Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: világ3
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
61. hozzászólás - 2008.11.26. 20:32:29 (Válasz Birka #60 hozzászólására.)
Na ezzel tökéletesen egyetértek, a 3. békés világ sztem teljes szakmai öngyilkosság lenne, mindenki tamagocsizna, minek prémes tárgyat venni, ha nem gáz ha elvernek, minek a prémiumtagság, ha ugyis meglesz az a valami, csak kicsit késöbb. Ráadásul az összes karakter, aki az elsö két világban az LE lista rossz végén áll, át fog menni a 3.-ba, mert ott majd nem rontják el a játékát, ráadásul költeni sem kell ott rá. Ezt nehogy megcsináljátok Miklos, mert én még sokáig akarok játszani a végzeturral. Ha már mindenképp megcsináljátok, legalább csak prémium tagsággal lehessen rajta játszani, mert párszáz ember az elsö két világbol nem fogja eltartani a játékot...
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 4.08
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
62. hozzászólás - 2008.11.26. 21:05:37
üdv,

A HC gamerek nem azért jobbak bizonyos szempontból, mert jó cuccaik vannak, azért vannak jó cuccaik mert HC gamerek.
DE ugyanúgy lehet ősköves cuccok nélkül is jó karit csinálni.
Itt van jó példának Nephila, akinek nagyon sokáig nem voltak ősköves tárgyai, mégis tartotta a lépést az élmezőnnyel.
Kíváncsi lennék, mennyivel lenne kisebb a szerzett LE diff-je a top ősköves kariknak, ha nem fizetnek a játékért. Mondjuk 15%-al kevesebb? vagy hússzal? Akkor ott lennének az első oldalon?
A válasz szerintem egyértelmű, hiszen a játékstílus, a játékkal töltött idő és az éppen aktuális játékoskörnyezet sokkal fontosabb, mint az, hogy van-e villámcsapásod vagy nincsen (az én szintemen a villámcsapás az űbertáp vari , mellesleg alig használom vp hiány miatt ), vagy éppen a tulösszeged nagyobb-e a deflektor miatt 10-el vagy sem. Hiszen hányszor panaszkodnak játékosok , hogy durva tul diff-el kikapnak sokkal gyengébb játékosoktól.

A pénz kérdése. Végigolvasva a topicot büszkeség töltötte el kis szívemet, hogy én is hozzájárulok a játék fenntartásához, így bárkinek a képébe dörgölhetem majd a szombati találkozón, hogy miattam játszhat csak
Mondjuk 5000 Ft-ért kb. három hónapig jól elvagy, és minden tápot megvettél ami kellhetett(ok. lélekkutat nem sütötted ki optimálisan). Tehát a játék kb. 1600 Ft havonta, és ezzel MINDEN előnyt megkapsz(ok, kivéve optimális lélekkút kisütés;) ). Ez a mai árszínvonal mellett egy olyan hobbiért, amivel akár órákat ellehetsz naponta, nagyon jó ár. Ennél gyakorlatilag ma minden drágább..

Valakiről most itt pont kiderült, hogy 13 éves.. Na ennyiért tudsz majd szombaton őskövet venni darabáron

üdv
maci
Pontszám: 7.80
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
63. hozzászólás - 2008.11.26. 21:23:03
Nem értek egyet veled Maci, szerintem a lélekkut is belefér

Szerk: persze optimálisn nem, csak félig olvasok el mindent elsöre...
A hozzászólást Almási Viktor módosította 2008.11.26. 22:43:31-kor
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 3.56
kedvelt tagcsati777Férfi
Végzetúr mester
830 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
64. hozzászólás - 2008.11.27. 18:22:20
Az még simán beleférne, ha a 3. világon csak prémium karakterrel lehetne játszani. Ha a különleges felszerelésért őskővel kell fizetni, akkor a stresszmentes "tamagocsizásért" is lehetne. Veszélytelen harcok, gyorsabb építés-mindez ingyen? Ez tényleg egy üzleti harakiri lenne. Még mindig úgy gondolom, hogy jó ötlet a más stílusú világ, és ha változtatni kell, akkor inkább a casual irányba, mert az 1. világ (főleg a háborúk) néha már nekem is túl hardcore. Mindegy, két hónap elég idő rá, hogy átgondolják Beho-ék.
Pontszám: 4.25
kedvelt tagmastervFérfi
Végzetúr mester
687 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
65. hozzászólás - 2008.11.27. 18:49:59
A szombati találkozóra csináltatok egy "ÉN VAGYOK A FŐGONOSZ-ŐSKŐVEL JÁTSZOM" pólót... Vagy inkább a homlokomra tetováltassam? Kiváncsi lennék,szólna e személyesen akinek ellenvetése van...
A "Pokrócozás Királya" személyesen!
(A név márkavédett, köszönet érte Ösvényjárónak)
Pontszám: 5.50
népszerűDanka33Férfi
Végzetúr mester
929 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
66. hozzászólás - 2008.11.30. 10:31:42
Masterv: Az általad leírt játékok úgy vannak kitalálva, hogy mindenki elérhet minden építményt, minden egységet... csak az idő a lényeges. A bónuszok nagy előnyt jelentenek, de inkább kapjon egy prémiumos -mondjuk- öt szintenként +1 sebzést, mint egy mások által elérhetetlen, és medveerős tárgyat. A bónusz ugyanis az általad említett játékokban is időre megy, ha lejár, elveszted... de itt megveszed mondjuk a Trollagyart, aztán használod tovább nem prémiumosként is.


ajánlom figyelmedbe a darkpirates nevű játékot. A legjobb cuccok mind fizetősek. És azoknál NINCS jobb, mégis jáccák
V1:Danka33
V3:Ezüst Agyar
Pontszám: 5
kedvelt tagHauer92Férfi
Végzetúr mester
362 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
67. hozzászólás - 2008.11.30. 10:43:22
Hát nem t'om én nem vettem őskövet de nem is érzem magam hátrányba(15-ös vok és ma reggel 4 csatából 4-et megnyertem)az egyetlen dolog ami kéne az hogy elnevezhessem az állatom meg talán hogy saját képem legyen(ja ez már 2 bocsi )ettől függetlenül tervbe van véve hogy veszek őskövet márcsak azért is hogy támogassam a játékot
már megint minek írok nem tudom:)
v1:ALFA-Tyrant(anno)
v2:Aragorn-Atilla király utódai(anno)
v2: Elrond-Atilla király utódai
v3:Hauer-Hajnalpajzs
"v4:Hauer-Hegylakók"
"v4:Pszihokacsa-Csak simán Torony"
Pontszám: 8.33
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
68. hozzászólás - 2008.11.30. 11:04:58 (Válasz Hauer92 #67 hozzászólására.)
Mindkettőt megteheted, ha a játék elején ingyen kapott ősköveket egy hét prémiumra költöd, a kép/elnevezés később is megmarad.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.50
kedvelt tagHauer92Férfi
Végzetúr mester
362 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
69. hozzászólás - 2008.11.30. 11:12:46 (Válasz Mortimer #68 hozzászólására.)
t'om de attól még sajnálom mert én balga rögtön a legelején fokuszkristályra költöttem azt a 6 őskövet mert fogalmam se volt hogy mi az aztán rá 1 napra metanultam olvasni
már megint minek írok nem tudom:)
v1:ALFA-Tyrant(anno)
v2:Aragorn-Atilla király utódai(anno)
v2: Elrond-Atilla király utódai
v3:Hauer-Hajnalpajzs
"v4:Hauer-Hegylakók"
"v4:Pszihokacsa-Csak simán Torony"
Pontszám: 5
népszerűtlenSir NyFérfi
Végzetúr mester
846 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
70. hozzászólás - 2008.11.30. 18:46:35 (Válasz Hauer92 #69 hozzászólására.)
Idézet: Hauer92 - 2008.11.30. 11:12:46
t'om de attól még sajnálom mert én balga rögtön a legelején fokuszkristályra költöttem azt a 6 őskövet mert fogalmam se volt hogy mi az aztán rá 1 napra metanultam olvasni
te még mázlista vagy. én elszimuláltam őket.
A békéért háborúzni olyan, mint a szüzességért szeretkezni!
Pontszám: 4.25
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
71. hozzászólás - 2008.12.02. 14:58:29
Milyen impr.-ek esnének jól 3-as szerveren?

-Befizetett őskő átutalási lehetőség azonos emailcímen belül másik világra (ezzel is támogatva a több szerveren játszó játékosaitokat, és növelni a szerverek létszámát...)
-Notepad, nagyon horror, hogy nem lehet sehogy megjegyzéseket írni játékon belül magunknak...
-Üzenetek elküldése a megadott mailcímemre... (Hű de jó lenne néha, valamint ösztönözné az embereket hogy aktív mailcímmel jelentkezzenek..)
-Ha úgy is megjegyzi a rendszer (Ha törlök előjönnek a régebbiek!), akkor legalább a prémium tagoknak egy több oldalas csatalog megjegyzési lehetőség, ez az egy oldal seperc alatt kipörög...
-Ajánlás világokon keresztül... Ezzel is ösztönözve, hogy ha valaki elindul 3-ason akkor az 1-esben levő karakterét támogatva talán nem törli majd ki azt...
-Találkozos medál email címhez rendelve, nem karakterhez. (Miért van büntetve az, aki több világban játszik, és több pénzt fizet be doinate-be esetlegesen???)
-Szövetségi fórumon belül saját hozzászólás módosítása, törlése, legalább addig, amíg a kov. hozzászólást nem fűzik hozza a topichoz...

Mod.: Csati777 megjegyzése kapcsán ráengedtem egy helyesírás ellenőrzőt
A hozzászólást Birka módosította 2008.12.03. 09:16:05-kor
Pontszám: 6.58
irritálóCsipAbaNő
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
72. hozzászólás - 2008.12.02. 17:04:09
.
Pontszám: 4
kedvelt tagcsati777Férfi
Végzetúr mester
830 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
73. hozzászólás - 2008.12.02. 23:09:44 (Válasz Birka #71 hozzászólására.)
Mi történt? A topic elején még normálisan (helyesírás, magyar szavak) tudtál írni, most meg se ékezetek, se nyelvtan... UFO-k általi elraboltatás, angol billentyűzetes géppel súlyosbítva? Bocs, ezt nem bírtam kihagyni...
Az ötleteid amúgy jók, de -mint ahogy a játékosok építő jellegű ötletei általában- most sem fognak megvalósulni...
Pontszám: 4.50
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
74. hozzászólás - 2008.12.03. 09:29:33
Másik topicban elhangzott, de igazándiból a 3-as világ peace elképzelését ez támogatná a legjobban…

A láthatatlanságot dinamikussá tenni… Egyszerűen betenni azt, hogy a láthatatlanság nem ad bonuszt a tulajdonságokra, hanem a harctól függetlenül %-os esélyjel adja a végeredményt.
A kedves játékos beállíthatná, amikor láthatatlanná válik, hogy hány % vadászat közbeni lóerőt szeretne feláldozni a védekezés érdekében… Minimum 10% lóerő, melyért 20% nyerési esély járna, és minden újabb % növelné a nyerési esélyt maximum 50%-ig.
Azaz 40% lóerő veszteség vadászat közben maximálisan 50% nyerési esélyt adna portyázáskor, amikor betámadnak hozzá.

Ezzel egy csapásra megoldódna a simcity-ző játékosok védelme, és a portyázó játékosok is tudnák, kik azok akik szeretnének így játszani…
Pontszám: 5.44
kedvelt tagmastervFérfi
Végzetúr mester
687 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
75. hozzászólás - 2008.12.03. 23:00:26 (Válasz Birka #74 hozzászólására.)
Ez nem lenne rossz ötlet,kedves Birka,de engedd meg hogy rávilágítsak egy aprócska hátulütőre! Ha ezt minden egyes tag megteszi egy klánból,beáll a +50% eséllyel és nem is vadászik közben,akkor gyakorlatilag viszi a harcot,mert nem lehet őket... khmmm... fenékbe billenteni! És ezt a lehetőséget ugyebár akárki használhatja.Aztán ha vége a harcnak,behozzák ami kimaradt és még sokkal többet is! Szóval ez az ötlet betesz a háborúknak.Portyagond az ötlettel megoldva,háború felfedve.Keressünk erre is valamit,aztán majdcsak kitotózzuk a kettőből,mi az optimális!
Respect!
A hozzászólást masterv módosította 2008.12.03. 23:01:31-kor
A "Pokrócozás Királya" személyesen!
(A név márkavédett, köszönet érte Ösvényjárónak)
Pontszám: 5.50
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
76. hozzászólás - 2008.12.04. 09:42:20
Igen ez bennem is motoszkált, hogy ezzel kissé fenékbe billentettük a háborút... Valamint valaki láthatatlanná válik, kivárja amíg felmegy 350-400 vadászat pontra, és akkor levereti magát végig fejlődik stb , majd újból láthatatlanság…

Első nekifutásból ötleteim:
-130 (4+kicsi nap) vadászat pont felett automatikusan elmúlik a láthatatlanság.
-15-pp beállításnál 45pp, 30 pp beállításnál 90 pp alatt NEM lehet láthatatlanná válni.
-Háború esetén természetesen nem lehet láthatatlanná válni.. Van elég megoldás, hogy meneküljünk ki a háborúból…
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
77. hozzászólás - 2008.12.04. 10:56:37 (Válasz Birka #76 hozzászólására.)
Re1:

Ha muszáj átmennem láthatatlanba, a mostani felezés miatt nem vadászom csak annyit, hogy a napi építés meglegyen, szerintem a hozzáértőbbek még ennyit se. Arról nem beszélve, ha valaki azért teszi láthatatlanba, mert mondjuk elmegy két hétre kenutúrára, vagy ha már tél van, sítúrára. Akkor róla 5 nap után essen le a láthatatlanság mikor 14 napig nem tud belépni?

Re2: Necces helyzetben a jelenlegi 12 óra is sok tud lenni, ha rád szállnak. Akkor mit csináljon, akinek 3 napot kell várnia, mert előtte leportyázta a pontjait egy háborúban? Vagy mert egy kisebb szintű aktív ember, aki egy szövi gyengébb tagjain csinál pár komoly fogást, és rászállnak a szövi 3-4 szinttel nagyobb tagjai?

Re3: Van elég megoldás? Felsorolhatnád. Én a Katakombáról, az ÉP alacsonyan tartásáról és a kapitulációról tudok.
A Katakomba azért már nem kevés LE beépítést igényel, a kisebb szöviknek nem biztos hogy van rá keretük. Egy kis, 8 tagú szövinek fejenként 15k LE-be kerül, nem számítva a kezdeti költségeket. Mit csináljon akinek nincs?

Alacsony ÉP: Mivel 0-15%ra felgyógyul a nem prémiumos, pihenés nélkül is 3,6 óra alatt. Mit csináljon aki nem tud mindig 3,5 óránként belépni?

Kapituláció: Nehogy már azért kelljen kapitulálnia egy szövetségnek, mert van néhány gyengébb tagja.

Szerény véleményem szerint csak a top-szövik közül nem áll fenn egy sem a felsorolt 3 problémából. De ők nem is menekülnek a háborúk elöl. Előbb azt írtad, azért kell javítani a láthatatlanságon, mert 6. szint felett semmit sem ér, mint a gyengébbek menedéke.
Erre most csupa olyan ötlettel állsz elő ami a gyengébbeket szívatja.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 7.50
irritálóShulFérfi
Végzetúr tehetség
174 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
78. hozzászólás - 2008.12.04. 11:48:40
Hát igen...
Hogy összegezzem: az ütős szöviknek megvan a lehetősége elbújni, hibernálni a karaktert már-már korlátlan időre, holott nekik nem lenne rá szükségük, viszont a kisebb szöviknek erre nincs lehetőségük pedig igazán rájuk férne, ha üdülni mennek, vagy csak egyszerre három ütős klán is nyakja őket
Üdv, K.B. Shul
Pontszám: 5
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
79. hozzászólás - 2008.12.04. 15:11:23
Na most megfogtatok 

-Ha valaki elhúz 2 hétre szabira, akkor a láthatatlanság se menti meg. Erre az esetre nem ártana valami hibernáció, mely alatt a karakter fele olyan sebességgel regenerálódik vadaszat/portya pontot, és 7 nap után lehet csak feloldani.

-Jelenlegi helyzetben semmit nem ér a láthatatlanság ebben a formájában. Viszont az azonos szövi magasabb tagjai rászállnak, inkább a harcrendszer hibája. Most szinttől, és eredménytől függetlenül 5 perc a szünet. Lazán betenném, hogy ha nem vagytok háborúban, akkor azonos szövetségből 240 percen belül nem üthetnek meg, azok szövetségesei meg 120 percen belül.

-Szó van szövetségi fórumban egy újabb épületről, mely még jobban kitolja a háború lehetőségét. A kis szöviknél meg egyszerűen megint a harcrendszer problémáját hozod fel. Egyszerűen be kéne tenni valami védelmet, hogy az ultrabrutál 30 fős szövinek ne érje meg kibelezni egy 6 fős szövit. Mondjuk a szövetségek összes szintjének aránya alapján módosuljon a nyeremény, de csak negatívba, hogy ne lehessen vele visszaélni.

Szerintem amiket felhoztál a láthatatlanság ellen, az mind a harcrendszerben megbújó hibák sajnos…
Pontszám: 6
kedvelt tagGortFérfi
Végzetúr mester
369 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
80. hozzászólás - 2008.12.06. 02:20:09
Világ3, a békés világ. Jól hangzik. Harcolni és háborúzni ott is lehet, de anélkül, hogy más játékát tönkre tennénk. De vajon tényleg így lenne-e? Szerintem nem, hacsak nem szedik ki a szívatós épületeket, melyek kizárólag arra jók, hogy más játékát tönkre tegyék. Kérdésem tehát a következő: Lesz-e a világ 3-on átokpiramis, pusztítás citadellája? Mert ha igen, akkor az a világ sem lesz különb, mint ez. De ha nem, akkor ott a helyem. Lehet már közelebbit tudni, hogy mikor indul? Működik-e, fog-e működni az a rendszer, hogy ha az egyik világon megszüntetem a karakterem, akkor a másik világon lévő karakterem megkapja az ősköveit? Egyáltalán nem biztos, hogy megteszem, de szeretnék tisztában lenni a lehetőségeimmel.
Még egyszer: A legfontosabb kérdés amire választ várok, lesz-e a világ3-on átokpiramis és pusztítás citadellája?
Az, ki szeret másokat kritizálni, olykor dicsérjen is.
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!