Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Szövetségi küldetések
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi küldetések
201. hozzászólás - 2011.07.26. 21:24:34 (Válasz Craslorg #200 hozzászólására.)
OK ezt értem, lehet más funkció, de attól a szint még növekszik. Márpedig ha a szint növekszik akkor a leírás szerint az AF is növekszik 1%kal. A leírásban olyan nincs, hogy a 25. szintig jár majd csak az szintenkénti 1%.
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 4.27
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi küldetések
202. hozzászólás - 2011.07.26. 21:30:35 (Válasz BlackSheep77HUN #201 hozzászólására.)
Mivel nem is csak addig jár...
A vadászat erősítése van NEM LÉ fronton jelenleg, talán lesz így olyan aki a karakter erejét beáldozza afp-ért magas szinten, és hajlandó lesz vadászni.
Pontszám: 6.27
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi küldetések
203. hozzászólás - 2011.07.26. 21:36:31 (Válasz Birka #202 hozzászólására.)
Elolvastam az első oldalt és már világos!

Alap esetben az AF pontok úgye jól tudom, hogy a kapott TP után járnak?
A hozzászólást BlackSheep77HUN módosította 2011.07.26. 21:39:33-kor
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 6.18
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi küldetések
204. hozzászólás - 2011.07.26. 21:47:34 (Válasz BlackSheep77HUN #203 hozzászólására.)
Igen minden TP után jár afp, de vadászat után ezentúl több fog járni.
Pontszám: 6.27
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi küldetések
205. hozzászólás - 2011.07.26. 21:58:04 (Válasz Birka #204 hozzászólására.)
Köszönöm!
Így akkor a VF-Kompenzáció-Kastély trió verhetetlen lesz az EH-sok számár AF pontok terén
Persze az EH nem zárja ki a vadászatot, de aki EH-ra váltott az 99%-ban nem vadászik, mert csak vadászat nélkül tartható a VF TP aránya. Vagy ha vadászik akkor azt láthatatlanul teszi! A láthatatlan vadászatra meg nem jár az 1%/szint!
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 4.27
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi küldetések
206. hozzászólás - 2011.07.26. 23:42:31 (Válasz BlackSheep77HUN #205 hozzászólására.)
Dönthetsz, hogy vadászol is, és van sok AFP-d, vagy csak portyázol, és brutál LÉ/TP-d van.
Esetleg térkiforítózol, és kihasználod mind a 2 taktika előnyét?
Pontszám: 4.51
fórumozóClient85Férfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi küldetések
207. hozzászólás - 2011.07.27. 12:17:56 (Válasz Birka #206 hozzászólására.)
És mi van akkor, ha lesz egy másik épület, ami viszont a PP után járó TP-nél növeli meg az AFP-t??? Mert ennenk bizony úgy lenne értelme...
Így aki portyázik, az meg is kapná a megfelelő fejlődési lehetőséget minden téren (mert legalább nem csak ül a sok PP-n és hetente el megy vadászni, mint az sokan teszik, hanem játszik is ahogy kell... szerintem ennek így lenne csak értelme!)
Pontszám: 5.25
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi küldetések
208. hozzászólás - 2011.07.27. 12:43:25 (Válasz Client85 #207 hozzászólására.)
Térjünk rá vissza ha 100++ szintű leszel, és érteni fogod miért kell a vadászatot "ösztönözni"
Pontszám: 8.13
népszerűWarfokiFérfi
Végzetúr mester
286 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi küldetések
209. hozzászólás - 2011.07.27. 15:33:12
Kisebb módosításokkal a szövetségi fórumról bemásolt véleményem:

- Növeljétek meg a lélekkút méretét a küldetés felvételétől kezdve 5%-kal!
Ok, ez elmegy.

- Építsetek 10 szintet tetszőleges épületen! (Hatalom Tornyát is lehet)
Ergo csináljunk őrült HT versenyt. Még ha mi tudnánk is mást építeni, a KoD tuti hogy HT-t fog tolni ezalatt, így nekünk (és minden más top szövetségnek) is kell, ha nem akarunk (akarnak) lemaradni nagyon.

- Arassatok győzelmet 3 háborúban!
Ez az erős karakterek kivéreztetése hosszú távon a jelenlegi háborús rendszerrel. Nem véletlen nem divat háborúzni. (Vagy a másik megoldás meg nyilván az előre lebeszélt "háborúk".)

- Gyűjtsetek X szinguláris anomáliát! (a küldetés ideje alatt portyázással és vadászattal találhattok szinguláris anomáliát a térképdarabokhoz hasonlóan)
(X= taglétszám** x 5)
OK, ezzel nincs bajom.

