Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: világ3
népszerűtlenSir NyFérfi
Végzetúr mester
846 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
41. hozzászólás - 2008.11.14. 17:45:50 (Válasz Miklós #36 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2008.11.13. 23:00:56


Sir Ny, csak egy technikai tanács: láttam, hogy a topicban levő több hozzászólásod számos játékosnak nem nyerte el a tetszését, mert gyenge pontszámot kaptál tőlük. Erre mindenkinek érdemes odafigyelnie, mert ha nagyon sok olyan postot ír, amit lepontoznak, akkor egy idő után olyan alacsony pontszáma lesz, hogy a hozzászólásai sok ember számára meg sem fognak jelenni... ezért figyeljetek oda arra is, mit gondolnak mások arról, amit írtok, és ha látszik, hogy egy vita vesztő ágába kerültél, akkor ne erőltesd a dolgot (témától függetlenül).

De ha nem tűzdelem tele őket sértő melléknevekkel, akkor bár látják, de nem válaszolnak nekem.
A békéért háborúzni olyan, mint a szüzességért szeretkezni!
Pontszám: 2.72
népszerűtlenSir NyFérfi
Végzetúr mester
846 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
42. hozzászólás - 2008.11.14. 17:48:52 (Válasz Crimson #35 hozzászólására.)
Idézet: Crimson - 2008.11.13. 21:50:42
Bocs, a járdát az adódból építik, természetesen nem sétálsz rajta ingyen:)
Jólvan na, akkor egy külfődi járdán. Nekik nem fizetsz.
A békéért háborúzni olyan, mint a szüzességért szeretkezni!
Pontszám: 2.72
kedvelt tagHauer92Férfi
Végzetúr mester
362 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
43. hozzászólás - 2008.11.15. 14:54:31 (Válasz Miklós #1 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2008.11.09. 23:16:39


A 3. világot valamivel később fogjuk indítani (talán 2 hónap), viszont ott szeretnénk egy kicsit más szabályokat. Az egyik lehetőség az volt, hogy még "hardcore"-bb legyen a világ (lehessen 15% alatt is támadni, több LE-t lehessen zsákmányolni meg hasonlók), a másik lehetőség, hogy egy olyan világ legyen, amely inkább a békésen épitkező játékosokat preferálja.



nos ebből engem csak a 15%-os szabály eltörlése aggaszt hiszen ha ezt eltörlik akkor akár 10 ÉP-nél is megtámadhatnak és valószínüleg vesztek és még ha nem is veszítek vele semmit de ettől függetlenül elég nagy szívás lenne ha ilyeneken mennének el háborúk meg emiatt szinte lehetetlen lenne portyázni a kisebb-gyengébb kariknak
már megint minek írok nem tudom:)
v1:ALFA-Tyrant(anno)
v2:Aragorn-Atilla király utódai(anno)
v2: Elrond-Atilla király utódai
v3:Hauer-Hajnalpajzs
"v4:Hauer-Hegylakók"
"v4:Pszihokacsa-Csak simán Torony"
Pontszám: 6
népszerűCavalornFérfi
Végzetúr mester
472 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
44. hozzászólás - 2008.11.23. 16:56:56 (Válasz Awenhai #39 hozzászólására.)
Pedig sajnos, egy ilyen játékban , akik pézt költenek rá, MINDÍG erősebbek lesznek. Pont.
Vegyük a te verziódat: Mindenkinél ott figyel a(z alapból prémium) felszerelés, és hiába kapok több CSP-t, ha a random miatt, ami ugyanolyan felszerelésben lévő embereknél igen jelentősen fennáll, a csatáim 50%-át elbukom.

A játék igenis ingyenes. Akkor lesz fizetős, ha pénzbefizetés nélkül be sem tudsz logolni.
És akárhogy csavarjátok/fordítjátok ki az "ingyenes" szót, a játék akkor is ingyenes.
/ Még írta itt valaki, hogy aki pénzt fizet be, az csaló. Egy szó : LOL ! /
Pontszám: 8.50
közellenségBeni17Férfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
45. hozzászólás - 2008.11.23. 21:11:41 (Válasz cirip #2 hozzászólására.)
Hello szerintem jó ahogy az 1. és a 2. világ van és szerintem a 3. is legyen ugyan ilyen!:) De kb mikor lenne 3. világ?
Pontszám: 2.33
kedvelt tagcsati777Férfi
Végzetúr mester
830 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
46. hozzászólás - 2008.11.24. 09:17:20 (Válasz Beni17 #45 hozzászólására.)
A 3. világ pont annak szólna, aki szerint NEM jó a másik két világ úgy, ahogy van!
Pontszám: 8.50
kedvelt tagmastervFérfi
Végzetúr mester
687 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
47. hozzászólás - 2008.11.24. 10:15:24
Kedves Sir Ny!
Elolvastam a hozzászólásaidat,és arra jutottam,hogy kevés élettapasztalattal rendelkezel.(vagy nagyon irigy vagy...)Hogy miért? Mert nem vagy képes felfogni,hogy semmi sincs ingyen!Jelen esetben pénzbe kerül a szerver fenn- és karbantartása,pénzbe kerül a programozókat és fejlesztőket fizetni,mint ahogy ezt már mások is elmondták előttem. Amennyiben nem térül meg a fenntartás,vége a játéknak,villany lekapcs,por száll a szerverre.Olyan nehéz azt felfogni,hogy valakinek muszály fizetnie a játékért,hogy egyáltalán folytatódhasson? Mi,a prémiumosok és őskő-felhasználók vagyunk azok,akik miatt a hozzád hasonlóan gondolkodó,mindent ingyen akaró játékosok is játszhatnak.Akkor hadd ne legyen már bűn,hogy mi a támogatásunkért kapunk ellenszolgáltatást is!
Szinházban sem kapsz az ingyenjegyre saját díszpáholyt(ha már ennyire szereted a hasonlatokat)!
Ez a valóság,fogadd el.Légy hálás a Beholdernek,hogy játszhatsz ingyen is,és ne emeld fel a hangod azok ellen,akik ezt lehetővé teszik! Van egy örökbecsű mondás nálunk a rendőrségen,amit ajánlok figyelmedbe: ha nem tetszik,le lehet szerelni,van helyetted jelentkező bőven!
Elnézést,ha kicsit durvának tünik a hangnem,de nem szeretem,ha érdemtelenek ócsárolnak olyat,aki/ami nem érdemli meg.

U.I.:Kicsit álszent dolognak tartom,amit művelsz,hiszen karaktered szövetségében is van prémiumos versenyző.Nekik miért nem mondod el hogy mekkora aljas szemetek,amiért használják az előnyüket?Miért vagy velük,ha midenki csal,aki kövezik?Vagy ez csak azokra vonatkozik,akik ellened használják...?
A "Pokrócozás Királya" személyesen!
(A név márkavédett, köszönet érte Ösvényjárónak)
Pontszám: 8.40
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3352 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
48. hozzászólás - 2008.11.24. 16:25:39
nekem is lenne egy javaslat-félém, bár nem feltétlenül a 3. világba. Szóval olyan lenne hogy az építkező játékosokat segíteni kicsit pl. Arra gondolok hogyha elmegy valaki vadászni, ne csak LÉt lehessen meg TPt, hanem kis eséllyel valami tárgyat is. Úgy mint az őskövet. Mert így kicsit uncsi még mindig. Vagy lenne olyan hogy ne tárgyakat mégse, mert arra ott a térkapu, hanem mondjuk egy üccsit ami megnöveli 3-4el valamelyik tulajdonságot egy bizonyos ideig. És ilyennel ugye utánna lehetne operálni is, megint lennének plusz taktikák is:) pl lehetne raktározni háborúra meg ilyesmi:) Meg ugye lehetne találni +50-80 ÉPs löttyöt is, ami arra lenne jó hogy ideiglenesen 1 portya erejéig kijöjjön valaki 15%ból. Meg mondjuk lehetne találni valami dobótőr félét is, amit akkor lehetne betenni ha nincs VPd varázsolni, és akkor ezt dobnád el varázslat helyett. Nem sebezne annyit, de ez is lenne valami:) Meg pl lehetne olyan hogy fenőkő, ami felerősíti a következő támadásra a fegyvert egy kicsivel. Meg ilyesmi apróságok. Nem tudom mennyire lenne bonyolult leprogramozni, nem tudom mennyire hagytatok helyet ilyen pluszoknak, de szerintem nem lenne olyan hülyeség. Bár azt sem akarom hogy túlbonyolult legyen. Mint a HKK ugye, öcséméknek szerintem soha nem fogom tudni megmagyarázni miért pusztul el a szörnye 1 varázslatomtól csak úgy, meg miért van 1 lapon 6 különböző jelző:D
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.33
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
49. hozzászólás - 2008.11.24. 18:29:25 (Válasz masterv #47 hozzászólására.)
Szervusztok!

Idézet: masterv - 2008.11.24. 10:15:24
Kedves Sir Ny!
Elolvastam a hozzászólásaidat,és arra jutottam,hogy kevés élettapasztalattal rendelkezel.(vagy nagyon irigy vagy...)Hogy miért? Mert nem vagy képes felfogni,hogy semmi sincs ingyen!Jelen esetben pénzbe kerül a szerver fenn- és karbantartása,pénzbe kerül a programozókat és fejlesztőket fizetni,mint ahogy ezt már mások is elmondták előttem. Amennyiben nem térül meg a fenntartás,vége a játéknak,villany lekapcs,por száll a szerverre.Olyan nehéz azt felfogni,hogy valakinek muszály fizetnie a játékért,hogy egyáltalán folytatódhasson? Mi,a prémiumosok és őskő-felhasználók vagyunk azok,akik miatt a hozzád hasonlóan gondolkodó,mindent ingyen akaró játékosok is játszhatnak.Akkor hadd ne legyen már bűn,hogy mi a támogatásunkért kapunk ellenszolgáltatást is!
Szinházban sem kapsz az ingyenjegyre saját díszpáholyt(ha már ennyire szereted a hasonlatokat)!
Ez a valóság,fogadd el.Légy hálás a Beholdernek,hogy játszhatsz ingyen is,és ne emeld fel a hangod azok ellen,akik ezt lehetővé teszik! Van egy örökbecsű mondás nálunk a rendőrségen,amit ajánlok figyelmedbe: ha nem tetszik,le lehet szerelni,van helyetted jelentkező bőven!
Elnézést,ha kicsit durvának tünik a hangnem,de nem szeretem,ha érdemtelenek ócsárolnak olyat,aki/ami nem érdemli meg.

U.I.:Kicsit álszent dolognak tartom,amit művelsz,hiszen karaktered szövetségében is van prémiumos versenyző.Nekik miért nem mondod el hogy mekkora aljas szemetek,amiért használják az előnyüket?Miért vagy velük,ha midenki csal,aki kövezik?Vagy ez csak azokra vonatkozik,akik ellened használják...?


Masterv: Az előnnyel, amit fizetéssel szerzel, nem lenne semmi gond... ha valamilyen nehezítéssel (például két szinttel később, és őskövenként +100 LE-ért, avagy más módon, de ingyenes karaktereknek is elérhetően) az ingyenes kari is megvehetné a Trollagyart, vagy a Villámcsapást, vagy bármi mást.

Az ilyen kvázi-ingyenes játékoknál, amelyeket Magyarországon leginkább egy bizonyos német cég ajánlgat, minden lehetőség elérhető ingyenesen is. Igaz, hogy pénzért lehet venni bónuszokat anyagtermeléshez, kereskedelemhez, harchoz... egyszóval bármihez, ami a játékban szerepel.
A Végzetúrban nincs ilyen, nincs elméleti egyenlőség. A ponthalmozódási különbség jogos, nem zavaró. Hogy több pontot is kaptok a vadászatra, legyen. A gond azzal van, hogy használható tárgyak csak őskőért kaphatók, a nem őskövesek három szinttel gyengébbek, ha az azonos szintet nézzük. Az előbb írt módosítással a prémiumosok előnye nem veszne el, de nem lehetne morogni az elérhetetlen tárgyak miatt.
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 5.40
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3352 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
50. hozzászólás - 2008.11.24. 19:05:42
én is támogatnám ezt a dolgot hogy akik nem őskövesek is vehessék meg a prémium tárgyakat 2 szinttel később, vagy drágábban. De az is igaz hogy minden szinten van sima fegyver is, és azok sem rosszak. Csak drágábbak ahogy észrevettem.
Ha meg a Gameforgeról meg az Ogameről beszéltél, hát nekem az sem korrekt. A legtisztábbnak azt érzem ha pénzért csak kényelmi szolgáltatást kapsz. De ez meg nem annyira "közönségcsalogató", szóval értem a fejlesztőket is. Az előző hozzászólásomban leírtak lehet kicsit kompenzálnák a dolgokat... de lehet nem:)
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 5
népszerűtlenSir NyFérfi
Végzetúr mester
846 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
51. hozzászólás - 2008.11.24. 19:07:48 (Válasz masterv #47 hozzászólására.)
Idézet: masterv - 2008.11.24. 10:15:24
Kedves Sir Ny!
Elolvastam a hozzászólásaidat,és arra jutottam,hogy kevés élettapasztalattal rendelkezel.(vagy nagyon irigy vagy...)Hogy miért? Mert nem vagy képes felfogni,hogy semmi sincs ingyen!
az lehet hogy nagyon kevés élettapasztalattal rendelkezem, 13 évesen neked sem lehetett túl sok. viszont te nagyon rosszindulatú vagy.
és csomó minden ingyen van. például a google.
A békéért háborúzni olyan, mint a szüzességért szeretkezni!
Pontszám: 1.40
népszerűtlenSir NyFérfi
Végzetúr mester
846 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
52. hozzászólás - 2008.11.24. 19:09:04 (Válasz masterv #47 hozzászólására.)
Idézet: masterv - 2008.11.24. 10:15:24


U.I.:Kicsit álszent dolognak tartom,amit művelsz,hiszen karaktered szövetségében is van prémiumos versenyző.Nekik miért nem mondod el hogy mekkora aljas szemetek,amiért használják az előnyüket?Miért vagy velük,ha midenki csal,aki kövezik?Vagy ez csak azokra vonatkozik,akik ellened használják...?

nekem? honnan tudod hogy ki a karakterem?
A békéért háborúzni olyan, mint a szüzességért szeretkezni!
Pontszám: 2
irritálóMazleeFérfi
Végzetúr mester
400 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
53. hozzászólás - 2008.11.24. 19:12:55 (Válasz Sir Ny #51 hozzászólására.)
a google cégeknek fizetős...
Mazlee - Azúr Légió
Pontszám: 8.33
népszerűtlenSir NyFérfi
Végzetúr mester
846 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
54. hozzászólás - 2008.11.24. 19:12:58 (Válasz LanMaffia #50 hozzászólására.)
Idézet: LanMaffia - 2008.11.24. 19:05:42
én is támogatnám ezt a dolgot hogy akik nem őskövesek is vehessék meg a prémium tárgyakat 2 szinttel később, vagy drágábban. De az is igaz hogy minden szinten van sima fegyver is, és azok sem rosszak. Csak drágábbak ahogy észrevettem.
Ha meg a Gameforgeról meg az Ogameről beszéltél, hát nekem az sem korrekt. A legtisztábbnak azt érzem ha pénzért csak kényelmi szolgáltatást kapsz. De ez meg nem annyira "közönségcsalogató", szóval értem a fejlesztőket is. Az előző hozzászólásomban leírtak lehet kicsit kompenzálnák a dolgokat... de lehet nem:)

gameforge meg ogame... lol

de ez a rendszer nem jöhet létre, mert: "Őki,a prémiumosok és őskő-felhasználók vannak azok,akik miatt a hozzád hasonlóan gondolkodó,mindent ingyen akaró játékosok is játszhatnak.Akkor hadd ne legyen már bűn,hogy ők a támogatásunkért kapnak ellenszolgáltatást is!"
A békéért háborúzni olyan, mint a szüzességért szeretkezni!
Pontszám: 3.60
népszerűtlenSir NyFérfi
Végzetúr mester
846 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
55. hozzászólás - 2008.11.24. 19:15:43 (Válasz Mazlee #53 hozzászólására.)
Idézet: Mazlee - 2008.11.24. 19:12:55
a google cégeknek fizetős...

"Mert nem vagy képes felfogni,hogy semmi sincs ingyen!""Jelen esetben pénzbe kerül a szerver fenn- és karbantartása,pénzbe kerül a programozókat és fejlesztőket fizetni,mint ahogy ezt már mások is elmondták előttem."
nem, a google-nél nem fizethetnek a cégek, nekünk kell érte fizetni, mert mi használjuk, és semmit nem kaphatunk ingyé, és a google az olyan szegény, hogy az utolsó csepp forintunkat is ellopja, nem ám hogy ingyen adna bármit is!
A békéért háborúzni olyan, mint a szüzességért szeretkezni!
Pontszám: 3.17
fórumozóVorianFérfi
Végzetúr
79 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
56. hozzászólás - 2008.11.24. 21:16:36
Én nem mondanám magam ingyenélőnek, hiszen már kb. 3000 Ft-tal járultam hozzá a játék fenntartásához (nem sok, és közel sem elég, de egy csepp a tengerben), viszont arra nincs keretem, hogy az egyre dráguló, és megújuló prémiumos tárgyakat megvegyem. Persze, ha okos, és előrelátó vagyok, akkor a játék kezdetekor rááldozok 5k-t, és akkor van 350 őskövem, abból lehetne gazdálkodni, de honnan kellett volna tudom, hogy ez ennyire számít, illetve, hogy tetszeni fog a játék (mert nekem nagyon is tetszik!). Viszont a prémiumos tárgyakkal felszerelkezett, agyonturbózott játékosokkal szemben esélyem sincs, ami nagyban rontja a játékélményt. A játék valóban ingyenes, és elvben nincs bajom a fizető játékosoknak nyújtott előnyökkel sem, de az, hogy ez ekkora mértékű legyen, illetve, hogy ezt az előnyt képtelenség behozni, az már néha engem is rendkívüli mértékben elszomorít. De nem adom fel, játszom tovább, és próbálom kihozni a maximumot a karakteremből. Az általánosítás pedig gyűlölöm, és ilyen érveket nem is túl tanácsos/hatásos felhozni, masterv.
V2 Mephistopheles
Pontszám: 6.17
kedvelt tagmastervFérfi
Végzetúr mester
687 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
57. hozzászólás - 2008.11.25. 07:57:19
Sziasztok!

Ez a szájkarate az ingyenessé tételről egy meddő vita.Gyakorlatilag minden online játék tetemes előnyt ad azoknak,akik fizetős verzióban játszanak.Csak pár példa: travian(gyorsépítés,+10% minden erőre,szabad nyersanyagelosztás), bitefight (tápos tárgyak,plusz erő a karakternek), X-box live(bónusz tartalmak minden egyes játékhoz,letöltések,online játékmódok).Azért mert lehetővé teszik magát a játékot.
Előzőleg elmondtam,hogy mi köze van a fizetésnek a játék fennmaradásához. Ehhez csak annyit fűznék még hozzá,hogy aki az ingyenesség mellett kardoskodik,az gyakorlatilag le akarja vágni az aranytojást tojó tyúkot.Mert ugye támogatás nélkül nincs játék.Se prémium,se sima.
Az pedig,hogy néhány szinttel később lehessen a korábban fizetős tartalmat ingyen begyűjteni,megint csak oda vezetne,hogy csökkenne a támogatás:minek költsünk rá őskövet,ha 2 szint múlva anélkül is megvan? Nem,ez nem megoldás.

Mindenki a saját jól felfogott módszere mellett próbálja meg kihozni a maximumot a karakteréből.Élvezze a játékot a saját lehetőségei szerint.ÉS gondolja végig a javaslata következményeit is,mielőtt megszólal!
És legfőképpen köszönje meg Miklósnak és társainak a lehetőséget,hogy itt lehet,ingyen és bérmentve,egy remek játék felhasználójaként.Ez a megoldás!Élvezzétek a játékot,úgy,ahogy van!
A "Pokrócozás Királya" személyesen!
(A név márkavédett, köszönet érte Ösvényjárónak)
Pontszám: 8.25
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
58. hozzászólás - 2008.11.25. 11:44:26
Sose értettem, hogy egyes online játékokban miért kell erőltetni a Lego/Simcity üzemmódot??? Játszon offline játékkal aki nem szereti az interakciót.

Természetesen a Végzetúr az egyik nagy előnye konkurenseivel szemben, hogy nem kell 24/24-ben előtte ülni, így a passzív embereknek is lehetőséget lehet adni a felzárkózásra.

Milyen ötletekkel lehetne a kevésbé harcos játékosokat támogatva indítani egy világot?

Olyan célokat adva a játékosoknak, amik a versenyszellemet továbbra is kiemelik, de nem harci alapokon mennek. Amennyiben nem csak az a májer, aki szarráveri a másikat, úgy a „békés” utat többen fogják választani.
Vannak erre drasztikus megoldások, nézzünk párat:

Új csatatípusok:
-Bárdpárbaj (Olyan csatalehetőség, ahol a harci skillek negatívan érintik a csata kimenetelét pl..) És a nyertes „Bárd” a jobb produkcióér hálából Le-t kap. (Zeneszerszámok, portyázás pontból zenecsata stb…)
-Jógacsata/türelempróba (minél régebben támadó/portyázó, de ennek ellenére minél kevesebb portya és vadászat ponttal rendelkező végzetúr nyer …)
-Elmecsata (manapont és megválaszolt kvízkérdések arányában nyer az ellenfél)

Új skillek:
-Reflect damage (tüskésbőr stb..)
-Manazavar (annál többet sebez minél több mana hiányzik az ellenfélnek arányaiban..) Ha hiányzik 90% akkor az alapképlet 90%-ást sebzi pl..
-Critikal skillek… 30% hp alatt drasztikusan növelik a védelmet/támadást stb…
-Csapda/rejtőzködés/éberség skillek – Itt nem sebző csapdákra gondolok, hanem illuziókra, melyeknek bedőlve elmenekül a támadó, ugyan ez a rejtőzködés, éberség esetén egyszerűen elmarad a csata, mert elmenekül időben a támadott… Minden esetben természetesen megmaradna a portya pont, de a támadott 5 percig nem lenne újból támadható, és a -10% mászna bele az 1 órás felfrissülésbe a támadónál…

Extrém idomíthatósági lehetőségek…
-Építés segítő szörnyek, bárdokat segítő csacsogó madárkák, Manaregent segítő, vagy vajákos állatkák stbstbstb… (Így lenne értelme a több szörnynek mellékesen…)

Meg a ki tudja még mi, ezek csak úgy hirtelen jutottak az eszembe…
Természetesen ezeket le kell programozni, és valamelyest bonyolítják a játék menetét, ezzel a sokszínűségét is…
Pontszám: 7.07
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
59. hozzászólás - 2008.11.25. 14:16:25
Szervusztok!

Masterv: Az általad leírt játékok úgy vannak kitalálva, hogy mindenki elérhet minden építményt, minden egységet... csak az idő a lényeges. A bónuszok nagy előnyt jelentenek, de inkább kapjon egy prémiumos -mondjuk- öt szintenként +1 sebzést, mint egy mások által elérhetetlen, és medveerős tárgyat. A bónusz ugyanis az általad említett játékokban is időre megy, ha lejár, elveszted... de itt megveszed mondjuk a Trollagyart, aztán használod tovább nem prémiumosként is.
Tehát előnyösebb lenne, ha a prémium adna bónuszokat, és az ősköves tárgyakat a szintjük előtt lehetne megvenni őskőért, két szinttel a valódi szint előtt a mostani őskőért, egy szinttel a valódi előtt 40%-nyi őskőért (pl. 25 őskő helyett 10-ért), és a szinten őskő nélkül. A kereskedelem erre normál szabályok mellett ráépülhet.

Így megérné folyamatosan prémiumosnak lenni, mert azért bizony sok kicsi sokra megy, és nem lenne az ingyen játszóknak sem az a kellemetlen érzésük, hogy az ingyenes játék bizony nem ingyenes. És, mint mondtam, például a több CsP-t nem is kárhoztattam, az jogos, ha fizettél érte. Azt nem érzem jogosnak, hogy állatfelszerelést például csak őskőért vehetsz... tehát ez is egy olyan táp, ami nehezen behozható... viszont hasznosabb lenne, ha nem a viselhető tárgyakon látszana a prémiumosság, hanem egyéb, akár kényelmi funkciókon.

Az sem zavarna, hogy a prémiumosok állatai gyorsabban gyógyulnának, mint az ingyeneseké, mondjuk 20 perc elég lenne a gyógyulásukra... A lélekkút kisütése megmaradhat nekik, az is egy brutális táp, de még elfogadható. Kezded már érteni? Nem azt mondom, hogy a fizetősöknek ne legyen előnyük, hanem azt, hogy az elérhető eszközöket mindenkinek legyen módja használni, csak a prémiumosok tudják kicsit jobban alkalmazni.
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 5.71
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
60. hozzászólás - 2008.11.25. 14:41:14
A donate rendszer mindig relative... A jo oreg MMORPG vilagok mutattak be igazan, hogy mekkora kulonbsegek vannak a kulonbozo donate rendszerek kozt.
A havidijjas fizetos jatekok pl ugy kezdik, hogy nem is jatszhatsz donate nelkul, lassuk be amagyra piacon nem igazan eletkepes.
A penzert kaphato bonuszos gamekben van a kaphato extras, a hamarabb megkaphato targyas, es a mindenkinek elerheto, de jelentos ido nyreeseggel jaro donate.

Termeszetesen elfelejtettem, hogy itt is van idobeni behozasi lehetoseg... Ajánlom az összes síró figyelmébe a Energiakristályosító nevezetű épületet... (Bár férfiasan bevallom fogalmam nincs hogy mukodik...)

Lassuk be a vegzeturnak egyik nagy elonye, hogy nem a 24/24-es idobeosztasra epit, hiaba idomilliomos kocka valaki nem jut eloreb azert, mert egesz nap a gep elott ul, egyszeruen lekorlatoz a portyapont.
Ha ezt osszevetem az ido alapu donatte-el, akkor pont azt veszti el a donate, amiert az igazan fanatikusok hajlandoak lennenek 6 doboz sor vagy 2 doboz cigi arat bedobni 2-3 honap donate-ert ugye...

Jelenleg kisse igazsagtalannak tunik apici magyar lelkunknek ez a donate rendszer, de lassuk be hogy 8 eurot 2 szendora kiadsz nyugaton, itthon jo ha 1,5 pizzat kapsz erte, es az max 15 percig elmeny, mig ez a game szorakozast nyujt laza 2-3 honapra 2k hufert...

Igazsagtalan, szemet stb a donate rendszer, de a vilag ilyen, nekik is meg kell elniuk valamibol! Es a legfontosabbat felejtettetek ki eddig, a Vegzeturon belul a donate 95%-ban csak a portya bajnokokat erinti! Azaz a 3-as vilagban ha a portyazast visszaszoritjak, vagy jelentosen moderaljak, akkor maguk alatt vagjak a fat, mert ki atokom fog donatelni, ha nincs minek?

MINEK inditsanak el egy olyna vilagot, ami kedvez a legosoknak, cserebe a portazyoknak nekm, igy nincs bevetel? Na jo a marketing se volt erossege Mikloseknak soha, de 93 ota hiaba probaltuk elmagyarazni neki
A hozzászólást Birka módosította 2008.11.25. 15:02:06-kor
Pontszám: 6.40
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője