Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Szövetségi küldetések
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi küldetések
161. hozzászólás - 2011.07.25. 14:50:31
Csináltam egy kis doksit, én valahogy így gondolom ezt a fejlesztést

http://data.hu/get/4066356/Vegzetur_doksi.doc

8 oldal lett, szóval nem másolom be ide
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 9.14
népszerűPietrusFérfi
Végzetúr mester
843 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi küldetések
162. hozzászólás - 2011.07.25. 14:54:52 (Válasz McMad #160 hozzászólására.)
Lenne néhány kérdésem az ötleteddel kapcsolatban. Nem leszólni, vagy támadni szeretnélek, csak kíváncsi vagyok:
1.: A háborúk jelenleg nem túl nyereségesek. (Ha azok lennének, mindenki háborúzna állandóan). Emellé szeretnéd, ha bevezetnék ezt az „építő háborús” dolgot. Ezzel, hogy felépítjük, aztán a másik szövetség lebontja, nem hogy nyereséges lenne, hanem egyenesen veszteséges. Szerinted ki használná?
2.:
- A PC épületromboló alkalmazásának kibővítése a HT-re igencsak megborzolná a jelenlegi szakadékerősítő állapotokat. :-P
És igencsak megborzolná jónéhány ember a kedélyállapotát is. Magasabb szinteken simán van 10 millió egy szint HT. Ha csak egy szintet rombolna a pc, már az is igen durva lenne. Mikor egy háború 1 milla alatt hoz, és egy mostani pc csapás max. 100 ezer LE-nyi kárt okoz. Szerinted nem lenne egy picit más a nagyságrend?
3.: „Ne lássuk, hogy kitől jött” A toplista eleje már kimaxolta, vagy kimaxolná a pc-t, így menne keresztbe-kasul a szivatás. Az egész szerintem hasonlítana egy netes fórumra. Senki nem ismer senkit, csak fikázzák egymást, mivel nem kell felvállalniuk mellé az arcukat is. Szerinted ez szinesítené a játékot, vagy csak idegesítené az embereket?
4.: Szerinted az, hogy egy szövetség szivat minket (esetleg még nem is tudjuk, hogy melyik) menyiben módosítaná az én taktikámat? Mennyiben térnék el a „berögzült” taktikámtól azért, mert valaki(k) névtelenül küldtek mínusz többszázezer LE-s ajándékot a szövetségemnek?
http://vegzetur.wikidot.com/ Itt minden végzeturas kérdésre megtalálod a választ!

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."
Pontszám: 8.87
népszerűRjúkuFérfi
Végzetúr tanonc
45 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi küldetések
163. hozzászólás - 2011.07.25. 15:48:49 (Válasz Miklós #1 hozzászólására.)
Miklós:

A PC-s 7 alkalommal. Ezt pl., hogy csinálják meg azok a szövik ahol 3-4 aktív ember van csak? (Ezt valahogy ki kéne küszöbölni)
10 szintnyi épület építés? Ezt az a szövi akinek nincs HT-ja kb. 1 perc alatt megcsinálja.

A nagyobbaknak akiknek meg már nincs mit építeni. 2-3 nap!

Meg ez a 2 szintlépés, valahogy nehéz megtalálni a VF és EH egyensúlyt. Vagy hozzunk létre új szöviket EH -ok és VF-ek külön?
V1: Yagami Light
Pontszám: 7.75
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi küldetések
164. hozzászólás - 2011.07.25. 15:52:33 (Válasz Pietrus #162 hozzászólására.)
VÉGRE valaki konkrét állásponttal jelentkezik! Röpül a 10-es! ;-)

Nos...
1. Mindenki használná, aki már nem erőlködik / görcsöl az építés tempóval (építés lemaradás másokhoz képest) és manából örömest tol 1-2 nap pár szintet ilyesmire. A PC építményromboló hatásfokának belövése kulcsfontosságú. Hirtelen hangsúlyt kapnának a szövetségek közötti szövetségek (egyesített csapásmérés).
2. No épp itt a lényeg. Hirtelen a képbe kerül itt is a taktikázás. Nem csak az orrba-szájba építéssel és a "megbundázással" lehetne HT-hez jutni, hanem a taktikus PC használattal is. Itt ismét felerősödhetnek a Szövetségek közötti szövetségek összmunkája. ;-)
Szubjektív véleményem szerint a HT-t nem azok tömik LE-vel, akik a legjelentősebb hasznot nyerik belőle. Hamarabb hiszem el, hogy "nagylelkűen" napimanáznak bele sokan és esetleg némi építőrabszolga felhangja is van per pillanat az egész HT kérdésnek. Ezzel a reformmal tisztán izomból már nem lehetne, nem lenne érdemes HT-zni.
3.-4. A Névtelenség kissé erős lenne bizony. Azért vetettem fel a "gondolkodós" változatot is. ;-)
A Játékszínt nem az értelmetlen PC-zés színesíti, hanem az értelmes. Az értelmetlen PC-zőket KI KELL IKTATNI. Ebben teljesen igazad van.
Véleményem szerint egy Lélekkút mérettől függő X (ütőtáv) távolságban tudjon egy szövi PC csapást indítani.
Kieg.: Pl. az egyéni Vadászjáték berögzültséget nem a PC változtatja meg, oldja fel, kényszeríti ki közvetlenül, hanem a HT bizonytalan időpontú birtoklása. ;-)
A hozzászólást McMad módosította 2011.07.25. 16:30:03-kor
Pontszám: 4.92
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi küldetések
165. hozzászólás - 2011.07.25. 16:58:47
Megen érzékeny pontra tapintottam. Pont mint a "TP-t mindenért" ötletemmel. :-P
Értem én. A Játékosok többsége elégedett a játéka sebességével, stílusával, csak azzal nem, hogy mások erősebbek nála.
Ja és le a bizonytalansági tényezőkkel. Holnap ráérek = holnapra ide a HT-t. :-x
Illetve "Kikérem magamnak! Én nem vagyok építőrabszolga!" Dehonnem barátom. :-P

Visszatérve a Topictémához: LanMaffia doksija érdekes... (161. hozzászólás) A váza és az alapgondolatai tetszenek, de a részletek...
Az eredeti vázlatra (nyitótopic) szavaznék a kettő közül, mert nagyobb a célközönsége (kevés a nagy létszámú szövi).
Kieg.: ...de ha a kis szövik egyesítése a végső cél... ;-)
Viszont meríteni lehetne belőle. Nem mondom meg, hogy mikre esne a választásom. Olvasgassatok ti is.
A hozzászólást McMad módosította 2011.07.25. 17:03:15-kor
Pontszám: 6.18
népszerűPietrusFérfi
Végzetúr mester
843 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi küldetések
166. hozzászólás - 2011.07.25. 17:37:27 (Válasz McMad #165 hozzászólására.)
Még néhány gondolat a pc-s javaslatodhoz.
Azt azért el kell ismerned, hogy az "orrba-szájba" építgetés több erőfeszítést igényel, mint aktiválni a pc-t.
Értem én a szándékot, hogy biztosítsuk több lehetőséget a kisebb szövetségeknek a HT-hez jutáshoz, de szerintem nem ez lenne a módja. Megnéztem a V2-es helyzetet (lévén ott játszom). Jelenleg azok a szövetségek, akik birtokolják a ht, nagyjából minden fontosat már felépítették. A többi szövetségnek, akiknek még magas a ht-jük, van vissza még néhány fontos épületük. Szerintem a ht-s szövetségek összefognának, hogy aki az "alattuk" lévő legmagasabb ht-t birtokolja, arra dobálnák a csapásokat. Na mindegy, nem akarok többet írni a témában, de abban egyetértünk, hogy a pc jelenlegi formájában nem kéne erőltetni ezt a küldetést.

Elolvastam Lanmaffia doksiját, alapvetően tetszenek a leírt dolgok. Néhány apóság és célszám módosításával szerintem mehetne, esetleg 1-2 küldetést kéne újragondolni. A jutalmazás viszont határozottan tetszik. Az is kapna valamit, aki nem lépte meg a 2 szintet, de sokkal jobban megéri, ha lép 2 szintet. Ha nem is valósul meg, Miklóséknak is érdemes átolvasni, mert vannak benne jó ötletek
http://vegzetur.wikidot.com/ Itt minden végzeturas kérdésre megtalálod a választ!

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."
Pontszám: 7.21
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi küldetések
167. hozzászólás - 2011.07.25. 18:09:40 (Válasz Pietrus #166 hozzászólására.)
PC téma: Bezony van alapja a negatív "jövőkép" felvetésednek. Gyúrom még egy picinykét a témát...
... Magamban, hogy ne offoljak sokat. ;-)
Pontszám: 6.86
fórumozóPeacemakerFérfi
Végzetúr
86 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi küldetések
168. hozzászólás - 2011.07.25. 21:15:56
Nem rossz LanMaffia "kis" összegzése. Nagyon ajánlanám a fejlesztőknek.
A küldetések legtöbbje nagyon tetszetős és tényleg felforgatná az álló vizet. Ahol kellene ott meg a kisebb szövik miatt meg csak a célszám módosítása kell csak.
V3-Peacemaker Abydos Gate
Örökre a szívembe zárva 30-on Túliak!

GoGoGo Mindenki!!!
Pontszám: 5.98
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi küldetések
169. hozzászólás - 2011.07.25. 22:00:23 (Válasz Rjúku #163 hozzászólására.)
Áhh 3-4? Ne túlozz... Érdekes kérdés ez egy Légióstól. Kicsi szövi sem épít fel 10 szintet egy perc alatt, akkor nem lenne kicsi szövi. Ha kikötjük, hogy HT-t nem lehet. Bár ez meg visszacsap ránk. Másik küldetés meg a nagyoknak könnyebb kicsiknek nehezebb. A szövi alapításban meg úgyis jók vagytok, nem lesz ezzel gond.

Szerk: Azt sem hiszem, hogy a kisebb szövik elkezdenének ész nélkül összevissza építeni, csak azért, hogy ezt kipipálják, mert 1-2 hónap után teljes összevisszaság lenne náluk.
A hozzászólást PottomPanna módosította 2011.07.25. 22:03:11-kor
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 9.54
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi küldetések
170. hozzászólás - 2011.07.26. 01:04:25 (Válasz LanMaffia #161 hozzászólására.)
Idézet: LanMaffia - 2011.07.25. 14:50:31
8 oldal lett, szóval nem másolom be ide

Miklósnak legalább elküldted?
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 6.53
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi küldetések
171. hozzászólás - 2011.07.26. 06:15:51 (Válasz Ariel #170 hozzászólására.)
Gondoltam várok egy-két hozzászólást, véleményt

Itt szokás Miklóssal kommunikálni, fórumon, privátban?
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.00
kedvelt tagShutruk NahhunteNő
Végzetúr mester
559 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi küldetések
172. hozzászólás - 2011.07.26. 08:44:54 (Válasz LanMaffia #171 hozzászólására.)
Borzasztóan tetszik, amit írtál.
Ha rájössz, hogy Miklóssal hol lehet kommunikálni, igazán megoszthatnád velünk.
трамвай-инженер
Pontszám: 5.56
kedvelt tagPsychFérfi
Végzetúr mester
471 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi küldetések
173. hozzászólás - 2011.07.26. 08:47:59 (Válasz LanMaffia #171 hozzászólására.)
egészen tetszetős a dolog. Egy része azonban nagyon nem tetszik, mégpedig, hogy néhány küldetéssel a kis szövetségeket ellehetetleníted. Vagy mennek nagy szövetségbe, vagy nem tudják a küldetést megcsinálni. Szerintem sokan nem szeretnének váltani.
Arkhroth Croa'khyn - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 5.25
kedvelt tagTseby dr akulaFérfi
Végzetúr mester
799 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi küldetések
174. hozzászólás - 2011.07.26. 08:56:10 (Válasz LanMaffia #171 hozzászólására.)
Nyugodtan küldheted neki priviben, mert rohadt jó kis fejlesztési tervet raktál össze.
Ez tényleg egy olyan javaslat ami 30 megoldott küldi után se rutin lesz egy szövinek, hanem szórakozás, és érdekes kikapcsolódás!
Remélem a Mikinek sugó embereknek is megtetszik a terv és akkor már csak Baraty mester klaviaturavirtóuzításában bízhatunk, hogy minél előbb bekerül a játékba.
Esetleg az arányszámokon lehetne finomítani, a kisebb szövik kedvéért.
LanMaffia for President!
A hozzászólást Tseby dr akula módosította 2011.07.26. 08:57:24-kor
V3 : Tseby'dr akula

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.
Pontszám: 7.11
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi küldetések
175. hozzászólás - 2011.07.26. 09:42:20
Lan te időmilliomos vagy Term elolvastam, lenne pár észrevételem:
-V5-ön nincs torony és a konstrukció is 1/3-os
-Nem mindenki lop kiégett őskövet, attól, hogy neked van még legó józsiéknak nem lesz
-Az LGY hasonló tészta, nem mindenki áll be kihívásozni, és ha valaki nem lassítja be a karakterét "mesterségesen", akkor sajnos LGY hiány a normális, nem brutális többlet
-50 külditvel tutibiz,tos hogy nem fogják terhelni a szervert, mert akkor rég lennének további "sima" küldik is.
-Én sokallom benne az időfüggést. Legyél ott, és klikkelj...
-Nem gondoltál egyáltalán a kis taglétszámú, még ezerrel építkező szövetségekre
-Valamint figyelmen kívül hagytad, hogy a beragadsz pókok támogatása teljesen kerülendő az eddigiek alapján szövi küldikben

Ami nagyon tetszik:
-A küldik RND módon jönnek.
-Folymatos upgrade tárgyakban valaminek a függvényében
Pontszám: 7.51
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi küldetések
176. hozzászólás - 2011.07.26. 09:50:12 (Válasz Birka #175 hozzászólására.)
Aki megy előre és soha nem kihívásozik, viszont a kalandokat megcsinálja, EH-sként is 80-90, maximum 100. szinten elér oda, hogy már nem tud mit kezdeni a maradék LGY-vel. Állatcuccra nem költ annyit az ember, hogy az leamortizálja (1-2 kivételtől eltekintve, de ők nagyon kevesen vannak).
A másik, hogy akik egy szöviben kevesen vannak, kicsi a szövi, azok ne akarjanak azonnal szövetségi küldizni. Sok helyen van, hogy a kis szöviket (8-10 taggal) mindenbe bele kell rángatni, ez szerintem nem minden esetben igaz. Megvan a lehetőség, hogy 2-2 szövi összeálljon. Az, hogy ragaszkodnak a maguk 7-8 tagjához és nem akarnak egyesülni, ne legyen már az oka egy igazi nagy összefogásra vonatkozó terv megfúrásának. A kis szövi, ha marad kevés tagú, akkor lassabban csinálja majd a küldiket és ennyi, ha szeretnék gyorsabban, akkor összefognak még 1 szövivel.
Az egyetlen, hogy a V5-ön főleg kicsit módosítani kell 1-2 küldin a módosult szabályok miatt.
Pontszám: 8.26
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi küldetések
177. hozzászólás - 2011.07.26. 10:01:52 (Válasz Craslorg #176 hozzászólására.)
Cras, 110. szintre lépve (VF-esként) megvettem az LGY-s cuccokat, és megdöbbenve tapasztaltam, hogy egyetlen egy állat felszerelésre nincs LGY-m.
Igaz, hogy nincs kalandgömböm, és eldobálom a 2-3 kaland próbás kalandokat, valamint szériákat hagytam ki LGY-s cuccokban, és kőkemény hiányom van. (se kulcs se blöki felszerelés nem fér bele.)

Ennek alapján egy "HOBBI" játékos aki VF nélkül játszadozgat hogy érezheti magát? Értem én hogy vannak vadállat karakterek, akik úsznak az LGY-ben, de tuti hogy nem ez a "tömeg"...
Pontszám: 6.27
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi küldetések
178. hozzászólás - 2011.07.26. 10:10:23 (Válasz Birka #175 hozzászólására.)
- V5-ről sajnos nincs képem, de mivel a V5 módosított szabályokkal megy, így oda is módosított szabályokkal mehetne a rendszer.
- Úgy gondolom magasabb szinten a karakterek nagyon sok kővel ácsorognak, és eddig erről csak megerősítettek.
- LGY hasonlóan, többször olvastam itt panaszt arról hogy sok van, mint hogy nincsen. És a jutalmak között is igen komoly LGY mennyiségek vannak. És persze ott van a választás lehetősége is, vagy felszerelés, vagy építkezés.
- A küldetések önmagukban annyira nem terhelik a szervert, ha hozzá tudják kötni a szövetségekhez, így nem karakterenként kell folyamatot nyilván tartani
- Időfüggés kiküszöbölésére van a 2 napos minimális határ, 2 nap alatt azért be-be lépnek az emberek fél percre. A gyorsabb küldetések pedig áldozatot kívánnak. Atomkockáknak is legyen valami
- A kis létszámú még ezerrel építkező szövetségek idővel elérik azt a szintet, hogy bekapcsolódhassak a szövetségi küldetés rendszerbe, és rájönnek, hogy ha kevesen vannak sokkal nehezebben fog menni. Ezért gondoltam egy minimális 20-as taglétszámú szövetségre, példákban fel is hoztam párszor, illetve, hogy a 60-as szint az AF miatt szinte kötelező alapkövetelmény. Ebbe persze belefér hogy van pár 40+-os karakter, de azon a szinten még az építkezés jóval nehezebb. Ez is áldozat, vagy ez, vagy az. De véleményem szerint azon a szinten még elég sok új dologgal szembesülnek a játékosok, 80. szint felett pedig gyakorlatilag semmi nincs. Onnan ideális lehet a szövetségi küldetés, és a lényeg a szövetségin van, nem a csoporton. Szerintem.
- A pókokra találtam ki ezt a normál és kiérdemelt jutalom rendszert, de valljuk be, egy játékstílust ellehetetleníteni nem túl erkölcsös lépés, inkább jutalmazom duplán aki úgy játszik, ahogy én szeretném.

Persze a jutalmakban és célszámokban kellenek majd változtatások, próbáltam úgy belőni, hogy ne kelljen minden küldetés előtt szövetség-átlagszint/akármit számolgatni, inkább tudjanak haladni a nagyok gyorsabban, a kisebbek lassabban, ez az élet rendje.

Maga a rendszer sokáig tartó változatosságot szolgáltat, ugyanis az első sorozat rögtön igényel 20 napot, majd ebből kell jó párat, hogy lehessen komolyabb sorozatra menni. Kisebb változtatásokkal évekig húzhatja

*: Örülök hogy elolvastátok és véleményezitek
A hozzászólást LanMaffia módosította 2011.07.26. 10:11:09-kor
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.00
kedvelt tagTseby dr akulaFérfi
Végzetúr mester
799 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi küldetések
179. hozzászólás - 2011.07.26. 10:26:28 (Válasz Birka #175 hozzászólására.)
-Lan profilja alapján nincs jelen V5-ön gondolom ezért nem vette figyelembe.
-2 napod van a klikkelésre hogy részt vettél a küldiben, ez szerintem jobb megoldás mint Miki küldi felvételekor mindenki aki nem piros verziója, mert így tényleg az aktívak vesznek részt, és akár egy piros is befuthat küldi közben és nevezhet.
- az 50 küldi nem egyszerre fut, ha ez leterheli a szervert akkor szeró kuka...
- LGy és kiégett? kastélyépítéshez szerintem pont jól van belőve mert 10k LGY-t egy 10 tagú szövi fejenként 10 kalandból összedob, kiégett meg 10 tagnál a 100 5-ős kristályosító mellett a 2 szintlépéssel megvan, és vadászatkor is lehet találni, és már létezik AF képesség a lopás elleni védelemre.

a küldik meg:

1. 1. Sebezzetek ellenfeletekbe 500.000 ÉP-t!
Milyen ellenfél?? portya? epik? entitás? térkapu? bármi?
2. OK
3. Legyen a szövetség létszáma 35!
Ezt nem javaslom
4. Oldjátok ki legalább 50-szer a kreatív korlátot!
50 az nagyon sok, meg mivel a VU sehol se jelzi, meg van aki azt se tudja mi az, szerintem ez is felejtős
5. OK
6. Ok, igaz néhány szövinek durva lenne, 10-et csökkenteni kéne.
7. Ok
8. Hmmm szerintem ez rabszolgázáshoz vezetne, ezért inkább 2 ember 1 szintet, az belefér a normál játékba, és mivel random jönnek rákészülni se lehet.
9. V3-on a kivégzés szakit szinte senki se fejleszti, a normál világokon OK volna, de így.....
10. 28 aktív szövetségi tag kell hozzá, nem túl jó
11. OK
12. Ok
13. 1 misi kicsit soknak tűnik.
14. Ok
15. Érdekes küldi, de OK
16. OK
17. Ok, de kissé lassú, és mivel random a dolog így nem lehet rákészülni, ezért elég az 1x is sztem.
18. durva, de OK
19. OK
20. OK
21. OK
22. szövilétszámfüggő szám kell, egy 3 tagú szövinek durva volna.
23. Ok
24. OK, de ezt ugyse programozzák le, pedig jól lehetne vele taktikázni, meg ha kitudodna ki az akkor mindenki őt ütné
25. taglátszámfüggővé tenni
26. OK
27. Ok csizma nélkül
28. magas szinten röhejes, alacsony szinten és építőknek meg mission impossible
29. inkább legyen taglétszám (aki benyomta az itt vagyokot)x10
30. Ok, de inkább ahol 10-en vannak
31. 1 nap portyatilalom, jelezni kell hogy ha valaki mégis kivégez vkit, akkor ki az hogy jól le lehessen szidni.
32. OK
33. OK
34. OK, ez tetszik szivatós, de jó móka
35. Ok
36. magas kútnál folyamatosan változik a kútméret, mire kattintasz addigra nőtt már, szóval ez egy katt 1000x aztán majd csak bejön, nem tetszik
37. 500 itókát vedelni? alkesz szövik előnyben, de miért is ne.
38. megint vedelni.....
39. túl nagy aktívitást igényel
40. taglétszámfüggő legyen
41. van akiknek ez sok idő
42. sok a 300
43. mission impossible
44. van ahol senkinek sincs......alólam is kifogytak az aktív emberek pld.
45. Ok
46. Ok
47. Ok
48. 10k? sok lesz az, inkább költsetek el taglétszám x 100 KP-t a kincseskamrában.
49. szerintem leprogramozhatatlan, remélem
50. már ahol van 20 aktív ember....
51. 10 misi mannából? sok lesz az, kivéve 1-2 elit szövinek

A tervezet és a díjazás rohadt jó, de a küldiket át kell dolgozni.
A hozzászólást Tseby dr akula módosította 2011.07.26. 10:29:36-kor
V3 : Tseby'dr akula

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.
Pontszám: 8.27
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi küldetések
180. hozzászólás - 2011.07.26. 10:46:46 (Válasz Tseby dr akula #179 hozzászólására.)
1. Portya.
3. Célszám változhat
4. Ez egy jó kis küldetés szerintem, rabolni és fosztogatni kell egész nap
8. Az alacsonyabb szintű tagok itt gyorsan kisegíthetik a szövetséget. De itt igaz figyelni kell, hogy a küldetés elindításakor már benn lévő tagokra legyen csak érvényes.
9. hát fejlesszék ott is hallottam egyébként pár elvetemültről radikális szintekkel
10. Itt is változhat a szám
13. Lehet, ez is változhat persze, de be kell lőni egy 60. szintű és egy 160. szintű karakter közé valahogy
17. Direkt lassú, ne menjen már minden olyan gyorsan. A szavazatos pl. nagyon gyors.
22. Egy három tagú szövi inkább kis csoport, mint szövetség, ne kövezzetek meg érte.
24. Pedig milyen izgalmas lehetne
25. Vagy csökkenteni a célszámot. Lehet használni igazi követ is.
27. De ha csizma nincs, akkor meg alap pipa De ha nincs csizmád, akkor is pipa
28. Az aktívabb karakterek majd belehúznak Illetve tekinthetünk szövetségek közötti lebeszélést, persze legális keretek között.
29. Végül is, bár nem akarok létszámfüggővé tenni semmit, ha itt alkalmazzuk, a rabolt LÉ-nél is kéne, meg akkor már szinteket is figyelni.
30. Igen, nem árt csökkenteni, de 1-5 semmiképp se legyen.
31.
36. Csak akkor változik ha építesz LÉ-ből, ki kell számolni
39. Ilyen is kell néha, de lehet csökkenteni, de ez kifejezetten aktivitásos, megbeszélős. Este leülünk 10-en és gyúrjuk, mint az epikust.
40. Igen, csökkenteni kell valószínűleg.
41. És van akinek 1 nap se
42. Igaz
43. Csökkenteni kell, de ez a nehéz küldetések egyike.
44. Ezért van több ember egy szövetségben
48. Lehet csökkenteni, a lényeg hogy jó nagy szám legyen.
49. Megoldható
50. Igaz, csökkenteni kell
51. Felül gyorsabban megvan, alul lassabban. 90. szinten 270.000-et építek. Vagyunk még 10-en ilyenek... hm... csökkenteni kell valóban.

Köszi az észrevételeket, megy ez
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.00
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!