- Győzzetek le 3 epikus szörnyet!
Ezzel sincs. Bár a kérdés, hogy a visszahívott is számít-e. (Nem olvastam végig az egész topikot, ha már van erre válasz valahol, akkor elnézést.)

- Aktiváljátok a Pusztítás Citadelláját 7 alkalommal!
Minek? Miért szívassunk bárkit is ilyen hülyeséggel? Ennek semmi értelme. Mondjuk a PC-nek amúgy sincs értelme. Arról nem is beszélve, hogy a friss/kicsi szövetségek innák meg a levét, hiszen őket lehet nyugodtan szívatni így, úgysem tudnak visszacsapni érte.

- Lépjetek szintet X alkalommal!
(X = taglétszám x 1)
Ha VF-ezek láthatatlanul, akkor kb. havonta-kéthavonta egyszer lépek szintet. Ha nem VF-ezek, akkor pedig megállok portyázni, akkor még ennél is lassabban fog menni. Szinthuszár pedig nem leszek, akkor inkább törlök a fenébe! Úgyis az a kap jobb jutalmat a koncepció szerint, aki lépi a szinteket a küldetések megcsinálása közben, minek ez is. Persze megoldható a dolog, ha felvesz minden szövi pár alacsonyabb szintű karaktert csak erre...

- Használjátok a manakonstrukciót X alkalommal!
(X = taglétszám x 3)
Amúgy is érdemes használni, szóval ez jöhet.

- Egyetlen napon menjetek el legalább X alkalommal vadászni!
(X = taglétszám x 50)
Jöhet.

- Győzzetek X kihívásban amit ti kezdeményeztek!)
(X = taglétszám x 10)
Jöhet szintén. Bár esetleg kiegészíteném, hogy a portya is számítson.
V3: Xarun
Pontszám: 8.58
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi küldetések
210. hozzászólás - 2011.07.27. 21:25:15 (Válasz Miklós #1 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2011.07.20. 14:09:03

A 10 küldetés:
- Építsetek 10 szintet tetszőleges épületen! (Hatalom Tornyát is lehet)
- Arassatok győzelmet 3 háborúban!
- Lépjetek szintet X alkalommal!
(X = taglétszám x 1)
- Egyetlen napon menjetek el legalább X alkalommal vadászni!
(X = taglétszám x 50)
** A taglétszám a küldetés felvételekor rögzített érték.


Nekem a fenti küldetésekhez lenne pár kérdésem abba a sorrendben ahogy következnek!

- Lesznek új vagy megújuló épületek, hogy teljesíteni lehessen kényszerű HT építés nélkül is?

- Az inaktív játékosok és szövetségek végre kikerülnek a játékból?

- Nem értem ennek a küldetésnek mi az értelme! Eleve a jutalomhoz minimum 2 szintet kell lépni. egy 20 tagú szövinél az X=20 a lépett szintek száma meg a jutalom miatt 40 lesz! Ami felvett még egy aggályos kérdést az a szabadság! Itt a nyár, nyaralunk, ne kelljen már ezért a küldetésért kirugdosni embereket. Javasolnám a más online játékoknál már bevált szabadság opció bevezetését. Addig meg a katakombákba szavazással küldött piros tagok ne számítsanak aktív tagnak. Persze lehet azt mondani, hogy több szintet is léphet egy tag, de azért maradjunk meg a realitás talaján! 100++ szinten 3 szint lépese mennyi idő is? Még VF nélkül is sok!

- Nem értem, hogy miért kell ráerőltetni a vadászatot azokra akik nem akarnak vadászni. 30-as taglétszámnál ez 1500 vadászatot jelent. Ha a szövetség fel EH-zik akkor nem is vadászik! Márpedig ha nem vadászik akkor 15 embernek kell helyettük is vadászni. Ez a 15 embernek nem gond viszont rengeteg plusz időt jelent a gép előtt! Itt jön be az amit már korábban is írtam. AZ EH-sra rákényszerítjük a vadászatot, nem gond, vadászik láthatatlanul, de mivel láthatatlanul vadászik nem kapja meg az 1% AF pont/szint szorzót. Tehát az EH kétszer van "büntetve" bele kényszerül a vadászatba ami rombolja az LE/TP arányát a VF-hez képest és még AF pont szorzót sem kap. Újra kéne gondolni a láthatatlan vadászat letiltását és legalább 0.5%-os szorzót adni érte. Vagy az EH-s tagok ebbe a küldetésbe ne számítsanak bele.
A hozzászólást BlackSheep77HUN módosította 2011.07.27. 21:30:53-kor
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 3.18
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi küldetések
211. hozzászólás - 2011.07.27. 22:58:05
Azokkal az inaktív tagokkal mi van akik csak koncizni lépnek be? Ők simán megtehetik, hogy küldetés felvételekor kilépnek, aztán vissza, nekik nem bukó a szerencse.

Amúgy meg nincs ráeröltetve senkire semmi. Ösztönözve vannak a dolgok. Ezt mindenkinek a szövetségén belül kell elintéznie. Amúgy meg mehet vadászni a vadász, portyázni meg a potyás, csak lépjenek közben szinteket.

EH-s tagok meg ne szoruljanak ki sehonnan sem ha kérhetem, mert jelentem vadászok ezerrel, portyázok kétezerrel, azért mert ez nem mindenkinek természetes még ne vagdalózzunk kiszorításokkal felelőtlenül. Köszöntem.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 9.55
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi küldetések
212. hozzászólás - 2011.07.28. 08:32:53 (Válasz PottomPanna #211 hozzászólására.)
Idézet: PottomPanna - 2011.07.27. 22:58:05

EH-s tagok meg ne szoruljanak ki sehonnan sem ha kérhetem, mert jelentem vadászok ezerrel, portyázok kétezerrel, azért mert ez nem mindenkinek természetes még ne vagdalózzunk kiszorításokkal felelőtlenül. Köszöntem.


Teljesen jogos! Javaslom a vadászos küldetést x50-ről mérsékelni x25-re vagy 30ra! És egy új küldetést is betenni.
- Szerezzetek X LE-t portyából!
(X = taglétszám x ....)

Így azokban a szövetségekben ahol sokan EH-n vannak a vadászos küldetés miatt nem nehezedik akkora teher a vadászókra. Viszont az EH-s is ki tudná venni a részét a saját specializációjának megfelelően a küldetés sorból.
A hozzászólást BlackSheep77HUN módosította 2011.07.28. 08:33:09-kor
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 3.18
kedvencSentinel78Nő
Végzetúr tanonc
43 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi küldetések
213. hozzászólás - 2011.07.28. 11:14:17
Nekem van ehhez 1 észrevételem.
Vannak kis szövetségek is a játékban , ahol egyenlőre pl. nem tudnak epikust ölni. Lehessen olyan pótküldetés , amire ezeket lecserélhetnék..
Blanche - V5
Sylah / Dr. Avi Agra - V4
Pontszám: 8.13
kedvelt tagTihaFérfi
Végzetúr mester
526 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi küldetések
214. hozzászólás - 2011.07.28. 12:47:07
jutalmazás?
Nem olvastam el minden bejegyzést, de nem ártana, ha lehetne szerezni egyénileg LGY-t más módon is, mert a kalandok borzasztóan idegesítőek, és magas szinten el is vannak szállva.

De persze ez csak az én véleményem.
Graham Treefrog - Azúr Légió
____________________________________________ Ha ettől érzed magad valakinek, nyomj egy 1-est ide:
Pontszám: 8.01
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi küldetések
215. hozzászólás - 2011.07.28. 12:55:40
Kész a kastély, mikor jönnek a küldetések?

Azok a kis szövetségek először jussanak el oda, hogy tudnak epikust ölni. Lehet ez csúnya, de van a játéknak egy menete, egy útja, amit végig kell járni ahhoz, hogy bizonyos dolgokat megkaphass.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 9.69
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi küldetések
216. hozzászólás - 2011.07.28. 12:55:49 (Válasz Tiha #214 hozzászólására.)
Nincs az elszállva. Nekem Soullal kellene tartani a lépést az átlag miatt, illetve mivel kevesen vagyunk és néha elé kerülök, róla mintázzák az extrém eredményeket, de átlag 100 alatti kristálypontból megvan. Amúgy kihívással is lehet szerezni LGY-t.
Pontszám: 7.40
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3351 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi küldetések
217. hozzászólás - 2011.07.28. 13:16:01 (Válasz Craslorg #216 hozzászólására.)
Kihívással?
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.01
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi küldetések
218. hozzászólás - 2011.07.28. 13:22:33 (Válasz Craslorg #216 hozzászólására.)
Kristálypont az a lélekgyémánt, Mester.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 9.55
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi küldetések
219. hozzászólás - 2011.07.28. 13:33:47 (Válasz Tiha #214 hozzászólására.)
Nagyon jó ötlet!
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 4.26
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi küldetések
220. hozzászólás - 2011.07.28. 14:00:58 (Válasz PottomPanna #218 hozzászólására.)
Szerintem a kalandpróbákra kristálypontot költök
Pontszám: 7.40
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője