Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: világ3
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3612 hozzászólás
Profil megtekintése
világ3
1. hozzászólás - 2008.11.09. 23:16:39
A 2. világot röviddel az 1. után akartuk indítani, azonos szabályokkal, hogy aki akar, tudjon 2 karakterrel is játszani.

A 3. világot valamivel később fogjuk indítani (talán 2 hónap), viszont ott szeretnénk egy kicsit más szabályokat. Az egyik lehetőség az volt, hogy még "hardcore"-bb legyen a világ (lehessen 15% alatt is támadni, több LE-t lehessen zsákmányolni meg hasonlók), a másik lehetőség, hogy egy olyan világ legyen, amely inkább a békésen épitkező játékosokat preferálja. Én a játékosok véleménye alapján úgy érzem, talán az utóbbira lenne nagyobb igény. A teljesség igénye nélkül, néhány ötlet, amely csak a 3. világon lenne érvényes:

- Ha valakit harcban legyőznek, a győztes fix, az ellenfél szintjétől függő LE-t kap, a vesztes pedig egyáltalán nem veszít LE-t. Tehát nem kell attól félni, hogy kifosztanak, nyugodtan gyűjtögethetsz - kevesebb lesz az adrenalin pörgés, de a kevésbé hc játékosoknak is meglesz a sikerélmény. Aki jobb a harcban, az jelentős plusz LE-t tud szerezni, így a versenyben előbbre lesz.
- Mivel a játékosokat nem kell olyan mértékben védeni a támadásoktól, bizonyos korlátozások értelmüket vesztik, és az életpont is regenerálódhat gyorsabban.
- A szövetségi épületek költségét kis mértékben csökkentjük, hiszen itt az épitkezés a lényeg, lásson mindenki hamarabb eredményt. A szövetségi háborúknál a vesztes lélekkútja nem csökken.

Nyilván ez a világ egyeseknek olyan unalmas lesz, hogy karaktert sem inditanak rajta, másoknak pedig az egyedüli szimpatikus alternativa. De épp ezért lesz több világ, hogy mindenki megtalálja a neki tetsző stilust.

Jöhetnek a további vélemények, ötletek...

---------------------------------------------
2009.jan.13. friss információk
Először is, elkészült a szavazás kiértékelése:

Mi a véleményed a békés világról?
68% Tetszik az ötlet, támogatom
21% Nincs se pozitív, se negatív véleményem
11% Nem jó ötlet, árt a játéknak

Fogsz-e a 3. világon játszani?
7% Igen, és a régebbi világokon megszüntetem a karakterem
63% Igen, a régebbi vlágok mellett ezen is fogok játszani
30% Nem, nekem ebben nincs kihívás

Mi a véleményed arról, hogy aki a 3. világon befizeti a minimális prémium tagságot, az nem veszít LE-t?
55% Szerintem mindenképp legyen valamekkora veszteség, ha kevesebb is, mint az első 2 világon.
21% Jó ötlet, tökéletes lesz így.
24% Jó ötlet, de szeretném, ha a nem prémiumosok se veszíthetnének.

Jó-e az, hogy a 3. világon maximalizált a portyában szerezhező LE, az ellenfél győzelmeitől függően?
63% Igen, ez egy jó ötlet, mert így a nem prémiumosok is tudnak gyűjteni
18% Szerintem ez felesleges, elég az, hogy a prémiumosoktól nem lehet lopni
19% Igen, de a maximálisan szerezhető LE legyen több

Hogyan működjenek a szövetségi háborúk a 3. világon?
46% Ahogy az első kettőn
22% A vesztes a LE-t ne veszítse el, csak a győztes kapja meg, de ne lehessen kapitulálni
32% A háború fix ideig tartson, csak szerzett LE legyen, de az ellenfél győzelmeinek számától függjön, ne a lélekkút nagyságától.

Mi legyen a Pusztítás Citadellájával?
48% Működjön úgy, ahogy az előző világokon.
22% Ne működjön, csak valami szerepjátékos dolgot csináljon.
30% Azt sem tudom, mi az a Pusztítás Citadellája!

A 3-mas világ fogadtatása tehát pozitív, aminek nagyon örülünk! Láthatóan, többség szeretné, ha a portyázásnál lenne azért valami minimális veszteség a prémium tagok számára is. Lehetne ez a megnyert LE 10-20%-ka.
Meglepő módon, a többség szeretné, ha a szövetségi háborúk kihívása megmaradna, a vesztes továbbra is elveszítené a lélekenergiát. Akkor természetesen így lesz, ha ez a köz akarata.

A 3-mas világot mindenképpen szeretnénk még januárban elindítani, de valószínűleg csak január végén fog sor kerülni rá. Ha tudunk pontos időpontot, felírom ide.
A hozzászólást Miklós módosította 2009.01.13. 13:20:28-kor
Pontszám: 9.13
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
2. hozzászólás - 2008.11.09. 23:19:35 (Válasz Miklós #1 hozzászólására.)
a háborús rendszer a jelenlegi lenne ott is?
Pontszám: 4.25
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
3. hozzászólás - 2008.11.09. 23:25:27 (Válasz Miklós #1 hozzászólására.)
Salem Miklós!

Hát, ha nyugisabb világot szeretnétek, akkor javasolnám, hogy a támadhatóságot ne a szintkülönbség határozza meg, hanem az össz tulajdonságok különbsége. Csak olyat támadhatsz, akinek legfeljebb pl. 10-el kevesebb az össz. tulajdonsága.
Ha meg elveszitek a 15%-ot, akkor nem lehet beülni kicsit megpihenni, hogy gyűjtsünk valami fontosra LE-t. Azt szerintem meg kéne tartani.
De ezek persze magánvélemények...

EDIT: Hogy ne legyenek érthetetlenek az erre a hsz-emre való reakciók, nem törlöm, csak kérem, aki reagálni akar, az előbb olvassa el a következő hsz-em is ebben a topicban. Bocsánat mindenkitől!
A hozzászólást Byzon módosította 2008.11.12. 12:31:23-kor
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 6.50
népszerűAlienkillerFérfi
Végzetúr tehetség
219 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
4. hozzászólás - 2008.11.09. 23:46:31 (Válasz Byzon #3 hozzászólására.)
Idézet: Byzon - 2008.11.09. 23:25:27
Salem Miklós!

Hát, ha nyugisabb világot szeretnétek, akkor javasolnám, hogy a támadhatóságot ne a szintkülönbség határozza meg, hanem az össz tulajdonságok különbsége. Csak olyat támadhatsz, akinek legfeljebb pl. 10-el kevesebb az össz. tulajdonsága.
Ha meg elveszitek a 15%-ot, akkor nem lehet beülni kicsit megpihenni, hogy gyűjtsünk valami fontosra LE-t. Azt szerintem meg kéne tartani.
De ezek persze magánvélemények...


Miért ne lehetne beülni pihenni, hisz a tervek szerint ha téged támadnak és vesztesz, akkor se veszítesz LE-t. Tehát a 15% eltörlése miatt, nem kell attól aggódnod, hogy kifosztanak hisz nem tudsz LE-t veszteni. Pont ezért ha eltörölnék a akkor a HC- játékosok is regisztrálnának hisz üthetnek agyba főbe mindenkit sokszor és ha a véletlen mégis úgy hozza hogy vesztenek 1-1 csatát akkor se kell aggódniuk mert nem vesztenek LE-t.

Én támogatom a 15% törlését a gyorsab regenerációt, de tartsuk meg a
"Nem támadhatod meg ugyanazt a játékost 8 órán belül kétszer."
"Ha 60 percen belül harmadszor támadsz, 10%-kal alacsonyabbnak számítanak a tulajdonságaid, ha negyedszer, 20%-kal stb. a fáradtság miatt."
"5 percnél gyakrabban nem lehet valakit támadni."
Pontszám: 6.50
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
5. hozzászólás - 2008.11.10. 03:35:54
"a támadhatóságot ne a szintkülönbség határozza meg, hanem az össz tulajdonságok különbsége."

Ebben az esetben az optimális taktika a támadás/védekezés/iq kizárólagos növelése. Gondolom egyetértesz hogy két 200-as tulajdonságösszegű karakter között, ahol az egyiknek 40-es alaptámadása, védelme, IQja van, míg a másik egyenletesen fejlődőtt, utóbbinak a minimálisnál több esélye lenne a győzelemre.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 8.50
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
6. hozzászólás - 2008.11.10. 06:40:17
Szervusztok!

Nem rossz ez az ötlet, ám akkor feldobnék egy olyan ötletet, ami sokat módosítana a játékon, és talán örülnének is neki. Kellene egy olyan szerver, ahol nincs prémium-szint, mert az egy olyan tápolást tesz lehetővé, ami szinte kötelezővé teszi a pénzbefizetést.

Ekkor esetleg a nem fizetős játékosok is kipróbálhatják a nagyobb felszereléseket, és nem fogják úgy érezni, hogy a szintjükön bárkit levernek, csak a fizetősöket lehetetlen, mert az ősköves cuccok sajnos túl erősre sikerültek.

Engem az első világon szinte mindig ilyen pénzeszsákok támadnak, és nincs esélyem a Beho-randomon kívül leverni őket.

Emellett lehetne még egy valódi PvP-világ, ahol nincsenek portyapontok, hogy a portyamániások is nyugodtan játszhassanak... Ezen a világon akár a támadhatósági korlátot is lejjebb lehetne vinni.
A hozzászólást Awenhai módosította 2008.11.10. 07:39:33-kor
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 6.11
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
7. hozzászólás - 2008.11.10. 07:10:46 (Válasz Byzon #3 hozzászólására.)
Idézet: Byzon - 2008.11.09. 23:25:27
Salem Miklós!

Hát, ha nyugisabb világot szeretnétek, akkor javasolnám, hogy a támadhatóságot ne a szintkülönbség határozza meg, hanem az össz tulajdonságok különbsége. Csak olyat támadhatsz, akinek legfeljebb pl. 10-el kevesebb az össz. tulajdonsága.
Ha meg elveszitek a 15%-ot, akkor nem lehet beülni kicsit megpihenni, hogy gyűjtsünk valami fontosra LE-t. Azt szerintem meg kéne tartani.
De ezek persze magánvélemények...


Hibas elkepzeles azt gondolni, hogy az ossztulajdonsag fontos a karakter harci ereje szempontjabol. Egyreszt nem mind1, hogyan all ossze az az ossztulajdonsag, siman el lehet kepzelni, hogy ugyanakkora osszeggel, ugyanazzal a felszerelessel az egyik kari 80%-ban nyer, mrt jobb az elosztasa, masreszt ha mondjuk az egyik kari 5 szinttel magasabb, akkor annyival jobb cuccai lehetnnek akar kozel azonos tulajdonsagosszeg mellett is, hogy a masiknak megintcsak eselye nincs ellene. A szint pont jo meroeszkoz, mert valamilyen szinten tukrozni kepes azt, hogy osszessegeben a karakter ereje milyen nagysagrendben mozog.
Pontszám: 5.33
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
8. hozzászólás - 2008.11.10. 07:12:52 (Válasz Awenhai #6 hozzászólására.)
Idézet: Awenhai - 2008.11.10. 06:40:17
Nem rossz ez az ötlet, ám akkor feldobnék egy olyan ötletet, ami sokat módosítana a játékon, és talán örülnének is neki. Kellene egy olyan szerver, ahol nincs prémium-szint, mert az egy olyan tápolást tesz lehetővé, ami szinte kötelezővé teszi a pénzbefizetést.


Meg lehetne egy masik vilag, ahol nekem fizetnek ha jatszom, nem?
Pontszám: 8
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
9. hozzászólás - 2008.11.10. 07:27:12 (Válasz Kocos #7 hozzászólására.)
Salem!

Feladom, nem szóltam! Nem tudok vitába szállni veletek, valamennyien jóval keményebb karaktereket tudtatok fejleszteni az enyémnél, úgyhogy elfogadom a véleményeteket. Elnézést, én gondolkodtam rosszul.
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 7.50
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
10. hozzászólás - 2008.11.10. 07:45:24 (Válasz Kocos #8 hozzászólására.)
Szervusztok!

Idézet: Kocos - 2008.11.10. 07:12:52
Idézet: Awenhai - 2008.11.10. 06:40:17
Nem rossz ez az ötlet, ám akkor feldobnék egy olyan ötletet, ami sokat módosítana a játékon, és talán örülnének is neki. Kellene egy olyan szerver, ahol nincs prémium-szint, mert az egy olyan tápolást tesz lehetővé, ami szinte kötelezővé teszi a pénzbefizetést.


Meg lehetne egy masik vilag, ahol nekem fizetnek ha jatszom, nem?


Az ugyan nem lenne rossz, de így legalább egy helyen kipróbálhatnák az egyszerű emberek is a prémiumos cuccokat... ugyanis az áruk eléggé szalad felfelé, átlagembernek, aki esetleg nem tud fizetni a játékért, soha nem lesz esélye megvenni még a legalapvetőbb prémiumtárgyat sem... és az állatoknak felszerelést sem adhatnak a nem prémiumosok, ugyanis azok, a fókuszkristályokkal együtt őskövesek.

Jelenleg tehát a prémium tagság előnye éjjel-nappali játék nélkül behozhatatlan.
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 7.20
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3612 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
11. hozzászólás - 2008.11.10. 09:17:17 (Válasz Awenhai #10 hozzászólására.)
A szerver és a fenntartása komoly pénzbe kerül. Tehát olyan világot csinálni, ahol egyáltalán nem lehet fizetni, értelmetlen - ugyanis akkor miből tartjuk fent a játékot? Az árakat direkt nagyon alacsonyra lőttük be, hogy tényleg bárki megengedhesse magának, hogy őskövet vegyen. Szóval olyan szerintem nem nagyon van, aki nem tud fizetni, max olyan, aki nem akar (persze ez szuverén joga).
Pontszám: 8.92
népszerűtlenSir NyFérfi
Végzetúr mester
846 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
12. hozzászólás - 2008.11.10. 16:28:04 (Válasz Miklós #11 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2008.11.10. 09:17:17
A szerver és a fenntartása komoly pénzbe kerül. Tehát olyan világot csinálni, ahol egyáltalán nem lehet fizetni, értelmetlen - ugyanis akkor miből tartjuk fent a játékot? Az árakat direkt nagyon alacsonyra lőttük be, hogy tényleg bárki megengedhesse magának, hogy őskövet vegyen. Szóval olyan szerintem nem nagyon van, aki nem tud fizetni, max olyan, aki nem akar (persze ez szuverén joga).

szerintem meg pénzel játszani csalás. nem a szó szoros értelemében, hogy szabálytalan, hanem úgy, hogy jogosulatlan előnyt szerez, nem játékkal. olyan, mintha a focimeccsen lefizetik a bírót, a bíró nekik kedvez, és nem az győz, aki jobb.
A békéért háborúzni olyan, mint a szüzességért szeretkezni!
Pontszám: 3.05
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
13. hozzászólás - 2008.11.10. 16:44:36 (Válasz Sir Ny #12 hozzászólására.)
Idézet: Sir Ny - 2008.11.10. 16:28:04
Idézet: Miklós - 2008.11.10. 09:17:17
A szerver és a fenntartása komoly pénzbe kerül. Tehát olyan világot csinálni, ahol egyáltalán nem lehet fizetni, értelmetlen - ugyanis akkor miből tartjuk fent a játékot? Az árakat direkt nagyon alacsonyra lőttük be, hogy tényleg bárki megengedhesse magának, hogy őskövet vegyen. Szóval olyan szerintem nem nagyon van, aki nem tud fizetni, max olyan, aki nem akar (persze ez szuverén joga).

szerintem meg pénzel játszani csalás. nem a szó szoros értelemében, hogy szabálytalan, hanem úgy, hogy jogosulatlan előnyt szerez, nem játékkal. olyan, mintha a focimeccsen lefizetik a bírót, a bíró nekik kedvez, és nem az győz, aki jobb.


Sztem nem baj, ha van benne az őskő, tényleg nem kívánhatjuk ingyen a játékot, mivel fent kell tartani, folymatosan fejlesztik.....az hogy előnye lesz a másiknak....vegyél te is őskövet, ha ügyesen csinálod, akkor megveszed a legkedvezőbbet, 5000Ft-ért 350-et, és az elég egy darabig, talán 1-2 hónapig is...jó, lehet valaki 5000-et nem engedhet meg magának, de akinek van netje meg számgépe, az azért nem is a legszegényebb réteg:)
És ha belegondolunk hogy egy buliba elmegy egy este minimum egy 1500Ft, és ez csak a belépő, de sztem inkább 3-4000, vagy egy mozi 1000körül, akkor nem is tűnik soknak...

Annyiban viszont egyet értek veled, hogy túl gyorsan drágulnak az ősköves cuccok, és túl jók is, a prémium tagságért 6 őskő/hét az eltalát, sztem jó, de az ősköves tárgyak legyenek gyengébbek a mostani magukhoz képest, de erősebbek legyenek a sima tárgyakhoz képest(szóismétlés, bocsi), és olcsóbbak is legyenek....de ha nem is lesznek olcsóbbak, legalább ne nőljön ilyen gyorsan az áruk, enyészmester 120őskő...vagy 25? nem emlékszem....
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 9.00
népszerűtlenSir NyFérfi
Végzetúr mester
846 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
14. hozzászólás - 2008.11.10. 18:38:14 (Válasz Eardog #13 hozzászólására.)
Idézet: Eardog - 2008.11.10. 16:44:36
Idézet: Sir Ny - 2008.11.10. 16:28:04
Idézet: Miklós - 2008.11.10. 09:17:17
A szerver és a fenntartása komoly pénzbe kerül. Tehát olyan világot csinálni, ahol egyáltalán nem lehet fizetni, értelmetlen - ugyanis akkor miből tartjuk fent a játékot? Az árakat direkt nagyon alacsonyra lőttük be, hogy tényleg bárki megengedhesse magának, hogy őskövet vegyen. Szóval olyan szerintem nem nagyon van, aki nem tud fizetni, max olyan, aki nem akar (persze ez szuverén joga).

szerintem meg pénzel játszani csalás. nem a szó szoros értelemében, hogy szabálytalan, hanem úgy, hogy jogosulatlan előnyt szerez, nem játékkal. olyan, mintha a focimeccsen lefizetik a bírót, a bíró nekik kedvez, és nem az győz, aki jobb.


Sztem nem baj, ha van benne az őskő, tényleg nem kívánhatjuk ingyen a játékot, mivel fent kell tartani, folymatosan fejlesztik.....az hogy előnye lesz a másiknak....vegyél te is őskövet, ha ügyesen csinálod, akkor megveszed a legkedvezőbbet, 5000Ft-ért 350-et, és az elég egy darabig, talán 1-2 hónapig is...jó, lehet valaki 5000-et nem engedhet meg magának, de akinek van netje meg számgépe, az azért nem is a legszegényebb réteg:)
És ha belegondolunk hogy egy buliba elmegy egy este minimum egy 1500Ft, és ez csak a belépő, de sztem inkább 3-4000, vagy egy mozi 1000körül, akkor nem is tűnik soknak...

Annyiban viszont egyet értek veled, hogy túl gyorsan drágulnak az ősköves cuccok, és túl jók is, a prémium tagságért 6 őskő/hét az eltalát, sztem jó, de az ősköves tárgyak legyenek gyengébbek a mostani magukhoz képest, de erősebbek legyenek a sima tárgyakhoz képest(szóismétlés, bocsi), és olcsóbbak is legyenek....de ha nem is lesznek olcsóbbak, legalább ne nőljön ilyen gyorsan az áruk, enyészmester 120őskő...vagy 25? nem emlékszem....
nem értesz velem egyet, mert túl lassan drágulnak a cuccosok, tehát azon a rétegen az emberkék már nem tudják őket megvenni.
A békéért háborúzni olyan, mint a szüzességért szeretkezni!
Pontszám: 7.20
irritálóMazleeFérfi
Végzetúr mester
400 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
15. hozzászólás - 2008.11.10. 21:31:47 (Válasz Miklós #1 hozzászólására.)
a békés világ nekem is tetszene... ott legalább nem lenne annyi értelme "ügyeskedni"...

viszont lehetne a CSP is több


ja és jó lenne ha esetleg az itteni karaktert is át lehetne vinni másik világba
A hozzászólást Mazlee módosította 2008.11.10. 21:36:18-kor
Mazlee - Azúr Légió
Pontszám: 5.60
kedvelt tagcsati777Férfi
Végzetúr mester
830 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
16. hozzászólás - 2008.11.11. 00:10:33
Nagyon-nagyon támogatom a VILÁG 3 ötletét! Harcolni ugyanúgy lehetne, de az "alkalmi" játékosoknak több sikerélménye lehetne...Ideális kombináció!
Pontszám: 6.40
népszerűtlenSir NyFérfi
Végzetúr mester
846 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
17. hozzászólás - 2008.11.11. 15:27:45 (Válasz Miklós #11 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2008.11.10. 09:17:17
A szerver és a fenntartása komoly pénzbe kerül. Tehát olyan világot csinálni, ahol egyáltalán nem lehet fizetni, értelmetlen - ugyanis akkor miből tartjuk fent a játékot? Az árakat direkt nagyon alacsonyra lőttük be, hogy tényleg bárki megengedhesse magának, hogy őskövet vegyen. Szóval olyan szerintem nem nagyon van, aki nem tud fizetni, max olyan, aki nem akar (persze ez szuverén joga).
Akkor egy olyat, ahol alapból prémium van, és ahhoz kell fizetni, hogy ne legyen. Az überpró játékosok biztos meg akarják majd mutatni, hogy ők prémium nélkül is überprók.
A békéért háborúzni olyan, mint a szüzességért szeretkezni!
Pontszám: 4.88
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
18. hozzászólás - 2008.11.11. 16:58:54 (Válasz Sir Ny #12 hozzászólására.)
Idézet: Sir Ny - 2008.11.10. 16:28:04
Idézet: Miklós - 2008.11.10. 09:17:17
A szerver és a fenntartása komoly pénzbe kerül. Tehát olyan világot csinálni, ahol egyáltalán nem lehet fizetni, értelmetlen - ugyanis akkor miből tartjuk fent a játékot? Az árakat direkt nagyon alacsonyra lőttük be, hogy tényleg bárki megengedhesse magának, hogy őskövet vegyen. Szóval olyan szerintem nem nagyon van, aki nem tud fizetni, max olyan, aki nem akar (persze ez szuverén joga).

szerintem meg pénzel játszani csalás. nem a szó szoros értelemében, hogy szabálytalan, hanem úgy, hogy jogosulatlan előnyt szerez, nem játékkal. olyan, mintha a focimeccsen lefizetik a bírót, a bíró nekik kedvez, és nem az győz, aki jobb.


Elore kell bocsassam nagyon nehez erre mindenfele degradalo jelzok nelkul valaszolnom, de megprobalom. Sztem ingyen jatszani csalas. Mert ugye van egy ceg, ahol emberek dolgoznak, fizetest kell adni nekik, es mit dolgoznak? Jeee nem mast, mint hogy te minel joban ki tudj kapcsolodni ebben a jatekban, minel elvezeteseben toltsd el a szabadidodet. Aki ingyen jatszik, az azt varja el, hogy ingyen kapja meg masok munkajanak a gyumolcset. Kicsit olyan ez, mint a lopas. Más dolgozik vele, te meg elveszed ingyen.
De a keszitok voltak olyan rendesek es zt mondtak, ha valaki nem akar penzt szanni ra, az is jatszhat. Lehet persze, hogy nem pont ugyanazok lesznek a leetosegei, mint egy fizetos jatekosnak, de hat ajandek lonak mar csak nem nezik a fogat.
Aztan idejon valaki, kozli, hogy szerinte az a csalo, aki nem csal. Aki kifizeti azt amit megvesz. Hat tenyleg. Megvetendo magatartasrol van szo. Pfuj-pfuj kopuk le az ilyet.
Pontszám: 8.43
népszerűKisujjFérfi
Végzetúr
65 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
19. hozzászólás - 2008.11.11. 19:44:59
Sir NY: Részben igaza van Kocosnak, másrészt szerintem rosszul látod a dolgokat. Ha már ragaszkodunk ahhoz, hogy prémium vs ingyen, akkor jó eséllyel tényleg nem lesznek egy fajsúlyban. Viszont nézd őket úgy, mint két külön liga.
(Másrészt tényleg minimális pénzt igényel, mert a cuccokat nem muszáj megvenni, attól még lehetsz top játékos. De a prémium tagság az kell, meg esetleg a lélekkút-kisütés.)
http://www.youtube.com/watch?v=wlwW0iinCVc
Pontszám: 9
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
20. hozzászólás - 2008.11.12. 12:26:11 (Válasz Byzon #3 hozzászólására.)
Idézet: Byzon - 2008.11.09. 23:25:27
Salem Miklós!
Hát, ha nyugisabb világot szeretnétek, akkor javasolnám, hogy a támadhatóságot ne a szintkülönbség határozza meg, hanem az össz tulajdonságok különbsége.


Akkor mondjuk egy rubin hordás, aki hordabónuszként kap kb. 5-öt erőre, 5-öt támadásra (és ez nincs benne a TÖ-ben), az számítson lényegesen gyengébbnek, mint egy gyémánt hordás, aki LE bónuszt kap, és abból növelte 5-el az erejét és 5-el a támadását (mert ez benne van a TÖ-ben)?
Pontszám: 7.20
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője