Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: világ3
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
321. hozzászólás - 2009.03.07. 20:32:41
Én farmolt karakter lévén 7512 Lé-t vesztettem már Ennek ellenére nem érzem semmi szükségességét a lé védő szakiknak...
A "békés" világ meg kezd a legballance-oltabb portya orientált világ kinézetnek megfelelni Aki LÉ-t akar nyerni az óriási randomban bízva, az bent hagy lét Vesztesség szinte nincs a prémium miatt, akkor se, ha téged ütnek, akkor sem, ha te buksz...
A rablás maximalizáló képlet tökéletesen bevált, egyszerűen képtelenség "pók" taktikával komoly előnyt kovácsolni...
Egyetlen egy apró bibi van jelenleg, hogy a lélekkufárnál kapható tárgyak jelentősen eltolják védelem felé a statokat, így folyamatos melléütések vannak szinte a csatákban (néha bejön a 20% minimum találati esély). Ennek eredményekként a smaragdok jelentős előnyben vannak, de majd megnézzük mit hoz a jövő
A hozzászólást Birka módosította 2009.03.07. 20:33:33-kor
Pontszám: 6.17
fórumozóAndaxinFérfi
Végzetúr tehetség
154 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
322. hozzászólás - 2009.03.07. 22:02:40
felteszem itt is a kérdésemet, hátha itt kapok rá választ
V3ról van szó
mennyi TP jár portyázásért? a wikidoton található adatok egyáltalán nem stimmelnek. van valamilyen megbízható kimutatás?

egyszerűen van egy olyan gyanúm, hogy nem működik rendesen a szinguláris ismeretek szakértelmem ... de így le sem tudom ellenőrizni
általában azonos szintű 100%-os karaktereket ütök
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
323. hozzászólás - 2009.03.07. 23:19:13 (Válasz Andaxin #322 hozzászólására.)
A wikin található adatok egy megbízható kimutatás voltak, csak azóta a 30 pp-s pók taktika nehezítésére emelve lettek a tp szintek. 2-es szingulárissal lefelé stimmelnek az adatok most is 11. szinten, saját szintre 7 tp-t 12-re 8 tp-t kaptam az elmúlt csatáimban.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 7.50
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
324. hozzászólás - 2009.03.08. 08:06:15
Na jó, kigyalulom az egész táblát, és lehet töltögetni előröl...
Amúgy van egy szép rnd is a tp-ben, láttam 9tp-s csatát is 12-ről 14-re már...
Pontszám: 6.17
fórumozóAndaxinFérfi
Végzetúr tehetség
154 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
325. hozzászólás - 2009.03.08. 08:56:15
hát, 7es a szingulárisom és annyi TPt kapok, mint akinek kettes, hogy van ez?
Pontszám: 5
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
326. hozzászólás - 2009.03.08. 09:49:02 (Válasz Andaxin #325 hozzászólására.)
Úgy, hogy ebben is irdatlan nagy random van. Pl néztem 11 vs 11-et nálam, és 3-6 közt kaptam képesség nélkűl, ha ehez hozzáadom, hogy a 7-es szingularitásod mennyi + esélyt ad, akkor sajnos benen van bővan, hoyg akinek nincs az csatákon át többet kap akár 1-2 tp-vel mint te.
Ez egy statisztikai játék, 100-200 csata alapján az átlagodon valszeg meg fog látszódni a 7-es szakértelem, de 1-1 csatákban tuti nem fogod észrevenni, amíg nem drasztikusan magas szintre nem fejleszted.
Pontszám: 6.17
kedvelt tagGabrilliusNő
Végzetúr
61 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
327. hozzászólás - 2009.03.13. 15:36:45
Üdv!

A küldetéseknél a veszíts el 100 LE-t kapcsán írok.
Nem tudom, nem értem miért jó ez??? Már vagy 50 vesztes csatám van emiatt és nem tudom elveszíteni a 100-at, pedig ha nem kellene akkor egészen más lenne a statisztikám. Miért kell direkt ilyen küldetést betenni, hogy veszítsen az ember szándékosan???? Hol van ilyen bárhol ahol arra buzdítják az ember (játékost) hogy veszítsen és azért kap jutalmat??? Nem értem mi ennek a mozgató rugója, miért jó ez bárkinek is?

Ha visszaadom, akkor kevesebb LE-t kapok a következő küldetésért vagyis megbüntetnek. No ezt sem értem.
Pontszám: 5
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
328. hozzászólás - 2009.03.13. 15:40:27 (Válasz Gabrillius #327 hozzászólására.)
Semmi hátrányod nem lesz belőle ha visszaadod a küldetést, konkrétan ezen a szinten 50-nel kapsz több lét bármelyikért, mint az azelőtt megoldottért. És később esetleg könnyebben megcsinálod ezt.
Amúgy, maga a küldetés azt hivatott elérni, hogy merjenek az emberek sok lével portyázni. Ne akarj veszíteni, próbálj nyerni, de legyen nálad sok lé, hogy sokat tudj elhozni, és ha esetleg valamikor vesztesz, akkor ezt a küldetést is kipipálhatod.
A hozzászólást cirip módosította 2009.03.13. 15:41:48-kor
Pontszám: 5
kedvencMormordFérfi
Végzetúr mester
613 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
329. hozzászólás - 2009.03.13. 15:42:57 (Válasz Gabrillius #327 hozzászólására.)
Nagyon tévesen látod a dolgokat. Első körben: Mi az, hogy következő? Ugyanannyit kapsz a másik küldetésért, mint amennyit ezért kaptál volna, majd amikor ezt a küldetést megcsinálod, akkor többet kapsz érte, mint így kapnál. A végén sem kevesebb, sem több LE-d nem lesz küldetésből. Második körben: Ne akarj mindenáron veszíteni. Fogj egy csomó LE-t, és üssed akit érsz. Ha nyersz, többet tudsz vinni, mint amúgy, ha vesztesz, akkor megvan a küldetésed. Egy csomó játékosnak anno 200 LE-t kellett buknia, néhányan problémáztak, de a lényeg lényeg marad, nem a küldetésben van a hiba, hogy veszteni akarsz (bár nem vagy egyedül ebben). A hármas világon kicsit kellemetlenebb a helyzet, lehet, hogy érdemes egy kicsit tartogatni, mert ott nem tudsz egyszerre akármennyi LE-t elbukni. Mondjuk talán különben is érdemes megvárni, amíg 1000 LE-ket kapsz a 100-ad helyett.

Edit: Lassú voltam, Cirip, te nyertél
A hozzászólást Mormord módosította 2009.03.13. 15:44:14-kor
Pontszám: 5
közellenségDibiFérfi
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
330. hozzászólás - 2009.03.13. 16:37:03
Hell!
Lenne egy olyan Gondol h az utolsó szererleállásnál ell veszett egy már megvett tárgyam(Pajzs) És nem jött vissza , csak miután ujra gyüjtöttem Le-t és megvettem... Továbbá vásároltam ösköveket de ell irtam a megrendelő kodot irtam az adott e-mail cimre de semmmi!
Jó lenne tenni valamit!!!
Pontszám: 5
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
331. hozzászólás - 2009.03.13. 20:58:03
Gabrilius a V3 egy bekes világ!

NEM tudnak toled tobbet rabolni mint:
10+10*szinted*(nyert/vesztett csatáid, de minimum 0,2)

Azaz ha sok vesztett csatád van, akkor ha meggebedsz se tudsz bukni 100 let 23. szint előtt...
Célszerű gyémántokat támadni, mert ők kapnak +30% bonuszt rád
Pontszám: 6.17
kedvelt tagcsati777Férfi
Végzetúr mester
830 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
332. hozzászólás - 2009.03.15. 08:12:52 (Válasz Gabrillius #327 hozzászólására.)
Idézet: Birka - 2009.03.13. 20:58:03
Gabrilius a V3 egy bekes világ!

NEM tudnak toled tobbet rabolni mint:
10+10*szinted*(nyert/vesztett csatáid, de minimum 0,2)

Azaz ha sok vesztett csatád van, akkor ha meggebedsz se tudsz bukni 100 let 23. szint előtt...
Célszerű gyémántokat támadni, mert ők kapnak +30% bonuszt rád


Sajnos ő is gyémánt, és jelenleg a tőle maximálisan rabolható LE 81 -MÍNUSZ a gyémánt bónusz! Dobd csak el a küldetést, Gabrillius, később könnyebb lesz megcsinálni! A büntetés/jutalom logikáján persze lehetne vitatkozni, de amíg lélekenergia-szívó humanoid szörnyetegekkel játszunk egy kitalált világban, addig nincs értelme.
A hozzászólást csati777 módosította 2009.03.15. 08:17:19-kor
Pontszám: 5
kedvelt tagGabrilliusNő
Végzetúr
61 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
333. hozzászólás - 2009.03.15. 10:35:13 (Válasz csati777 #332 hozzászólására.)
No ezt nem értem:( ez a feladat, e miatt megyek neki erősebbeknek hogy veszítsek, a karakterem egy roncs lett ezáltal rengeteg vesztett csatával, amit a játékban adott küldetés erőltetett ki nálam, mivel a másik két világon sokkal jobb a győzelmi arányom, és a végén kiderül és vagyok a hibás, és a .... ? Érdekes felfogás, honnan kellene tudnom milyen eséllyel veszíthetek stb? Miért kellene ismernem a képleteket ahhoz hogy jól érezzem magam a játékban? Valahogy nem értem én ezt, a lényeg én bennem van a hiba. Kár volt regisztrálni a 3. világba ez belőle a tanulság, és lehet törlöm is karaktert, mert ez a küldi maradandó nyomot hagyott a karakteremen. Ja és az okosok, akik ismerik a működést, könnyen vannak és szólnak le, hogy mit hogyan kellene gondolnom, csinálnom. Ha én is a játék készítőinek csapatában lennék mindenféle információ birtokában, biztosan nem írnék ilyesmiket és könnyen venném a küldetések akadályait.l

Elszomorít, hogy ilyen küldetés van benne, és ha valaki szóvá teszi rányomjátok, hogy ő a hibás érte.
Pontszám: 5
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
334. hozzászólás - 2009.03.15. 10:42:34 (Válasz Gabrillius #333 hozzászólására.)
Senki nem mondta hogy hibás vagy, tanácsokat kaptál itt
Ha, mint ahogy kiderült, gyémánt vagy, ez a küldetés neked nehezebb, mint a másik hordákba tartozóknak. Ha most leromlott a csata arányod, attól még nem vesztettél semmit, rakd félre a küldetést, vedd fel jóval később, és tényleg, próbálj akkor is majd a győzelemre menni, hogy ha egyszer véletlenül vesztesz, ott legyen kárpótlásnak a küldetés.
Pontszám: 5
kedvelt tagGabrilliusNő
Végzetúr
61 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
335. hozzászólás - 2009.03.15. 11:08:58 (Válasz cirip #334 hozzászólására.)
No én úgy játszom, hogy felveszem a küldetéseket és igyekszem megcsinálni nem szeretek feladni semmit, de ha a gép nem engedi, hanem ki kellene találnom, hogy ne vegyem fel, az azért elég bosszantó. Nem szokásom feladni semmit, amit elvállalok az véghez viszem a játékban is. A másik két szerveren is látszik hogy fontosak a küldetések számomra. Csak a 3. világon nehezebben mennek a küldetések valamiért. Más is panaszkodik a 200 LE-s re, de biztosan a játékosokban van a hiba. Nem értjük mi a lényeg ezek szerint.
No inkább törlök és nem lesz probléma, nem ér annyit, hogy mérgelődjek! Jó játékot!
Pontszám: 5
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
336. hozzászólás - 2009.03.15. 12:32:55 (Válasz Gabrillius #335 hozzászólására.)
Ahogy jónak látod, de szerintem emiatt nem érdemes törölni a karaktert.
Nehezek a lé rabló küldetések, ez tény, mivel ez a világ nagyon le lett védve ebből a szempontból.
Ha most leadod a küldetést, és később csinálod meg, az még szerintem nem feladás. És direkt vesztésre menni semmiképpen nem érdemes emiatt.
A 200 lés küldi le is lett felezve, és nem neked kell vesztened 100-at, hanem az ellenfélnek nyerni, ami azt jelenti hogy neked olyan 45-50 (nem tudom a pontos számot, nem szoktam számolgatni, majd az okosok megmondják ) körüli vesztésből is meg lehet ez a küldetés.
Pontszám: 5
kedvelt tagcsati777Férfi
Végzetúr mester
830 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
337. hozzászólás - 2009.03.15. 15:05:34 (Válasz Gabrillius #335 hozzászólására.)
Durva hasonlat, de ha az életben nem sikerül valami, öngyilkos leszel? Én soha nem törölném a karakteremet, mert érdekel, hogy mi minden kerül még bele a játékba. Legfeljebb egy időre szüneteltetem...
Pontszám: 5
kedvelt tagcsati777Férfi
Végzetúr mester
830 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
338. hozzászólás - 2009.03.15. 15:07:09 (Válasz cirip #336 hozzászólására.)
Valóban, a kreatív affinitásról meg is feledkeztem...
Pontszám: 5
fórumozóAndaxinFérfi
Végzetúr tehetség
154 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
339. hozzászólás - 2009.03.21. 01:45:22 (Válasz Birka #331 hozzászólására.)
.
A hozzászólást Andaxin módosította 2009.03.21. 01:56:19-kor
Pontszám: 5
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
340. hozzászólás - 2009.03.27. 12:18:44
Mielőtt más is ekkora orbitalisakat szívna a küldetéssel!

V3-on az átokpiramis, gyémánt bónusz, kivégzés lé bónuszok NEM tolják ki a szerezhető léhatárt, csak a kreatív affinitás szakértelem!

Azaz a szerezhető maximum lé: (10+10*szint*nyert/vesztett)*(1+0,02*affinitás(+turbó))

Ha fejre álltok, akkor se megy e felé!!!
Innentől igen izgalmas a 750 lés küldetés
Pontszám: 6.17
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!