csak hiba hogy még mindig ez van a kastélynál kiírva?
Jake Sully - V1 - Az egykori Smaragd Farkasok vezére, jelenleg a Phoenix Rend tagja
Ha a halál völgyében járok is, nem félem a halált, mert én magam vagyok a halál!
Pontszám: 4.14
kedvelt tagViskosFérfi
Végzetúr mester
455 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi küldetések
360. hozzászólás - 2011.08.31. 09:59:12 (Válasz Isten Kardja #347 hozzászólására.)
Idézet: Isten Kardja - 2011.08.30. 21:35:21
Idézet: Viskos - 2011.08.30. 21:08:28
Idézet: Isten Kardja - 2011.08.30. 19:33:02
Csak egy icipici kibaszás volt, vagy oltári nagy szopatás hogy nem az event indulásával egyidőben indítottátok a szövetségi küldetéseket? Csak én több mint 35.000 TP-t gyűjtöttem a portyákkal, drakónöléssel együtt. Milyen jól mutatna ez most...az egyik szövetségi társam több mint 400 aranydukátért adta el az összegyűjtött térkapus cuccait amikor esett a féléves bérlet.

Köszönjük...

Ez aztán a hosszútávú gondolkodás! Gratulálok...
Ahelyett, hogy azon sopánkodnál, hogy milyen rosszkor jött a szövetségi küldetés, meg hogy már mennyit buktatok, inkább örülj neki, hogy van valami, amivel érdekesebbé teheted a játékodat.


Ezek szerint te nem buktál ennyit. Tényleg elnézést hogy nem bújjuk a fórumot napestig. Valamiféle tájékoztató igenis illett volna.


Én nem buktam, mert nem érek rá folyamatosan a VU-t nyomogatni, a térkapus cuccok eladása meg nem 1 perc. Viszont a szövetség nagy része már eladta az összes cuccát a küldetések előtt, örülhetünk, ha sikerül összegyűjteni a szükséges mennyiséget. Továbbra sem látom miért is lenne ez bukás. Nem csak dukátos küldetés létezik. Például amíg a dicsőség piramisán húzunk 10 szintet (esetleg a hatalom tornyán), az alatt lazán összegyűlik mindenkinél 20-30 térkapus tárgy...
Pontszám: 5.55
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője