Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Szövetségi küldetések
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi küldetések
561. hozzászólás - 2011.10.04. 12:13:33 (Válasz Paco #560 hozzászólására.)
Mikor jön az euforikus sokkhatás?
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.37
kedvencPacoFérfi
Végzetúr mester
730 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi küldetések
562. hozzászólás - 2011.10.04. 12:26:13 (Válasz LanMaffia #561 hozzászólására.)
Nem tudom, de szólj nekem is, mert én is akarom.
V1 - Larz Con De Mort
Lehet, hogy valaki kedvel téged..., ám én nem az vagyok.
Pontszám: 6.66
népszerűKlarinétFérfi
Végzetúr mester
568 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi küldetések
563. hozzászólás - 2011.10.04. 12:41:06
Az egyéni jutalom tényleg nagyon karcsú ahhoz képest hogy a jelenlegi szintemen 60K TP-t kell összekaparnom a háromszoros jutalomhoz.
Nagyon is igazat adok annak aki reklamált emiatt elöttem. Marha sok eröforrást kell hogy eldurrantsunk a küldik teljesítéséhez ehhez képest az LE jutalom nudli,párat tolok rajta a speckós tulajomon.
Érdemes ezért tekerni??? Nem nagyon... A +3 szint a kastélyon hosszú távon okés de amúgy bazira nem tetszik az egyéni része a "jutalomnak".
Pontszám: 9.24
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi küldetések
564. hozzászólás - 2011.10.04. 13:00:50
Miért kell baromi sok erőforrást ellőni?

Ez nem egyéni küldetés. El kell osztani, az egyiket csinálja a szövi fele, a másikat a másik fele, megint másikat néhány tag, stb... Én se csinálok mindent a szöviben a küldi során. Mindenki azt csinálja, mit bevállal. Ha ő nem akar portyázni, akkor a kihívásos ideális, TP-t se kap érte. Ha valaki szerencsét fejleszt, akkor épít, stb...
Az egyéni küldi miatt meg nem kell előre rohanni. Ha pont teljesíted a 2 szintnyit, akkor semmit sem veszítesz, ha rögtön kezdődik a köv küldisor és ott megitn szerzel 2 szintnyi TP-t. Akkor "buksz" csak, ha 2.9 szintnyi TP-t szereztél és kész a küldisor. Akkor a 0.9 szintnyi TP ment a levesbe a jutalmak szempontjából. (Persze itt el lehet gondolkodni, hogy a szövi többi tagja miért nem várt meg?)
Semmivel se lőtt el nálunk jelentősen több erőforrást senki a küldikre. Mindenki bevállalt valamit, amit úgyis csinálna és azt tolta. Megosztottuk a melót.
Pontszám: 7.45
népszerűKlarinétFérfi
Végzetúr mester
568 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi küldetések
565. hozzászólás - 2011.10.04. 13:42:53 (Válasz Craslorg #564 hozzászólására.)
Hát speckó azért kell sokat mert a szövink igen csak aktív és a magasabb szintüeknek mint én is a 3x-os jutalomhoz 60 000 tp-t kell összeszedni a küldisorozat alatt. Ha nem lennék prémes és kényelmi funkciós vakaródzhatnék hogy honnan szedjek pp-t,csp-t és térkapu,pontot hogy meglegyen az elöírt tp mennyiség a maxos jutihoz.
Fenyegessem meg a kicsiket hogy ne merjenek szintet lépni majd (ne játszanak) amíg nekünk meg nem lesz a 60K tp?
Pár napja kezdtük a küldiket és már lassan megvan a 4. is ... A legnehezebbeket vettük elöre,nekünk bakfitty a teljesítésük viszont a "rövid" idö miatt nehéz összekaparni a rengeteg tp-t.
Így már érted? Mi nem hónapok alatt tudjuk le a küldiket...
_____________
mod: elírás javítása
A hozzászólást Klarinét módosította 2011.10.04. 16:01:20-kor
Pontszám: 8.11
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi küldetések
566. hozzászólás - 2011.10.04. 14:18:56 (Válasz Klarinét #565 hozzászólására.)
Idézet: Klarinét - 2011.10.04. 13:42:53
Hát speckó azért kell sokat mert a szövink igen csak aktív és a magasabb szintüeknek mint én is a 3x-os jutalomhoz 60 000 tp-t kell összeszedni a küldisorozat alatt.

Ezt nem igazán értem, mindenkinek az aktuális szintjének a függvényében van meghatározva az 1-2-3-szoros díj, nincs egyéb módosító. Az más dolog, hogy VF-esként pl nehezebb összeszedni, de nálunk VF-esek is megcsinálták az eltelt 1 hónap alatt.

Ha nem lennék prémes és kényelmi funkciós vakaródzhatnék hogy honnan szedjek pp-t tp és térkapupontot hogy meglegyen az elöírt tp mennyiség a maxos jutihoz.
Fenyegessem meg a kicsiket hogy ne merjenek szintet lépni majd (ne játszanak) amíg nekünk meg nem lesz a 60K tp?
Pár napja kezdtük a küldiket és már lassan megvan a 4. is ... A legnehezebbeket vettük elöre,nekünk bakfitty a teljesítésük viszont a "rövid" idö miatt nehéz összekaparni a rengeteg tp-t.
Így már érted? Mi nem hónapok alatt tudjuk le a küldiket...

Mi se hónapok alat tudjuk le, mint ahogy minden aktív szövi letudja 1 hónap alatt a küldisort. Az LE jutalom olyan, mintha végig +1-2-3% bónusszal vadászna az ember, kis bónusz, amit a bronz, ezüst, arany, stb bizgerék adnak. Nem kell a kicsiknek se leállni, mert nem attól függ, hogy kicsi vagy nem kicsi (ok, egy első szintű tag valóban hamarabb összeszedi a szükséges TP-t, mint egy 10. szintű tag, de 30-40. szinttől kezdve már nagyon kicsi a differencia.
Ezeket én nem érzem olyan nagy problémának (egyéni véleményem), mert azért szövi a szövi, hogy megbeszéljék a tagok egymás között a szövetségi dolgok menetét, közte a küldetéseket is
Pontszám: 7.45
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi küldetések
567. hozzászólás - 2011.10.04. 14:44:19 (Válasz Klarinét #565 hozzászólására.)
Csak 60K-át? Akkor az annyira nem magas szintűek szövetsége. Tessék belegondolni, hogy van akinek a 3* jutalomhoz 150-180K TP kell...VF-el tuti leányálom. (nem rólam van szó) de 10 AF pont egy 100-as, EH-s karinak 3 napi pp, meg csp, kb, maximum.
150 kp, meg, nah...a LÉ meg
Ezek a jutalmak télleg csak azért vannak, hogy "a semminél" valamivel több jusson. Meg persze a játékélmény, ami "felbecsülhetetlen" a nagy *****-t!!!
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 6.70
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi küldetések
568. hozzászólás - 2011.10.04. 14:49:17 (Válasz Craslorg #566 hozzászólására.)
Cras, te ezzel sose fogsz tudni azonosulni

V3-on az épülettel egyszerre kezdtünk:
Ahhoz, hogy az egyszeres jutalmat megkaphasd, 1 szintnyi TP-ből még 23536 TP-t kell szerezned.
Ahhoz, hogy a kétszeres jutalmat megkaphasd, 2 szintnyi TP-ből még 66547 TP-t kell szerezned.
Ahhoz, hogy a háromszoros jutalmat megkaphasd, 3 szintnyi TP-ből még 109558 TP-t kell szerezned.

Mind e mellé az uccso 1795 TP-hez 881105 LÉ-t termeltem.

Ha semmi mást nem csinálok, csak térkapuzok/küldizek, akkor is 109558 TP mellé ~38 millió lét termelek. Ha csak vadászok akkor ~15,3 milkát. Szerinted ennek alapján az egyéni jutalomként felmarkolható ~1 misi lé és 10 AFP mennyire "ösztönző" számomra?
A hozzászólást Birka módosította 2011.10.04. 14:50:38-kor
Pontszám: 7.52
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi küldetések
569. hozzászólás - 2011.10.04. 15:08:58 (Válasz Birka #568 hozzászólására.)
Ha ennyit termelsz, akkor Neked inkább elvenni kéne, nah az tuti ösztönző lenne a Számodra.
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 7.52
népszerűKlarinétFérfi
Végzetúr mester
568 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi küldetések
570. hozzászólás - 2011.10.04. 15:55:45 (Válasz Viszok009 #567 hozzászólására.)
Hát igen ez nézöpont kérdése mi a sok... Azt hozzáteszem hogy a V5-ön játszom és decemberben indítottam a karimat,ezalatt az idö alatt 72. szintre jutottam csak el. Nekem ez a tp is sok a jutalom miatt,az 1-2 x-s juti nekem nem elég még a 3x-st is keveslem. Bár ahogy Cras is említette ez csak egy kis bónusz,ha az ha nem ahhoz képest hogy mekkora aktivitást kell érte lenyomatni nagyon apró kis ösztönzés ha csúfolhatom ösztönzésnek az egyéneknek juttatott LE-t,kristálypontot és AF-pontot.
Pontszám: 9.25
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi küldetések
571. hozzászólás - 2011.10.04. 16:09:38
Hát ez a jutalom elég nevetséges. Mondjuk én még VF-esként is 4 szintet léptem a küldisor lenyomása alatt...
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 7.07
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi küldetések
572. hozzászólás - 2011.10.04. 16:26:40 (Válasz Birka #568 hozzászólására.)
Nyilván akkor nem csinálod, csinálja a szövid többi tagja. Rád meg majd csúnyán néznek... vagy nem Szövetség és szövetség is eltérő.
Pontszám: 8.30
kedvelt tagHypeFérfi
Végzetúr mester
264 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi küldetések
573. hozzászólás - 2011.10.10. 09:30:26
"Az egyéni jutalmat csak azok kaphatják meg, akik a küldetéssor elkezdésekor aktív szövetségi tagok voltak (beléptek az elmúlt egy hétben a játékba), és a küldetéssor teljesítése alatt a szövetséghez tartoztak, valamint elkezdéskor és teljesítéskor is a kastély legalább 25 szintje aktív volt számukra."

Tudja esetleg valaki, hogy egészen pontosan mit jelent a "küldetéssor elkezdésekor" a fenti mondatban? Többen érkeznek most a szövetségünkbe és azt szeretnénk elérni, hogy az éppen befejezendő küldetéssor limitjeit még ne emeljék meg, de az új küldisorból már ők is kapjanak jutalmat. Az én logikám szerint valahogy így nézne ez ki:
1, küldisor befejez, jutalom átvesz
2, új tagok belép
3, új küldisor első küldetése felvesz

Kérem erősítsen meg valaki, hogy ez így nyugszik!
--------- Jött hivatalos válasz:
Szia. Igen, az a lényeg, hogy amikor az űj küldit felveszitek, már bent legyenek a szöviben.

Kellemes játékot kíván a Végzetúr csapata!

Üdvözlettel:
Dikó István
Végzetúr játékvezető
info@vegzetur.hu
A hozzászólást Hype módosította 2011.10.10. 15:22:31-kor
Hype, v1
Pontszám: 5.73
fórumozóSuperEgo23Férfi
Végzetúr mester
1397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi küldetések
574. hozzászólás - 2011.10.10. 17:54:39
Egyébként valaki világosítson már meg, 3 féle szöviben vagyok 3 világon. Mindenhol mások a kritériumok egy egy feladathoz attól függően mennyi aktív tag volt. Na már most pl.: V5 vs v2 2 taggal voltunk többen V2 ön éppen aktívak s mégis több mint 100 kalandnyi a különbség, tehát jóval több erőforrást igényel. Most 2 azonos szintű kari viszont ugyanannyi jutalmat fog elvileg kapni?! Akkor hol az igazság? Elveszett félúton? Esetleg átsiklottam valami felett, s rosszul látom?
Két vállra fektetett, nincs több Hsz. Néha van.
Pontszám: 5.00
közkedveltGamer01Férfi
Végzetúr mester
461 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi küldetések
575. hozzászólás - 2011.10.10. 18:26:20 (Válasz SuperEgo23 #574 hozzászólására.)
Kiket számoltál aktívnak?
Idézet: SuperEgo23 - 2011.10.10. 17:54:39
V5 vs v2 2 taggal voltunk többen V2 ön éppen aktívak s mégis több mint 100 kalandnyi a különbség...

Aki piros, az nem számít bele, de mindenki más igen, ez alapján számold...
Mindenkire jut 20 kaland. Ha 100-a különbség akkor 3 tagot nem számoltál.
Pontszám: 9.00
kedvelt tagADZSI76Férfi
Végzetúr mester
764 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi küldetések
576. hozzászólás - 2011.10.10. 20:01:22 (Válasz Gamer01 #575 hozzászólására.)
Na ez kafa,asszem a katakomba huszárokat ha nem maradnak pirosak kénytelen leszek kirakni a szöviböl. Kicsit rosszul érint minket hogy az ö kalandrészüket is nekünk kell betolni.
Azok is beleszámítanak a küldibe akik katakombákban vannak? Eddig azt hittem hogy azokat nem számolja be.
Akkor egész pontosan csak a piros színüeket nem veszi figyelembe a progi a küldiknél?
Pontszám: 5.27
népszerűTgmasterFérfi
Végzetúr
56 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi küldetések
577. hozzászólás - 2011.10.17. 21:37:08
Nem világos számomra, hogy a térképkeresés szaki javítja-e a szinguláris anomália találás esélyét.
Pontszám: 7.97
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi küldetések
578. hozzászólás - 2011.10.17. 22:01:14 (Válasz Tgmaster #577 hozzászólására.)
Nem.
Pontszám: 7.46
népszerűMorzkodFérfi
Végzetúr mester
947 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi küldetések
579. hozzászólás - 2011.10.18. 10:33:44 (Válasz Tgmaster #577 hozzászólására.)
Idézet: Tgmaster - 2011.10.17. 21:37:08
Nem világos számomra, hogy a térképkeresés szaki javítja-e a szinguláris anomália találás esélyét.


Valakivel beszelgettunk errol, es arra jutottunk, hogy fix 2% lehet az esely, de nem ertettuk miert kell ezt titkolni.
(vadaszat helyes kvizzel, gyoztes portya, gyoztes kihivas jaccik)
A hozzászólást Morzkod módosította 2011.10.18. 15:15:50-kor
Kócos fórumaccountja.
Az "Azt nem értem, hogy a te értékeiddel egyáltalán hogy győzöl vadászatkor automatikusan?" karakter gazdája.
Pontszám: 6.28
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi küldetések
580. hozzászólás - 2011.10.18. 14:16:05 (Válasz Morzkod #579 hozzászólására.)
Vadászatnál meg helyes kvíz jáccik, nem?
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5.06
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!